02 червня 2017року в малій залі Згурівської районної державної адміністрації   голова адміністрації В.Мозговий провів нараду з головами селищної,сільських рад району,заступником начальника Згурівського ВП Переяслав-Хмельницького ВП ГУ НП у Київській області О.Яковцем,          керівниками охоронних фірм «Альфа Безпека» і «Холмс».  В нараді взяли  участь заступник голови адміністрації Ю.Малафій, керівник апарату адміністрації К.Набіуліна, начальник управління фінансів райдержадміністрації Л.Єрмолюк, завідувач сектору житлово-комунального господарства , будівництва, містобудування та архітектури

райдержадміністрації Т.Мала, начальник Згурівського РП «ПАТ Київобленерго» М.Ребченко, начальник КП «Згурівський ККП»  Т.Пітайчук та головний редактор газети «Панорама» Л.Мельник.

На нараді детально обговорили схвалений розпорядженням голови адміністрації  від 29.05.2017 № 297 проект Районної цільової комплексної програми профілактики та протидії злочинності у Згурівському районі на 2017 – 2020 роки „Безпечна Згурівщинаˮ, проаналізували питання встановлення відеокамер та відеоспостереження по всіх населених пунктах  території району та умови фінансування.

Керівники охоронних фірм «Альфа Безпека» і «Холмс» поінформували присутніх учасників наради про свої технічні можливості  та позитивні наслідки співпраці  на прикладі інших районів та міст Київщини.

Ще одним з актуальних питань, що розглядалося на нараді  було обговорення питання незаконного вивантаження твердих побутових відходів львівського походження , яке 29.05.2017 7 вантажних автомобілів незаконно вивантажили на території сміттєзвалища у селищі Згурівка .

За наслідками наради головою адміністрації дано ряд вказівок  та доручень,зокрема, селищному,сільським головам:

1.Після затвердження Районної Програми на черговій сесії районної ради, розробити та затвердити  відповідні місцеві Програми.

2.До 06.06.2017 провести роботу з керівниками сільськогосподарських підприємств, що здійснюють діяльність на території населених пунктів щодо охорони громадського порядку.