Сьогодні, 25 жовтня, сталася пожежа у приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу Згурівської ДЮСШ в смт Згурівка. На щастя дітей та працівників закладу на момент виникнення пожежі у школі не було. За даними ДСНС України в Київській області загорівся дах та приміщення 2-го поверху на площі 100 кв.м. О 8.41 сталося руйнування даху, перекриття та частково стін другого поверху будівлі. О 9.55 пожежа площею 400 кв.м. локалізована.

З цього приводу під керівництвом голови райдержадміністрації, голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій В.Мозгового відбулося позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС в зв’язку з пожежею в приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу стосовно встановлення причин виникнення пожежі та її наслідків. Участь засіданні взяли голова районної ради О.Івченко, перший заступник голови адміністрації Д. Василевський, заступник голови адміністрації Ю.Малафій, начальник Згурівського РП ПАТ «Київобленерго» М.Ребченко, завідувач сектору ЦЗ РДА О.Синільник, т.в.о. начальника Згурівського ВП П.Хмельницького ВП ГУ НП України в Київській області А.Медуниця, провідний фахівець Згурівського РС ГУ ДСНС України у Київській області Р.Литвинець, начальник відділу освіти РДА В.Бойко, начальник управління фінансів адміністрації Л.Єрмолюк, начальник Згурівської дільниці П.Хмельницької ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» С.Малинка.

За насідками засідання, комісією дано ряд доручень, зокрема:  начальнику Згурівського РС ГУ ДСНС України у Київській області Р.Хоменку, т.в.о. начальника Згурівського ВП П.Хмельницького ВП ГУ НП України в Київській області А.Медуниці забезпечити проведення робіт по встановленню причини та винуватців у виникненні пожежі. Начальнику відділу освіти РДА В.Бойку, директору ДНЗ «Згурівський професійний ліцей» В.Шевченку, головному лікарю Згурівської ЦРЛ В.Моцюку, головному лікарю Згурівського центру ПМСД О.Зіборову, начальнику відділу культури, молоді і спорту РДА Є.Волочнюку, директору Згурівського районного територіального центру соціального обслуговування М.Скринику забезпечити:

- проведення додаткових інструктажів з працівниками підпорядкованих закладів щодо пожежної безпеки;

- навчання відповідальних працівників правилам пожежної безпеки та ЦЗ;

- проведення відпрацювань (навчань) персоналу у підпорядкованих закладах по пожежній безпеці та дій під час пожежі;

- розробити, в разі відсутності поновити, поетапний план дій персоналу при НС.

Згурівському РС ГУ ДСНС України у Київській області до 15 листопада спільно із представниками Згурівського РП ПАТ «Київобленерго», Згурівської дільниці П.Хмельницької ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз», керівниками закладів освіти, культури, медичних закладів та закладів соціальної сфери  провести обстеження даних закладів на предмет пожежної безпеки та дій в разі виникнення пожежі по аварійному відключенню від електро-, газо- постачання та гасінню пожежі. Начальнику відділу освіти РДА В.Бойку, директору ДНЗ «Згурівський професійний ліцей» В.Шевченку, головному лікарю Згурівської ЦРЛ В.Моцюку, головному лікарю Згурівського центру ПМСД О.Зіборову, директору Згурівського районного територіального центру соціального обслуговування М.Скринику забезпечити:

- бездоганне виконання приписів перевірок протипожежного та технічного станів підпорядкованих об´єктів та утримання їх відповідно до «Правил пожежної безпеки в Україні» затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30.12.2014 № 1417, (в редакції 30.09.2016) та «Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України» затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 15.08.2016  № 974.

- укомплектування пожежних щитів необхідним обладнанням;

- придбання необхідної кількості та повірку первинних засобів пожежогасіння;

- проведення вогнезахисної обробки горючих конструктивних елементів горищних приміщень;

- замір опору ізоляції електромереж.

Начальнику відділу освіти В.Бойку до 01 листопада створити комісію та визначити кількісний та якісний стан збереженого майна і способи демонтажу аварійної будівлі ФОКу.

- провести службове розслідування щодо режиму роботи ФОКу та прийняти відповідні рішення.

- забезпечити огорожу попереджувальною стрічкою та цілодобову охорону місця пожежі до повного демонтажу залишків будівлі ФОКу.