Радість. Посмішки. Щасливі обличчя. Для дітей, які проживають у селищі Згурівка 12 квітня відбулося справжнє свято – відкриття дитячого ігрового майданчика. Подарував маленьким згурівчанам містечко для веселого та активного відпочинку керівник ТОВ «Аратта» Григорій Гавриленко. Крім Григорія Олександровича на свято завітали голова районної державної адміністрації Валерій Мозговий, голова районної ради Олександр Івченко, селищний голова Павло Ткачук та депутат Київської обласної ради Василь Цвик.

    Відкрив урочистий захід Григорій Гавриленко, який у своїй промові подякував всім присутнім, які завітали на це дитяче свято та зазначив, що маленькі мешканці селища та району заслуговують на особливу увагу.

Голова адміністрації, голова районної ради, селищний голова, депутат обласної ради у своїх виступах висловити Григорію Олександровичу слова подяки за зведений дитячий майданчик, за його постійну допомогу в покращенні матеріальної бази об’єктів соціальної сфери та турботу про дітей.

Валерій Мозговий у своєму виступі зазначив, що керівник ТОВ «Аратта» Григорій Гавриленко завжди ініціює та долучається до всіх добрих справ, що реалізуються  в районі. «Безумовно, тільки гуртом, спільними зусиллями ми зможемо покращити рівень життя мешканців нашого району, забезпечити соціально-економічний розвиток регіону», зазначив Валерій Миколайович.

Нарешті відбулася така довгоочікувана для малечі подія. Діти залюбки опановували нові атракціони: гірки, каруселі, гойдалки. До того ж, кожен із них отримав солодкий подарунок від керівництва ТОВ «Аратта» - морозиво. А запрошені на свято аніматори дарували дітям та всім присутнім на святі веселий та справді святковий настрій, лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги. І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу було зрозуміло: радість в очах дітей - насправді те, заради чого варто жити й працювати.

 

 

 

 

 

 

 

 


Згурівський район

Прапор Згурівського району
Основні дані
Країна: Україна
Область/АРК: Київська область
Код КОАТУУ: 3221900000
Утворений: 25 вересня 1986 року
Населення: 19 311 (на 01.01.2011)
Площа: 763,08 км.кв
Густота: 30 осіб/км.кв
Тел. код: +380-4570
Поштові індекси: 07600—07653
Населені пункти та ради

Районний центр: Згурівка
Селищні ради: 1
Сільські ради: 20
Смт: 1
Села: 40

Районна влада

Адреса: 07600, Київська область, Згурівський р-н, смт. Згурівка, вул. Українська, 19, (04570) 5-11-14


 

Мапа району
Районне друковане видання
Панорама
Згурівський форум
За здорове життя!

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Яндекс.Метрика