Сьогодні, 17 червня, голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін спільно з першим заступником голови КОДА Олександром Скляровим, заступником голови КОДА Дмитром Назаренком з робочим візитом відвідав Згурівський район. Участь у робочій поїздці на Згурівщину також взяли - Олег Головаш, начальник Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області, Максим Киричук, прокурор Київської області, Андрій Нєбитов, начальник Головного управління Нацполіції в Київській області, керівники департаментів, управлінь облдержадміністрації. Зустрічав гостей голова Згурівської райдержадміністрації Ігор Феник. Поспілкуватися з очільником області прийшли депутат Київської обласної ради Василь Цвик, голова районної ради Степан Кузьмич, депутати районної ради, селищний, сільські голови району, депутати, керівники підприємств, установ, організацій, представники трудових колективі управлінь, відділів, інших структурних підрозділів, мешканці району.

Під час виступу голова Київської ОДА Василь Володін відзначив важливість подібних виїзних нарад в регіони, так вони забезпечують максимальну взаємодію влади та громадськості.

« Це один з найкращих способів почути потреби і думки мешканців, винайти шляхи вирішення тих питань, які знаходяться в компетенції облдержадміністрації. Найголовніше наше спільне завдання – розвиток Київщини, тому вважаю важливими проводити такі зустрічі та спільно винаходити засоби сприяння поліпшенню умов життя людей на місцях», – зазначив Василь Володін під час бесіди з жителями району.

Присутні обговорили ряд важливих для життєдіяльності району питань, серед основних питань, які порушувалися перед очільником області – питання ремонту дорожнього покриття, питання землекористування, забезпечення населення якісною питною водою, питання діяльності сфери житлово-комунальних послуг. Торкнулися також питання забезпечення медичної сфери кваліфікованими кадрами, збереження та реконструкція Згурівського дендропарку як парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва. До обговорення порушених питань та їх вирішення проблемних питань району Василь Володін залучав відповідних керівників департаментів та управлінь Київської ОДА та голову Згурівської РДА, відразу були дані доручення та вказівки щодо їх оперативного вирішення.

Голова облдержадміністрації запевнив мешканців Згурівського району, що турбуючі їх питання обов’язково будуть вирішені в найкоротші терміни. На закінчення зустрічі Василь Володін запевнив присутніх, що з метою покращення рівня життя громадян кожне із озвучених питань на цій зустрічі буде обов’язково вирішено та проконтрольовано під час наступного візиту на Згурівщину.

Голова адміністрації Мозговий Валерій Миколайович

Голова районної ради Івченко Олександр Миколайович