Вже стало доброю традицією у Згурівці до міжнародного Дня сміху, який відзначається 1 квітня, проводити районний огляд- конкурс театральних колективів та читців-гумористів «Згурівські усмішки». Відділ культури, молоді і спорту Згурівської  райдержадміністрації та районний Будинок культури організували цей конкурс з метою популяризації  кращих творів сатири і гумору та виявлення і підтримки талановитих виконавців.
    От і цього року 1 квітня у великій залі райдержадміністрації зібрались гумористи з усього району.  Впродовж чотирьох годин конкурсанти демонстрували глядачам та членам журі своє почуття гумору, дотепність, неабиякі акторські здібності та вміння триматися на сцені.
         Загалом у огляді-конкурсі взяли участь 17 читців-гумористів та 10 театральних колективів з 17 сільських клубних закладів.
       Веселого та святкового настрою додали глядачам і виступи  дитячих хореографічних колективів, які діють при клубних закладах сіл Черевки, Жуківка, Аркадіївка, Середівка.
        Журі у складі: директора РБК Ячного А.Б., провідного методиста РБК Приходько А.І., керівників народних колективів РБК Льодін І.М. та Стукала П.І., під головуванням начальника відділу культури, молоді і спорту        Згурівської райдержадміністрації Волочнюка Є.В. визначило переможців огляду-конкурсу.
     Так, у номінації «художнє читання» третє місце зайняв дует «Сусіди» Новооржицького СК, друге –  Катерина Гладун (БК с. Мала Березанка), перше – Ольга Дудченко (СК с.Черевки).
        У номінації «театральні колективи»  3 місце розділили між собою театральні колективи Войтівського  СК та Усівського БК, 2 місце зайняли аматори з Малої Березанки та Малого Круполя, а почесне 1 місце здобули театральні колективи Жуківського БК та Черевківського СК .
        Також цього дня у фойє райдержадміністрації була розміщена виставка творів декоративно-ужиткового мистецтва «Народні майстри  Згурівщини – 2017».
       Усі учасники огляду-конкурсу та виставки були відзначені почесними дипломами, а переможці отримали і грошову винагороду.

  

Згурівський район

Прапор Згурівського району
Основні дані
Країна: Україна
Область/АРК: Київська область
Код КОАТУУ: 3221900000
Утворений: 25 вересня 1986 року
Населення: 19 311 (на 01.01.2011)
Площа: 763,08 км.кв
Густота: 30 осіб/км.кв
Тел. код: +380-4570
Поштові індекси: 07600—07653
Населені пункти та ради

Районний центр: Згурівка
Селищні ради: 1
Сільські ради: 20
Смт: 1
Села: 40

Районна влада

Адреса: 07600, Київська область, Згурівський р-н, смт. Згурівка, вул. Українська, 19, (04570) 5-11-14


 

Мапа району
Районне друковане видання
Панорама
Згурівський форум
За здорове життя!

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Яндекс.Метрика