24 жовтня під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулася нарада з керівниками силових структур району за участі А.Синяченка, виконуючий обов’язки військового комісара Згурівського РВК, І.Волошиної, представника Згурівського відділення Національної поліції, В.Моцюка, головного лікаря Згурівської ЦРЛ, О.Зленка, головний спеціаліст з мобілізаційної роботи апарату РДА. На порядок денний винесено наступні питання: 1. Про стан виконання планових показників щодо залучення військовозобов’язаних до служби в ЗСУ за контрактом за ІІІ квартал та підготовка до виконання планових показників в ІV кварталі 2018 року; 2. Про стан проведення призову на строкову службу; 3. Про організацію спільної роботи РДА, РВК, та відділення НП щодо проведення заходів широкомаштабного розшуку військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби) та призовників, які ухиляються від проходження строкової військової служби; 4. Стан криміногенної ситуації в районі.

За наслідками наради, головою адміністрації дано ряд доручень:

Згурівському РВК - забезпечити виконання заходів щодо виконання планових показників на ІV квартал із залучення військовозобов’язаних на службу за контрактом і з врахування досвіду та прорахунків під час виконання планових показників в ІІІ кварталі 2018 року; систематично проводити агітаційну та розяснювальну роботу щодо залучення військовозобов”язаних до служби за контрактом та на строкову службу; забезпечити виконання в повному обсязі заходів щодо проведення осіннього призову на строкову військову службу та виконання доведених планових показників.

Головам виконкомів селищної та сільських рад - спільно з РВК долучитись до роботи щодо відбору військовозобов’язаних кандидатів на військову службу в ЗСУ за контрактом; забезпечити сприяння Згурівському РВК щодо виконання запланованих заходів проведення осіннього призову та виконання доведених планових показників.

Згурівському РВК, Згурівському відділенню НП - налагодити взаємодію з місцевим відділенням НП, органами місцевого самоврядування району щодо встановлення місця перебування призовників які ухиляються від проходження строкової військової служби, а також щодо перевірки та виявлення осіб які самовільно залишили військові частини (місця служби); вирішити питання щодо їх затримання і повернення до військових частин (доставлення до органів досудового розслідування); провести організаційні заходи щодо підготовки проведення з 01.11 по 30.11.2018 року широкомасштабного розшуку осіб які самовільно залишили військові частини (місця служби); про результати роботи щотижнево на нарадах керівників правоохоронних органів інформувати голову Згурівської РДА.