Президентські реформи


У 2013 році зарплати бюджетників продовжуватимуть зростати - Президент

У 2013 році заробітні плати працівників бюджетної сфери, а також пенсії інвалідів усіх категорій зростатимуть. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час спілкування з представниками засобів масової інформації в Миколаєві.
Глава держави нагадав, що у 2012 році було ухвалене рішення щодо підвищення рівня заробітних плат працівникам бюджетної сфери, зокрема вчителям і лікарям. «До цієї ж категорії відносяться інваліди всіх рівнів», - додав він.
У 2013 році ця програма продовжує свою роботу, підкреслив Віктор Янукович. «2013 рік - не виключення. Ми не скасовували цей напрямок, і в першому кварталі вже прийнято рішення і виділені всі необхідні ресурси», - зазначив Президент.

ДОВІДКА

На доручення Президента Кабінет Міністрів 27 березня 2013 року ухвалив Постанову «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери». Згідно з документом, з 1 січня 2013 року затверджено посадовий оклад працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки в розмірі 852 гривні. При цьому грошовий розрив між цим посадовим окладом і мінімальною заробітною платою (1147 грн) збережеться на рівні грудня 2012 року, тобто в сумі 295 гривень.
Також Постановою передбачено встановлення у штатних розписах посадового окладу працівника першого тарифного розряду на рівні мінімальної заробітної плати - 1147 грн з відповідною його диференціацією до 5 тарифного розряду включно.
У цілому підвищення отримають майже 3,5 млн працівників освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної сфери та інших бюджетних галузей.
Виходячи з нових розмірів посадових окладів працівників бюджетної сфери, буде здійснено перерахунок зарплат за січень-березень цього року.
Так, посадовий оклад провідного бібліотекаря та вчителя вищої категорії збільшиться на 167 гривень порівняно з окладом, встановленим раніше, лікаря-терапевта вищої категорії - на 179 гривень.
Фактичне збільшення буде ще вищим з огляду на нарахування надбавок і доплат до посадового окладу: за вислугу років (від 10 до 30%), за складність і напруженість у роботі (до 50%), за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників, за суміщення професій (посад) (до 50%), за науковий ступінь (15%, 25%), за класне керівництво (до 20%), педагогічним працівникам 20% за престижність праці, бібліотечним працівникам за особливі умови роботи - 50% тощо.
Крім того, з метою підвищення рівня мотивації до праці працівників системи екстреної медичної допомоги з 1 жовтня 2013 року їм встановлюються дві надбавки: за особливі умови праці та за особливий характер праці - у розмірі до 20 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати) кожна. Також раз на рік їм буде виплачуватися матеріальна допомога у розмірі одного посадового окладу (ставки заробітної плати) для вирішення соціально-побутових питань.


 Інформація щодо реалізації соціальної житлової ініціативи Президента України


            На сьогодні в Київській області, активно розгорнута робота по реалізації соціальної житлової ініціативи Президента України та створено найбільшу базу по квартирам, які можуть приймати участь у Програмі, по Україні. Урядом Постановою № 343 від 25.04.12 затверджено «Порядок здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов» (зі змінами)...Реформа податкової системи

1. Реформа податкової системи

2.Реформування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництваРеформа системи пенсійного страхуванняРеформа системи освітиРеформа медичного обслуговуванняРеформа системи житлово-комунального господарстваЗемельна реформа

1. Розвиток сільського господарства та земельна реформа.

2. Кроки влади щодо земельної реформи

 

Реформа державної служби


1. Реформа державної служби – вагома складова реформ, спрямованих на модернізацію держави

2. Особова картка. Положення про порядок стажування. Порядок ведення та зберігання особових справ. Порядок проведення конкурсу на зайняття посад. Типове положення про службу персоналу державного органу, органу влади АРК або їх апарату. Типові правила внутрішнього службового розпорядку.

3. Боротьба з корупцією – необхідна умова успішної реалізації ініційованих президентом В. Януковичем системних реформ

4. Кваліфікований підбір кадрів як важливий елемент модернізації Державної служби

5. Інформація про формування Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2012 році

6. Підготовка нормативно-правових актів, спрямованих на реалізацію закону України від 17 листопада 2011 року №4050-У1 "Про державну службу"


Реформа державної кадрової політики

Згурівський район

Прапор Згурівського району
Основні дані
Країна: Україна
Область/АРК: Київська область
Код КОАТУУ: 3221900000
Утворений: 25 вересня 1986 року
Населення: 19 311 (на 01.01.2011)
Площа: 763,08 км.кв
Густота: 30 осіб/км.кв
Тел. код: +380-4570
Поштові індекси: 07600—07653
Населені пункти та ради

Районний центр: Згурівка
Селищні ради: 1
Сільські ради: 20
Смт: 1
Села: 40

Районна влада

Адреса: 07600, Київська область, Згурівський р-н, смт. Згурівка, вул. Українська, 19, (04570) 5-11-14Мапа району
Районне друковане видання
Панорама
Згурівський портал
За здорове життя!Яндекс.Метрика
Урядова телефонна «гаряча лінія»Верховна Рада УкраїниОбговорення проекту Державного бюджету України на 2012 рікиМісцеві державні адміністраціїУкрінформМапа сайту