Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана від 24.05.2017 №281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області» та згідно плану проведення громадських слухань з питань охорони громадського порядку у населених пунктах Згурівського району в липні 2017 року  05 липня відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку в с.Нова Оржиця.
    У слуханнях взяли участь керівник апарату  Згурівської райдержадміністрації Катерина Набіуліна, заступник начальника Згурівського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Олександр Яковець, дільничний офіцер поліції сектору превенції Згурівського ВП майор поліції Сергій Ящук, головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення та контролю апарату райдержадміністрації Юлія Жмура, голова Новооржицької сілької ради та жителі села Нова Оржиця.
      Під час громадських слухань дільничний офіцер прозвітувався про стан правопорядку та злочиності на території сіл Нова Оржиця та Вишневе.
       Учасники заходу обговорили проблемні питання, а саме: дозвілля молоді під час літнього періоду , роботу закладів торгівлі тощо. Жителі села акцентували на продажі неповнолітнім алкоголю та тютюнових місцевими підприємцями.
      Також було проведено анонімне анкетування жителів щодо стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.
       Загалом оцінка роботи Згурівського ВП Переяслав-Хмельницького ВП  ГУ НП України в Київській області визнана громадою села,як задовільна.
      Для забезпечення  законності, охорони прав, свобод і законних інтересів жителів села та стану правопорядку і злочинності в селі Нова Оржиця пунктах, жителі озвучили свої пропозиції та побажання для подальшої плідної співпраці.      


Згурівський район

Прапор Згурівського району
Основні дані
Країна: Україна
Область/АРК: Київська область
Код КОАТУУ: 3221900000
Утворений: 25 вересня 1986 року
Населення: 19 311 (на 01.01.2011)
Площа: 763,08 км.кв
Густота: 30 осіб/км.кв
Тел. код: +380-4570
Поштові індекси: 07600—07653
Населені пункти та ради

Районний центр: Згурівка
Селищні ради: 1
Сільські ради: 20
Смт: 1
Села: 40

Районна влада

Адреса: 07600, Київська область, Згурівський р-н, смт. Згурівка, вул. Українська, 19, (04570) 5-11-14


 

Мапа району
Районне друковане видання
Панорама
Згурівський форум
За здорове життя!

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Яндекс.Метрика