Згурівщина в черговий раз активно долучилася до акції “Київщина – захисникам України”, яка проходить з ініціативи голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана.

Керівництво райдержадміністрації висловлює слова подяки всім, хто долучився до допомоги – сільськогосподарським та промисловим підприємствам, представникам малого та середнього бізнесу, дітям та небайдужим жителям району.

7 квітня Київська область в рамках програми «Київщина - захисникам України» відправила 20 вантажівок технічної допомоги військовим частинам в зону проведення АТО, які знаходяться на лінії фронту.

Українським військовим відправлено навігаційні системи наведення вогню, тепловізори, дизельгенератори, захищені ноутбуки, пральні машини, запчастини до автомобілів та інші необхідні в умовах війни речі.

Для збору й придбання вантажу не було використано бюджетних коштів. Вся техдопомога зібрана силами мерів міст, голів РДА, керівництва Київської ОДА, підприємців та жителів області.

Цього разу до програми «Київщина - захисникам України» та збору допомоги активно долучились керівники всіх територіальних органів міністерств і центральних органів влади, які діють в Київській області

Колону технічної допомоги супроводжував радник голови Київської ОДА, екс-командир 25 окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь» Андрій Янченко.

Нагадаємо, в грудні минулого року Київська область на лінію фронту відправила 44 вантажних автобусів технічної допомоги бійцям АТО. Це була найбільша в Україні технічна допомога надана обласними державними адміністраціями за кількістю тепловізорів, оптичних прицілів, захищених планшетів та дизель-генераторів.