16 березня 2017 року було проведено засідання постійно діючою комісії з питань координацій дій щодо попередження насильства в сім’ї при голові Згурівської райдержадміністрації, на якому  було розглянуто питання: про затвердження плану роботи районної постійно діючої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї на 2017 рік; про роботу центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо попередження вчинення насильства в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах; про виконання методичних рекомендацій щодо взаємодії педагогічних працівників у навчальних закладах та взаємодії з іншими органами і службами щодо захисту прав дітей Міністерства освіти і науки України від 28.10.14 №1/9-557.

Також обговорено в формі діалогу питання щодо захисту дітей від жорстокого поводження, у тому числі кіберзлочинів. На сьогоднішній день є великою проблемою та загрозою для життя та здоров’я дітей підліткова гра «Синій кит» або ж «Тихий дім», «Море китів», «Розбуди мене о 4:20». У смертельної гри багато назв, але результат завжди однаковий - закінчене життя і зламані горем батьки, які не розуміють, що ж змусило дитину звести рахунки з життям. Також з'явилися нові «квести» - «Біжи або помри», в якому дитина повинна перебігти дорогу впритул до наближення машині. Нерозуміння, невизначеність майбутнього і нерозділена любов, яка дитячому та підлітковому віці здається єдиною - можуть підкосити і дорослу людину. І до підлітка, пригніченого цими речами приходять думки про те, що тут не так вже й добре, як може бути. Тоді вони найбільше потребують підтримки і любові своїх близьких людей - не показовою і оптимістичною, а допомоги в розумінні себе і світу. На засіданні сплановано, що Згурівським відділенням поліції спільно із службою у справах дітей та сім’ї, соціальним педагогами та психологами загальноосвітніх закладів будуть проведені зустрічі з дітьми навчальних закладів, батьківські збори в закладах освіти щодо впливу та наслідків соціальних мереж на дитину, як вберегти дитину від вчинення суїциду.

Служба у справах дітей та сім’ї