27 листопада під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулася нарада з керівниками об’єктів критичної інфраструктури Згурівського району за участі О.Шакуна – військового комісара Згурівського РВК, В.Моцюк –головного лікаря Згурівської ЦРЛ, Р.Шполянського – начальника Згурівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури, О.Яковця – заступника начальника Згурівського ВП  Переяслав-Хмельницького ВП ГУ НП України в Київській області, Л.Данько – провідного спеціаліста з питань оборонної роботи та роботи з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації, С.Малинки - начальника Згурівської дільниці Переяслав-Хмельницької ФЕГГ ПАТ “Київоблгаз”, В.Кривов’яза – директора ТОВ “Право”, В.Макаренка - начальника ТОВ “Згурівкаводесплуатація”, Т.Пітайчук – начальника КП “Згурівський ККП”, П.Ткачука – голови селищної ради, М.Ребченка – начальника Згурівського РП ПрАТ “Київобленерго”, М.Панасюка – голови районної організації Української спілка ветеранів Афганістану, оператора ГРС Згурівка УМГ “Київтрансгаз”, О.Приходько – головного спеціаліста сектору житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації, Р.Хоменка – начальника Згурівського РС ГУ ДСНС України у Київській області. На порядок денний наради винесено питання: 1. Про готовність військового комісаріату до виконання завдань пов’язаних з ускладненням зовнішньо-політичної ситуації та ескалації збройної агресії Російської Федерації в Азовському морі.
2. Про виконання керівниками об’єктів критичної інфраструктури службової телефонограми ГУ НП в Київській області від 26.11.2018р. № 4609/209/04/20.
3. Різне.

Голова адміністрації зауважив про ускладнення зовнішньо-політичної ситуації та ескалації збройної агресії Російської Федерації в Азовському морі, та введення військового стану відповідно до Указу № 390/2018 від 26 листопада 2018 року “Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного сувернітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні”, а також наголосив про те, що на території району буде проводитися ряд масових заходів, пов’язаних з можливим блокуванням руху транспорту на автошляхах. Для забезпечення публічної безпеки і порядку, нормалізації оперативної обстановки, проведення цілодобового моніторингу та контролю за криміногенною ситуацією на території району керівникам об’єктів критичної інфраструктури необхідно забезпечити безперебійну роботу та посилити охорону своїх об’єктів.

Військовий комісар О.Шакун доповів про готовність військового комісаріату до виконання завдань пов’язаних з ускладненням зовнішньо-політичної ситуації та ескалації збройної агресії Російської Федерації в Азовському морі та повідомив, що особовий склад військового комісаріату переведений на цілодобовий режим роботи, працює згідно плану проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів, а саме, уточнює обсяг мобілізаційного завдання, якість призначення особового складу в наряди щодо комплектації ЗСУ.
    Заступник начальника Згурівського ВП О.Яковець довів до відома керівників об’єктів критичної інфраструктури службову телефонограму ГУ НП в Київській області від 26.11.2018р. № 4609/209/04/20 та наголосив на вчасному обміні інформацією з метою оперативного реагування на випадок ускладнення ситуації в районі, та необхідності посилити охорону своїх об’єктів.