Конкурс «Кращий державний службовець»

З метою виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов'язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях, та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 (зі змінами) започатковано проведення з 2008 року щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».
    Всеукраїнський Конкурс проводиться серед державних службовців в двох номінаціях, «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».
    Необхідні умови для участі у Всеукраїнському Конкурсі в номінації «Кращий керівник» - загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них - на керівних посадах не менш як рік. В номінації «Кращий спеціаліст» - загальний стаж державної служби не менш як два роки. В конкурсі можуть брати учать державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.
    Всеукраїнський Конкурс проводиться в три тури.
   Для участі в І турі Конкурсу державному службовцю необхідно подати Оргкомітету органу, в якому він працює  наступні документи:
1) заяву про участь в Конкурсі,
2) копію особової справи,
3) подання керівника органу, погоджене з головою профспілкової організації чи ради трудового колективу, та інші матеріали за бажанням претендента.
    Переможці та лауреати І туру Конкурсу оголошуються Оргкомітетом державного органу. Переможці І туру можуть брати участь у ІІ турі Конкурсу, а переможці ІІ туру Конкурсу – у ІІІ заключному турі, де будуть визначатись переможці щорічного Всеукраїнського Конкурсу «Кращий державний службовець».
  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 (зі змінами) переможці Всеукраїнського Конкурсу у кожній номінації нагороджуються дипломом переможця та грошовою винагородою в сумі 20 тис.гривень.
    Лауреати Всеукраїнського Конкурсу у кожній номінації нагороджуються:
за друге місце - дипломом лауреата та грошовою винагородою в сумі 10 тис. гривень
за третє та четверте місця - дипломами лауреата та грошовою винагородою в сумі 5 тис.гривень.
    Переможці та лауреати Всеукраїнського Конкурсу користуються правом цільового направлення та вступу поза конкурсом до Національної академії державного управління при Президентові України, її регіональних інститутів, магістратур вищих навчальних закладів, які проводять підготовку фахівців за спеціальностями освітньої галузі "Державне управління".
    Матеріали щодо особливостей проведення Конкурсу у 2017 році розміщені на офіційному веб-порталі Нацдержслужби (www.nads.gov.ua): банер «Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – розділ «Правова, методична база організації та проведення Конкурсу «Кращий державний службовець».
    За довідками з питань організаційно-методичного забезпечення проведення Конкурсу звертатися за телефоном 5-07-78  (відділ управління персоналом апарату Згурівської райдержадміністрації).