Події обласного рівня (


20.03.2019                                                                                                                                                                                        

При КОДА створено Офіс захисту прав інвесторів та підприємців Київщини

В Київській облдержадміністрації відбулось засідання Круглого столу «Захист прав інвесторів, підприємців та співробітництво з міжнародними інституціями» під головуванням Олександра Терещука. Участь у заході взяли Президент Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine), представники іноземного та вітчизняного бізнесу, фінансових установ та дипломатичного корпусу...

читати далі...

27.12.2018                                                                                                                                                                                        

ЧОТИРИ ЛІКАРНІ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОТРИМАЛИ СУЧАСНІ АПАРАТИ «ШТУЧНА НИРКА»

   Донедавна в Київській області була відсутня токсикологічна служба. Апарат «штучна нирка» мала лише Київська обласна клінічна лікарня №1, та і той почав виходити з ладу. Дуже важливий чинник для вчасної допомоги постраждалій людині – відстань, обласна лікарня розташована в місті Києві. А для віддалених районів Київщини – шлях не близький, особливо, коли життя йде на лічені хвилини. При різних видах отруєнь, при шокових станах, пацієнтам не завжди була можливість у повній мірі надавати своєчасну медичну допомогу по детоксикації організму і підтримці важливих життєвих функцій. Тому, як зазначає заступник голови Київської обласної державної адміністрації Алла Арешкович, комплексною програмою «Здоров’я Київщини 2018-2020 рр» на нинішній рік було перебачено закупівлю апаратів «штучна нирка» при гострих станах.
    «Це апарат, який проводить діаліз очищення крові без системи водоочистки. Він абсолютно автономний і має можливість, при потребі, транспортування до інших закладів», – пишається Алла Арешкович.
    Ініціював закупівлю чотирьох надсучасних апаратів, яка використовується при гострих станах, головний позаштатний токсиколог області Сергій Недашківський.
   «Ми прискіпливо моніторили ринок, щоб закупити саме ту модель, яка буде зручна у використанні. Перші чотири надсучасні апарати були закуплені по ціні середньоринковій, що дуже приємно», – каже Алла Арешкович.
  Однією з умов закупівлі, було навчання медичних працівників, які працюватимуть на цих апаратах. Четверо фахівців пройшли стажування за кордоном безкоштовно і отримала відповідні сертифікати. На сьогодні завершується процедура закупівлі розхідних матеріалів і лікарні, які отримали апарати «штучна нирка», будуть забезпечені витратними матеріалами.
 Цьогоріч отримали апарати «штучна нирка»: Білоцерківська міська лікарня №2, Броварська і Вишгородська центральні районні лікарні та Київська обласна клінічна лікарня №1, яка надає третинний рівень медичної допомоги.
   Лікарні були обрані таким чином аби охопити по можливості усю область.
   Для довідки:
 Штучна нирка – апарат для виведення з крові хворого токсичних продуктів обміну речовин, які накопичуються при важкому ураженні нирок (гостра та хронічна ниркова недостатність).

Департамент охорони здоров’я КОДА

05.12.2018                                                                                                                                                                                         

В КОДА буде створено ініціативну групу з питань реабілітації учасників АТО

Олександр Терещук провів робочу нараду із учасниками АТО, родинами загиблих та поранених бійців і представниками громадських організацій. В ході зустрічі було обговорено соціальні проблеми учасників бойових дій, які захищали Незалежність та Суверенітет України на сході.
    Зокрема, активісти звернулись до очільника Київщини з проханням взяти під опіку обласної адміністрації дітей учасників АТО, які втратили обох батьків, а також дітей-інвалідів першої групи. Також на зустрічі підіймались питання надання землі та покращення житлових умов військовослужбовцям і родинам загиблих, забезпечення пільгового проїзду в транспорті та медично-психологічної реабілітації бійців. Так, представники громадських об’єднань звернулись до очільника області з пропозицією створення обласного лікувально-реабілітаційного центру для учасників АТО та їхніх сімей. Олександр Терещук надав доручення щодо утворення ініціативної групи з цього питання.
    «В Україні триває війна, ми фактично перебуваємо у воєнному стані, тому питання соціального захисту наших воїнів – одне з найприорітетніших в моїй роботі. Я відкритий для вас і сприятиму вирішенню всіх болючих питань», – наголосив голова Київської державної адміністрації.
    В ході засідання відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» було урочисто нагороджено волонтерів Київської області, які добровільно забезпечували проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, зокрема тих, хто здійснював волонтерську діяльність, перебуваючи безпосередньо в зоні бойових дій. 

29.11.2018                                                                                                                                                                                         


На Київщині відбулись тренування щодо забезпечення безперебійного руху транспорту на дорогах під час негоди

   
    28 листопада за участі голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука, керівника Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака відбулося штабне тренування з органами управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області щодо забезпечення безперебійного руху автомобільного транспорту на дорогах державного значення області під час осінньо-зимового періоду 2018-2019 років та обмеження в’їзду автомобільного транспорту з основних автомагістралей у місто Київ...


15.08.2018                                                                                                                                                                                          

ОЧІЛЬНИК КИЇВСЬКОЇ ОДА ОЛЕКСАНДР ГОРГАН ПРОВІВ ОНЛАЙН НАРАДУ З ГОЛОВАМИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ

    13 серпня під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, за участю першого заступника голови Андрія Анісімова, заступників голови – Юрія Денисенка, Дмитра Назаренка, Івана Турчака, керівника апарату Тетяни Жуль, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації відбулася онлайн нарада з головами райдержадміністрацій Київської області.
    Олександр Горган зосередив увагу присутніх на пріоритетних питаннях, які потребують посиленої уваги найближчим часом, зокрема в медичній, освітній галузях, соціально-економічній сфері.

06.08.2018
                                                                                                                                                                                        


СПІВПРАЦЯ КИЇВСЬКОЇ ОДА ТА ОТГ З РОЗВИТОКУ ТА НАДАННЯ ЯКІСНИХ СОЦІАЛЬНИХ І РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ ПОСЛУГ. ЗДОБУТКИ ТА ДОСЯГНЕННЯ

    За ініціативи голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана забезпечено співпрацю з об’єднаними територіальними громадами Київської області  з питань розвитоку та надання якісних соціальних і реабілітаційних послуг населенню.


04.04.2017 
                                                                                                                                                                                         

Алла Арешкович розповіла про перспективи розвитку медицини на Київщині

    3 квітня у Київській обласній державній адміністрації відбулася регіональна платформа «Новації в охороні здоров’я. Підходи до фінансування медичних послуг».
    Концепція медичної реформи передбачає розподіл повноважень між державою і місцевим самоврядуванням. Тобто, держава замовляє та оплачує медичні послуги в рамках гарантованого пакету, а громада утримує приміщення закладів охорони здоров’я...

28.02.2017                                                                                                                                                                                          


Олександр Горган привітав ровесницю Київської області

    27 лютого, у день 85-ї річниці створення Київської області, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган привітав із 85-літтям Ольгу Микитівну Комар, мешканку села Лук’янівка Баришівського району.
Ольга Микитівна – ровесниця Київської області, вона народилась 27 лютого 1932 року на Чорнобильщині.
Народившись у важкі роки Голодомору, вона пройшла через лихоліття ІІ Світової війни, німецької окупації, голодні повоєнні часи, а згодом і Чорнобильську трагедію та переїзд із рідного села спочатку в Бородянку, а згодом у Баришівський район. Фактично, Ользі Микитівні довелося тричі починати життя заново, з нуля...

читати далі...23.12.2016

Київська область за програмою “Шкільний автобус” отримала 26 автобусів, які підвозитимуть сільських учнів до опорних навчальних закладів.

    Шкільні автобуси вже передані керівникам місцевих органів управління освітою у 21 район області.
У 2016 році у сільських навчальних закладах Київської області навчаються 17523 учні та працюють 2012 педагогічних працівників, які проживають за межею пішохідної доступності до місць навчання і потребують організації безкоштовного підвезення.
Наразі в області працює  210 шкільних автобусів. За інформацією місцевих органів управління освітою потреба у шкільних автобусах становить ще 23 транспортні засоби.
Як відомо, згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1340-р «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2015 рік, та перерозподіл обсягу освітньої та медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2015 році», придбання шкільних автобусів у 2016 році здійснювалося на умовах співфінансування: 70 відсотків – за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету, 30 відсотків – за рахунок коштів місцевих бюджетів.


23.12.2016

Київська область отримала додаткову субвенцію для придбання житла сім᾽ям загиблих військовослужбовців та осіб з інвалідністю з числа військовослужбовців

    Київська область отримала додаткову субвенцію 5640 тис. грн. для придбання житла сім᾽ям загиблих військовослужбовців та осіб з інвалідністю з числа військовослужбовців.
Вже вчора відбулось засідання робочої групи КОДА, підготовлено розподіл державної субвенції та відповідне розпорядження голови Київської ОДА.
Водночас, враховуючи, обмежений час до кінця бюджетного року, існує ризик, чи встигнуть усі райони направити виділені кошти на рахунки сімей до Ощадбанку України. Працівники органів соцзахисту на місцях, керівники міст та районів, а також депутатські корпуси усвідомлюють важливість цього питання та докладуть максимум зусиль, аби родини отримали ці гроші...

читати далі...


23.11.2016

24 листопада в населених пунктах Київської області відбудеться розширений прийом громадян

    У четвер, 24 листопада, з 09:00 до 12:00 год. в населених пунктах Київської області відбудеться розширений прийом громадян в рамках національного проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції», за участю представників органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів з охорони здоров’я, освіти, соціального захисту населення, служби у с правах дітей, комунальних служб, підрозділів юстиції, Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду, а також представники підрозділів Національної поліції України, органів прокуратури.
    Національний проект «Діалог народу і влади та протидія корупції» реалізується з жовтня 2013 року і є ефективним механізмом боротьби з проявами корупції та налагодження взаємодії між представниками влади та громадою України. Починаючи з жовтня 2013 року, проект успішно реалізувався в м. Кролевець Сумської області, м. Бровари Київської області, 3-х районах м. Києва та 27 населених пунктах Донецької області.
    Метою даного проекту є внесення в систему державно-управлінських відносин публічного спілкування представників влади з громадянами України через розширений прийом, що надасть можливість безпосереднього спільного спілкування громади територіальної одиниці з керівниками підрозділів державної та міської влади районного, міського чи обласного рівня у форматі публічності. Формат прямого, публічного спілкування представників влади з громадянами посилить відповідальність державних службовців перед громадою та стане одним з дієвих механізмів боротьби з корупцією.
    Реалізація зазначеного проекту відбуватиметься у всіх населених пунктах Київської області на постійній основі, останнього четверга кожного місяця з 09:00 до 12:00 години.


МАКСИМ МЕЛЬНИЧУК ВЗЯВ УЧАСТЬ У СЕРПНЕВІЙ ПЕДАГОГІЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ЩОДО ПІДГОТОВКИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ДО 2016-2017 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

    18 серпня, в будівлі Кабінету міністрів України відбулась серпнева педагогічна конференція «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної, та професійно-технічної освіти у 2015-2016 н.р. та завдання на 2016-2017 н.р.».

    В заході брали участь Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, міністр освіти та науки Лілія Гриневич, заступник голови комітету Верховної Ради з питань освіти та науки Олександр Співаковський, представники інших відомств, а також голови обласних державних адміністрацій...

читати далі...
МАКСИМ МЕЛЬНИЧУК ОЗНАЙОМИВСЯ З РОБОТОЮ ПІДПРИЄМСТВ «АЛЮПОЛ»
ТА «НАДІЯ-РІТЕЙЛ», ЩО В БОРОДЯНЦІ

    Сьогодні, 17 серпня, голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук, у рамках робочого візиту до смт Бородянка, відвідав підприємство по зберіганню і продажу скрапленого газу ТОВ «Надія-Рітейл» та ТОВ «Алюпол», яке займається виробництвом алюмінієвих профілів.
    «Я твердо переконаний, що таких потужних об’єктів промисловості як «Алюпол» та «Надія-Рітейр» повинно бути якомога більше у всіх районах Київщини. Вони забезпечують робочими місцями населення, гарантують економічну стабільність та дають впевненість у завтрашньому дні. Такі підприємства наповнюють місцевий бюджет і цим самим дають можливість підтримувати на належному рівні соціальну сферу Бородянщини. В свою чергу, ми, як представники влади, всіляко будемо сприяти побудові великих та малих підприємств, що забезпечить сталий розвиток столичного регіону», – зазначив голова Київської облдержадміністрації...

читати далі...


У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ КОНЦЕПЦІЮ ШКОЛИ МАЙБУТНЬОГО

    За дорученням голови Київської облдержадміністрації Максима Мельничука на установчій сесії департаменту освіти та науки КОДА перший заступник голови Лев Парцхаладзе презентував освітянам області концепцію школи майбутнього.

        «Діти – найцінніший скарб суспільства. Це майбутня нація, яка будуватиме міста і заводи, розвиватиме культуру, вирощуватиме врожай, буде розбудовувати свою країну. Від їхнього виховання, отриманих знань та навичок й буде залежати майбутнє України. Тому ми, творці сучасності, маємо зробити все для того, щоб наші діти зростали в мирі та отримували найкращі знання», – зазначив Максим Мельничук...

читати далі...«ЗАВДЯКИ РОЗБУДОВІ МЕРЕЖІ ДИТЯЧИХ САДОЧКІВ, ДІТИ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ЯКІСНУ ДОШКІЛЬНУ ОСВІТУ», – МАКСИМ МЕЛЬНИЧУК

    У середу, 16 серпня, голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук взяв участь у відкритті нової групи у дитячому садку «Капітошка», який знаходиться у с. Колонщина Макарівського району. Також на заході були присутні народний депутат України Руслан Сольвар, голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова, Колонщинський сільський голова Юлія Пелешок, колектив садка та запрошені. 

Право перерізати червону стрічку на вході до садка надали голові Київської облдержадміністрації Максиму Мельничуку та народному депутату України Руслану Сольвару...МАКСИМ МЕЛЬНИЧУК ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАПУСКУ ДВОХ ЛІНІЙ  ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ НА ПІДСТАНЦІЇ «КИЇВСЬКА» У МАКАРІВСЬКОМУ РАЙОНІ

    16 серпня в селі Наливайківка, за участі т.в.о. директора ДП «НЕК «Укренерго» Всеволода Ковальчука, голови Київської облдержадміністрації Максима Мельничука,  заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, народних депутатів Руслана Сольвара і Лева Підлісного, та голови Макарівської районної державної адміністрації Тетяни Семенової, відбулось урочисті заходи з нагоди завершення будівництва та включення під навантаження двох ПЛ 330 кВ від підстанції 750 кВ «Київська» до Київського енерговузла (до лінії 330 кВ ПС «Північна» – ПС «Новокиївська»). Ці ЛЕП постачатимуть енергію Рівненської та Хмельницької АЕС споживачам Київщини...

читати далі...


ПІД КЕРІВНИЦТВОМ МАКСИМА МЕЛЬНИЧУКА ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ 

    15 серпня під керівництвом голови Київської облдержадміністрації Максима Мельничука відбулося засідання колегії Київської обласної державної адміністрації. Участь у засіданні взяли перший заступник голови Лев Парцхаладзе, заступники голови Ігор Любко та Андрій Янченко, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Михайло Царенко, начальники, заступники начальників структурних підрозділів Київської ОДА та запрошені.

У рамках засідання члени колегії обговорили питання щодо внесення змін до перспективного плану формування територіальних громад, внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області, а також підвели підсумки соціально-економічного розвитку області за І півріччя 2016 року...

У БОРИСПОЛІ ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТТЯ ДИТЯЧОГО БУДИНКУ СІМЕЙНОГО ТИПУ РОДИНИ СТАВЦЕВИХ

    27 липня голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук взяв участь в урочистому відкритті нової оселі дитячого будинку сімейного типу родини Ставцевих, які є внутрішньо переміщеними із зони АТО. Цей будинок знаходиться у м. Бориспіль Київської області. Участь у заході також взяли начальник служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації Сергій Андріяш, Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук, секретар Бориспільської міської ради Ігор Левітас, представники місцевих органів влади, установ і служб соціальної сфери та інші.

Максим Мельничук у своєму вступному слові привітав родину Ставцевих із новосіллям та побажав їм бути прикладом для своїх дітей...Максим Мельничук вручив державну нагороду та посвідчення Почесного громадянина двом жителям міста Васильків

 

    У вівторок, 26 липня, голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук, у рамках робочої поїздки до м. Васильків, вручив державну нагороду та посвідчення почесного громадянина двом жителям Василькова. Також до вітань долучився Васильківський міський голова Володимир Сабадаш, члени виконавчого комітету міської ради та жителі міста.
    Так відповідно до Указу Президента України від 25 червня 2016 р.  орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджено почесного громадянина міста Васильків, учасника бойових дій ˗ Андрія Архиповича Чабана. Натомість почесне звання «Почесного громадянина міста Василькова» відповідно до рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради, отримав ветеран війни, громадський діяч ˗ Григорій Іванович Табурчак. Також Максим Мельничук привітав та побажав яскравих перемог спортсмену міста Васильків Володимиру Матвійчука, який делегований для участі у змаганнях на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.
    Вітаючи нагороджених голова Київської ОДА Максим Мельничук відзначив, що ці люди є прикладом для всіх поколінь українців. Адже на власному житті вони показують якою повинна бути національна свідомість, патріотичні настрої, а головне як своїми прагненнями та працею потрібно долучалися до загального процесу утвердження самобутності українського народу.
    «Надзвичайно приємно бути зараз поряд з людьми, які зробили свій індивідуальний внесок у розвиток української держави та Київської області. На прикладі власного життя вони показують нинішньому поколінню українців, що потрібно для відродження національно-патріотичного виховання, всенародного порозуміння, консолідації, збереження національної пам’яті. Зараз надзвичайно важливо піднести ці питання історичної ваги на новий рівень культурного розвитку. Звісно, ми все це зуміємо зробити разом завдяки неоціненному досвіду наших шанованих наставників», ˗ зазначив Максим Мельничук.


Максим Мельничук: «Маємо переконливе твердження, що цього річ Київщина увійде до трійки лідерів за врожайністю зернових»

 
    26 липня, голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук відвідав Тетіївський район, де оглянув хід проведення жнивної кампанії. Свій візит на Тетіївщину керівник столичної області розпочав із робочої зустрічі з  головою Тетіївської РДА Наталією Троянською, першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Возним, міським головою Тетієва Русланом Майструком.
    Під час спілкування за круглим столом керівники Тетіївського району розповіли про хід збирання ранніх ярих зернових і зернобобових культур.  Як повідомила голова Тетіївської РДА на території району, станом на 26 липня, працює 81 сільськогосподарське підприємство всіх форм власності, з яких 11 приватних підприємств, 17 господарських товариств, 50 фермерських господарств та 3 інші господарства. За словами Наталії Троянської у сільськогосподарських підприємствах Тетіївщини всіх форм власності під цьогорічний урожай площа ранніх зернових культур складала 12,428 га, зокрема: пшениці озимої майже 7000 га, ячменю озимого – 1 400 га, ячменю ярого ˗ 3 600 га, пшениці ярої ˗ 140 га, овесу – 180 га та гороху – 48 га. Окрім того, площа озимого ріпаку складає 2 400 гектарів...


У Київській облдержадміністрації провели обласних спортсменів на літню Олімпіаду

 

  У четвер, 21 липня, у приміщенні Київської облдержадміністрації відбулася урочиста зустріч керівництва столичного регіону із обласними спортсменами, які представлятимуть Україну на ХХХІ Олімпійських іграх 2016 року у Ріо-де Жанейро (Бразилія). На зустріч прийшли олімпійці і параолімпійці, а також їх тренери і наставники. З обласних керівників зі спортсменами спілкувалися голова Київської ОДА Максим Мельничук і голова Київської облради Ганна Старикова.

 Столичний регіон на літній Олімпіаді представлятимуть 24 спортсмени, з яких семеро є параолімпійцями. Вітаючи їх, Максим Мельничук підкреслив відповідальність їх місії та наголосив на тому, що обласна влада всіляко допомагала забезпечити спортсменам належні умови для їх тренування і фізичного розвитку...Ігор Любко провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Київській облдержадміністрації

 
    15 липня, під керівництвом заступника голови Київської облдержадміністрації Ігоря Любка відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Київській обласній державній адміністрації. Тематика обговорення стосувалася питання стану профілактики АЧС в Київській області та ситуація щодо сказу. Участь у роботі засідання взяли керівники й представники відповідних структур облдержадміністрації та інших профільних установ області.
    На початку засідання в.о. начальника Головного управління Держспоживслужби у Київській області Андрій Жук зазначив, що загроза поширення африканської чуми залишається на часі актуальною, тому є нагальна необхідність провести засідання комісії, затвердити і прийняти рішення стосовно заходів, які потрібно продовжувати і виконувати в межах області. Вжиті заходи допоможуть мінімізувати можливість занесення та розповсюдження на території області захворювання африканської чуми свиней (АЧС)...

читати далі...


 Максим Мельничук обговорив з освітянами області стратегічні завдання та програми розвитку галузі

    14 липня під керівництвом голови Київської ОДА Максима Мельничука відбулася робоча зустріч з колективом департаменту освіти та науки. Зокрема, в онлайн режимі до наради долучилися і представники районних відділів освіти, які мали можливість також обговорити з керівництвом області найбільш актуальні питання.
    Під час наради директор структурного підрозділу облдержадміністрації Віра Рогова презентувала програму розвитку галузі освіти в області, поінформувала про підсумки роботи за І півріччя 2016 року, а також розповіла про реалізацію обласних цільових програм системи розвитку освіти на період 2016 ˗ 2018 рр. та основні стратегічні завдання покладені на сферу освіти...


У КОДА розпочато «Децентралізаційний марафон: Київщина – територія спроможних громад»

  12 липня у приміщенні Київської облдержадміністрації відбулася прес-конференція «Децентралізаційний марафон: Київщина – територія спроможних громад. Реформи заради людей».
 Участь у заході взяли перший заступник голови Київської облдержадміністрації Лев Парцхаладзе, виконавчий директор Київського регіонального відділення Асоціації міст України Гаррі Мартін, координатор Офісу з впровадження децентралізаційної реформи Володимир Удовиченко, директор департаменту містобудування та архітектури Наталія Мошинська, представники облдержадміністрації, обласної ради, регіональні консультанти Асоціації міст України, голови об’єднаних громад Київської області, представники ЗМІ...

читати далі...Керівник області обговорив з представниками департаментів та обласного архіву програми їх розвитку

    У четвер, 7 липня, голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук провів робочу зустріч із працівниками департаментів регіонального розвитку та ЖКГ, соціального захисту населення КОДА і Державного архіву Київської області. Під час наради керівники департаментів та обласного архіву презентували власні програми розвитку, підбивали підсумки роботи за перше півріччя 2016-го, розповідали про реалізацію профільних програм, напрацювання майбутніх проектів та проблемні питання.
    На зустрічі були присутні заступник голови – керівник апарату КОДА Михайло Царенко, заступник голови Андрій Янченко, директор департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Олег Міщенко та його заступник Галина Король, директор департаменту соціального захисту населення Роман Сімутін та його заступник Олександр Крук, директор Державного архіву Київської області Соф’я Каменєва...

читати далі...У КОДА відбулося засідання колегії під керівництвом Максима Мельничука


    Під головуванням керівника Київщини Максима Мельничука відбулося засідання колегії Київської обласної державної адміністрації. Участь у заході взяли заступники голови, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій та мери міст.
    У рамках засідання було обговорено ряд важливих питань, зокрема щодо діяльності центрів надання адміністративних послуг, стану підключення розпорядників бюджетних коштів районів та міст обласного значення до електронної системи публічних закупівель «PROZORRO», реалізації Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», запланованого та виконаного обсягу робіт щодо ремонту доріг на території Київської області, внесення змін до перспективного плану формування територій громад Київської області...

читати далі...


На Міжнароній конференції з представниками Польщі Максим Мельничук представив економічний потенціал Київщини


    Голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук взяв участь у Міжнародній конференції «Підвищення інвестиційної привабливості України та конкурентоспроможності регіонів», яка проходила в рамках програми «Польська допомога з розвитку ˗ 2016».   

 Учасниками заходу виступили Перший віце-прем’єр-міністр, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, Перший заступник Міністра розвитку, член Ради Міністрів РП Єжи Квєціньскі, Надзвичайний і Повноважний Посол РП в Україні Генрик Літвін, голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук, а також  представники бізнес-організацій та запрошені гості...


У КОДА обговорили перспективи співпраці між Україною та Республікою Польща

    01 липня за ініціативи Регіональної ради підприємців у Київській області та за підтримки Посольства Республіки Польща, Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради до Київської області прибула Місія представників польського бізнесу під керівництвом І заступника Міністра розвитку Республіки Польща пана Єжи Квєцінського.
    Під керівництвом голови Київської облдержадміністрації Максима Мельничука відбулася зустріч з представниками місії польського бізнесу у рамках проекту «Poland – Kyiv Oblast’ Regional Business Day». Участь у заході, який пройшов у Київській обласній державній адміністрації, взяли І заступник Міністра розвитку Республіки Польща пан Єжи Квєцінський, Надзвичайний і Поважний Посол РП в Україні пан Генрик Літвін, перший заступник голови Київської облдержадміністрації Лев Парцхаладзе, в.о. директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі КОДА Дмитро Берулава, в.о. Голови Польського агентства інформації та закордонних інвестицій пан Бартломєй Павляк, заступник Директора Департаменту економічної промоції Польського агентства розвитку підприємництва пан Даріуш Войташек, Віце-маршал Мазовецького воєводства пані Яніна Ева Ожеловська, Президент Польсько-Української господарчої палати пан Яцек П’єхота, Голова Міжнародного товариства польських підприємців в Україні пан Пьотр Цярковський та запрошені гості...

читати далі...

«Завдяки польському досвіду ми зможемо вивчити системи регіональної підтримки», - Максим Мельничук

    01 липня відбулася зустріч керівництва Київської обласної державної адміністрації з  польською делегацією на чолі з Першим заступником Міністра розвитку РП, паном Єжи Квєціньскі, яка пройшла у рамках проекту «Poland - Kyiv Oblast’ Regiоnal Business Day».
    По завершенню зустрічі відбулася прес-конференція голови Київської облдержадміністрації Максима Мельничука та І заступника Міністра розвитку Польської Республіки Єжи Квєцінські.  
    Максим Мельничук зазначив, що після офіційного відкриття заходу, на пленарній сесії, відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю між Київською обласною державною адміністрацією та Польсько-українською господарчою палатою...

читати далі...

На Васильківщині провели Всеукраїнський семінар щодо вирощування енергетичних культур в Україні

    30 червня голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук взяв участь у проведенні Всеукраїнського семінару «Перспективи вирощування енергетичних культур в Україні», який відбувся за підтримки та на базі Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого у смт Дослідницьке, Васильківського району. У заході також взяли участь заступник директора Департаменту землеробства та технічної політики Міністерства аграрної політики України Павло Гринько, директор УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого Володимир Кравчук, начальник управління Держенергоефективності Юрій Шафаренко, голова правління Біоенергетичної асоціації України Георгій Гелетуха, директор Агроенергетичної компанії «Salix energy» Ірина Гнап, головний експерт Netherlands Enterprise Agency, Нідерланди, Кейс Квант, засновник групи компаній «Укртепло» Іван Надеїн та інші...

Максим Мельничук взяв участь у проведенні Всеукраїнського дня поля

    24 червня голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук взяв участь у проведенні Всеукраїнського дня поля 2016, який пройшов на території Виставково-інноваційного центру Національної академії аграрних наук України, с. Ксаверівка друга, Васильківського району. У заході взяли участь президент Національної академії аграрних наук України Ярослав Гадзало, директор департаменту землеробства та технічної політики в Міністерстві аграрної політики та продовольства України Володимир Топчій, заступник директора департаменту – начальник управління правового, кадрового та організаційного забезпечення департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Дмитро Нестеренко, представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, представники департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА, представники науково-дослідних установ НААН, аграрної політики та продовольства України, обласних та районних державних адміністрацій, сільськогосподарських та фермерських господарств...

У КОДА знову обговорили шляхи вдосконалення функціонування екстренної медичної допомоги в Київській області

    14 червня під керівництвом голови Київської облдержадміністрації Максима Мельничука відбулася чергова нарада з питань вдосконалення надання екстреної медичної допомоги в Київській області. Участь у нараді взяли заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народний депутат України Ірина Сисоєнко, заступник голови Київської облдержадміністрації Ігор Любко, директор департаменту охорони здоров’я КОДА Олег Ременник, голова постійної комісії Київської облради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів Наталія Бігарі, в.о. головного лікаря комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Олександр Алєксеєнко, головний лікар Київської обласної клінічної лікарні – доктор медичних наук Микола Анкін, головні лікарі Броварської, Бориспільської, Васильківської, Обухівської, Макарівської центральних районних лікарень, Білоцерківської міської лікарні № 2 та інші...

читати далі...

Засідання обласного оперативного штабу з ліквідації наслідків НС у с. Літочки Броварського району відбулося у КОДА

    14 червня у приміщенні Київської облдержадміністрації відбулося чергове засідання обласного оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася у с. Літочки Броварського району. Засідання пройшло під керівництвом заступника голови Київської облдержадміністрації – голови штабу Ігоря Любка. У засіданні взяли участь заступник голови – керівник апарату Михайло Царенко, начальник Головного управління ДСНС України у Київській області – перший заступник голови штабу Василь Слободяник, директор департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації – заступник голови штабу Ігор Аксенов, заступник директора департаменту охорони здоров’я ˗ начальник управління економічного планування, фінансово-бухгалтерського обліку та медичного забезпечення Сергій Васильєв. Також учасниками засідання виступили очільники та заступники декількох райдержадміністрацій...

читати далі...


Максим Мельничук взяв участь в урочистій посвяті волонтерів-іноземців, які навчатимуть дітей іноземних мов у таборах

 

    117 волонтерів із майже 40 країн світу були посвячені у вожаті, які працюватимуть у мовних таборах GoCamps по всій Україні. Церемонія посвяти пройшла на базі Володарської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів, де невдовзі будуть оздоровлюватися діти-переселенці із окупованих територій Донецької та Луганської областей. Найближчі дні волонтери-іноземці навчатимуться на тренінгах, як працювати із дітьми у мовних таборах і передавати їм знання іноземної мови.
    GoCamps є проектом, ініційованим громадською організацією GoGlobal за підтримки Адміністрації Президента, Міністерства освіти та науки, Посольства Сполучених Штатів Америки. На обласному рівні до ініціативи долучилася Київська облдержадміністрація, яку на заході представляли голова Максим Мельничук та директор департаменту освіти і науки КОДА Віра Рогова.  
    Ключовим завданням цього проекту є показати дітям, що вивчення мов – це легко і просто. Основний акцент у таборах буде зроблено на розмовну англійську. Волонтери, які за власний кошт приїхали до України на запрошення GoGlobal, прибули зі США, Канади, Великобританії, Швейцарії, Німеччини, Мексики, Бразилії, Австралії та інших країн. Невдовзі вони роз’їдуться по 126 школах у всіх областях країни, де навчатимуть дітей англійської мови. У зв’язку зі складною ситуацією на Донбасі, волонтерам буде складно потрапити у місцеві школи. Тому у рамках GoCamps для дітей із окупованих територій виїзний мовний табір буде облаштовано на базі Володарської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів. Цей заклад був обраний не випадково. Як пояснив Максим Мельничук, у ньому створені чудові умови для відпочинку, працює професійний педагогічний та обслуговуючий персонал, є відповідна методика виховної роботи, налагоджена відмінна система соціальних послуг.
    Керівник області також поінформував, що на сьогодні в Київській області працює близько 500 денних таборів, фактично половина з них є мовними.
    «На Київщині працює програма розвитку системи освіти. Згідно неї, близько 3 млн. грн. було виділено на оздоровлення дітей як незахищених категорій, так і обдарованих. Близько 600 тис. грн.. заплановано на профільні зміни, зокрема, на фінансування мовних таборів. Окрім волонтерів-іноземців, англійську мову у закладах відпочинку викладатимуть і наші педагоги, а це близько 600 осіб. Підкреслю, що у таких таборах діти мають змогу не тільки вивчати англійську, але й пізнати іншу культуру, розширити кругозір, завести дружні стосунки. Приємно, що розвиток мовних таборів у всіх українських регіонах став логічним продовженням ініціативи Президента України щодо оголошення 2016-го року англійської мови», - зазначив голова Київської ОДА.


Максим Мельничук провів нараду з питань вдосконалення екстреної медичної допомоги в Київській області

    3 червня під головуванням керівника Київської облдержадміністрації Максима Мельничука відбулася нарада з питань вдосконалення надання екстреної медичної допомоги в Київській області. Участь у нараді взяли заступник голови Київської облдержадміністрації Ігор Любко, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народний депутат України Ірина Сисоєнко, в.о. Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський, голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова, директор департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації Олег Ременник, заступник директора департаменту охорони здоров'я - начальник управління економічного планування, фінансово-бухгалтерського обліку та медичного забезпечення Сергій Васильєв, головні лікарі Броварської, Бориспільської, Васильківської, Обухівської, Макарівської, Білоцерківської районних лікарень, Білоцерківської міської лікарні № 2, перший заступник голови облради Володимир Майбоженко та інші...

читати далі...


Максим Мельничук провів засідання організаційного комітету з підготовки спортсменів Київщини до ХХХІ літньої Олімпіади

    30 травня під керівництвом голови Київської облдержадміністрації Максима Мельничука відбулося засідання організаційного комітету з підготовки спортсменів Київської області до ХХХІ літніх Олімпійських ігор 2016 року, які пройдуть у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Крім членів організаційного комітету, в засіданні також взяли участь заступник голови Київської ОДА Андрій Янченко, начальник Управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації Володимир Стеценко та голова Київської обласної ради Ганна Старикова.
    Максим Мельничук зазначив, що наші спортсмени візьмуть участь вже в 31-х Олімпійських і 15-х Параолімпійських іграх...

читати далі...


Ігор Любко взяв участь у відпрацюванні гасіння торф’яних пожеж

    Днями у місті Буча рятувальники Київської області провели тактико-спеціальні навчання по гасінню торф'яних пожеж. Головною метою заходу було відпрацювання взаємодії рятувальних служб області, міста Києва, державного підприємства «Мобільний рятувальний центр» та керівництва місцевих органів влади задля якомога оперативної локалізації та ліквідації тління торфовищ.
    Навчання складалися з теоретичної і практичної частин. Теорію розпочали із обговорення проблематики саме Ірпінського регіону. Керівник місцевого підрозділу ДСНС Юрій Буренко поділився досвідом організаційних заходів з представниками сил цивільного захисту інших районів. У свою чергу, начальник Головного управління Василь Слободяник зауважив, що саме завдяки взаємодії і підтримці міських голів Ірпеня та Бучі вдається проводити комплекс превентивних заходів щодо недопущення пожеж і вчасно ліквідовувати ті, що вже виникли.
    У процесі обговорення міський голова Бучі Анатолій Федорук окреслив головні завдання, які має контролювати місцева влада,  у період високої пожежної небезпеки. Він наголосив на необхідності придбати потужні мотопомпи , які значно економніші за насосні станції, та на створенні резерву паливно-мастильних матеріалів.
    Щодо практичної частини змагань, то вона розпочалася із ознайомлення з роботою дронів по розвідці можливих місць виникнення загорянь. Після чого, по рукавним лініям рятувальники подавали воду на гасіння умовної пожежі. Тут були задіяні і пожежна насосна станція і новітня мотопомпа VARISCO, що є поки на озброєнні тільки у рятувальників з «Мобільного рятувального центру». Умовна пожежа була ліквідована.
    Підсумовуючи результати навчання, заступник голови Київської обласної державної адміністрації Ігор Любко зазначив, що тільки конструктивний діалог та взаємодія між рятувальниками, керівниками місцевих органів влади та відомчих організацій дозволить в найкоротші терміни загасити пожежі на торфовищах області та мінімізувати їх наслідки.


Під час апаратної наради у КОДА обговорили стан автошляхів Київщини і підсумки двомісячника з благоустрою

 

    23 травня під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничука відбулася розширена апаратна нарада за участі голів райдержадміністрацій, керівників районних рад, міських голів найбільших міст, представників Київської обласної ради. Головними питаннями наради стало підведення підсумків проведення двомісячника з благоустрою в області та обговорення стану і плану ремонту автомобільних доріг.
    Максим Мельничук поінформував про запровадження у регіоні системи контролю за станом виконання розпоряджень і доручень голови Київської ОДА. Керівник області наголосив на тому, що частині райдержадміністрацій потрібно пришвидшити роботу для завершення процесу організації виконання повноважень у сфері реєстрації майна і бізнесу. Чимала увага також була приділена питанням запровадження системи електронних закупівель «ProZorro» і забезпеченню ЦНАПів необхідною оргтехнікою...


Максим Мельничук представив на Раді регіонального розвитку Київщини економічно-соціальний потенціал області

    Звіт за 100 днів роботи на посаді голови Київської обласної державної адміністрації, представлення перспективного плану розвитку столичної області та презентація Агенції регіонального розвитку – ці та інші питання стали ключовими на сьогоднішньому засіданні Ради регіонального розвитку Київщини. Захід символічно провели на одному із потужних підприємств області – заводі «АМТТ», яке спеціалізується на виробництві пластикових вікон, алюмінієвих профілей, фасадних, віконно-дверних і світлопрозорих систем.

Участь у заході взяли голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук, його перший заступник Лев Парцхаладзе, голова Київської обласної ради Ганна Старикова, керівники структурних підрозділів КОДА, голова РДА, міські та сільські голови, представники громадськості...

Максим Мельничук представив нових голів Баришівської і Переяслав-Хмельницької райдержадміністрацій

    У вівторок голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук представив громадськості ще двох нових голів райдержадміністрацій, які нещодавно були призначені на посади, згідно підписаного Президентом України розпорядження. Баришівським районом відтепер керуватиме Микола Клименко, а Переяслав-Хмельницьку РДА очолив Андрій Пряхін.
    Під час представлення Максим Мельничук вручив кожному із них посвідчення і озвучив свої очікування від їхньої роботі на посаді. По-перше, це здоровий професійний діалог із місцевими районними радами, який сприятиме спільній роботі на благо району. По-друге, мова про підвищення інвестиційної привабливості і залучення капіталовкладень. По-третє, необхідною є робота щодо реалізації реформ і створення добровільних об’єднаних територіальних громад.
    "Від кожного з нових керманичів у найближчі тижні чекаю програму розвитку району, яка визначить пріоритетні напрямки його розбудови і покроковий план  реалізації цих намірів. Потрібно мати чітко прописану стратегію, так звану «дорожню карту» розвитку, яка з роками по мірі її реалізації приведе кожен район до економічної самодостатності і процвітання",- зазначив Максим Мельничук.
    Окрім того, у рамках робочої поїздки у селі Волошинівка Баришівського району голова Київської ОДА вшанував пам’ять та поклав квіти до могил двох загиблих учасників АТО – Руслана Лужевського та Олександра Полуцького.

Максим Мельничук провів прийом громадян

    17 травня голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук провів прийом громадян. На особисту зустріч для спілкування з головою області записалося кілька десятків мешканців Київщини. Кожен з них прийшов із власною проблемою, вирішення якої потребує підтримки з боку представників обласної влади.
Громадяни зверталися з питаннями різної тематики, але в основному це були прохання посприяти у розв'язанні земельних конфліктів і забезпеченні доступу до соціальної допомоги (оформлення путівок для оздоровлення, виплат демобілізованим і родинам бійців АТО, допомога ветеранам).
Максим Мельничук зауважив, що кожне звернення мешканця Київщини буде розглянуте і ретельно вивчене, а його виконання взяте на контроль.
"Вирішення більшої частини звернень лежить переважно у правовій площині. Багатьом громадянам достатньо надати грамотну юридичну консультацію, щоб вони зрозуміли правильний алгоритм дій у тій ситуації, що у них склалася. Мешканці Київщині завжди можуть розраховувати на підтримку з боку обласної влади, а особливо у розв'язанні тих питань, які гарантовані їм українським законодавством", -  підсумував голова Київської ОДА.

Максим Мельничук представив нового голову Богуславського району

    13 травня голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук представив громаді Богуславщини нового керівника району - Ірину Стареньку, яка була призначена на посаду, згідно підписаного Президентом України розпорядження.
    Під час представлення Максим Мельничук зазначив, що очікує від Богуславського району під новим керівництвом чіткої програми розвитку, в якій буде прописаний покроковий план дій. За його словами, серед першочергових кроків новопризначеної голови РДА має бути  злагоджений діалог із районною радою, робота щодо створення добровільної об'єднаної територіальної громади і приведення місцевого ЦНАПУ до необхідних стандартів. Також важливою частиною є створення привабливого інвестиційного клімату і наведення ладу у земельних питаннях...

Максим Мельничук обговорив розвиток аграрної сфери із представниками Асоціації «Ізраїль-Україна»

    Сьогодні голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук та його заступник Ігор Любко провели зустріч із представниками Асоціації «Ізраїль-Україна». Сторони обговорили можливості співпраці щодо запровадження на Київщині новітніх технологій у аграрному секторі.
    Вітаючи присутніх, керівник області підкреслив, що Київщина зацікавлена у співпраці із Ізраїлем, оскільки ця країна відома своїм успішним досвідом запровадження сучасних технологій та інноваційних рішень у багатьох галузях, а особливо у сфері рослинництва. Максим Мельничук зауважив, що Київщина відкрита до нових пропозицій і розвитку технічної складової виробництва.

Голова Київської ОДА обговорив інвестиційні проекти із представниками шведської та китайської компаній

    Сьогодні відбулася робоча зустріч голови Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничука і представників шведської та китайської компаній – «EcoEnergy Scandinavia Holding AB» та  «China Western power industrial CO. LTD» відповідно. Сторони обговорили можливість спільної співпраці щодо реалізації нових інвестиційних проектів та відкриття нових виробничих потужностей у сфері енергетики.

Говорячи про потенціал Київщини, Максим Мельничук зазначив, що у північних районах області є чимало земель, придатних для вирощування біоенергетичних культур. Тут також хороші умови для ведення бізнесу з огляду на доступний земельний ресурс та обсяги ділянок. Від інвестора необхідні сучасні технології і розвиток виробничих потужностей...

МАКСИМ МЕЛЬНИЧУК НАГОРОДИВ ПЕРЕМОЖЦІВ ДИТЯЧОГО ФУТБОЛЬНОГО ТУРНІРУ У ЯГОТИНІ

    10 травня у Яготині відбувся вже третій за рахунком традиційний футбольний Кубок Київської області серед дитячих команд, присвячений пам’яті тренера-викладача з футболу Яготинської районної ДЮСШ Ю.Г. Крежевицького. Участь у турнірі взяли шість юних команд із різних міст та районів Київщини. А привітати молодих спортсменів приїхало і керівництво обласної та місцевої влади, і видатні українські футболісти. Зокрема, серед присутніх на заході були голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук, голова Яготинської райдержадміністрації Олександр Дерунець, міський очільник Яготина Наталія Дзюба, а також знані колишні гравці команди «Динамо» (Київ) Владислав Ващук і Володимир Мунтян.

Даний турнір був заснований у 2014 році. Його започаткували в честь місцевого тренера-викладача Юрія Крежевицького, який присвятив своє життя розвитку дитячо-юнацького футболу у сільській місцевості, зокрема на Яготинщині. Щороку на турнір з’їжджається шість дитячих команд з області. Цього сезону його учасниками стали команди із Білої Церкви, Канева, Прилук, Переяслав-Хмельницького, Яготина та Згурівського району.

Максим Мельничук, вітаючи учасників змагань, відзначив їх енергійність, юнацький запал та жагу до перемоги, а також підкреслив важливість спортивно-фізичного виховання підростаючих поколінь.

«Хочу привітати усіх учасників змагань. Кожен з вас вже є переможцем, оскільки ви постійно працюєте над собою, наполегливо тренуєтеся, удосконалюєте свої навики та фізичну форму. Спорт загартовує, формує сильний характер і виховує потрібні для успіху якості. Тому ви на правильному шляху – розвивайтеся, ставте цілі і у вас неодмінно все вийде!», - звернувся до юних футболістів голова Київської ОДА.

Керівник області вручив переможний кубок команді, котра стала першою; нагородив футболістів медалями і почесними  нагородами, а також вручив грамоти Київської облдержадміністрації місцевим представникам спортивної галузі.


Максим Мельничук представив нових голів РДА у Фастові, Сквирі, Володарці та Ставищі

    Днями голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук представив чотирьох голів райдержадміністрацій: у Фастові, Сквирі, Володарці та Ставищі. Учасниками заходів на місцевих рівнях виступили керівництво та працівники апарату райдержадміністрацій, голови районної та міської рад, представники депутатського корпусу, інших установ та організацій, підприємств району, а також громадськості...

читати далі...

МАКСИМ МЕЛЬНИЧУК ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНИХ ЗАХОДАХ З НАГОДИ 30-Ї РІЧНИЦІ АВАРІЇ НА ЧАЕС

    У вівторок, 26 квітня, у день 30-х роковин аварії на Чорнобильській атомній електростанції, у Києві вшановували пам'ять ліквідаторів та жертв катастрофи.

    У рамках заходів відбулася церемонія покладання квітів до меморіального кургану «Героям Чорнобиля» та пам’ятного знаку «Воїнам Чорнобиля» Меморіального комплексу жертвам Чорнобильської катастрофи.

    У заході взяли участь Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, голова Київської міської державної адміністрації, Київський міський голова Віталій Кличко, голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук, представники Адміністрації Президента, урядовці, духовенство, представники громадськості та учасники ліквідації аварії на ЧАЕС.

    Учасники церемонії вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.


СТЕЛУ ГЕРОЯМ-ЛІКВІДАТОРАМ ЧАЕС ВІДКРИЛИ НА ФАСАДІ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

    В рамках проведення обласних заходів з нагоди 30-х роковин Чорнобильської трагедії, вчора відбулося відкриття стели Героям-Ліквідаторам ЧАЕС – Володимиру Правику, Віктору Кібенку, Миколі Ващуку, Василю Ігнатенку, Миколі Титенку, Володимиру Тишурі. Пам’ятку розмістили на фасаді Головного управління ДСНС України у Київській області.Голова бюджетної комісії КОРу зумисно блокує роботу облради?

    Вчора на сайті Київської обласної ради з’явився коментар голови постійної комісії з питань бюджету та фінансів Київської обласної ради Ольги Бабій щодо бюджетного процесу в області. Керівник бюджетної комісії висловила претензії щодо не розподілу залишків вільних коштів в області і їх нерозміщення на депозитних рахунках. Також з уст Ольги Бабій прозвучало звинувачення на адресу департаментів КОДА щодо їх начебто «небажання працювати, або нерозуміння того, що вони роблять». Доволі дивним є той факт, що інформація появилась о 9:51 ранку, а бюджетна комісія облради, яка мала розглядати ці питання, розпочинала свою роботу лише о 13:00…Економічний потенціал області та соціально-правовий захист дітей обговорили на апаратній нараді у КОДА

    У понеділок під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничука відбулася апаратна нарада, під час якої вже традиційно обговорили нагальні проблеми та презентували діяльність двох структурних підрозділів адміністрації. Цього разу про діяльність за минулий рік та головні завдання на поточний рік звітували начальник Служби у справах дітей та сім’ї КОДА Сергій Андріяш і директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Ігор Самойлов. Учать у апаратній нараді також взяли перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе, заступники Ігор Любко і Андрій Янченко, керівники структурних підрозділів адміністрації.Волонтери прибиратимуть 200 локацій на Київщині у рамках загальнонаціональної акції «Зробимо Україною чистою разом!»

    У суботу, 23 квітня, Київщина долучиться до Всеукраїнської соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!», яка пройде у всіх регіонах країни під Патронатом Дружини Президента України Марини Порошенко. У рамках наймасштабнішої щорічної толоки на Київщині прибиратимуть близько 200 локацій, а головним «майданчиком чистоти» стане місто Вишневе у Києво-Святошинському районі. Акції з прибирання стартують о 10:00 і проходитимуть у парках, лісах, зелених зонах, місцях громадського відпочинку. Про це під час прес-конференції розповів голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук.


У Кагарлику відкрили Галерею Слави захисників України

    У приміщенні Кагарлицької райдержадміністрації відкрито Галерею Слави захисників України. У виставковій залі, розділеній на кілька тематичних частин, представлені світлини воїнів з Кагарличчини, різні військові експонати із Донбасу, дитячі малюнки, інформація про волонтерів. Відкриття Галереї Слави було приурочено до 2-ї річниці початку проведення АТО у східних регіонах України.Стан спортивної інфраструктури області та заходи до 30-их роковин чорнобильської трагедії обговорили на апаратній нараді у КОДА

    Сьогодні під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничука та за участі його заступників і керівників структурних підрозділів адміністрації відбулася апаратна нарада. Двома основними питаннями порядку денного були результати роботи Управління молоді та спорту за минулий рік і план заходів, приурочений до 30-ліття від дня аварії на Чорнобильській АЕС. Окрім доповідачів, участь у обговоренні цих питань взяли керівник апарату КОДА Наталія Рідей, перший заступник голови Лев Парцхаладзе, заступники Ігор Любко та Андрій Янченко.


Київська облдержадміністрація і Держенергоефективності підписали Меморандум про партнерство у сфері енергоефективності житлових будинків

    У вівторок, 5 квітня, відбулося підписання Меморандуму між Київською обласної державною адміністрацією та Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України про партнерство у сфері енергоефективності житлових будинків. Даний документ засвідчує об’єднання зусиль задля стимулювання населення впроваджувати енергозберігаючі заходи. Участь у підписанні Меморандуму взяли голова Київської ОДА Максим Мельничук і голова Держенергоефективності Сергій Савчук.Американсько-українську ініціативу щодо підготовки керівників нової генерації презентували у Київській облдержадміністрації

    Сьогодні у приміщенні Київської облдержадміністрації відбулася презентація спільної Американсько-Української ініціативи щодо ідентифікації та підготовки управлінців нової категорії з їх наступною інтеграцією у бізнес-середовище США та ЄС. Ініціатива представляє собою проведення низки тренінгів та навчань (в тому числі і за кордоном) для чинних чи потенційних управлінців з ціллю передати їм західний досвід менеджменту та ознайомити із сучасними бізнес-моделями, які ефективно працюють у країнах Північної Америки та Європи.
Голова КОДА провів робочу зустріч із представниками В’єтнаму щодо нового інвестиційного проекту

    Сьогодні голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук мав робочу зустріч із представниками В’єтнаму, у ході якої сторони обговорили можливості реалізації інвестиційного проекту щодо розширення виробничих потужностей ТОВ «Маревен Фуд Україна» у Білоцерківському районі.КОДА має намір спільно з КМДА реалізовувати транспортну політику регіону

    Київська обласна державна адміністрація має намір спільно реалізовувати стратегію щодо оновлення транспортної системи Київського регіону спільно Київською міською державною адміністрацією. Про це йшла мова на конференції Kyiv urban transport conference, у якій активну участь взяв перший заступник голови Київської ОДА Лев Парцхаладзе.У Київській облдержадміністрації підписали Меморандум про співробітництво із Китайською торговою асоціацією

    Сьогодні відбулася робоча зустріч керівництва Київської облдержадміністрації із китайською делегацією бізнес-представників, яка завершилася підписанням Меморандумом про співробітництво між Київською ОДА та Китайською торговою асоціацією. Сторони обговорили можливості створення бізнес-проектів для залучення китайських інвестицій у столичній області, визначили пріоритетні напрямки спільної діяльності і домовилися про створення робочої групи, яка і займатиметься розробкою потенційних проектів.Голова КОДА взяв участь у церемонії закладання капсули під будівництво житла для бійців АТО

    Сьогодні у селі Щасливе Бориспільського району відбулася церемонія закладання капсули під будівництво житлового комплексу, в якому понад 20 квартир будуть виділені для демобілізованих бійців АТО та їх родин. Участь в урочистій церемонії взяли голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук, його заступник Андрій Янченко, представники компанії-забудовника.
У Борисполі запрацювала нова патрульна поліція

    Сьогодні у Борисполі було дано старт роботі нової патрульної поліції міста. Участь у церемонії складання присяги місцевими поліцейськими взяли Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе та голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук.
Під час апаратної наради у КОДА обговорили зміни, передбачені новою редакцією ЗУ «Про державну службу» 

    Сьогодні під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничук відбулася апаратна нарада, під час якої обговорили планування роботи адміністрації та нагальні для вирішення питання. Окрім керівників структурних підрозділів КОДА, участь у апаратній нараді також взяли голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко та начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Олександр Якубенко.Максим Мельничук: "У майбутньому Чорнобиль має шанси залучити інвестиції і перерости із депресивної зони в успішний промисловий майданчик"

Днями голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук здійснив робочий візит до Чорнобильської зони відчуження, де побував на різних об’єктах ЧАЕС і провів робочу нараду щодо шляхів розвитку цього депресивного регіону і забезпечення соціальної підтримки чорнобильців. Під час поїздки керівник області оглянув майданчики, на яких ведеться будівництво нового безпечного конфайнменту для об’єкту «Укриття» і будівництво сховища відпрацьованого ядерного палива сухого типу. Даний робочий візит був здійснений у рамках виконання відповідного доручення Президента України Петра Порошенка щодо відпрацювання плану заходів, приурочених до 30-х роковин катастрофи на ЧАЕС.Документ-сервіс «ГОТОВО!» почав набір персоналу

    Сервісний центр нового формату – документ-сервіс «ГОТОВО!» почав набір персоналу. Зокрема, оголошено вакансії на посади:

- фахівець по роботі з клієнтами;
- фахівець по роботі з документами;
- адміністратор.

    Заробітна плата складатиме від 5 000 гривень.
У Київській облдержадміністрації відбувся прийом громадян

    Сьогодні у приміщенні Київської облдержадміністрації відбувся черговий плановий прийом громадян. З мешканцями Київщини щодо їх наболілих питань спілкувалися голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук, його заступник Андрій Янченко, представники окремих структурних підрозділів КОДА.У КОДА обговорили можливості залучення капіталовкладень від німецького фонду

    Голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук провів робочу зустріч із делегацією інвестиційного фонду WELES. Сторони поспілкувалися щодо можливостей розширити інвестиційну діяльність фонду на території країни, зокрема у Київській області. Обговорили перспективи залучення нових капіталовкладень, можливі інвестиційні проекти та варіанти співпраці. Учать у зустрічі також взяли директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі КОДА Ігор Самойлов і директор Департаменту капітального будівництва та інвестиційного розвитку КОДА Олег Міщенко.
Максим Мельничук оглянув будівництво пункту тимчасового розміщення біженців у Яготині

    У четвер голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук побував на об’єкті будівництва пункту тимчасового розміщення біженців, що споруджується у Яготині із 2004 року. Тут керівник області ознайомився із ходом будівництва закладу і поспілкувався з представниками Державної міграційної служби та місцевої влади щодо перспектив заселення закладу особами іноземного походження і настроїв яготинської громади стосовно цієї соціальної ініціативи. Разом з головою Київської ОДА об’єкт оглянули його заступник Андрій Янченко, голова Яготинської райдержадміністрації Олександр Дерунець, міський очільник Яготина Наталія Дзюба, директор Департаменту у справах іноземців та осіб без громадянства Державної міграційної служби України Наталія Науменко.
Чарівне жіноцтво Київщини!
Щиро вітаю вас із святом весни – з 8 березня! 

    Здавна світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом берегині людського роду, домашнього вогнища та сімейного благополуччя. Впродовж свого життя жінка з гідністю та терпінням виконує нелегке покликання, поєднуючи роль турботливої мами, люблячої дружини та бабусі.Делегація з Київщини вивчала досвід роботи віницьких ЦНАПів

    Делегація з Київщини під керівництвом голови обласної адміністрації Максима Мельничука та у складі першого заступника голови Лева Парцхаладзе, керівників та фахівців профільних структурних підрозділів ОДА з робочою поїздкою відвідали місто Вінниця. Основна мета візиту полягала у тому, щоб ознайомитися з роботою Центрів адміністративних послуг. Делегація Київської обласної державної адміністрації вивчила організацію роботи двох вінницьких ЦНАПів та міського call-центру.Голова КОДА відвідав Білоцерківський молочний комбінат та обговорив співпрацю з представниками Туреччини

    Голова Київської обласної адміністрації Максим Мельничук в рамках робочого візиту у Білоцерківський район ознайомився з роботою ТОВ «Білоцерківський молочний комбінат». Молокозавод випускає повний спектр продукції під брендами Premialle, «Ферма» та «Біла лінія». Продукція комбінату успішно конкурує із зарубіжними брендами на міжнародному ринку. Новітнє підприємство на сьогодні єдине в Україні, продукція якого проходить європейську сертифікацію. Потужність підприємства – 250 т/добу.Максим Мельничук взяв участь у відкритті відремонтованої будівлі Ржищівської міської поліклініки

    Сьогодні у Ржищеві відбулося відкриття після реконструкції оновленого приміщення місцевої поліклініки і дитячої консультації. У будівлі, яка чекала капітального ремонту понад 30 років, нарешті полагоджено дах, замінено електро- і водомережі, облаштовано довколишню територію, зроблено систему водовідведення, відремонтовано стіни та підлогу.


На колегії КОДА обговорили бюджетні та соціальні питання

    Сьогодні під керівництвом голови Київської облдержадміністрації Максима Мельничук відбулося засідання колегії КОДА. Участь у ньому взяли заступник голови КОДА Андрій Янченко, керівник апарату КОДА Наталія Рідей, голови РДА, міські голови, керівники структурних підрозділів обладміністрації.Ще сім голів районів відзвітували перед керівництвом Київської ОДА

    Сьогодні під керівництвом голови Київської облдержадміністрації Максима Мельничука відбулося чергове засідання комісії, яка заслуховує голів райдержадміністрацій щодо соціально-економічного розвитку районів, проведення на місцях реформ і втілення змін на виконання доручень центральних органів влади. У середу перед обласним керівництвом відзвітували керманичі семи районів – Фастівського, Тетіївського, Володарського, Таращанського, Богулавського, Ствищенського і Сквирського. Участь у засіданні взяли перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе, керівник апарату КОДА Наталія Рідей, очільники структурних підрозділів обладміністрації, представники правоохоронних органів.


Голова КОДА без попередження проінспектував роботу Броварської райдержадміністрації

    19 лютого голова Київської обласної держадміністрації Максим Мельничук здійснив не анонсований робочий візит до Броварського району, у ході якого перевірив діяльність керівництва райдержадміністрації, роботу місцевого ЦНАПу, використання бюджетних коштів, виділених на районну лікарню, і навчальний процес у спеціалізованій школі.


МАКСИМ МЕЛЬНИЧУК ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

    У приміщенні Київської облдержадміністрації відбувся прийом громадян. Усі бажаючі мешканці Київщини мали можливість особисто поспілкуватися з очільником столичної області на тему хвилюючих питань як індивідуального, так і колективного характеру.

    Впродовж трьох годин безперервного спілкування з жителями області було розглянуто близько 20 звернень, з яких три колективних скарги від громад Рокитнянського, Васильківського та Києво-Святошинського районів. Решта звернень мала характер індивідуальних та стосувалася тематики землекористування, соціально-побутової сфери та соціального захисту, а також кадрові питання.
Керівник Київщини здійснив візит на хлібозавод і спорткомплекс у Вишгородському районі

    У рамках робочого візиту у Вишгородський район голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук відвідав підприємство «Перший столичний хлібний завод» у Нових Петрівцях і спортивний комплекс футбольного клубу «Діназ» у Лютежі. Керівник області оглянув виробничий процес та потужності на хлібному підприємстві, а також ознайомився з інфраструктурою та організацією футбольних занять аматорської команди на спортивній арені.Максим Мельничук: «На Вишгородщині запрацюють нові проекти, які сприятимуть підвищенню інвестиційної привабливості району»

    У вівторок у Вишгороді відбулося засідання стратегічної сесії району, під час якої було розроблено Програму соціально-економічного та культурного розвитку Вишгородщини на 2016 рік. Уперше в історії району до обговорення програми його різнобічного розвитку було залучене широке коло представників державних органів, депутатського корпусу і громадськості. Учасники зібрання обговорили ключові вектори розвитку головних галузей району, розробили конкретні пропозиції для їх втілення і скомпонували ці напрацювання в окрему Програму, яка і стане теоретичною основою майбутніх практичних кроків у розбудові району.Голова Київської ОДА проінспектував роботу навчального закладу у селі на Васильківщині

    Очільник Київщини Максим Мельничук під час робочого візиту до Васильківського району проінспектував роботу навчального закладу у селі Ковалівка. У складі навчально-виховного комплексу перебуває дитячий садочок майже на 50 місць та гімназія, де здобувають загальну середню освіту 240 учнів. У переважній більшості вихованцями навчального закладу є молоде покоління місцевих жителів, але там також навчаються діти із сусідніх сіл: Паляничинці, де немає школи та окремо за бажанням з Устинівки.Максим Мельничук взяв участь в обласних заходах з нагоди 27-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану

    Сьогодні на Київщині відбулися обласні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 27-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Афганістану. Участь в урочистостях взяли голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук, заступник голови КОДА Андрій Янченко, голова Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Іван Коваль, воїни-афганці та воїни-інтернаціоналісти.
ВОЛОДИМИР ШАНДРА ПРОВІВ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ З РАЙОННИМИ ЗМІ

    Сьогодні відбулася прес-конференція голови Київської обласної державної адміністрації Володимира Шандри із представниками районних засобів масової інформації. Під час спілкування очільник Київщини розповів про ключові досягнення Київщини у різних галузях та відповів на найбільш актуальні запитання журналістів.ВОЛОДИМИР ШАНДРА ПРИВІТАВ З ЮВІЛЕЄМ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ ІНВАЛІДІВ «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ»

     У середу, 25 листопада, відбулися урочисті заходи з нагоди 25-річчя Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України». Участь в урочистостях взяли голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра, активісти та представники громадських організацій, діяльність яких спрямована на допомогу потерпілим від Чорнобильської катастрофи.ВОЛОДИМИР ШАНДРА: «КАЛИТЯНСЬКА ОБ’ЄДНАНА ГРОМАДА СТАЛА ПЕРШОЮ НА КИЇВЩИНІ ГРОМАДОЮ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВЗІРЦЯ З РОЗШИРЕНИМИ ПОВНОВАЖЕННЯМИ ТА РЕСУРСАМИ»


     У середу, 11 листопада, відбулася перша організаційна сесія селищної ради Калитянської об’єднаної територіальної громади Броварського району. Дана громада є першою і поки що єдиною в області громадою, яка успішно пройшла усі офіційні процедури створення і провела місцеві вибори за новою системою.
    Привітати мешканців новоспеченої громади з цією подією приїхали голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра, керівник Офісу реформ у Київській області Володимир Удовиченко, начальник департаменту містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації Наталія Мошинська, голова Броварської РДА Володимир Сінько, голова Броварської райради Сергій Гришко та інші.Володимир Шандра привітав працівників сільського господарства з професійним святом

    У приміщенні Київської облдержадміністрації відбулися урочисті заходи до Дня працівників сільського господарства. Серед запрошених гостей, які завітали на свято були Герої України – аграрії Петро Волоха, Леонід Чернишенко, Олексій Приліпка, Петро Саблук. Від обласної влади Київщини працівників сільського господарства привітав голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра.
09.11.2015
ЕКОНОМІЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ КИЇВЩИНИ ОБГОВОРИЛИ НА ЗАСІДАННІ ТРЕЙД-КЛУБУ У БІЛІЙ ЦЕРКВІ


     У четвер у місті Біла Церква у приміщенні Київської обласної торгово-промислової палати відбулося засідання Міжнародного трейд-клубу, під час якого були представлені економічні можливості, інвестиційні наміри та конкретні плани Київщини щодо розбудови промислових потуг регіону у найближчі кілька років.

    Обласну владу на заході представляв директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації Ігор Самойлов. Участь у засіданні взяли Віце-президент Міжнародного трейд-клубу Лю Цзинь, Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентинської Республіки в Україні Ліла Рондан Васкес де Муан,  президент Київської обласної торгово-промислової палати Олександр Рябоконь, а також керівники та представники торговельно-економічних відділів посольств Швейцарії, Німеччини, Польщі, Кореї, Фінляндії, Бельгії, Литви, Ізраїлю, Китаю, Угорщини, Грузії та інших країн.
16.10.2015

На Обухівщині 139 бійців АТО отримали накази на приватизацію земельних ділянок 

    Днями 139 військових з Обухівського району, які брали участь у військовому конфлікті на Донбасі, отримали накази на розробку документації на право власності земельних ділянок. Це перший крок на шляху отримання бійцями АТО заслуженої землі. Діставши накази, їм потрібно ще оформити відповідну проектну документацію. Обласна влада вже домовилася із землевпорядними організаціями, що вартість цих послуг не перевищуватиме 500 гривень. 

    Кожна виділена ділянка сягає 10 соток. До кінця року в Обухівському районі планують роздати 800 таких наказів. Землю для військовослужбовців виділяють на так званому п’ятому полі, яке відноситься до меж міста Обухова. До речі, виділення даної землі для бійців АТО стало можливим завдяки тому, що від ділянок на користь військових відмовилися пайовики ПАТ «Обухівський».01.10.2015

Освітян Київщини привітали із професійним святом


    Сьогодні у місті Біла Церква в театральній залі приміщенні Будинку культури ВАТ «Росава» відбулися урочисті заходи до Дня працівників освіти.
    Урочистості розпочалися із привітання голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри.
    «Ми всі пам’ятаємо наших вчителів. Адже життя кожної людини не можливо уявити без вчителя, який прокладає шлях у життя, допомагає їй сформуватися як особистості та правильно обрати свій професію. Саме за шкільною партою відбувається виховання патріотично свідомої молоді, яка знає свою історію, пам’ятає та зберігає українські народні звичаї, любить рідну мову та Батьківщину», - зазначив Володимир Шандра.
01.10.2015

ПЕРСПЕКТИВИ СТВОРЕННЯ ЄДИНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БАЗИ ДЛЯ БІЗНЕСУ ОБГОВОРИЛИ У КОДА

    Представники владних інститутів, лідери бізнес-асоціацій та громадські діячі обговорили необхідність та можливості створення єдиної інформаційної електронної платформи для малого та середнього бізнесу. Зазначена база повинна акумулювати максимально важливу інформацію та усі корисні контакти, які сприятимуть розвитку вітчизняного підприємництва, стануть інформаційним підґрунтям для старт-апів і поштовхом до нових бізнес-ідей. Думками щодо вже реалізованих у цьому напрямку проектів та їх майбутніх перспектив представники бізнесу та держорганів обмінялися у рамках круглого столу «Ресурси регіонів України на online-карті: реалізовані проекти та перспективи впровадження», що відбувся у стінах Київської облдержадміністрації.24.09.2015

Ігор Самойлов: «Запровадження електронної системи державних закупівель забезпечить економію коштів та дозволить унеможливити недобросовісну конкуренцію»

    У приміщенні Київської ОДА відбувся семінар-тренінг щодо запровадження на Київщині електронної системи державних закупівель у системі «ProZorro». Ініціатором у проведенні цього заходу виступили представники Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації. Засідання відбулося під керівництвом директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ігоря Самойлова. Учасниками заходу виступили представники від Міністерства економічного розвитку і торгівлі, громадських об’єднань, які започаткували «ProZorro», представників електронних платформ, а також основних розпорядників державних коштів Київської області....


22.09.2015

«Київщина лідирує за показниками житлового будівництва, залучених інвестицій та рівнем зарплатні», - Володимир Шандра

    Київська область посідає нині одну із провідних позицій серед українських регіонів по ряду економічних показників. Столичний регіон вирвався у лідери по рівню житлового будівництва, деяких промислових показниках, обсягах залучених інвестицій та рівню заробітної плати. На цьому наголосив голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра під час засідання колегії КОДА.

    За його словами, Київщина упевнено утримує лідерство за обсягами житлового будівництва, що за І півріччя 2015 року склали понад 675,8 тис.кв.м загальної площі житла.


читати далі...


22.09.2015

Соціально-економічний розвиток Київщини та ситуацію із наданням субсидій обговорили на колегії КОДА

    У приміщенні КОДА відбулося чергове засідання колегії Київської облдержадміністрації. Засідання пройшло під керівництвом голови КОДА Володимира Шандри. Участь у ньому взяли перший заступник голови адміністрації Лев Парцхаладзе та заступники Олег Корбан і Дмитро Христюк, а також члени колегії, керівники структурних підрозділів КОДА, голови райдержадміністрацій та міст обласного значення, керівники центральних виконкомів та ін...21.09.2015

Володимир Шандра обговорив із громадами сіл Потік та Зеленьки їх актуальні проблеми 

    У четвер голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра провів зустрічі із громадським активом двох сіл Миронівського району - Потік та Зеленьки. Під час спілкування із місцевими мешканцями було обговорено найбільш наболілі питання населених пунктів, проблеми з роботою бюджетних закладів та інфраструктурою сіл, а також реформи, які нині тривають у країні...21.09.2015
Володимир Шандра нагородив з нагоди професійного свята рятівників Миронівського району

    У рамках робочого візиту до Миронівського району голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра привітав із Днем рятівника та вручив нагороди  працівникам мироніського районного відділу ДСНС. Участь в урочистому заході також взяли голова Миронівської райдержадміністрації Ігор Черноргод та керівник миронівського райвідділу ДСНС Олег Масло...Володимир Шандра обговорив на колегії КОДА хід проведення шостої хвилі мобілізації і спорудження вогневих опорних пунктів

    Під керівництвом голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри відбулося засідання колегії КОДА. Його учасниками були перший заступник голови Київської ОДА Лев Парцхаладзе, заступник голови КОДА Олег Корбан, керівники та представники структурних підрозділів і апарату адміністрації, обласних управлінь Пенсійного фонду та Державної фіскальної служби, а також представники районів та органів місцевого самоврядування....

читати далі...Перелік регіональних програм підтримки агропромислового комплексу, які діють у 2015 році

1) Київська обласна Програма „Підтримка та відродження українського села на період до 2015 року”

(Рішення Київської обласної ради від 26.07.2011   № 158-08- VІ),

2) Київська обласна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім"

З обласного бюджету рішенням сесії Київської обласної ради від 21.01.2014 № 744-38-VI на її виконання виділено 5,0 тис.грн. на рік.

3) Програма "Розвиток молочного скотарства в Київській області на період до 2015 року" (рішення Київської обласної ради від 28.12.2011 № 267-14-VІ);

Кошти із обласного бюджету на виконання зазначеної програми станом на І квартал 2015 році не виділялися.

4) Регіональна програма розвитку лісового господарства Київської області на період до 2015 року "Ліси Київщини" (рішення Київської обласної ради від 25.01.2001 № 263-15-ХХІІІ);Володимир Шандра: «Запуск у роботу нового біофармацевтичного комплексу на Київщині – приклад для інвесторів, що не варто боятися вкладати кошти в розвиток української економіки»

Висловив своє переконання з цього приводу голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра під час спілкування з пресою, з нагоди відкриття новітнього біофармацевтичного науково-виробничого комплексу «Біофарма».


Засідання постійної комісії з надання адресної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах

    Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Христюк провів засідання постійної комісії з надання адресної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, служби у справах дітей та сім’ї КОДА.


Проведення засідання круглого столу «Популяризація і розвиток українських етнонаціональних культурних цінностей національних спільнот Київщини»

    З метою налагодження роботи та посилення системної співпраці із структурними підрозділами райдержадміністрацій та міськвиконкомів (міст обласного значення), національно-культурними товариствами і національними спільнотами  та з нагоди 19-ї річниці Конституції України ініціюємо проведення засідання круглого столу «Популяризація і розвиток українських етнонаціональних культурних цінностей національних спільнот Київщини» за участі керівництва Київської облдержадміністрації, представників Посольства Республіки Польща в Україні, гостей та ЗМІ.

читати далі...

14.02.2015

    Вчора відбулись обласні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 26-ї річниці виведення військ колишньої СРСР з Республіки Афганістан. У церемонії покладання квітів до Меморіального комплексу українським військовим, які загинули в Афганістані, взяли участь заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Христюк, голова обласної ветеранської афганської організації Іван Іванович Коваль, воїни-інтернаціоналісти області.

    «Організація ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) на сьогодні є однією з найактивніших та наймобільніших в області. Серед них чимала кількість зараз беруть участь в антитерористичній операції на Донбасі. А ті, хто вже не може воювати, допомагає як волонтер. Багато воїнів-афганців допомагають як інструктори, навчають молодих бійців військової справи, діляться безцінним досвідом. Шана тим, хто живий та вічна пам’ять загиблим», - зазначив заступник голови КОДА.

    Вшанували хвилиною мовчання пам’ять 132 загиблих на війні в Афганістані жителів Київщини. Так, в області мешкає майже 935 тисяч учасників бойових дій, що брали участь в локальних конфліктах на території інших держав, в тому числі понад 4350 воїнів-афганців, серед яких – 212 інвалідів та 111 сімей, які в афганській війні втратили своїх рідних.

    В складний час, коли Україна бореться за територіальну цілісність та унітарність, сьогодні ми з вами маємо згадати й про інших героїв.
    Згурівський район

Прапор Згурівського району
Основні дані
Країна: Україна
Область/АРК: Київська область
Код КОАТУУ: 3221900000
Утворений: 25 вересня 1986 року
Населення: 19 311 (на 01.01.2011)
Площа: 763,08 км.кв
Густота: 30 осіб/км.кв
Тел. код: +380-4570
Поштові індекси: 07600—07653
Населені пункти та ради

Районний центр: Згурівка
Селищні ради: 1
Сільські ради: 20
Смт: 1
Села: 40

Районна влада

Адреса: 07600, Київська область, Згурівський р-н, смт. Згурівка, вул. Українська, 19, (04570) 5-11-14Мапа району
Районне друковане видання
Панорама
Згурівський форум
За здорове життя!Яндекс.Метрика

return_links(); ?>