Новини
20.03.2019

ПРОВЕДЕНО СПІЛЬНИЙ ПРИЙОМ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

           
    В Переяслав – Хмельницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області продовжує роботу дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги за участю посадових осіб Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.
         19 березня 2019 року  відбувся черговий спільний прийом громадян з надання безоплатної правової допомоги.
                Прийом проводив начальник відділу «Згурівське бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олексій Ярмак за участю начальника Згурівського відділу обслуговування громадян Тетяни Здор. В ході прийому надано 3 консультації.
                 Всі присутні отримали інформаційні матеріали та буклети.     
20.03.2019

ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧІ ЗІ СТУДЕНТСЬКОЮ МОЛОДДЮ

         19 березня 2019 року в рамках проекту «День відкритих дверей» в Згурівському відділенні Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області відбулася зустріч зі студентами державного навчального закладу «Згурівський професійний ліцей».
         Начальник Згурівського відділу обслуговування громадян Тетяна Здор та начальник Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Світлана Важка провели для ліцеїстів екскурсію по управлінню, розповіли про роботу спеціалістів, окремих відділів управління, про переваги реєстрації користувачів на веб – порталі Пенсійного фонду, легалізації заробітної плати. На тему легалізації з учнями ліцею також проведено флешмоб – акцію.
         Ліцеїсти подякували пенсійникам за цікаву, змістовну зустріч та отримали інформаційні буклети та матеріали.
18.03.2019

ПРОВЕДЕНО ЗУСТРІЧ У ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

 

18 березня 2019 року начальник Згурівського відділу обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Тетяна Здор провела зустріч у трудовому колективі СТОВ «Аратта».
              Присутнім на зустрічі роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб на веб – порталі Пенсійного фонду, наслідки отримання заробітних плат в «конвертах» та виплати житлових субсидій населенню у готівковій формі.
                    Наприкінці зустрічі всі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали.
12.03.2019


ПРОВЕДЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ

 11 березня 2019 року головний спеціаліст Згурівського відділу обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Галина Абдула провела виїзний прийом громадян в селі Аркадіївка.
        Відвідувачі цікавились питаннями перерахунку пенсій з 1 березня 2019 року.
     Присутнім на зустрічі також роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб на веб – порталі Пенсійного фонду, наслідки отримання заробітних плат в «конвертах» та доведено інформацію про запровадження Пенсійним фондом СМС – інформування.
        Наприкінці зустрічі всі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали.
05.03.2019

Зустріч з пенсіонерами

    28 лютого 2019 року начальник Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Світлана Важка провела зустріч з пенсіонерами смт Згурівка.
            В невимушеній, теплій атмосфері Світлана Миколаївна розповіла пенсіонерам про перерахунок пенсій з 01березня 2019 року та виплату житлових субсидій населенню у готівковій формі.
          На всі питання присутні отримали вичерпні відповіді, а працівники Пенсійного фонду -   запрошення в подальшому приймати участь у подібних зустрічах.27.02.2019

ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧІ З ВЕТЕРАНСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ

         

    26 лютого 2019 року начальник Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій  Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Світлана Важка провела  зустрічі з головою Згурівської ради ветеранів Миколою Чорним.
         Учасники зустрічі обговорили питання щодо механізму проведення перерахунку пенсій з 1 березня 2019 року, виплати житлових субсидій населенню у готівковій формі та окреслили шляхи подальшої співпраці.
         Всі присутні на зустрічі отримали інформаційні матеріали та буклети.       14.02.2019

ПРОВЕДЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ

        14 лютого 2019 року головний спеціаліст Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Тетяна Скринник провела виїзний прийом громадян в селі Усівка.
        Відвідувачі цікавились питаннями перерахунку пенсій військовим, працюючим пенсіонерам, підвищенням пенсії з 01.01.2019 року.
       Присутнім на зустрічі також роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб на веб – порталі Пенсійного фонду, наслідки отримання заробітних плат в «конвертах» та доведено інформацію про запровадження Пенсійним фондом СМС – інформування.
               Наприкінці зустрічі всі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали.12.02.2019

ПРОВЕДЕНО ЗУСТРІЧ У ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

12 лютого 2019 року начальник Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Світлана Важка провела зустріч у трудовому колективі відділу культури, молоді та спорту Згурівської районної державної адміністрації.
             Присутнім на зустрічі роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб на веб – порталі Пенсійного фонду, наслідки отримання заробітних плат в «конвертах» та доведено інформацію про запровадження Пенсійним фондом СМС – інформування, яке включає в себе набір стандартних повідомлень про призначення, перерахунок пенсії, а також про накопичений страховий стаж та сплату внесків роботодавцями.
              Наприкінці зустрічі всі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали.04.02.2019

Оновлено веб-портал електронних послуг ПФУ

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) призначено для забезпечення покращання якості та оперативності обслуговування громадян щодо надання електронних послуг Фонду.

Оновленим порталом надано наступні можливості страхувальникам...

читати далі...
04.02.2019

До уваги фізичних осіб-підприємців, що у 2018 році знаходились на спрощеній системі оподаткування (єдиний податок)

 

Переяслав-Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє, що листом Державної фіскальної служби України від 24.01.2019 року №2265/7/99-99-13-02-01-17 надано роз’яснення щодо заповнення Графи 3 Таблиці 1 Звіту про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску    (Додаток 5 за 2018 рік) осіб, що перебувають (перебували) на спрощеній системі оподаткування (єдиний податок), а саме – Графа 3 Таблиці 1 повинна бути заповнена.
    У зв’язку із зазначеним, просимо фізичних осіб - підприємців, що відносяться до зазначеної категорії, та які заповнили звітність не за належною формою, до 11.02.2019 року перездати Додаток 5 за 2018 рік до органів доходів та зборів відповідно до вищезазначених роз’яснень.
       За консультаціями звертатись за номерами:
       04567-5-45-67, 097-054-36-36.


24.01.2019

Подання звіту з ЄСВ фізичними особами-підприємцями за звітний 2018 рік

Порядок подання звіту та строки

За року фізичні особи – підприємці незалежно від обраної системи оподаткування зобов’язані формувати та подавати до контролюючих органів за місцем реєстрації із зазначенням типу форми «Початкова» (далі – Додаток 5)  до 10 лютого року, наступного за звітним періодом.
    Отже, граничний термін подання Додатку 5 за 2018 рік – 10 лютого 2019 року, що є вихідним днем.  При цьому, слід враховувати норми, а саме, якщо останній день строку подання звіту припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, останнім днем подання звіту вважається перший після нього робочий день. Таким чином, останній день подання Додатку 5 за 2018 рік –. Звітним періодом є календарний рік.
Додаток 5 зазнав певних змін. Відтепер він містить лише дві таблиці (замість чотирьох):

  • Таблиця 1 «Нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» подається як ФОП на єдиному податку, так і на загальній системі оподаткування.
  • Таблиця 2 «Наявність підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства»  подається лише при наявності спецстажу.

Заповнення таблиці 1

Варто звернути увагу:
1) У колонці 2 Таблиці 1 обов’язково вказується код категорії застрахованої особи:

  • 5 – якщо працювали на загальній системі оподаткування;
  • 6 – якщо працювали на спрощеній системі оподаткування

2) У колонці 3 вказується:

- платниками на загальній системі:

  • сума чистого доходу, заявлена в податковій декларації, поділена на кількість місяців, протягом яких платник перебував на обліку як платник єдиного внеску;

Для загальної системи колонки 3 та 4 можуть бути різні. В 3 колонці суми чистого доходу, які повинні співпадати з податковими відомостями, в 4 колонці – сума в межах максимальної величини.

- платниками на спрощеній системі:

  • самостійно визначена сума доходу.

При цьому у Таблиці 1 колонка 3 та 4 будуть однакові, бо там проставляється мінінімальна заробітна плата.
3) У графу 4 вноситься сума від мінімальної до максимальної величини бази нарахування єдиного внеску.
 

Період перебування на системі у титульному листі звіту

     У титульному аркуші Звіту обов’язково повинні бути вказані періоди перебування на загальній/спрощеній системі. При цьому, незалежно від фактичної дати початку і кінця перебування на будь-якій системі оподаткування (мається на увазі випадки початку або припинення підприємницької діяльності всередині місяця), в полі "Початок періоду" завжди має бути зазначене 01 число місяця, а в полі "Кінець періоду" відзначається останній календарний день місяця, оскільки, відповідно до Закону про ЄСВ, єдиний внесок сплачується за повний місяць.

Подали звіт з ЄСВ з помилками: що буде?

     Слід пам’ятати, що Звіт із помилками не вважається поданим та інформація про доходи з нього не потрапить до реєстру застрахованих осіб та не буде зарахована до страхового стажу.
   Для зарахування страхового стажу підприємцю необхідно виправити помилки у звітності та повторно подати     річний звіт до органів ДФС.
  В противагу найманим працівникам, за яких сплачує ЄСВ та звітує роботодавець, підприємцям необхідно самостійно дбати про зарахування періоду діяльності до страхового стажу, щоб не позбавити себе майбутньої пенсії та інших соціальних гарантій.
   Водночас нагадуємо, що Пенсійний фонд надає можливість кожному громадянину, включаючи й приватних підприємців, безкоштовно контролювати зарахування періодів діяльності до страхового стажу. Для цього необхідно зареєструватись на веб- та зайти до свого особистого кабінету.

16.01.2019

ПРОВЕДЕНО ЗУСТРІЧ У ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

      15 січня 2019 року головний спеціаліст Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав–Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Світлана Кондратенко провела зустріч у трудовому колективі ДНЗ «Згурівський професійний ліцей».
        Присутнім на зустрічі роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб на веб – порталі Пенсійного фонду, наслідки отримання заробітних плат в «конвертах» та доведено інформацію про запровадження Пенсійним фондом СМС – інформування, яке включає в себе набір стандартних повідомлень про призначення, перерахунок пенсії, а також про накопичений страховий стаж та сплату внесків роботодавцями.
           Наприкінці зустрічі всі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали.
08.01.2019

Перерахунки пенсій з 01 січня 2019 року

               
    З 1 січня 2019 року стартував черговий етап підвищення пенсій особам, які були звільнені з військової служби.
Розмір військової пенсії обчислюється у відсотках від відповідного військового грошового забезпечення. Грошове забезпечення військовослужбовців складається з посадового окладу, окладу за військове звання та вислуги років.
   У березні 2018 року був проведений перерахунок пенсій особам, які були звільнені з військової служби.         Подальше підвищення військових пенсій відбуватиметься у кілька етапів протягом наступних двох років.
    Так, з 1 січня 2018 року військовим пенсіонерам почали виплачувати 50 % суми підвищення пенсії. З 1 січня і до 31 грудня 2019 року  щомісячно виплачуватиметься   75 % суми підвищення пенсії, а з 1 січня 2020 року – 100% суми підвищення пенсії визначеної станом на 1 березня 2018 року.
    Крім того, з 1 січня 2019 року отримують підвищені пенсії  особи, які досягли 65 – річного віку і мають велику тривалість страхового стажу.
    Проведення такого перерахунку передбачено частиною 2 статті 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
    Так для осіб, які досягли віку 65 років, мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу встановлюється в розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати, визначеної законом про Державний бюджет України на відповідний рік. 
    Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з січня поточного року  мінімальна заробітна плата визначена на рівні 4173,00 грн. Отже, при дотриманні зазначено вище умов,  мінімальний розмір пенсії, становитиме 1669,20 грн. (4173,00 грн.* 40%).
    Розмір підвищення пенсійної виплати з 01.01.2019 для кожної особи буде розраховано індивідуально, однак, воно не перевищить 172,20 грн. (1669,20 грн. – 1497,00 грн. (прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, встановлений з 01.12.2018)).       
    Вже з березня 2019 року відбудеться чергове підвищення пенсій у зв’язку з їх осучасненням, зважаючи на рівень інфляції та зростання середньої заробітної плати в країні за 2018 рік.
    Перерахунки пенсій здійснюватимуться автоматично.
    Звертатися додатково до органів Пенсійного фонду України не потрібно.

 

20.12.2018

ПРОВЕДЕНО СПІЛЬНИЙ ПРИЙОМ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

          В рамках Меморандуму про взаємодію та співробітництво між головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області, Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області та Головним територіальним управлінням юстиції у Київській області, 19 грудня 2018 року в Згурівському відділенні Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  відбувся  спільний прийом громадян з надання безоплатної правової допомоги.
         Прийом проводив начальник відділу «Згурівське бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олексій Ярмак за участі начальника Згурівського відділу обслуговування громадян Тетяни Здор. В ході прийому надано 3 консультації по легалізації заробітної плати, щодо переваг реєстрації користувачів на веб – порталі Пенсійного фонду та нових он – лайн можливостей Пенсійного фонду.        Всі присутні отримали інформаційні матеріали та буклети «Я маю право!».
      


14.12.2018


Всеукраїнська акція «Тиждень права»

         З 10 по 14 грудня 2018 року в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права – масштабна серія заходів, покликаних сприяти підвищенню правової освіченості та правової свідомості громадян.
        Всеукраїнська акція «Тиждень права» започаткована у 2008 році з нагоди 60-ї річниці проголошення 10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людина. Її перекладено принаймні 375 мовами й діалектами мов. Декларація була прямим наслідком досвіду Другої світової війни і вперше сформулювала ті права, які повинна мати кожна людина. Вона мала рекомендаційний характер, містила 30 статей, зміст яких був уточнений і розвинутий через інституції міжнародних угод, регіональних та національних конституцій та законів...


10.12.2018

ПРОВЕДЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ТА ЗУСТРІЧ У ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

10 грудня 2018 року головний спеціаліст Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Людмила Лапицька провела виїзний прийом громадян в Старооржицькій сільській раді.
    Відвідувачі цікавились питаннями перерахунку пенсій з 01.12.2018 року.
    Цього ж дня Людмила Лапицька провела зустріч у трудовому колективі Староожицького НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – дитячий садок».
   Присутнім на зустрічі роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб на веб – порталі Пенсійного фонду, наслідки отримання заробітних плат в «конвертах» та доведено інформацію про запровадження Пенсійним фондом СМС – інформування, яке включає в себе набір стандартних повідомлень про призначення, перерахунок пенсії, а також про накопичений страховий стаж та сплату внесків роботодавцями.

Наприкінці зустрічі всі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали.

10.12.2018

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

           Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 07.12.2018 року профінансовано 26,1 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 20 187,9 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 9 грудня включно. Поштові відділення забезпечені коштами по 10 грудня повністю, 11 грудня частково.

05.12.2018

Проведення спільного прийому

          В рамках Меморандуму про взаємодію та співробітництво між головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області, Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області та Головним територіальним управлінням юстиції у Київській області, 5 грудня 2018 року в Згурівському відділенні Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  відбувся  спільний прийом громадян з надання безоплатної правової допомоги.

         Прийом проводив начальник відділу «Згурівське бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олексій Ярмак за участі начальника Згурівського відділу обслуговування громадян Тетяни Здор. В ході прийому надано 4 консультації.

         Всі присутні отримали інформаційні матеріали та буклети «Я маю право!», по легалізації заробітної плати, щодо переваг реєстрації користувачів на веб – порталі Пенсійного фонду та нових он – лайн можливостей Пенсійного фонду.     


22.11.2018
21.11.2018

Проведення спільного прийому

 
     В рамках Меморандуму про взаємодію та співробітництво між головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області, Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області та Головним територіальним управлінням юстиції у Київській області, 21 листопада 2018 року в Згурівському відділенні Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  відбувся  спільний прийом громадян мобільним консультаційним пунктом доступу до безоплатної правової допомоги.
     Прийом проводив начальник відділу «Згурівське бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олексій Ярмак за участі начальника Згурівського відділу обслуговування громадян Тетяни Здор. В ході прийому надано 3 консультації.
      Всі присутні отримали інформаційні матеріали та буклети «Я маю право!», по легалізації заробітної плати, щодо переваг реєстрації користувачів на веб – порталі Пенсійного фонду та нових он – лайн можливостей Пенсійного фонду.       

14.11.2018

Проведення виїзного прийому та зустрічі в трудовому колективі

    14 листопада 2018 року начальник  Згурівського відділу обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Тетяна Здор провела виїзний прийом громадян в Середівській сільській раді.
    Відвідувачі цікавились питаннями призначення пенсії за вислугу років працівникам освіти, виплати пенсій через поштове відділення, перерахунками пенсій. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.
     З працівниками сільської ради також проведено флешмоб – акцію по легалізації заробітної плати.
  Цього ж дня головний спеціаліст відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Оксана Сергієнко провела зустріч у трудовому колективі АТ «Райффайзен Банк Аваль».
    Присутнім на зустрічі роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб на веб – порталі Пенсійного фонду, наслідки отримання заробітних плат в «конвертах» та доведено інформацію про запровадження Пенсійним фондом СМС – інформування, яке включає в себе набір стандартних повідомлень про призначення, перерахунок пенсії, а також про накопичений страховий стаж та сплату внесків роботодавцями.
    Наприкінці зустрічі всі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали в рамках проведення правопросвітницького проекту «Я маю право!», легалізації заробітної плати та нових on – line можливостей Пенсійного фонду.

27.10.2018

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ !

 

             Кабінетом Міністрів України схвалено проект розпорядження "Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення", яким   визначено, що з 5 жовтня  2018 року  будуть проводитися комплексні заходи, спрямовані на боротьбу з тіньовими доходами  та неофіційним працевлаштуванням українців.

         Тому попереджаємо всіх суб’єктів господарювання про недопустимість допуску до роботи найманих працівників без офіційного оформлення трудових відносин та пропонуємо офіційно задекларувати заробітну плату найманих працівників та  укласти  з ними трудові договори.
         Першими під перевірки потраплять суб’єкти господарювання, співробітники яких отримують заробітну плату на рівні та менше мінімальної.
       У разі виявлення неоформленого працівника, на роботодавця  накладається штраф у розмірі в 30 мінімальних окладів (на сьогодні це 111 690 грн),  а за недопуск інспектора праці до перевірки - 100 мінімальних заробітних плат (372 300 грн).
          Пам’ятайте - належне оформлення трудових відносин з найманими  працівниками забезпечить для них комфортні умови праці та соціальні гарантії при досягненні пенсійного віку!

22.10.2018 

Особи, яким не достає страхового стажу, мають право уклас­ти договір про добровільну участь у системі загальнообов'язкового дер­жав­ного со­ці­ального стра­хування, відповідно до якого мають бути сплачені внески, що дасть право на зара­ху­ван­ня страхового стажу.
  Дане питання врегульоване ст. 12 Закону України «Про загально­обо­в’яз­кове дер­жав­не пенсійне страхування» від 09.07.2003 №1058-IV (далі – Закон 1058) та ст. 10 За­ко­ну України «Про збір та облік єдиного внеску на загально­обо­в’язкове дер­жавне соціальне страхування» від 08.07.2010 №2464-VI (далі – Закон 2464)...

22.10.2018 

Переваги електронного пенсійного посвідчення

            Новації Пенсійного фонду України впроваджуються з блискавичними темпами. Відтак, з листопада 2017 року в дію введено електронне пенсійне посвідчення (далі ЕПП).Документ, який поєднує в собі одночасно функції як пенсійного посвідчення, так і банківської платіжної картки, що надає чимало переваг для його власника.З його допомогою можна не лише отримати пенсію, а й, наприклад, просто і швидко сплатити за комунальні послуги через інтернет, розрахуватись за покупку в магазині та мати доступ до безлічі інших онлайн-послуг. І, безумовно, пенсійне посвідчення нового зразка надає право власникові користуватися всіма пільгами, які належать йому як пенсіонерові.
    Крім того, це надійний ключ для повноцінного користування всіма державними електронними сервісами. ЕПП містить електронний цифровий підпис, за допомогою якого людина фактично дистанційно підтверджує особу і може подавати заяви та запити до органів Пенсійного фонду України, не відвідуючи їх особисто, а виключно через мережу інтернет.
    Зокрема, особа може отримати доступ до власної пенсійної справи, даних про стаж та заробітну плату, користуватися іншими онлайн-сервісами...

27.09.2018

Шановні роботодавці!

   Переяслав-Хмельницьке об"єднане управління Пенсійного фонду України Київської області звертаєтьсядо всіх роботодавців з нагадуванням про недопустимість нелегальної зайнятості працівників  та пропонуєознайомитися з санкціями, що застосовуються при  порушенні законодавства щодо нелегальногооформлення  працівників.
    Відповідальність за порушення законодавства з питань праці за використання праці без належного оформлення та праці іноземців без дозволу...

04.09.2018

НАЛАШТУЙ ОН-ЛАЙН СЕРВІС ІНФОРМУВАННЯ ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ У СВОЄМУ ТЕЛЕФОНІ

            З травня 2018 року Пенсійним фондом України запроваджено СМС-інформування, яке включає в себе набір стандартних повідомлень щодо призначення, перерахунку, припинення або поновлення виплати пенсії, а також про накопичений страховий стаж та відповідно сплату страхових внесків роботодавцями. Сервіс орієнтований як на пенсіонерів, так і на громадян, які не досягли пенсійного віку.
    Сервіс є абсолютно безкоштовним і може бути корисним кожному.
  По-перше, громадяни будуть оперативно проінформовані про всі зміни, які відбуваються в пенсійній справі, по-друге, що є не менш важливо, для кожного працюючого це інструмент контролю за своїм роботодавцем. Адже щомісяця застрахована особа буде отримувати повідомлення про зарахований страховий стаж, який необхідний при призначенні пенсії. Відсутність повідомлення про нарахований страховий стаж є приводом для звернення до свого роботодавця для з‘ясування причин.
    Для отримання СМС від Пенсійного фонду необхідно надати згоду одним з доступних способів:
  або через веб-портал електронних послуг ПФУ з допомогою електронного цифрового підпису, де в особистому кабінеті заповнюються відповідні поля;
  або через особисте звернення до сервісних центрів органів Пенсійного фонду та заповнення заяви встановленого зразку. 


04.09.2018

QR-код – це зручно

           Пенсійний фонд України запровадив новий сервіс із надання електронних документів з підтвердженням QR-кодом. Послуга доступна для користувачів Веб-порталу Пенсійного фонду України, які увійшли на Портал за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).
   Це сучасне нововведення дозволяє громадянам не виходячи з дому отримувати такі електронні документи:
довідку про доходи пенсіонера (загальний розмір призначеної пенсії);
довідку про доходи пенсіонера для призначення субсидій, що містить дані про розмір пенсії без урахування видів виплати;
індивідуальні відомості про застраховану особу (форма ОК-5), що містить інформацію про страховий стаж, заробітну плату та сплату страхових внесків страхувальниками;
витяг з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, що містить дані про статус застрахованої особи/отримувача страхової виплати; дані про набутий страховий стаж; відомості щодо нарахованої заробітної плати, що враховується для розрахунку страхових виплат та страхового стажу; відомості про особливі умови праці, про суми добровільних внесків; дані пенсійної справи; відомості про інші види загальнообов’язкового державного соціального страхування.
   Зазначені електронні документи дійсні для оформлення субсидій, документів у центрах надання адміністративних послуг, посольствах, консульських та банківських установах, органах фіскальної та виконавчої служб, територіальних органах міграційної служби, тощо. Перевірити достовірність видачі електронних документів з QR-кодом можна через Веб-портал Пенсійного фонду України у розділі «Верифікація виданих документів» за посиланням 
http://portal.pfu.gov.ua/sidebar/Templates/DocConfirm .
    Електронний документ з QR-кодом, підписаний електронним цифровим підписом Пенсійного фонду України, згідно з чинним законодавством, є аналогом паперового документа, підписаного відповідальною особою в органах Фонду.

 

Згурівський район

Прапор Згурівського району
Основні дані
Країна: Україна
Область/АРК: Київська область
Код КОАТУУ: 3221900000
Утворений: 25 вересня 1986 року
Населення: 19 311 (на 01.01.2011)
Площа: 763,08 км.кв
Густота: 30 осіб/км.кв
Тел. код: +380-4570
Поштові індекси: 07600—07653
Населені пункти та ради

Районний центр: Згурівка
Селищні ради: 1
Сільські ради: 20
Смт: 1
Села: 40

Районна влада

Адреса: 07600, Київська область, Згурівський р-н, смт. Згурівка, вул. Українська, 19, (04570) 5-11-14Мапа району
Районне друковане видання
Панорама
Згурівський порталЯндекс.Метрика