Афганістан – це мужність воїнів, це вірність солдатській дружбі, це взаємодопомога. Минає час, проходять дні за днями, битви закінчуються, а пам'ять - вічна.

16 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ колишнього Радянського союзу з Республіки Афганістан, керівники органів виконавчої вдали, органів місцевого самоврядування та учасники бойових дій схилили голови перед світлою пам’яттю полеглих бойових побратимів біля пам’ятного знаку воїнам – інтернаціоналістам, вшанували пам'ять загиблих та поклали квіти.

На продовження заходів, у великій залі засідань райдержадміністрації, відбувся урочистий захід з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та тематичний концерт, присвячені доблесті і честі воїнам-інтернаціоналістам.

Пам’ять воїнів-афганців та тих, хто не повернувся з війни і віддав життя за українське сьогодення, учасники заходу  вшанували хвилиною мовчання.

Присутніх учасників бойових дій привітав голова райдержадміністрації В.Мозговий, який засвідчив свою глибоку шану та повагу мужності та самовідданій праці ветеранів.

«Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі», - зазначив голова адміністрації у своєму виступі.

Валерій Миколайович подякував воїнам-інтернаціоналіста, учасникам антитерористичної операції за те, що зберігають бойове братерство, підтримують матерів, вдів і дітей полеглих побратимів та побажав усім мирного і щасливого майбутнього, здійснення усіх задумів та нових досягнень на благо України.

Також до привітань приєднались голова районної ради О.Івченко, голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) М.Панасюк, в.о.військового комісара І.Рабосюк  та голова спостережної ради ТОВ «Сан» та ТОВ ВП «Центр», ветеран-афганець, А.Бажинов.

З нагоди свята голова райдержадміністрації В.Мозговий спільно з головою районної ради О.Івченком та головою районної ораганізації воїнів-афганців М.Панасюком вручили учасникам бойових дій Почесні грамоти райдержадміністрації, районної ради та медалі Української спілки ветеранів Афганістану.

Також відбулася церемонія нагородження переможців дитячого конкурсу «Війна очима дітей» та турніру з футзалу, присвячного 28-ій річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Музичні вітання під час заходу присутнім дарували солісти районного будинку культури та, вже традиційно -  В.Купрієнко, офіцер, поет,  автор і виконавець чудових пісень.