Надворі березень, початок весни, місяць першого тепла, доброго сонця, пора, яка дарує одне з найулюбленіших свят - день 8 березня!

Сьогодні велика зала райдержадміністрації була переповненою -  відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня. Приємно відзначити, що цього дня вітання для жінок звучали виключно від чоловіків.

Голова адміністрації В.Мозговий та голова районної ради О.Івченко під час своїх виступів  щиро бажали усім жінкам здоров’я, любові, жіночого щастя та миру.

Дві години поспіль зі сцени лунали слова привітання, побажання всього найкращого, слова вдячності матерям, бабусям, донькам, слова захоплення красою та ніжністю жінок.

Працівники районного будинку культури та художні колективи району подарували всім присутнім чудовий святковий настрій своїми піснями,  тематичними номерами.

Несподіваним та надзвичайно приємним подарунком для жінок було музичне вітання у виконанні голови адміністрації В.Мозгового,  який виконав пісні «Пісня з полонини» та «Гуцулка Ксеня».

Особливо потішив глядачів виступ вихованців дитячого садочку "Журавка".

Кращі представниці трудових колективів Згурівщини отримали відзнаки з рук голів райдержадміністрації та районної ради.

В ході заходу голова адміністрації В.Мозговий привітав колектив районного відділу Держгеокадастру та всіх землевпорядників району з професійним святом, яке вони святкують 11 березня, після чого з головою районної ради вручили нагороди працівникам землевпорядкування району.

Протягом заходу ведучі закликали всіх чоловіків давати можливість своїм жінкам відчувати свято не лише 8 березня, а щодня та дарувати їм квіти, квіти без приводу.

Фінальною піснею святкового концерту стала пісня -  «Дарите женщинам цветы», а всі жінки в залі отримали квіти від районної партійної організації «Аграрної партії України».