Згурівщина в черговий раз активно долучилася до акції “Київщина – захисникам України”, яка проходить з ініціативи голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана.

    Керівництво райдержадміністрації висловлює слова подяки всім, хто долучився до допомоги – сільськогосподарським та промисловим підприємствам, представникам малого та середнього бізнесу, дітям та небайдужим жителям району.

  7 квітня Київська область в рамках програми «Київщина - захисникам України» відправила 20 вантажівок технічної допомоги військовим частинам в зону проведення АТО, які знаходяться на лінії фронту.

    Українським військовим відправлено навігаційні системи наведення вогню, тепловізори, дизельгенератори, захищені ноутбуки, пральні машини, запчастини до автомобілів та інші необхідні в умовах війни речі.

        Для збору й придбання вантажу не було використано бюджетних коштів. Вся техдопомога зібрана силами мерів міст, голів РДА, керівництва Київської ОДА, підприємців та жителів області.

       Цього разу до програми «Київщина - захисникам України» та збору допомоги активно долучились керівники всіх територіальних органів міністерств і центральних органів влади, які діють в Київській області

       Колону технічної допомоги супроводжував радник голови Київської ОДА, екс-командир 25 окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь» Андрій Янченко.

         Нагадаємо, в грудні минулого року Київська область на лінію фронту відправила 44 вантажних автобусів технічної допомоги бійцям АТО. Це була найбільша в Україні технічна допомога надана обласними державними адміністраціями за кількістю тепловізорів, оптичних прицілів, захищених планшетів та дизель-генераторів.

Згурівський район

Прапор Згурівського району
Основні дані
Країна: Україна
Область/АРК: Київська область
Код КОАТУУ: 3221900000
Утворений: 25 вересня 1986 року
Населення: 19 311 (на 01.01.2011)
Площа: 763,08 км.кв
Густота: 30 осіб/км.кв
Тел. код: +380-4570
Поштові індекси: 07600—07653
Населені пункти та ради

Районний центр: Згурівка
Селищні ради: 1
Сільські ради: 20
Смт: 1
Села: 40

Районна влада

Адреса: 07600, Київська область, Згурівський р-н, смт. Згурівка, вул. Українська, 19, (04570) 5-11-14


 

Мапа району
Районне друковане видання
Панорама
Згурівський форум
За здорове життя!

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Яндекс.Метрика