Новини

10.12.2018

ПРОВЕДЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ТА ЗУСТРІЧ У ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

10 грудня 2018 року головний спеціаліст Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Людмила Лапицька провела виїзний прийом громадян в Старооржицькій сільській раді.
    Відвідувачі цікавились питаннями перерахунку пенсій з 01.12.2018 року.
    Цього ж дня Людмила Лапицька провела зустріч у трудовому колективі Староожицького НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – дитячий садок».
   Присутнім на зустрічі роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб на веб – порталі Пенсійного фонду, наслідки отримання заробітних плат в «конвертах» та доведено інформацію про запровадження Пенсійним фондом СМС – інформування, яке включає в себе набір стандартних повідомлень про призначення, перерахунок пенсії, а також про накопичений страховий стаж та сплату внесків роботодавцями.

Наприкінці зустрічі всі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали.

10.12.2018

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

           Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 07.12.2018 року профінансовано 26,1 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 20 187,9 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 9 грудня включно. Поштові відділення забезпечені коштами по 10 грудня повністю, 11 грудня частково.

05.12.2018

Проведення спільного прийому

          В рамках Меморандуму про взаємодію та співробітництво між головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області, Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області та Головним територіальним управлінням юстиції у Київській області, 5 грудня 2018 року в Згурівському відділенні Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  відбувся  спільний прийом громадян з надання безоплатної правової допомоги.

         Прийом проводив начальник відділу «Згурівське бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олексій Ярмак за участі начальника Згурівського відділу обслуговування громадян Тетяни Здор. В ході прийому надано 4 консультації.

         Всі присутні отримали інформаційні матеріали та буклети «Я маю право!», по легалізації заробітної плати, щодо переваг реєстрації користувачів на веб – порталі Пенсійного фонду та нових он – лайн можливостей Пенсійного фонду.     


22.11.2018
21.11.2018

Проведення спільного прийому

 
     В рамках Меморандуму про взаємодію та співробітництво між головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області, Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області та Головним територіальним управлінням юстиції у Київській області, 21 листопада 2018 року в Згурівському відділенні Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  відбувся  спільний прийом громадян мобільним консультаційним пунктом доступу до безоплатної правової допомоги.
     Прийом проводив начальник відділу «Згурівське бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олексій Ярмак за участі начальника Згурівського відділу обслуговування громадян Тетяни Здор. В ході прийому надано 3 консультації.
      Всі присутні отримали інформаційні матеріали та буклети «Я маю право!», по легалізації заробітної плати, щодо переваг реєстрації користувачів на веб – порталі Пенсійного фонду та нових он – лайн можливостей Пенсійного фонду.       

14.11.2018

Проведення виїзного прийому та зустрічі в трудовому колективі

    14 листопада 2018 року начальник  Згурівського відділу обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Тетяна Здор провела виїзний прийом громадян в Середівській сільській раді.
    Відвідувачі цікавились питаннями призначення пенсії за вислугу років працівникам освіти, виплати пенсій через поштове відділення, перерахунками пенсій. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.
     З працівниками сільської ради також проведено флешмоб – акцію по легалізації заробітної плати.
  Цього ж дня головний спеціаліст відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Оксана Сергієнко провела зустріч у трудовому колективі АТ «Райффайзен Банк Аваль».
    Присутнім на зустрічі роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб на веб – порталі Пенсійного фонду, наслідки отримання заробітних плат в «конвертах» та доведено інформацію про запровадження Пенсійним фондом СМС – інформування, яке включає в себе набір стандартних повідомлень про призначення, перерахунок пенсії, а також про накопичений страховий стаж та сплату внесків роботодавцями.
    Наприкінці зустрічі всі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали в рамках проведення правопросвітницького проекту «Я маю право!», легалізації заробітної плати та нових on – line можливостей Пенсійного фонду.

27.10.2018

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ !

 

             Кабінетом Міністрів України схвалено проект розпорядження "Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення", яким   визначено, що з 5 жовтня  2018 року  будуть проводитися комплексні заходи, спрямовані на боротьбу з тіньовими доходами  та неофіційним працевлаштуванням українців.

         Тому попереджаємо всіх суб’єктів господарювання про недопустимість допуску до роботи найманих працівників без офіційного оформлення трудових відносин та пропонуємо офіційно задекларувати заробітну плату найманих працівників та  укласти  з ними трудові договори.
         Першими під перевірки потраплять суб’єкти господарювання, співробітники яких отримують заробітну плату на рівні та менше мінімальної.
       У разі виявлення неоформленого працівника, на роботодавця  накладається штраф у розмірі в 30 мінімальних окладів (на сьогодні це 111 690 грн),  а за недопуск інспектора праці до перевірки - 100 мінімальних заробітних плат (372 300 грн).
          Пам’ятайте - належне оформлення трудових відносин з найманими  працівниками забезпечить для них комфортні умови праці та соціальні гарантії при досягненні пенсійного віку!

22.10.2018 

Особи, яким не достає страхового стажу, мають право уклас­ти договір про добровільну участь у системі загальнообов'язкового дер­жав­ного со­ці­ального стра­хування, відповідно до якого мають бути сплачені внески, що дасть право на зара­ху­ван­ня страхового стажу.
  Дане питання врегульоване ст. 12 Закону України «Про загально­обо­в’яз­кове дер­жав­не пенсійне страхування» від 09.07.2003 №1058-IV (далі – Закон 1058) та ст. 10 За­ко­ну України «Про збір та облік єдиного внеску на загально­обо­в’язкове дер­жавне соціальне страхування» від 08.07.2010 №2464-VI (далі – Закон 2464)...

22.10.2018 

Переваги електронного пенсійного посвідчення

            Новації Пенсійного фонду України впроваджуються з блискавичними темпами. Відтак, з листопада 2017 року в дію введено електронне пенсійне посвідчення (далі ЕПП).Документ, який поєднує в собі одночасно функції як пенсійного посвідчення, так і банківської платіжної картки, що надає чимало переваг для його власника.З його допомогою можна не лише отримати пенсію, а й, наприклад, просто і швидко сплатити за комунальні послуги через інтернет, розрахуватись за покупку в магазині та мати доступ до безлічі інших онлайн-послуг. І, безумовно, пенсійне посвідчення нового зразка надає право власникові користуватися всіма пільгами, які належать йому як пенсіонерові.
    Крім того, це надійний ключ для повноцінного користування всіма державними електронними сервісами. ЕПП містить електронний цифровий підпис, за допомогою якого людина фактично дистанційно підтверджує особу і може подавати заяви та запити до органів Пенсійного фонду України, не відвідуючи їх особисто, а виключно через мережу інтернет.
    Зокрема, особа може отримати доступ до власної пенсійної справи, даних про стаж та заробітну плату, користуватися іншими онлайн-сервісами...

27.09.2018

Шановні роботодавці!

   Переяслав-Хмельницьке об"єднане управління Пенсійного фонду України Київської області звертаєтьсядо всіх роботодавців з нагадуванням про недопустимість нелегальної зайнятості працівників  та пропонуєознайомитися з санкціями, що застосовуються при  порушенні законодавства щодо нелегальногооформлення  працівників.
    Відповідальність за порушення законодавства з питань праці за використання праці без належного оформлення та праці іноземців без дозволу...

04.09.2018

НАЛАШТУЙ ОН-ЛАЙН СЕРВІС ІНФОРМУВАННЯ ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ У СВОЄМУ ТЕЛЕФОНІ

            З травня 2018 року Пенсійним фондом України запроваджено СМС-інформування, яке включає в себе набір стандартних повідомлень щодо призначення, перерахунку, припинення або поновлення виплати пенсії, а також про накопичений страховий стаж та відповідно сплату страхових внесків роботодавцями. Сервіс орієнтований як на пенсіонерів, так і на громадян, які не досягли пенсійного віку.
    Сервіс є абсолютно безкоштовним і може бути корисним кожному.
  По-перше, громадяни будуть оперативно проінформовані про всі зміни, які відбуваються в пенсійній справі, по-друге, що є не менш важливо, для кожного працюючого це інструмент контролю за своїм роботодавцем. Адже щомісяця застрахована особа буде отримувати повідомлення про зарахований страховий стаж, який необхідний при призначенні пенсії. Відсутність повідомлення про нарахований страховий стаж є приводом для звернення до свого роботодавця для з‘ясування причин.
    Для отримання СМС від Пенсійного фонду необхідно надати згоду одним з доступних способів:
  або через веб-портал електронних послуг ПФУ з допомогою електронного цифрового підпису, де в особистому кабінеті заповнюються відповідні поля;
  або через особисте звернення до сервісних центрів органів Пенсійного фонду та заповнення заяви встановленого зразку. 


04.09.2018

QR-код – це зручно

           Пенсійний фонд України запровадив новий сервіс із надання електронних документів з підтвердженням QR-кодом. Послуга доступна для користувачів Веб-порталу Пенсійного фонду України, які увійшли на Портал за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).
   Це сучасне нововведення дозволяє громадянам не виходячи з дому отримувати такі електронні документи:
довідку про доходи пенсіонера (загальний розмір призначеної пенсії);
довідку про доходи пенсіонера для призначення субсидій, що містить дані про розмір пенсії без урахування видів виплати;
індивідуальні відомості про застраховану особу (форма ОК-5), що містить інформацію про страховий стаж, заробітну плату та сплату страхових внесків страхувальниками;
витяг з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, що містить дані про статус застрахованої особи/отримувача страхової виплати; дані про набутий страховий стаж; відомості щодо нарахованої заробітної плати, що враховується для розрахунку страхових виплат та страхового стажу; відомості про особливі умови праці, про суми добровільних внесків; дані пенсійної справи; відомості про інші види загальнообов’язкового державного соціального страхування.
   Зазначені електронні документи дійсні для оформлення субсидій, документів у центрах надання адміністративних послуг, посольствах, консульських та банківських установах, органах фіскальної та виконавчої служб, територіальних органах міграційної служби, тощо. Перевірити достовірність видачі електронних документів з QR-кодом можна через Веб-портал Пенсійного фонду України у розділі «Верифікація виданих документів» за посиланням 
http://portal.pfu.gov.ua/sidebar/Templates/DocConfirm .
    Електронний документ з QR-кодом, підписаний електронним цифровим підписом Пенсійного фонду України, згідно з чинним законодавством, є аналогом паперового документа, підписаного відповідальною особою в органах Фонду.

 

Згурівський район

Прапор Згурівського району
Основні дані
Країна: Україна
Область/АРК: Київська область
Код КОАТУУ: 3221900000
Утворений: 25 вересня 1986 року
Населення: 19 311 (на 01.01.2011)
Площа: 763,08 км.кв
Густота: 30 осіб/км.кв
Тел. код: +380-4570
Поштові індекси: 07600—07653
Населені пункти та ради

Районний центр: Згурівка
Селищні ради: 1
Сільські ради: 20
Смт: 1
Села: 40

Районна влада

Адреса: 07600, Київська область, Згурівський р-н, смт. Згурівка, вул. Українська, 19, (04570) 5-11-14Мапа району
Районне друковане видання
Панорама
Згурівський порталЯндекс.Метрика