Вже стало доброю традицією у Згурівці до міжнародного Дня сміху, який відзначається 1 квітня, проводити районний огляд- конкурс театральних колективів та читців-гумористів «Згурівські усмішки». Відділ культури, молоді і спорту Згурівської  райдержадміністрації та районний Будинок культури організували цей конкурс з метою популяризації  кращих творів сатири і гумору та виявлення і підтримки талановитих виконавців.
    От і цього року 1 квітня у великій залі райдержадміністрації зібрались гумористи з усього району.  Впродовж чотирьох годин конкурсанти демонстрували глядачам та членам журі своє почуття гумору, дотепність, неабиякі акторські здібності та вміння триматися на сцені.
         Загалом у огляді-конкурсі взяли участь 17 читців-гумористів та 10 театральних колективів з 17 сільських клубних закладів.
       Веселого та святкового настрою додали глядачам і виступи  дитячих хореографічних колективів, які діють при клубних закладах сіл Черевки, Жуківка, Аркадіївка, Середівка.
        Журі у складі: директора РБК Ячного А.Б., провідного методиста РБК Приходько А.І., керівників народних колективів РБК Льодін І.М. та Стукала П.І., під головуванням начальника відділу культури, молоді і спорту        Згурівської райдержадміністрації Волочнюка Є.В. визначило переможців огляду-конкурсу.
     Так, у номінації «художнє читання» третє місце зайняв дует «Сусіди» Новооржицького СК, друге –  Катерина Гладун (БК с. Мала Березанка), перше – Ольга Дудченко (СК с.Черевки).
        У номінації «театральні колективи»  3 місце розділили між собою театральні колективи Войтівського  СК та Усівського БК, 2 місце зайняли аматори з Малої Березанки та Малого Круполя, а почесне 1 місце здобули театральні колективи Жуківського БК та Черевківського СК .
        Також цього дня у фойє райдержадміністрації була розміщена виставка творів декоративно-ужиткового мистецтва «Народні майстри  Згурівщини – 2017».
       Усі учасники огляду-конкурсу та виставки були відзначені почесними дипломами, а переможці отримали і грошову винагороду.