Загроза повномасштабного нападу - це не жарти

    Президент показав українським журналістам роздруківку даних супутника, з якої виходить, що кількість російської техніки біля кордону зросла в кілька разів. Нині в областях, де введений воєнний стан, створюються військові штаби. Це для того, щоби в разі нападу мобілізація усіх сил зайняла години, а не дні, пояснив Петро Порошенко.
СНХ Петро Порошенко, Президент України
    Це є 17 вересня, це є 24е вересня - це все танки. Це є жовтень. Як ви бачите кількість танків на базах, які розташовані вздовж нашого кордону зросла втричі. Для чого вони туди були передислоковані? Кількість підрозділів, які були передислоковані вздовж нашого кордону, причому по всій довжині, кардинально зросла.
   Ці танки ще не виведені. Вони залишаються там. І тому я хочу, щоби ніхто не думав, що це забавки або іграшки. Країна знаходиться під загрозою повномасштабної війни з Російською Федерацією.
   Президент роз'яснив - до цього сценарію у Генштабі готові. Тому закликав українців не панікувати, не скуповувати продукти і не знімати гроші в банках. За задумом - воєнний стан має поламати плани Кремля і попередити наступ. Адже тепер уся увага світу прикута до України. На переконання Петра Порошенка особливий стан має бути мінімально відчутним цивільним, і вводиться він виключно для того, аби вільно передислокувати війська, оновити знання і навички резервістів, перевірити технічний стан армії і можливості по мобілізації, скоротити час на відповідь потенційній агресії,.
СНХ Петро Порошенко, Президент України
    Якщо не буде відкритого вторгнення Росії за межами ООС на Сході і незаконно анексованого Криму, я наголошую, і це моя принципова позиція. Ніяких обмежень конституційних прав і свобод не відбудеться. Проводьте концерти, ходіть в банки, не треба бігти до крамниць покупати сірники та сіль. Було дано доручення провести відповідну роз'яснювальну роботу Національному банку з банками. Ніяких обмежень на зняття депозитів, на валютообмінні операції, на поїздки за кордон для українських громадян не буде. Для російських громадян обмеження будуть введені. Я думаю що це цілком виправдано

https://fex.net/029111939536

 

 

 

 

 

 

 


Згурівський район

Прапор Згурівського району
Основні дані
Країна: Україна
Область/АРК: Київська область
Код КОАТУУ: 3221900000
Утворений: 25 вересня 1986 року
Населення: 19 311 (на 01.01.2011)
Площа: 763,08 км.кв
Густота: 30 осіб/км.кв
Тел. код: +380-4570
Поштові індекси: 07600—07653
Населені пункти та ради

Районний центр: Згурівка
Селищні ради: 1
Сільські ради: 20
Смт: 1
Села: 40

Районна влада

Адреса: 07600, Київська область, Згурівський р-н, смт. Згурівка, вул. Українська, 19, (04570) 5-11-14


 

Мапа району
Районне друковане видання
Панорама
Згурівський форум
За здорове життя!

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Яндекс.Метрика