З початку року роботодавці поповнили базу вакансій Київської обласної служби зайнятості майже на 6,7 тисяч робочих місць

За підтримки Київської обласної державної адміністрації та завдяки співпраці базових центрів зайнятості з керівниками райдержадміністрацій та міськрад Київщини з початку 2017 року 2236 роботодавців заявили потребу у 6673 вакантних посадах. Це на 21,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
    - У сфері зайнятості населення роботодавці є найважливішими партнерами для служби зайнятості, тому налагодження ефективної взаємодії з ними - один із головних пріоритетів у роботі служби зайнятості, - наголосив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук. - Ми використовуємо широкий спектр послуг для забезпечення адресної допомоги кожному роботодавцю, виходячи з його потреб та можливостей.
    Служба зайнятості пропонує роботодавцям широкий спектр різноманітних соціальних послуг, зокрема: надання послуг з добору працівників; організація професійного навчання безробітних з урахуванням поточної та перспективної потреб ринку праці під конкретні замовлення роботодавців і сприяння в організації перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації працівників за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності шляхом видачі ваучера; підбір працівників на тимчасові робочі місця шляхом організації проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру; оперативне укомплектування вакансій шляхом організації проведення ярмарків та міні-ярмарків вакансій, а також різноманітні консультаційні та інформаційні послуги тощо.
    Важливим є стимулювання роботодавців до працевлаштування зареєстрованих безробітних на нові робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за кожну працевлаштовану особу. З початку року Київською обласною службою зайнятості таким чином працевлаштовано 58 осіб.
    Компенсація ЄСВ роботодавцю передбачена і після працевлаштування інших окремих категорій населення: інвалідів, одиноких матерів, внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції.
      За більш детальною інформацією звертайтесь до Київського обласного центру зайнятості за телефоном (044) 559-22-38