Президент заснував дерфонд, який фінансувати освітні та наукові програми української молоді

Молоді таланти отримають підтримку держави - Президент заснував держфонд, який фінансуватиме освітні та наукові програми української молоді. Гроші виділятимуть найбільш успішним школярам, студентам і молодим науковцям. Вони зможуть витратити їх на свої наукові розробки, на навчання в престижних вишах України та світу. Обов'язкова умова - щоби результати їхньої роботи послужили розвитку України. А найбільша мета - щоби усі таланти залишалися працювати на розвиток країни, а не їхали за кордон. Про свою ініціативу Президент оголосив під час зустрічі з найкращими студентами і аспірантами країни в столичній бібліотеці Вернадського.
   Петро Порошенко, Президент України: "Надія всього українського народу і надія президента. І тоді, коли ми об'єднаємося і зможемо зрушити науку вперед.  Об'єднаймося - і зробимо ці реформи разом.
Я твердо переконаний, що це єдино можливий і правильний шлях. Я хочу наголосити, що створений фонд і кошти, які я сподіваюсь, будуть закладені в бюджеті, підтримка Уряду, міністерства об'єднаними зусиллями ми точно вийдемо на перемогу .
   Обовязково бажаю віри в себе, бо без цього перемог не буде. Великих знань, підтримки ваших вчителів і успіхів всім вашим планам"...