17.11.2017                                                                                                                                                                

19 листопада – День працівників сільського господарства України

Шановні ветерани та працівники сільського господарства району!

    Прийміть найщиріші вітання з професійним святом та з нагоди завершення сільськогосподарського року, який приніс для багатьох із вас вагомі здобутки. Усі найтепліші і найщиріші слова подяки і шани ми адресуємо вам, дорогі аграрії!
    Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від якої залежить добробут і благополуччя людей. Ваш трудовий подвиг, служіння українській землі та найблагороднішій професії - хлібороба й годувальника, залишаються взірцем для всіх нас.
  Цьогоріч трудівники села, керівники та фахівці господарств, сільськогосподарських організацій, переробних комплексів та  фермери Згурівщини доклали багато зусиль для того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва району. 
    Високі показники в аграрному секторі ми маємо завдяки важкій праці, терпінню, мудрості та відданості обраній справі. Лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.
    Шановні хлібороби, механізатори, тваринники, працівники і ветерани агропромислового виробництва, щиро дякуємо вам за ваші золоті руки, любов і повагу до землі.
   Бажаємо всім вам миру, вагомих здобутків, невичерпної енергії! Сприятливої вам погоди, щедрих врожаїв, здоров’я та сімейного затишку!
    Нехай  втілюються у життя ваші плани, мрії та сподівання на радість вам і вашим рідним, на благо розквіту України та піднесення добробуту всього нашого славного народу.
      Нехай нива щедро колоситься, здоров'я міцніє, а трудові успіхи примножуються!

17.11.2017                                                                                                                                                                 

    Сьогодні у великій залі райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства - професійного свята всіх селян, творців народного добробуту, опори країни, яке щорічно відзначається у третю неділю листопада. Це свято традиційно підсумовує копітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

    У святкових заходах взяли участь голова адміністрації В.Мозговий, заступник голови районної ради М.Бойко, керівники та працівники сільськогосподарських підприємств.

    «Ваша праця надзвичайно складна, відповідальна та тяжка. В усі часи вона була в пошані, а людей, доля яких пов'язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію, по праву називають годувальниками. Нехай під мирним, сонячним небом завжди колосяться щедрі врожаї, а в кожній оселі буде духмяний хліб на столі, добробут та злагода!», – зазначив у своєму вітальному слові В.Мозговий.

    За багаторічну плідну працю у сільському господарстві, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва району, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята Почесними відзнаками були нагороджені кращі представники аграрного сектору району.
Окрім теплих поздоровлень і заслужених відзнак, працівникам сільського господарства був подарований чудовий концерт за участі солістів та аматорських колективів району.


17.11.2017                                                                                                                                                                 

Депутати підтримали урядову ініціативу захисту бізнесу від "маски-шоу"

16 листопада, Верховна Рада 312 голосами підтримала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування» (№7275), підготовлений за ініціативи Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Законопроект входить в пакет законодавчих актів, ухвалення яких сприятиме пожвавленню ділової активності в Україні та розвитку підприємництва, що дозволить досягти показників зростання економіки на рівні 5-7%. Напередодні голосування урядові ініціативи підтримали представники ділових кіл України. Бізнес-асоціації визнали законопроект вкрай актуальним і здатним стати ефективним інструментом поліпшення умов ведення бізнесу в Україні та роботи з інвесторами...

читати далі...

17.11.2017                                                                                                                                                                 

17 листопада – Міжнародний день студентів

Шановні студенти Згурівщини!

      Щиро вітаємо вас з Міжнародним днем студентів.
   Студентство є найбільш прогресивною рушійною силою суспільства та авангардом української молоді, яка завжди була волелюбною, незалежною і вільною у своїх думках та не раз відстоювала право жити у демократичній країні.
   Студенти завжди вирізнялися прагненням до національного відродження та утвердження української державності. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у громадських перетвореннях значною мірою залежить майбутнє рідного краю.
  Ви – світла надія соціально-економічного розвитку та духовного збагачення суспільства, і вже найближчим часом поповните лави молодих фахівців на підприємствах, в установах та організаціях.
  У цей святковий день зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення найзаповітніших мрій і життєвих планів. Щастя, миру, злагоди та любові, дорогі студенти!

15.11.2017                                                                                                                                                                 

    15 листопада відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку у Старооржицькій сільській раді.
    У громадських слуханнях взяли участь заступник голови адміністрації Ю.Малафій, Старооржицький сільський голова Л.Коваль, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб, установ та організацій, жителі населених пунктів та депутатський корпус сільської ради.
    Під час зустрічі присутні заслухали звіт дільничного офіцера сектору превенції Згурівського ВП старшого лейтенанта І.Великодного, який озвучив ситуацію стосовно криміногенної ситуації, стану дотримання законодавства і забезпечення охорони громадського порядку в населених пунктах. Учасники громадських слухань розглянули ряд актуальних та проблемних питань, які найбільше турбують жителів. За результатами розгляду питань було надано обґрунтовані роз’яснення.

15.11.2017                                                                                                                                                                 

    15.11.2017 інспектором з ювенальної превенції Згурівського відділення поліції Матяш Л.О., представником служби у справах дітей та сім'ї Згурівської РДА Довженко М.С. та начальником районного сектору з питань пробації Пісковець Л.С. проведено профілактичну бесіду у Згурівському будинку дитячої та юнацької творчості. Особливу увагу звернено на дотримання дітьми заходів особистої безпеки, дотримання правил дорожнього руху, наголошено на необхідності використання світлоповертаючих елементів (флікерів) на одязі та ранцях у темну пору доби та дотримання правил поведінки під час перебування у громадських місцях.
    Дітлахам на згадку подаровано книгу "1000 та 1 поворот". Дане видання містить захоплюючі ігри, загадки, чудові емоційні ілюстрації та цікаві факти, які допоможуть дітлахам краще засвоїти отриманні знання з правил поведінки на дорозі. Діти порадували гостей даного заходу своєю цікавістю і активністю, а також чудовими тематичними малюнками.


14.11.2017                                                                                                                                                                 

  14 листопада 2017 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Малафія Ю.Б. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглядалися питання щодо визначення способу участі батька у спілкуванні та вихованні дитини, щодо призначення опікуна над малолітньою дитиною, яка має встановлений статус дитини-сироти.
    Із заявами та відповідними пакетами документів членів засідання ознайомила начальник служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації Лобода Т.О. і секретар комісії Летяк Т.П.  Комісією було детально вивчено і обговорено всі надані документи, заслухано батьків дітей та кандидата в опікуни. Керуючись чинним законодавством, врахувавши аргументи та пропозиції заявників члени комісії одноголосно прийняли відповідні рішення з урахуванням захисту інтересів та прав дітей.

14.11.2017                                                                                                                                                                 

    14 листопада під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулася нарада з керівниками силових структур району за участі  першого заступника голови адміністрації Д.Василевського, начальника Згурівського відділення поліції А.Медуниці, військового комісара Згурівського РВК О.Шакуна, начальника Згурівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури Р.Шполянського, головного спеціаліста з мобілізаційної роботи апарату РДА О.Зленка.  Учасники наради обговорили питання залучення військовозобов’язаних до служби в ЗСУ за контрактом та на строкову службу в ІV кварталі 2017 року та стан криміногенної ситуації в районі.
    За наслідками наради головою адміністрації дано ряд доручень: військовому комісару О.Шакуну - забезпечити виконання планових показників із залучення військовозобов’язаних на службу за контрактом та на строкову службу в ІV кв. 2017 року в повному обсязі, залучити до роботи працівників поліції; посилити роботу з  головами сільських та селищним головами щодо активізації зусиль ОМС щодо організації та відбору військовозобов'язаних, які підлягають призову на строкову службу та строкову службу офіцерів запасу;  інформувати про стан формування, укомплектування та матеріального забезпечення загонів ТрО, про виникнення проблемних питань, які виникають в процесі роботи РВК з даного питання. Головам виконкомів селищної та сільських рад - активізувати роботу спільно з РВК, в межах своїх повноважень, щодо забезпечення виконання планових показників залучення військовозобов’язаних на контрактну та строкову військову службу. Начальнику Згурівського відділення поліції А.Медуниці та начальнику Згурівського відділення прокуратури Р.Шполянському - забезпечити здійснення заходів щодо виявлення порушень в сфері землекористування; забезпечити проведення заходів в районі щодо виявлення фактів виготовлення, продажу, збуту та вживання наркотичних речовин; забезпечити постійний контроль виконання заходів щодо громадської безпеки в районі, вживанням алкогольних напоїв в громадських місцях; продовжити заходи щодо притягнення до відповідальності нетверезих водіїв на автошляхах району; постійно тримати на контролі питання кадрового забезпечення; систематично проводити профілактичну роботу серед населення району щодо попередження вчинення правопорушень та злочинів, в тому числі серед неповнолітніх; забезпечити здійснення заходів щодо притягнення до відповідальності за продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів; забезпечити інформування органів місцевої влади та населення про стан криміногенної ситуації в районі з наданням певних статистичних даних, в тому числі через районну газету «Панорама».

13.11.2017 
                                                                                                                                                                


   13 листопада відбулася розширена апаратна нарада при голові адміністрації В.Мозговому. Участь у нараді взяли голова районної ради О.Івченко, перший заступник голови адміністрації Д.Василевський, заступник голови адміністрації Ю.Малафій, керівник апарату адміністрації К.Набіуліна, керівники управлінь, відділів, інших структурних підрозділів адміністрації, підприємств, установ та організацій району, селищний, сільські голови. На порядок денний наради винесено наступні питання:1. Про здійснення соціального супроводу сімейних форм виховання, дітей-сиріт та дітей, які залишились без батьківського піклування.
2.Про стан розрахунків за паї сільськогосподарськими під дприємствами району.
3.  Про роботу бібліотек району.
4. Про хід призову на військову службу.
5. Особиста доповідь перед головою райдержадміністрації, щодо роботи із зверненнями громадян  військового комісара Згурівського районного військового комісаріату.
За наслідками наради головою адміністрації дано ряд доручень та вказівок відповідним керівникам.

13.11.2017                                                                                                                                                                 

    Вчора, 12 листопада, наші спортсмени вперше взяли участь в турнірі з дзюдо "Король татамі", який проходив в м.Києві. Близько 300 учасників: 10 київських спортивних шкіл, Черкаси, Ніжин, Київська область. Та наша команда, незважаючи на невеликий досвід, гідно себе показала. Особливо відзначилися наші дівчата: одне друге місце - А.Пряхіна, два третіх - В.Китроцька, А.Петруша. Результати хлопців: три п'ятих місця - С.Логвіненко, Т.Кушніренко, А.Сивогорло, одне сьоме - М.Семенов ( 4 зустрічі, дві виграв, дві програв). Всі інші боролися по одній-дві зустрічі, але не потрапили в сімку кращих. В дзюдо 4 місця, які нагороджуються медалями, та 5,6,7 місця, які набирають бали та рейтинг для себе та спортивної школи. 
       Бажаємо нашим спортсменам високих спортивних досягнень і, звичайно ж, нових перемог!
10.11.2017 
                                                                                                                                                                 

АНОНС
IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум
«Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості»

                      23.11.2017 р., м. Київ, готель «Прем’єр Палац»

    23 листопада 2017 р. у м. Києві в готелі «Прем’єр Палац» Держенергоефективності проводитиме широкомасштабний спеціалізований публічний захід -
IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості».
    Енергонезалежність – незмінний курс України. На цьому шляху здійснюються реформи у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики. За останні 3 роки завдяки послідовним діям Уряду удосконалено законодавство та запроваджено низку стимулів для залучення інвесторів. У результаті близько 800 млн євро інвестовано в українські проекти «чистої» енергетики. На Інтерактивній карті з енергоефективності та відновлюваної енергетики України “UAMAP” зібрано нові проекти на 1,2 млрд євро...

читати далі...

10.11.2017                                                                                                                                                                  

Уряд запропонував знайти ефективного власника для тисячі неефективних державних підприємств

    Парламент підтримав пропозицію Кабміну відновити приватизацію, але за прозорими і зрозумілими правилами, які дозволять залучити в країну реальні інвестиції
       9 листопада, Верховна Рада в першому читанні підтримала урядовий законопроект «Про приватизацію державного майна». Цей законопроект запроваджує прозору, конкурентну і зрозумілу процедуру продажу державного майна.  Запуск чесної приватизації дозволить знайти ефективного власника для державних підприємств, відродити на них потужне виробництво, залучити  додаткові інвестиції і створити нові робочі місця з гідною зарплатою. Приватизація допоможе ліквідувати корупцію, розсадником якої є більшість державних компаній...

читати далі...

10.11.2017                                                                                                                                                                  

25 листопада в Україні розпочинається акція "16 днів проти насильства"

    Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.
    Щорічна акція “16 днів проти насильства” (25 листопада – 10 грудня) ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку...

читати далі...

10.11.2017                                                                                                                                                                  

    Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.
 Вчора відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята працівників культури та майстрів народного мистецтва, яке відзначається в Україні щорічно 09 листопада.
   Привітати з професійним святом працівників культури завітали голова райдержадміністрації В.Мозговий та голова районної ради О.Івченко. "Культура, духовність, мистецтво відіграють важливу роль в житті нашого району та країни в цілому. Своєю наполегливою творчою працею, високим професіоналізмом працівники культури звеличують рідний край, примножують його успіхи і досягнення, вселяють надію на краще", - зазначив голова адміністрації у своєму зверненні. Кращим працівникам культури керівники району вручили подяки та грошові премії.

09.11.2017                                                                                                                                                                  

09 листопада – День української писемності та мови

    Це свято є даниною одному з найцінніших надбань, яке створене й залишено нашими попередниками. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися наш народ.
    У всьому світі відомо, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни.
    Конституційний і моральний обов’язок кожного з нас – берегти кришталеву чистоту і веселкову красу рідної мови, наполегливо розвивати власний культурний рівень, прививати молодому поколінню любов до української мови, сприяти її широкому вжитку у всіх сферах суспільного життя.
    Тож нехай материнське слово буде для всіх нас духовним джерелом життя і оберегом. Щастя вам, шановні жителі Згурівщини, добра, нових здобутків в ім’я зміцнення нашої Батьківщини.
       Не забуваймо, що без мови немає нації, без нації немає держави, без держави немає майбуття!


09.11.2017                                                                                                                                                                  

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Згурівщини!

 

     Щиросердно вітаємо вас з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

    Сьогодні в Україні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів.

    Працівникам культури випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.

      Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

    Висловлюємо глибоку подяку всім працівникам культури та аматорам народного мистецтва за самовіддану, сподвижницьку працю.

    Творчих вам здобутків, миру, любові і злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання у такій необхідній справі на благо духовного збагачення нашої держави.


09.11.2017                                                                                                                                                                  

Обери майбутнє

    Правильно обрати професію – означає стати на шлях успішної професійної кар’єри, свого задоволення від виконуваної роботи. Вибір професії – справа непроста для кожного випускника школи. З метою задоволення потреб молоді в професійному самовизначенні та творчій самореалізації, підвищення готовності учнів до усвідомленого професійного вибору, позитивного ставлення до робітничих професій спеціалісти служби зайнятості проводять різноманітні профорієнтаційні заходи для шкільної молоді. Особливо цікавими та улюбленими стали змагально-мотиваційні заходи професійної направленості - Клуби веселих та кмітливих.  
    08.11.2017 року о 10.00  у приміщенні актової зали Згурівської гімназії відбувся районний конкурс команд КВК. Згурівським районним центром зайнятості спільно із Згурівським відділом освіти було проведено профорієнтаційний змагально-мотиваційний захід серед учнівських команд “Обери майбутнє”.
    Захід проводився з метою створення сприятливих умов для забезпечення раціональної, продуктивної та вільно обраної зайнятості молоді, її творчого, інтелектуального і духовного розвитку, задоволення потреб учнівської молоді у професійному самовизначенні і творчій самореалізації.
       У конкурсі змагались команди :
 «Вперед» -      Згурівський НВК «Гімназія- школа I ступеня»;
«Сєльськая алегорія» - Жуківський НВК.;
 «Кактус»       - Новаолександрівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок;
«АДІО КА» - Аркадіївський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок.
«Згура»   - Згурівська ЗОШ
      На початку заходу до всіх присутніх з вітальним словом та побажаннями перемоги звернулася  директор Хоменко Валентина  Григорівна наголошуючи на тому, що головною  метою, яку переслідують  спеціалісти центру зайнятості у своїй роботі є допомога дітям в усвідомленні про те, що від вибору професії буде залежати їх майбутня доля, адаптованість у суспільстві, розвиток їх як особистості.
        Усі команди творчо підійшли до підготовки, продемонстрували винахідливість і кмітливість, високу виконавську майстерність, гідний поваги артистизм та оригінальність виконання усіх конкурсів: «Візитівка», «Реклама професії», «Конкурс капітанів».
         Виступи команд оцінювало компетентне журі у складі представників районного центру зайнятості та районного відділу освіти.
         Головними критеріями оцінювання виступів команд були загальна культура виступу та дотримання регламенту, тематична спрямованість, зміст та сценарна цінність виступу команди, творчий підхід, виконавська майстерність та артистизм, дизайнерський підхід, декоративно-художнє оформлення презентації,  музичне оформлення виступу, вокал, пластика і хореографія, грамотне використання лексики і спеціальних професійних термінів, зовнішній вигляд учасників команди та костюми, які використовувалися в ході виступів, винахідливість, нестандартність мислення, гумор, сатира, образність презентації, культура поведінки вболівальників команд.
          Наприкінці заходу найважче було членам журі, які  серед яскравих учасників повинні були  обрати найкращого.
    Перше місце виборола команда  «Вперед».
    Друге місце отримала команда  «Сєльськая алегорія».
    Третє місце команда «Кактус»
           За перше місце команді «Вперед»  представниками Згурівського РЦЗ було подаровано цінний подарунок.
            Захід пройшов у веселій невимушеній атмосфері, в цікавій, розважальній формі школярі поповнили свої знання про робітничі професії, тим самим отримали додаткову інформацію щодо можливостей вибору майбутньої професії. Учасники змагання показали цікаву та захоплюючу гру. Такі заходи стали вже доброю традицією та сприяють формуванню в учнівської молоді потреби в постійній додатковій самоосвіті, популяризації робітничих професій, підвищення їх престижу серед випускників шкіл.

Провідний фахівець з питань зайнятості
відділу надання соціальних послуг
                     Згурівського РЦЗ Цах С.О.

09.11.2017                                                                                                                                                                  

УРЯД ЗУПИНИТЬ ТИСК ПРАВООХОРОНЦІВ НА БІЗНЕС

Уряд розробив законопроект щодо запобігання тиску правоохоронних органів на бізнес

    У вересні цього року Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман звернуся до керівників Міністерства внутрішніх справ та Державної фіскальної служби з вимогою не застосовувати силових методів при перевірках підприємців, в разі відсутності реальних загроз життю службовців, і вибудовувати цивілізовані стосунки з бізнесом. І вже сьогодні Уряд запропонував рішення, яке законодавчо захистить права підприємців і унеможливить тиск на них. Відповідний законодавчі ініціативи будуть направлені до Верховної Ради України . Уряд  розраховує на їх ухвалення вже до кінця цього року...

08.11.2017                                                                                                                                                                  

    Сьогодні, 08 листопада, відбулися громадські слухання у Безуглівській сільській раді.
    У громадських слуханнях взяли участь голова адміністрації В.Мозговий, Безуглівський сільський голова  М.Теслюк, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб, установ та організацій, жителі сіл Безуглівка та Свобода, депутатський корпус сільської ради.
        Під час зустрічі присутні заслухали звіт дільничного офіцера сектору превенції Згурівського ВП старшого лейтенанта І.Великодного, який озвучив ситуацію стосовно криміногенної ситуації, стану дотримання законодавства і забезпечення охорони громадського порядку в населених пунктах. Учасники громадських слухань розглянули ряд актуальних та проблемних питань, які найбільше турбують жителів. За результатами розгляду питань було надано обґрунтовані роз’яснення.

08.11.2017                                                                                                                                                                  

    Сьогодні, 08 листопада, під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулася робоча зустріч за участі голови районної ради О.Івченка, Згурівського селищного голови П.Ткачука, першого заступника голови адміністрації Д.Василевського, заступника голови адміністрації Ю.Малафія, начальника відділу освіти райдержадміністрації В.Бойка, головного спеціаліста відділу освіти С.Олійника, директора ВАТ "Згурівський Агробуд" Є.Запорожця.
    Учасники зустрічі обговорили питання розміщення міні-футбольного поля зі штучним покриттям та питання подальшого виготовлення проектної документації на реконструкцію фізкультурно-оздоровчого комплексу в смт Згурівка.

 
07.11.2017                                                                                                                                                                  

 До відома учасників бойових дій на сході України та членів їх сімей

   За ініціативою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО "Українці разом!" створено програму "Соціальна картка учасника АТО", яка дозволяє учасникам бойових дій на сході України та членам їх сімей отримувати необхідну допомогу.
    Соціальні картки почали видавати з квітня 2016 року. Всі, хто мають посвідчення учасника бойових дій, мають право безкоштовно отримати соціальну картку учасника АТО.
    На сьогодні вже реалізовано програму, що отримують картки учасники бойових дій та сім’ї загиблих героїв. Картку можна отримати, подавши заявку на сайті kartka.ukrazom.org, внесені дані перевіряються. Для отримання картки необхідно надати ідентифікаційний код, посвідчення учасника бойових дій (УБД) або відповідний документ, що підтверджує причетність до участі в АТО.

 
07.11.2017                                                                                                                                                                   

      До відома жителів села Стара Оржиця Згурівського району Згурівська районна державна адміністрація інформує

    Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24.05.2017 №281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області» та згідно плану проведення громадських слухань з питань охорони громадського порядку у населених пунктах Згурівського району у листопаді 2017 року відбудуться громадські слухання з питань охорони громадського порядку, а саме:
15 листопада – с. Стара Оржиця.
      У слуханнях візьмуть участь голова Згурівської райдержадміністрації Валерій Мозговий, заступник начальника Згурівського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Олександр Яковець, дільничний офіцер поліції сектору превенції Згурівського ВП, голова села Стара Оржиця та жителі відповідного населеного пункту.
      Під час громадських слухань дільничний офіцер прозвітується про стан правопорядку та злочиності на території населеного пункту.
      Також буде проведено анонімне анкетування жителів населеного пункту щодо стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.
       Для забезпечення ґрунтовного обговорення питання забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, стану правопорядку та злочинності в своїх населених пунктах, жителі сіл можуть внести свої пропозиції та зауваження до Згурівської райдержадміністрації, до початку проведення громадських слухань, за номером телефону 5-15-57.

 03.11.2017                                                                                                                                                                   

    Згурівський районний сектор з питань пробації  Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції запрошує до співпраці волонтерів пробації
   Волонтерська діяльність - добровільна, соціально-спрямована, неприбуткова діяльність, що здійснюється волонтерами шляхом надання волонтерської допомоги.
Волонтерська допомога- робота та послуги, що безоплатно виконуються і надаються волонтерами.
Волонтерська діяльність ґрунтується на принципах законності, гуманності, рівності, добровільності, безоплатності,неприбутковості.
    Згідно статті 20 Закону України  «Про пробацію» волонтерська діяльність, пов’язана з пробацією, здійснюється відповідно до Закону України "Про волонтерську діяльність" з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.
    Відповідно «Положення про організацію діяльності волонтері впробації» , затвердженого  центральним органом виконавчої влади, що формує державну політику у сфері пробації, волонтери уповноважуються сприяти органу з питань пробації в здійсненні нагляду за суб'єктами пробації та проведенні з ними соціально-виховної роботи.
    Волонтер залучається за особистим письмовою заявою після проходження співбесіди з працівником уповноваженого органу з питань пробації та заповнення анкети. На співбесіді з'ясовують здатність до волонтерської діяльності, пов'язаної з пробацією, мотивацію, досвід роботи, освіту та інші відомості, що характеризують кандидата.
    Може бути встановлений випробувальний термін до 3-х місяців, під час якого вивчаються моральні і ділові якості.
    До волонтерської діяльності не залучаються особи, які мають не погашену або не зняту судимість, а також особи, які раніше були виключені зі складу волонтерів з-за дій і вчинків, які негативно вплинули на репутацію, порушили права суб'єктів пробації.
    З волонтером укладається  письмовий договір, який містить: опис і період здійснення волонтерської діяльності (завдання); права та обов'язки сторін; відповідальність за заподіяння збитків; умови розірвання договору.
    Напрями волонтерської діяльності:
сприяння уповноваженим органам з питань пробації в здійсненні наглядових заходів за місцем роботи і навчання суб'єктів пробації;
участь у проведенні соціально-виховної роботи;
участь в складанні і реалізації індивідуальних планів роботи;
участь у проведенні індивідуально-профілактичної роботи;
участь в складанні і реалізації досудових доповідей;
 -надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги;
-сприяння в працевлаштуванні суб'єктів пробації, залученні їх до навчання, виховних заходів та соціально корисної діяльності;
-сприяння в реалізації пробаційних програм по суб'єктам пробації, звільнених від відбування покарання з випробуванням (з 01.01.2018)
участь в реалізації інших заходів, спрямованих на виправлення суб'єктів пробації та попередження вчинення ними повторних кримінальних правопорушень.
Волонтери пробації здійснюють свої повноваження під керівництвом персоналу органу пробації.
Звертатись за адресою:
смт. Згурівка , вул.Центральна,13 к. №5.
 ел.скринька:  kv22_probation@ukr.net
тел. 0457050085

03.11.2017                                                                                                                                                                   

    Вчора, 2 листопада, під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулась нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств Згурівського району. Участь у нараді взяли голова районної ради О.Івченко, начальник відділу агропромислового розвитку С.Поліщук, начальник відділу культури, молоді і спорту Є.Волочнюка.
  Під час наради присутні розглянули наступні питання порядку денного:
- Обговорення організаційних питань по святкуванню у Київській області 15.11.2017 року та в Згурівському районі 17.11.2017 року професійного свята – Дня працівників сільського господарства та нагородженню кращих працівників.
- Про стан виплати  орендної плати за земельні частки (паї).

03.11.2017                                                                                                                                                                   

    2 листопада у малій залі засідань райдержадміністрації голова адміністрації В.Мозговий привітав працівників соціальної сфери району. У своєму зверненні очільник району відзначив, що соціальні працівники Згурівщини беззаперечно мають добре серце, є гарними фахівцями і компетентними людьми, постійну турботу яких відчувають широкі верстви населення та висловив  їм вдячність за самовіддане служіння обраній справі, прагнення до соціальної справедливості, людяність та увагу до незахищених верств населення.
    За сумлінну працю, досягнення особистих успіхів у професійній діяльності та з нагоди Дня працівника соціальної сфери оголошено Подяку Згурівської  районної державної адміністрації та Згурівської районної ради: Р.Базикіну - провідному фахівцю з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Згурівського районного центру зайнятості, Т.Лободі - начальнику служби у справах дітей та сім’ї Згурівської райдержадміністрації; Т.Олексієнко - начальнику відділу - головному бухгалтеру відділу бухгалтерського обліку  Згурівського районного центру зайнятості; О.Отцевич - начальнику відділу соціальної роботи Згурівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; колективу управління соціального захисту населення Згурівської райдержадміністрації та  колективу Згурівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

03.11.2017                                                                                                                                                                   

Основні показники Уряду за підсумками ІІІ кварталі 2017 року

02.11.2017                                                                                                                                                                   

Санаторно-курортне оздоровлення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Згідно Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які  постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, на отримання пільги по санаторно-курортному оздоровленню мають право громадяни, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи віднесені до 1 категорії та діти-інваліди, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, у супроводі одного із батьків або особи яка їх замінює.
 Забезпечення путівками здійснюється в межах виділених коштів. Кошти виділяються пропорційно до кількості осіб, що перебувають на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням...

читати далі...


02.11.2017                                                                                                                                                                   

Санаторно-курортне оздоровлення громадян з числа учасників антитерористичної операції

        Згідно Закону України  "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"  на отримання пільги по санаторно-курортному оздоровленню мають право інваліди війни та учасники бойових дій із числа учасників антитерористичної операції.

  Забезпечення путівками здійснюється в межах виділених коштів. Кошти виділяються пропорційно до кількості осіб, що перебувають на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням...


02.11.2017                                                                                                                                                                   

Одним із пріоритетних напрямків департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації є забезпечення пільгової категорії громадян санаторно-курортним лікуванням 

    Санаторно-курортне лікування є важливою складовою системи соціального захисту та відіграє провідну роль у побудові та збереженні здоров’я нації. Роль і значення санаторно-курортної системи в соціально-економічному розвитку України полягає як у величезних її можливостях у справі підтримання, зміцнення та відновлення здоров’я нації, так і у визнанні особливого значення України у світовому рекреаційному процесі, культурно-історичному становленні та розвитку світового суспільства.
Розвиток санаторно-курортної справи в Україні, у структурі туристично-рекреаційної галузі, має бути спрямований на реалізацію положень Конституції України, закону України «Про курорти», та законів України щодо забезпечення доступної та кваліфікованої медичної допомоги громадянам України.
    Санаторно-курортне лікування - це медична допомога, що здійснюється з профілактичною, лікувальною або реабілітаційною метою із застосуванням природних лікувальних факторів в умовах перебування на курорті або лікувально-оздоровчій місцевості та в санаторно-курортних закладах. Санаторно-курортна справа в Україні є традиційно невід’ємною частиною національної системи охорони здоров’я, що дозволяє ефективно здійснювати профілактику захворювань.
    Головними завданнями санаторно-курортного лікування є:
ліквідація або зменшення проявів патологічного процесу;

відновлення або покращення порушених функцій;
підвищення загальної реактивності;
тренування адаптаційних механізмів;
попередження інвалідизації та сприяння соціальній реабілітації.

01.11.2017                                                                                                                                                                   

    Сьогодні, 01 листопада, відбулися громадські слухання у Шевченківській сільській раді.
    У громадських слуханнях взяли участь голова адміністрації В.Мозговий, Шевченківський сільський голова  Г.Стукало, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб, установ та організацій, жителі населених пунктів та депутатський корпус сільської ради.
        Під час зустрічі присутні заслухали звіт дільничного офіцера сектору превенції Згурівського ВП старшого лейтенанта І.Великодного, який озвучив ситуацію стосовно криміногенної ситуації, стану дотримання законодавства і забезпечення охорони громадського порядку в населених пунктах. Учасники громадських слухань розглянули ряд актуальних та проблемних питань, які найбільше турбують жителів. За результатами розгляду питань було надано обґрунтовані роз’яснення.

01.11.2017                                                                                                                                                                   

      До відома жителів сіл Безуглівка, Свобода, Стара Оржиця Згурівського району Згурівська районна державна адміністрація інформує

    Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24.05.2017 №281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області» та згідно плану проведення громадських слухань з питань охорони громадського порядку у населених пунктах Згурівського району у листопаді 2017 року відбудуться громадські слухання з питань охорони громадського порядку, а саме:
08 листопада – с.Безуглівка, Свобода,
15 листопада – с. Стара Оржиця.
    У слуханнях візьмуть участь голова Згурівської райдержадміністрації Валерій Мозговий, заступник начальника Згурівського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Олександр Яковець, дільничні офіцери поліції сектору превенції Згурівського ВП, голови сіл Безуглівка, Стара Оржиця та жителі відповідних населених пунктів.
      Під час громадських слухань дільничний офіцер прозвітується про стан правопорядку та злочиності на території населених пунктів.
    Також буде проведено анонімне анкетування жителів населених пунктів щодо стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.
      Для забезпечення ґрунтовного обговорення питання забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, стану правопорядку та злочинності в своїх населених пунктах, жителі сіл можуть внести свої пропозиції та зауваження до Згурівської райдержадміністрації, до початку проведення громадських слухань, за номером телефону 5-15-57.

01.11.2017                                                                                                                                                                    

   
    01 листопада під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулася нарада з керівниками силових структур району.
     Участь у засіданні взяли перщий заступник голови адміністрації Д.Василевський, заступник військового комісара Згурівського РВК А.Синяченко,
начальник Згурівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури Р.Шполянський, головний лікар Згурівської ЦРЛ В.Моцюк, головний спеціаліст з мобілізаційної роботи апарату РДА О.Зленко.
   Під час наради присутні розглянули наступні питання порядку денного:

- активізувати роботу із залучення військовозобов’язаних на службу за контрактом та на строкову службу і виконання планових показників ІV кв. 2017 року. в повному обсязі;
-  посилити роботу з  головами сільських та селищним головами щодо активізації зусиль ОМС щодо організації та відбору військовозобов»язаних, які підлягають призову на строкову службу та строкову службу офіцерів запасу;
- інформувати про стан формування, укомплектування та матеріального забезпечення загонів ТрО, про виникнення проблемних питань, які виникають в процесі роботи РВК з даного питання...

читати далі...


01.11.2017 
                                                                                                                                                                   

До уваги отримувачів субсидій

     Управління соціального захисту населення Згурівської райдержадміністрації повідомляє жителів  Згурівського району про проведений розрахунок  субсидії на опалювальний  період з 16.10.2017 по 15.04.2018 року.
     Перерахунок субсидій на опалювальний період  проводиться по доходах першого півріччя 2017 року відповідно  змін до  Положення «Про порядок призначення  та надання населенню  субсидій  на оплату  житлово-комунальних послуг  придбання  скрапленого газу твердого та рідкого  пічного побутового палива». Хочеться  нагадати жителям району що  субсидії  на житлово-комунальні послуги  будуть припинені у зв’язку з не оплатою послуг, якщо заборгованість у абонента  з будь якого  виду послуг,  газопостачання,  електропостачання, водопостачання та інше перевищує 340 грн.. Надання субсидії  припиняється  за поданням організації  до повного погашення боргу. Субсидія  відновлюється з місяця погашення боргу відповідно  поданої довідки з організації про погашення боргу  або  його реструктуризації. При отриманні  субсидії Ви повинні  щомісяця оплачувати вартість фактично використаної  послуги з урахуванням  розміру призначеної субсидії. У разі зміни у складі  зареєстрованих, в наданні житлово-комунальних послуг, купівлі товару або оплати послуги на суму що  перевищує 50 тис. грн.  Ви  зобов’язані  повідомити  управління соціального захисту  на протязі   місяця для  проведення  відповідних перерахунків.
     Дещо змінене  повідомлення про надання  субсидій. В цьому році повідомлення  про надання субсидії містить в собі розрахунок субсидії на повні місяці з жовтня 2017р.  по квітень 2018р., де вказані  норма  використання послуг їх вартість, обов'язкова плата яку  сплачує отримувач субсидії та сам розмір призначеної субсидії. Для  прикладу, візмем повідомлення в якому  призначена субсидія з жовтня 2017 по квітень 2018 років в розмірі 2954,25 грн., зокрема на природний газ на оплату  опалення норма  397,23 куб./м та на плиту 21,6 куб./м. разом на повний місяць норма  використання  газу 418 куб./м., обов’язкову плату яку сплачує абонент 389,89 грн.. Ця норма стосується повних  місяців, але опалювальний період  розпочався з 16.10.2017 року тому  норма опалення на природний газ  у повідомленні  вказано окремо, зокрема у даному випадку надруковано трохи  нижче основної норми  вказана норма  на жовтень 2017 р. , яка становить 205 куб./м. і абонент сплачує обов’язкову плату  369,78 грн. Далі у листопаді  користується основною  нормою на повний  місяць 418 куб./м. газу,  оплата 389,89 грн.    


31.10.2017                                                                                                                                                                     

  31 жовтня 2017 року під головуванням голови Згурівської районної державної адміністрації В.Мозгового відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглядалися питання щодо захисту житлових та майнових прав малолітніх дітей, щодо доцільності позбавлення батьків батьківських прав відносно їх дітей, щодо доцільності поновлення батька в батьківських правах по відношенню до неповнолітньої дочки.
    Із відповідними документами і довідками присутніх ознайомили секретар комісії Т.Летяк та начальник служби у справах дітей та сім’ї Згурівської райдержадміністрації Т.Лобода. Члени комісії розглянули всі пакети документів, заслухали заявників, ґрунтовно, неупереджено вивчили кожне питання порядку денного та окремо обговорили кожне з них. Керуючись чинним законодавством, враховуючи житлові і майнові права малолітніх дітей, присутні на засіданні прийняли відповідні рішення, а також рекомендували службі у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації підготувати від імені органу опіки та піклування висновки і позовну заяву до суду  про позбавлення батьків батьківських прав відносно їх дітей та надати висновок про доцільність поновлення батька в батьківських правах по відношенню до неповнолітньої дочки.

         30.10.2017                                                                                                                                                                     

ІНФОРМАЦІЯ
«Про готовність до роботи в осінньо – зимовий період спеціалізованих служб цивільного захисту Згурівського району»
 

     Розпорядженням голови Згурівської райдержадміністрації від 26.02.2016 №50 «Про організацію роботи з утворення територіальних спеціалізованих служб  цивільного захисту Згурівської районної ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Київської області» створено 10 спеціалізованих служб ЦЗ, відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту України від 02.10.2012 № 5403-VI та рекомендацій Департаменту  з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської облдержадміністрації, а саме: енергетики - РП ПАТ «Київобленерго», Згурівська дільниця П.Хмельницької ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз»; захисту с/г тварин і рослин - відділ агропромислового розвитку РДА, управління Держпродспоживслужби в Згурівському районі; інженерна - Згурівська філія «райДУ»; комунально-технічна - КП «Згурівський ККП»...

 
30.10.2017                                                                                                                                                                     

Звіт про виконання зведеного бюджету району та районного бюджету за 9 місяців 2017 року

За підсумками 9 місяців 2017 року по зведеному бюджету району план по податках і зборах обов’язкових платежів виконаний на 124,5 %. При уточненому плані 42 314 400 гривень  до бюджету надійшло 52 663 310 гривень. Понад план надійшло 11 348 910 гривень   Порівняно з відповідним періодом минулого року ( у співставних умовах) надходження податків, зборів та обов’язкових платежів до загального фонду місцевих бюджетів району збільшились на 13 322 507 гривень, або 33,9 відсотки...

читати далі...

Додаток 1
Додаток 2

30.10.2017                                                                                                                                                                     

ІНФОРМАЦІЯ
про підсумки соціально-економічного і культурного розвитку району
за  9 місяців 2017 року

    На виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Згурівського району на 2017 рік, затвердженої рішенням Згурівської районної ради від 23.12.2016 № 171-14-VІІ за підсумками соціально-економічного і культурного розвитку району за 9 місяців 2017 року маємо наступні результати:
1.Соціальна сфера.
1.1.Зайнятість населення та ринок праці.
Станом на 01 жовтня 2017 року у районі створено 112 нових  робочих місць.
Галузева структура створення нових робочих місць...


30.10.2017                                                                                                                                                                     

    30  жовтня під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулося засідання колегії райдержадміністрації. Участь у засіданні взяли голова районної ради О.Івченко, перший заступник голови адміністрації Д.Василевський, заступник голови адміністрації Ю.Малафій, керівники управлінь, відділів, інших структурних підрозділів адміністрації, підприємств, установ та організацій району, селищного, сільських голів. На порядок денний  засідання було винесено наступні питання: 1. Про підсумки соціально-економічного і культурного розвитку району за 9 місяців 2017 року; 2. Про затвердження звіту про виконання зведеного бюджету району та районного бюджету  за 9 місяців 2017 року. 3. Про організацію роботи відділу ведення Державного реєстру виборців; 4. Про виконання  Закону України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю» районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  у 2017 році. 5. Про підсумки літньої оздоровчої кампанії 2017. 6. Особиста доповідь перед головою райдержадміністрації, щодо роботи із зверненнями громадян голови виконкому Великокрупільської сільської ради Козловець Н.І. 7. Про готовність до роботи в осінньо – зимовий період спеціалізованих   служб цивільного захисту  району. 8. Про стан виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування», підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до Згурівської районної державної адміністрації за дев’ять місяців 2017 року. За підсумками розгляду питань порядку денного головою адміністрації дано ряд вказівок та доручень.

27.10.2017                                                                                                                                                                     

             28 жовтня 2017 року відзначатиметься
73-я річниця вигнання нацистів з України

    У ході Другої світової війни 1941-1945 років саме на території України відбулися ключові битви за визволення від нацизму народів європейського континенту.
      Визволення України почалося під час Сталінградської битви (листопад 1942 року – лютий 1943 року), яка докорінно змінила хід війни. Але ціна перемоги була страшною. Під час усіх наступальних операцій на території України обірвалося життя трьох мільйонів воїнів. Їх історична перемога над нацизмом дала мир і свободу народам, взаєморозуміння і розвиток демократії, що нині є дорогоцінними надбаннями усього людства.
    Перші населені пункти України на східному Донбасі були звільнені в грудні 1942 року. Остаточне визволення українських земель почалося в ході Курської битви (5 липня – 23 серпня 1943 року). 23 серпня війська Степового фронту звільнили Харків. Протягом вересня – жовтня 1943 року тривала героїчна битва за Дніпро, уздовж якого нацисти намагалися створити неприступну лінію стратегічної оборони («Східний вал»). Кульмінацією битви за Дніпро стало визволення Києва від окупантів.
    Звитяжна битва за Україну, що тривала довгі 22 місяці, стала вирішальним чинником розгрому військ гітлерівської Німеччини і її союзників.  Ціною величезних людських втрат звільнили місто 6 листопада 1943 року.
    Завершила визволення України Східно – Карпатська операція, що розпочалася 9 вересня 1944 року. 27 жовтня 1944 року було звільнено Ужгород, 28 жовтня визволителі української землі вийшли на сучасний кордон нашої держави.
  Щороку саме у цей день, 28 жовтня, вшановують пам’ять воїнів, які зі зброєю в руках рішуче відстоювали незалежність та територіальну цілісність України і героїчно загинули в боях за її визволення, а також пам’ять про населення, яке постраждало від дій нацистів.
  Сьогодні українцям доводиться збройно захищати свою країну, протистояти агресору, що цинічно наважився на насильницьке перекроювання кордонів. Нові Збройні Сили України продемонстрували усьому світові боєздатність, військову майстерність та високі людські якості військовослужбовців, довели, що є гідними спадкоємцями і продовжувачами ратної слави переможців нацизму.

27.10.2017                                                                                                                                                                     

Про проведення конкурсу для обдарованої молоді

    За підтримки Міністерства молоді та спорту України Благодійним Фонд ІСЕРР проводиться конкурссоціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs. У цьому році конкурспроводиться в Україні вдруге. Конкурс направлений на підтримку підприємницьких проектів середукраїнської молоді віком від 15 до 18 років.
    В рамках конкурсу учасники можуть презентувати свій бізнес проект та мають шанс виграти 11 000 доларівСІЛА. Diamond Challenge відбудеться у три етапи:
 I. Відбірковий тур в Україні - презентація проектів. Команда переможець отримає фінансову винагороду урозмірі 11 000 доларів СІЛА та поїздку до СІЛА на півфінал Diamond Challenge.
II. Півфінал відбудеться в СІЛА, в ІЛтаті Делавер 12 квітня 2018 року.
 III. Фінальний раунд в рамках Молодіжного Підприємницького Саміту (Youth Entrepreneurship Summit) - 13 квітня 2018 року.
    До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл або профільних коледжів віком від 15 до 18 років. Важливі дедлайни Конкурсу:
1 жовтня 2017 р. - відкриття реєстрації команд;
 30 листопада 2017 р. - закриття реєстрації команд;
5 січня 2018 р. - дедлайн подачі письмових проектів;
1-2 березня 2018 р. - Всеукраїнський фінал у м. Києві.
    Реєстрація команд та проектів на сторінці Diamond Challenge відкрита до 5 січня 2018 року.
    Зареєструватись можна за посиланням: https://diamondchallenge.awardsplatform.com
    Запрошуємо керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, дитячих і молодіжних громадських організацій, обдаровану молодь району взяти участь у конкурсі.
    "З правилами та вимогами участі у конкурсі можна ознайомитись на сайті www.icepp.org.ua (за посиланням: http://icepp.org.ua/images/InfoDC2018.pdf). Контактна особа виконавчий директор Благодійного     ФондуІнститут громадянської /освіти та суспільних програм"/ Ірина Романенко (e-mail: icepp.ngo@gmail.com, тел. +38 (050) 580 63 96). 

27.10.2017                                                                                                                                                                     

УРЯДОМ РОЗПОЧАТО ПРОЦЕС ВИПЛАТИ КОШТІВ ЗЕКОНОМЛЕНОЇ СУБСИДІЇ

27 жовтня 2017 року в м. Одеса відбувається засідання колегії Міністерства соціальної політики України, участь в якому приймає директор департаменту соціального захисту населення І.Мещан.
    Міністр соціальної політики А.Рева у своєму виступі зазначив, що на наступному тижні розпочнеться виплата коштів частини невикористаної субсидії особам, які звернулися із відповідними заявами до місцевих управлінь з питань соціального захисту населення.
     Наразі очікується надходження коштів з державного бюджету для проведення такої виплати.
     В цілому по області на отримання частини невикористаної субсидії було подано 71 257 заяв на загальну суму 44,4 млн. гривень.
    Середня сума коштів, яка підлягає поверненню одній особі за економію електроенергії для опалення – 135 гривень.
    Середня сума коштів, яка підлягає поверненню одній особі за економію природного газу для опалення – 625 гривень.
   Урядом продовжено до 1 листопада 2017 року термін подання заяв на отримання частини невикористаної субсидії від осіб, які не встигли вчасно звернутися за її отриманням.

27.10.2017                                                                                                                                                                     

    На виконання п. 4 протоколу № 16 від 25.10.2017 "Про позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій" відділом освіти Згурівської районної державної адміністрації створена комісія для визначення кількісного та якісного стану збереження майна Згурівської дитячо-юнацької спортивної школи після пожежі 25 жовтня цього року.
  Сьогодні, 27 жовтня, комісією проведено інвентаризацію основних засобів та матеріальних цінностей фізкультурно-оздоровчого комплексу.  За результатами інвентеризації підписаний акт уцілілих матеріальних цінностей та визначені збитки нанесені пожежею.27.10.2017                                                                                                                                                                     

 

    28 жовтня минає 73 роки від Дня визволення України від нацистів. В ході Другої світової війни саме на території нашої держави відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму. На початку зими 1942 року були звільнені перші населені пункти України. Остаточне визволення українських земель почалося в ході Курської битви влітку 1943 року, а завершила визволення Карпатська операція, що розпочалася 9 вересня 1944 року. 27 жовтня 1944 року було звільнено Ужгород, і 28 жовтня радянські війська вийшли на сучасний кордон нашої держави.
   Відтак, сьогодні, напередодні цієї знаменної дати, в смт Згурівка відбулося покладання квітів до Меморіалу Слави. Вшанувати героїчний подвиг українського народу прийшли голова адміністрації В.Мозговий, голова районної ради О.Івченко, заступники голови адміністрації, представники районної ради ветеранів, керівники управлінь, відділів, інших структурних підрозділів адміністрації, організацій, установ, громадськість району.

27.10.2017                                                                                                                                                                     


28 жовтня – 73-я річниця вигнання нацистів з України

 
Шановні ветерани, жителі Згурівщини!


   Від щирого серця вітаємо вас із 73-ою річницею  вигнання нацистів з України!
    В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та висловлюємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

    Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.

    Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

    Бажаємо всім жителям Згурівського краю добра і здоров’я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідної землі, зміцнення і розбудови незалежної Української держави.

            
27.10.2017                                                                                                                                                                     

Міфи про медичну реформу 

Верховна Рада дала старт медичній реформі, яка розпочнеться з 2018 року. Проте вже зараз поширюється чимало неправдивої інформації щодо того, які саме зміни відбудуться в сфері охорони здоров’я, і що чекає на лікарів та пацієнтів із впровадженням реформи. Надаємо спростування найпоширеніших міфів.
    Міф 1. Медицина стане платною і дуже дорогою
    Безкоштовної медицини в Україні не існує. Згідно з результатами опитування, 90% ліків українці купують за власний кошт. За даними досліджень, кожен другий відмовляється від лікування або відкладає його через брак грошей. Тому неправильно говорити, що медицина стане платною і дуже дорогою, бо вона вже є платною і дуже дорогою...


26.10.2017                                                                                                                                                                     

Фізичне виховання дітей та розвиток спортивної галузі в районі не залишаться поза увагою керівництва органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

   
    Надзвичайна ситуація, яка сталася вчора з приміщенням Згурівської дитячо-юнацької спортивної школи,  не залишила байдужими  і Міністерство молоді і спорту України.

     Сьогодні, 26 жовтня, з робочим візитом у район прибув перший заступник міністра молоді і спорту І.Гоцул.
    Спільно з керівництвом району оглянувши місце події, Ігор Євгенійович провів нараду з головою райдержадміністрації В.Мозговим, головою районної ради О.Івченком, заступником голови адміністрації Ю.Малафієм, в ході якої обговорили питання відбудови ДЮСШ. Представники міністерства і керівництво району визначилися з напрямком будівництва нового сучасного спортивного комплексу, футбольного міні-поля зі штучним покриттям, а також реконструкції стадіону. На відновлення передбачається залучити кошти бюджетів усіх рівнів.

    Учасники наради запевнили, що діти та молодь району і надалі будуть охоплені належним і якісним фізичним вихованням з перспективою покращення та осучаснення спортивних послуг...


25.10.2017                                                                                                                                                                     

 Сьогодні, 25 жовтня, сталася пожежа у приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу Згурівської ДЮСШ в смт Згурівка.     На щастя дітей та працівників закладу на момент виникнення пожежі у школі не було. За даними ДСНС України в Київській області загорівся дах та приміщення 2-го поверху на площі 100 кв.м. О 8.41 сталося руйнування даху, перекриття та частково стін другого поверху будівлі. О 9.55 пожежа площею 400 кв.м. локалізована.
    З цього приводу під керівництвом голови райдержадміністрації, голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій В.Мозгового відбулося позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС в зв’язку з пожежею в приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу стосовно встановлення причин виникнення пожежі та її наслідків. Участь у засіданні взяли голова районної ради О.Івченко, перший заступник голови адміністрації Д. Василевський, заступник голови адміністрації Ю.Малафій, начальник Згурівського РП ПАТ «Київобленерго» М.Ребченко, завідувач сектору ЦЗ РДА О.Синільник, т.в.о. начальника Згурівського ВП П.Хмельницького ВП ГУ НП України в Київській області А.Медуниця, провідний фахівець Згурівського РС ГУ ДСНС України у Київській області Р.Литвинець, начальник відділу освіти РДА В.Бойко, начальник управління фінансів адміністрації Л.Єрмолюк, начальник Згурівської дільниці П.Хмельницької ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» С.Малинка...

читати далі...

25.10.2017                                                                                                                                                                     

    24 жовтня в рамках "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники Згурівського РС провели з учнями Згурівської гімназії бесіди по дотриманню пожежної безпеки в осінній період, безпечної експлуатації електроприладів, про правила пожежної безпеки в побуті, в лісі, під час виявлення небезпечних знахідок.
  Проведені заняття з можливостей застосування первинних засобів пожежогасіння, роз'яснено все про ймовірну небезпеку гри із сірниками та використання електротехніки без нагляду батьків. Перевірено вміння застосовувати засоби індивідуального захисту на швидкість та дій в надзвичайних ситуаціях в ігровій формі.24.10.2017                                                                                                                                                                     

    24 жовтня 2017 року о 10.00  в малому залі адміністрації відбувся круглий стіл за участі служб і організацій району, які працюють з учасниками антитерористичної операції: управління соціального захисту населення, центральної районної лікарні, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, психологів та соціальних педагогів шкіл району, райвійськкомату. Участь у заході взяли психологи психологічно-кризової служби центру «Повернення», який надає психологічну допомогу родинам військовослужбовців, демобілізованим, пораненим, волонтерам.   Під час зустрічі обговорювались проблеми, які виникають у демобілізованих військовослужбовців та членів їх сімей: що робити коли трапилися неочікувані події, родина не готова до змін, старі способи вирішення проблем не працюють, поведінка одного з членів родини лякає, етапи переживання горя. А також психологи провели індивідуальні психологічні бесіди з вдовою померлого воїна АТО та демобілізованими військовослужбовцями.

Центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді 

24.10.2017                                                                                                                                                                     

Виступ Президента України на шостому засіданні Ради регіонального розвитку

 Шановні пані та панове!
Дорогі українці!

    Непросто було сюди дістатися навіть президентському кортежу, бо неподалік йде ремонт мосту через Русанівську протоку на Броварському проспекті. І таких вузьких місць, які зараз розширяються, інвестуються, будуються і в Києві, і в Україні дуже багато. Відновлення доріг цього року  стало загальнонаціональним проектом, хоча розпочалося ще в 2015 році з відомого експерименту, який задіяв ресурс місцевої влади, мобілізував ресурс центральної влади, Уряду і Прем’єр-міністра. Спільними зусиллями ми зробили кардинальне зрушення в цьому напрямку. Хочу наголосити, що він триватиме наступного року, і наступного за наступним. Дороги в Україні будуть будуватися, і відновлення дорожньої мережі буде символом України. Аж поки ми не приведемо в порядок мережу автомобільних магістралей, яка була абсолютно занедбана протягом останніх 20 років...

читати далі...


24.10.2017                                                                                                                                                                     

ЗА ПЕНСІЙНОЇ РЕФОРМИ ПЕНСІЇ ЗРОСТАТИМУТЬ ШВИДШЕ

    Нові правила нарахування і індексації пенсій відповідатимуть розвитку економіки і зростанню зарплат

 Пенсійна реформа уряду Володимира Гройсмана успішно стартувала. Одразу після підписання Президентом Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» уряд розпочав виплати перерахованих пенсій. До 25 жовтня більше ніж 9 млн пенсіонерів мають отримати вищі пенсії. Надалі пенсії будуть індексуватися автоматично в залежності від інфляції і зростання заробітної плати. Втім, деякі політики і експерти продовжують залякувати людей погіршенням пенсійного забезпечення, перекручуючи і спотворюючи факти. Уряд Володимира Гройсмана розпочав пенсійну реформу, аби відновити соціальну справедливість для мільйонів пенсіонерів і людей праці. Завдяки реформі вони отримуватимуть гідні пенсії. Тому про жодне погіршення умов нарахування і виплат пенсій не може навіть йтися...

читати далі...

23.10.2017                                                                                                                                                                     

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році»

    Дорогий  український народе!
    Шановний пане Голово!
    Шановний пане Прем’єр-міністр і високодостойні члени українського Уряду!
    Шановні народні депутати!
   Ми з вами вибралися із глибокої і смертельно небезпечної прірви – це є очевидне наше досягнення. Ясно й чітко бачимо далеку, поки що, вершину, яку маємо підкорити,  – це наша велика мета. Та ми, на жаль, все ще близько до урвища, можемо схибити і оступитися. Лише один неправильний крок – і ми знову внизу. На жаль, це є наш головний ризик. Із-за перевалу над нами нависає хижа орда – це небезпечна і довготривала загроза.
    Наші здобутки і прорахунки, можливості і виклики, сильні й слабкі місця  – предмет щорічного Послання про внутрішнє та зовнішнє становище. На його базі підготував так званий long read – письмове звернення, яке вам має бути роздане. Воно більш насичене цифрами, фактами, деталями.  Також до вашої уваги – аналітична доповідь Національного інституту стратегічних досліджень. Вона віддзеркалює точку зору його експертів і доповнює загальну картину...

читати далі...

23.10.2017                                                                                                                                                                     

Відділом агропромислового розвитку Згурівської райдержадміністрації спільно з Інститутом обліку і фінансів НААН 23 жовтня 2017 року було організовано навчальний семінар для бухгалтерів сільськогосподарських підприємств за програмою САРА «Сертифікований професійний бухгалтер агробізнесу» на тему «Оскарження блокування накладних, земельні та трудові відносини в аграрній сфері».
    На семінарі було розглянуто соціальні та фінансові показники в проекті держбюджету на 2018 рік, пенсійну реформу в 2018 році, систему блокування податкових накладних/розрахунку коригування у ЄРПН, зміни до Критеріїв моніторингу, судове оскарження рішення про відмову в реєстрації ПН/РК, перший результат судового оскарження блокування ПН; облік заблокованого ПДВ, відстоювання свого права на ПК по заблокованих операціях, дата податкового кредиту по розблокованим ПН/РК, що слід зробити для запобігання у подальшому зупинення реєстрації ПН/РК, відповідальність за договором при блокуванні ПН, оновлено Порядок електронного адміністрування ПДВ, від’ємне значення, формування РК до ПН, складених с.г. товаровиробником у лютому 2017 року; шведський стіл, експорт зернових, Звіт про пільги, не відповідність даних податкової декларації та ЄРПН, відшкодування збитків та інше.

23.10.2017                                                                                                                                                                     

За неповний 2017 рік більше 1200 родин перейшли на «сонячну» електроенергію, що у півтора рази більше ніж за весь 2016 рік

    У III кварталі 2017 року ще 688 домогосподарств віддали перевагу електроенергії з енергії сонця, що на 42% більше порівняно з II кварталом цього року.
    Також, це у 3 рази більше ніж за аналогічний період 2016 року, коли лише 195 домогосподарств встановили сонячні панелі. За цей же період 2015 року таких родин взагалі було лише 38.
    Крім цього, у III кварталі 2017 року загальна встановлена потужність сонячних станцій приватних домогосподарств зросла на 49%...

читати далі...

23.10.2017                                                                                                                                                                     

АНАЛІЗ
стану з пожежами та наслідками від них на території Київської області
за три квартали 2017 року

         За результатами проведеного впродовж 2017 року, фахівцями Дослідно-випробувальної лабораторії, моніторингу стану з пожежами та наслідками від них на основі звітних даних, отриманих від територіальних підрозділів Головного управління, за три квартали 2017 року на території Київської області зареєстровано 6227 пожеж, що на 54 % більше ніж за аналогічний період 2016 року (протягом трьох кварталів 2016 року зареєстровано 4023 пожежі).
         Стосовно розподілу кількості пожеж за об’єктами виникнення, то найбільша кількість пожеж трав’яного настилу 2698 що становить 43,3% від загальної кількості пожеж, зареєстрованих на території області, у житловому секторі виникло 1934 - 31,0 %, пожеж сміття на відкритій території 953 – 15,3%, на транспортних засобах 227 – 3,6%, пожеж торфу 203 – 3,2 %...

читати далі...


23.10.2017                                                                                                                                                                     

Медична реформа. Що зміниться з 2018 року

   
    Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект щодо медичної реформи, яка стартує вже з наступного року. Реформа передбачає запровадження нової моделі фінансування системи охорони здоров’я – перехід від фінансування медзакладів згідно кошторису до оплати державою фактично наданої медичної допомоги конкретній людині. «Гроші йтимуть за пацієнтом» - людина звертається в медичний заклад, до конкретного лікаря за допомогою, а держава перераховує кошти в медзаклад, в якому працює лікар, або безпосередньо лікарю, якщо він має власну практику...
21.10.2017                                                                                                                                                                     

    У день 70-ї річниці проведення операції «Захід» Президент Петро Порошенко закликав згадати жертв масової депортації населення західноукраїнських областей.

«Сьогодні 70-ті роковини масової депортації населення західноукраїнських областей до Сибіру та північних регіонів колишнього СРСР, що мала кодову назву операція «Захід». Протягом одного дня тоді примусово виселили понад 76 тисяч осіб, щоб послабити український визвольний рух», – написав Глава держави на своїй офіційній сторінці у Фейсбук, згадуючи страшні події того часу...

читати далі...

21.10.2017                                                                                                                                                                     

21 жовтня виповнюються 70-ті роковини операції «Захід» – масової депортації населення Західної України    21 жовтня 2017 року виповнюються 70-ті роковини масової депортації цивільного населення західноукраїнських областей до Карагандинської, Архангельської, Вологодської, Кемеровської, Кіровської, Молотовської, Свердловської, Тюменської, Челябінської та Читинської областей колишнього СРСР, що увійшла в історію під кодовою назвою операція «Захід». Головним завданням операції радянських каральних органів було послабити національно-визвольний рух в Україні. Протягом одного дня тоді примусово виселили понад 76 тис. осіб...


19.10.2017                                                                                                                                                                     

  19 жовтня під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулося засідання державної надзвичайної про епізоотичної комісії при Згурівській РДА. На порядок денний винесені наступні питання:
1.     Оголошення плану роботи порядку денного

2.   Про епізоотичну ситуацію щодо АЧС в світі та Україні. Стан виконання заходів щодо профілактики АЧС у Згурівському районі
3.  Доповідь керівників свиногосподарств щодо «закритого режиму» роботи свиноферм
4.  Про стан виконання про епізоотичних заходів щодо сказу тварин в Згурівському районі.
5.  Обговорення та прийняття рішень.

19.10.2017                                                                                                                                                                     

Ярмарок професій

   Вибір професії – один з найвідповідальніших моментів у житті кожної людини, адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з найважливіших умов життєвої повноцінності. Вибір професії значною мірою впливає на все наступне життя. До цих питань людина повертається не раз, але часто після школи молоді люди так і не знають, що б їм хотілося робити, їхні життєві інтереси ще не сформовані , тому необхідно зважити на всі аспекти стосовно вибору професії.
    Щоб розповісти учнівській молоді про світ професій, шляхи їх набуття, умови та права при вступі у навчальні заклади, потреби ринку праці в кадрах, 18.10.2017року працівники Згурівського районного центру зайнятості провели у великій залі Згурівської РДА просвітницько-інформаційний захід «Ярмарок професій», який зібрав в одному приміщенні учнів випускних класів Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Згурівського НВК, Згурівського ліцею та представники  навчальних закладів...


19.10.2017                                                                                                                                                                     

    18 жовтня о 16:05 до оперативно-диспетчерської служби Згурівського району надійшло повідомлення пропожежу в складському приміщенні за адресою: с. Мала Березанка, вул. Козацька.
    На місце виклику було направлено два відділення 26-ї Державної пожежно-рятувальної частини смтЗгурівка. По прибуттю на місце виклику та провівши розвідку рятувальниками встановлено, що горить склад ПММ розміром 5 х 8 кв. м. Пожежу було локалізовано о 16:35 та о 18:00 - повністю ліквідовано. Внаслідок пожежі вогнем знищено 300 л ПММ ,30 кв. м.покрівлі.Завдяки оперативним діям рятувальників вдалося запобігти розповсюдженню пожежі на сусідні склади та офісне приміщення.
  На пожежі працювало 2 одиниці техніки та 8 чоловік особового складу, а також ДПК ДП (Малоберезанське) 2 чоловіка. Ймовірна причина пожежі, порушення правил пожежної безпеки під час зливання ПММ.

18.10.2017                                                                                                                                                                     

18 жовтня - Європейський день боротьби із торгівлею людьми

    Європейський день боротьби з торгівлею людьми був започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.
    Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, надання допомоги постраждалим, ведення превентивної роботи.

Україна у вересні 2010 року ратифікувала Конвенцію Ради Європи про боротьбу з торгівлею людьми, формально підтвердивши тим самим готовність до впровадження міжнародних стандартів і принципів у цій сфері...

читати далі...


18.10.2017 
                                                                                                                                                                   


         
    Сьогодні, 18  жовтня відбулися громадські слухання у Красненській сільській раді
.
    У громадських слуханнях взяли участь перший заступник голови адміністрації Д.Василевський, Новоолександівський сільський голова С.Рябокрис, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб, установ та організацій, жителі населеного пункту та депутатський корпус сільської ради.
        Під час зустрічі присутні заслухали звіт дільничного офіцера сектору превенції Згурівського ВП старшого лейтенанта І.Великодного, який озвучив ситуацію стосовно криміногенної ситуації, стану дотримання законодавства і забезпечення охорони громадського порядку в населеному пункті. Учасники громадських слухань розглянули ряд актуальних та проблемних питань, які найбільше турбують жителів населеного пункту. За результатами розгляду питань було надано обґрунтовані роз’яснення.

18.10.2017                                                                                                                                                                     


До відома жителів сіл Шевченкове Згурівського району

 Згурівська районна державна адміністрація інформує

    Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24.05.2017 № 281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області» та згідно плану проведення громадських слухань з питань охорони громадського порядку у населених пунктах Згурівського району у листопаді 2017 року відбудуться громадські слухання з питань охорони громадського порядку, а саме:                  
        01 листопада - с. Шевченкове
   У слуханнях візьмуть участь голова Згурівської райдержадміністрації Валерій Мозговий, заступник начальника Згурівського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Олександр Яковець, дільничні офіцери поліції сектору превенції Згурівського ВП,  голова села Шевченкове та жителі відповідних населених пунктів.
      Під час громадських слухань дільничні офіцери прозвітують про стан правопорядку та злочиності на території населеного пункту.
     Також буде проведено анонімне анкетування жителів населеного пункту щодо стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.
       Для забезпечення ґрунтовного обговорення питання забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, стану правопорядку та злочинності в своїх населених пунктах, жителі села можуть внести свої пропозиції та зауваження до Згурівської райдержадміністрації, до початку проведення громадських слухань, за номером телефону 5-15-57.

18.10.2017                                                                                                                                                                     

        18 жовтня під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулася нарада з керівниками силових структур району.
     Участь у засіданні взяли перщий заступник голови адміністрації Д.Василевський, заступник військового комісара Згурівського РВК І.Рабосюк, в.о.начальника Згурівського районного відділення поліції О.Яковець, головний лікар Згурівської ЦРЛ В.Моцюк, головний спеціаліст з мобілізаційної роботи апарату РДА О.Зленко.
    Під час наради присутні розглянули наступні питання порядку денного: 1.Про стан залучення військовозобов’язаних до служби в ЗСУ за контрактом та на строкову службу в ІІІ кварталі 2017 року; 2. Про стан криміногенної ситуації в районі...

18.10.2017                                                                                                                                                                     

Перші електронні майданчики публічних закупівель адаптовано
для ЕСКО-тендерів

  Перші декілька авторизованих електронних майданчиків публічних закупівель вже можуть проводити електронні аукціони із закупівлі енергосервісу для проведення заходів з енергоефективності у бюджетних установах.
    Для цього Мінекономрозвитку, ДП «ПРОЗОРРО» (https://prozorro.gov.ua), міжнародними консультантами за активної участі Держенергоефективності створено окремий модуль для закупівель енергосервісу. Така потреба виникла через специфіку ЕСКО, головним чином через відбір переможця тендеру не за найменшою ціною, як при стандартних закупівлях товарів, робіт чи послуг, а за найвищим показником ефективності енергосервісного договору. Цей показник є інвестиційною оцінкою привабливості проекту для замовника – бюджетної установи...

читати далі...


18.10.2017                                                                                                                                                                     

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО МЕДИЧНУ РЕФОРМУ

    Верховна Рада поточного тижня розглядатиме урядовий законопроект щодо медичної реформи. Його ухвалення призведе до системних змін в охороні здоров’я та забезпечить надання кожному громадянину країни якісних медичних послуг. Вже наступного року розпочнеться перший етап реформи з первинної ланки медичної допомоги – сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. На інших рівнях реформу буде впроваджено до 2020 року...

читати далі...
18.10.2017                                                                                                                                                                     


    Знову в Україні буде проведено конкурс для молодих підприємців віком 15-18 років Diamond Challenge for High School Entrepreneurs. Благодійний Фонд ICEPP виступить організатором відбіркового етапу даного конкурсу. 
    У 2012 році Університет штату Делавер, США (University of Delaware), враховуючі значні досягнення у науковій сфері та методології навчання підприємництву започаткував конкурсний проект для підтримки та розвитку молодіжного підприємництва Diamond Challenge
    Проект стрімко розширився між зацікавленими країнами-учасницями, оскільки Diamond Challenge надає унікальну можливість для підлітків у віці 15-18 років зрозуміти сутність підприємницької діяльності реалізуючи власні ідеї у життя. 
    Сьогодні у світі представлена достатня кількість програм, що зосереджені на принципах управління малого бізнесу.
    Мета Diamond Challenge – надати можливість молодим талантам розвивати свій підприємницький хист, сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності.
    З правилами та вимогами участі у конкурсі можна ознайомитись за посиланням:https://icepp.org.ua/proekti-icepp/item/95-diamondchallengeukraineforhighschoolentrepreneurs.html

18.10.2017                                                                                                                                                                     

   

   17 жовтня на  ТОВ (Право) смт.Згурівка, пров.Залізничний, 3, згідно з планом-графіком проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах, організаціях Згурівського району на 2017 рік, було проведено Спеціальне об’єктове тренування  за темою «дії працівників  при загоранні в цеху на території підприємства».

    В ході тренування був задіяний персонал ТОВ (Право), який з поставленими навчальними цілями впорався добре. Методичне супроводження здійснювалось працівниками Згурівського РС ГУ ДСНС України у Київській області.


18.10.2017                                                                                                                                                                     

    Вчора,  17 жовтня, на базі управління соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося засідання комісії про призначення субсидій та відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. На засіданні розглянуто 31 справу про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги та придбання твердого побутового палива  з неординарних питань, з якими звернулися жителі району протягом жовтня 2017 року та 36 заяв по відшкодуванню витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
    За підсумками засідання комісією прийнято рішення щодо призначення субсидій по 31 справі та прийнято рішення відшкодувати 36 громадянам витрати на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідного побутового палива.


17.10.2017                                                                                                                                                                     

    17.10.2017  голова Згурівської райдержадміністрації В.М.Мозговий спільно з начальником  Згурівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Київській області Л.І.Данковим з метою контролю за епізоотичною ситуацією в населених пунктах Згурівського району та відвідали господарства , які утримують свинопоголів’я.

      В ході об’їзду начальник  Згурівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби  в Київській області Данков Л.І. зауважив керівникам господарств щодо необхідності облаштування дезінфекційних бар’єрів в господарствах та організації  цілодобового чергування, також проінформував  про запобіжні заходи щодо поширення вірусу та вимоги до утримання свиней. Він зазначив, що їх дотримання вбереже виробників свинини від знищення свинопоголів’я через те, що вони географічно потрапляють у зону захисту. Крім того, це стане стимулом для всіх свинарів покращувати рівень біологічної безпеки у своїх господарствах, "дотягувати" до норм, встановлених у цивілізованому світі.

читати далі...
17.10.2017                                                                                                                                                                     


14.10.2017                                                                                                                                                                     

Гарантом незалежності України є українська армія  – Президент у Маріїнському палаці привітав захисників Вітчизни

    Президент України звернувся до військовослужбовців та ветеранів антитерористичної операції під час нагородження до Дня захисника України, яке в урочистій атмосфері відбулося в Маріїнському палаці.
    «Княжий дружинник, запорозький козак, cічовий стрілець та воїн Української народної республіки, вояк Української Повстанської Армії та солдат Другої світової, бійці Збройних Сил України, Національної гвардії, інших військових формувань – покоління за поколінням вони звитяжно боронили Батьківщину. Залізом, власним потом та кров’ю робили внесок у справу незалежності нашої держави. Це об їхні мужність та незламність раз за разом розбивалися наші вороги», - сказав Президент. Він наголосив, що тепер в авангарді боротьби Українського народу за незалежність стоять воїни Збройних Сил України та інших військових формувань...

читати далі...

14.10.2017                                                                                                                                                                     

    
    Вчора, 13 жовтня, у великій залі Згурівської райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України за участі керівників району, представників трудових колективів району, громадських організацій, політичних партій, громадськості, учнівської молоді. Пам'ять про захисників України, які віддали жиитя за волю і незалежність рідної землі, учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятних знаків.
  З вітальним словом до присутніх в залі звернулися голова адміністрації В.Мозговий, заступник голови районної ради М.Бойко, військовий комісар районного військового комісаріату О.Шакун. Кращих захисників рідної землі було нагороджено відзнаками. Гарний настрій учасникам заходу дарували вокалісти районного будинку культури та аматорських колективів району.


12.10.2017 
                                                                                                                                                                    


    14 жовтня 2017 року відзначатиметься державне свято – День захисника України, встановлений Указом Президента України від 14 жовтня 2014 року №806. Це свято усіх, хто покликаний захищати свою батьківщину, а також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу і незалежність України.
Указом Президента України 2017 рік проголошено Роком Української революції 1917-1921 років, яка мала важливе значення у становленні національної державотворчої традиції.
Сучасна українська державність є продовженням традицій Української революції. Незалежність виборювалася українцями із 1917 року і ця боротьба триває й сьогодні. Нинішніх захисників України надихає самовідданість та жертовність воїнів армії Української Народної Республіки, 100-річчя з часу створення якої ми відзначаємо цього року...

читати далі...

12.10.2017                                                                                                                                                                    

    12.10.2017 під головуванням голови Згурівського райдержадміністрації, голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій В.Мозгового відбулось засідання постійної комісії з питань ТЕБ та НС. На засіданні розглянуто питання:
1. Виконавська дисципліна
2. Щодо підведення підсумків купального сезону 2017 року.
3. Про затвердження Плану спільних дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій щодо запобігання надзвичайним ситуаціям в Згурівському районі протягом осінньо-зимового періоду 2017-2018 років
4. Про затвердження Переліку потенційно небезпечних об´єктів (ПНО) Згурівського району на 2018 рік.
5. Щодо визначення та затвердження переліку стаціонарних пунктів обігріву на території району.
6. Щодо визначення стоянок (майданчиків) для відстою транзитного великовагового транспорту на території району у разі виникнення (небезпеки виникнення) НС.
7. Щодо затвердження переліку небезпечних ділянок автомобільних доріг на який найбільш ймовірні утворення транспортних заторів внаслідок снігових заметів або ожеледиці.
8. Про заключення договорів на буксирування великовантажного транспорту в осінньо-зимовий період на автошляхах району.
9. Про заходи щодо протидії НС і подіям, пов’язаним із ускладненням погодних умов.

12.10.2017                                                                                                                                                                     


Розпочався V Всеукраїнський конкурс есе  «Я – європеєць»

        Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» спільно з Міністерством культури України, Посольством Литовської Республіки в Україні, з вересня 2017 року по березень 2018 року проводиться V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» (далі Конкурс).
        Основними завданнями Конкурсу є: розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів; підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки серед молодих учасників.
    Роботи учасників Конкурсу в строк до 19 січня 2018 року надсилаються на електронну адресу: yaevropeets@ukr.net...

11.10.2017                                                                                                                                                                     
 
    11 жовтня відбулися громадські слухання у Новоолександрівській сільській раді.
    У громадських слуханнях взяли участь перший заступник голови адміністрації Д.Василевський, Новоолександівський сільський голова О.Козаченко, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб, установ та організацій, жителі населеного пункту та депутатський корпус сільської ради.
        Під час зустрічі присутні заслухали звіт дільничного офіцера сектору превенції Згурівського ВП старшого лейтенанта І.Великодного, який озвучив ситуацію стосовно криміногенної ситуації, стану дотримання законодавства і забезпечення охорони громадського порядку в населеному пункті. Учасники громадських слухань розглянули ряд актуальних та проблемних питань, які найбільше турбують жителів населеного пункту. За результатами розгляду питань було надано обґрунтовані роз’яснення.

11.10.2017                                                                                                                                                                     

До відома жителів сіл Красне, Нова Оржиця Згурівського району

 Згурівська районна державна адміністрація інформує

    Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24.05.2017 № 281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області» та згідно плану проведення громадських слухань з питань охорони громадського порядку у населених пунктах Згурівського району у жовтні 2017 року відбудуться громадські слухання з питань охорони громадського порядку, а саме:                  
       18 жовтня - с. Красне
       25 жовтня - с. Нова Оржиця
   У слуханнях візьмуть участь голова Згурівської райдержадміністрації Валерій Мозговий, заступник начальника Згурівського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Олександр Яковець, дільничні офіцери поліції сектору превенції Згурівського ВП,  голови сіл Красне, Нова Оржиця та жителі відповідних населених пунктів.
      Під час громадських слухань дільничні офіцери прозвітують про стан правопорядку та злочиності на території населених пунктів.
     Також буде проведено анонімне анкетування жителів населених пунктів щодо стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.
       Для забезпечення ґрунтовного обговорення питання забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, стану правопорядку та злочинності в своїх населених пунктах, жителі сіл можуть внести свої пропозиції та зауваження до Згурівської райдержадміністрації, до початку проведення громадських слухань, за номером телефону 5-15-57.


11.10.2017                                                                                                                                                                     

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Згурівської районної державної адміністрації від 06.10.2017 № 534 "Про початок опалювального сезону в населених пунктах Згурівського району у 2017/2018 роках"11.10.2017                                                                                                                                                                     

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Згурівської районної державної адміністрації від 03.10.2017 № 254 "Про початок опалювального сезону в населених пунктах Згурівського району у 2017/2018 роках"


10.10.2017                                                                                                                                                                     

  10 жовтня 2017 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Ю.Малафія відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглядалися питання про визначення способу участі батька у спілкуванні та вихованні малолітньої дитини та про надання висновку щодо доцільності позбавлення батька батьківських прав відносно його неповнолітнього сина.
         Із заявами та відповідними пакетами документів членів засідання ознайомила секретар комісії Т.Летяк. Комісією було детально вивчено і обговорено всі надані документи та заслухано батьків дітей. Керуючись чинним законодавством, врахувавши аргументи та пропозиції заявників, члени комісії одноголосно прийняли відповідні рішення з урахуванням захисту інтересів та прав дітей.

10.10.2017                                                                                                                                                                     

10 жовтня під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулася нарада з керівниками силових структур району.
     Участь у засіданні взяли перщий заступник голови адміністрації Д.Василевський, заступник голови адміністрації Ю.Малафій, військовий комісар Згурівського РВК О.Шакун,начальник Згурівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури Р.Шполянський , в.о.начальника Згурівського районного відділення поліції О.Яковець, головний лікар Згурівської ЦРЛ В.Моцюк, головний спеціаліст з мобілізаційної роботи апарату РДА О.Зленко.
    Під час наради присутні розглянули наступні питання порядку денного: 1.Про стан залучення військовозобов’язаних до служби в ЗСУ за контрактом та на строкову службу в ІІІ кварталі 2017 року; 2. Про стан криміногенної ситуації в районі...

читати далі...

     09.10.2017                                                                                                                                                                     

    9 жовтня до 26-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт. Згурівка завітали учні Середівської ЗОШІ-ІІІ ступенів. На початку екскурсії з дітьми провели ознайомчу бесіду, коротко розповіли про напрямки діяльності пожежного підрозділу та особливості роботи Державної служби з надзвичайних ситуацій, розповіли про правила пожежної безпеки, дії при виявленні вибухонебезпечних предметів. Школярів ознайомили з характеристиками пожежного автомобіля та пожежно–технічним обладнанням, показали відеофільми масштабних пожеж на території України та фото пожеж, що сталися в Згурівському районі.
    Наостанок діткам дали змогу відчути себе в ролі рятувальників - загасити умовну пожежу, що звісно ж, принесло їм масу позитивних емоцій та вражень.

09.10.2017                                                                                                                                                                     

    09 жовтня відбулася розширена апаратна нарада при голові адміністрації В.Мозговому за участі першого заступника голови адміністрації Д.Василевського, заступника голови адміністрації Ю.Малафія, керівника апарату адміністрації К.Набіуліної, керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів адміністрації, підприємств, установ та організацій району, селищного, сільських голів. На порядок наради винесено наступні питання:
1.Про виконання дохідної частини зведеного бюджету району та  районного бюджету,  фінансування видатків районного, селищного та сільських бюджетів на заробітну плату з нарахуваннями та енергоносії  за 9 місяців 2017 року. 2. Про стан виконавської дисципліни у відділах, управліннях, інших структурних підрозділах райдержадміністрації. 3. Про облік та надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщені з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції. 4.Про організацію та проведення в Згурівському районі призову громадян України на строкову військову службу з 01 жовтня по 30 листопада 20017 року. 5.Про дотримання виконання структурними підрозділами адміністрації доручення Міністерства юстиції України від 27.04.2016 № 3515/10/32-16 «Про заходи пов’язані з реформуванням територіальних органів Міністерства юстиції, щодо державної реєстрації нормативно-правових актів». 6. Особиста доповідь перед головою райдержадміністрації, щодо роботи із зверненнями громадян  завідувача архівного сектору райдержадміністрації.7. Інше.
     За наслідками наради головою адміністрації дано ряд доручень та вказівок.

09.10.2017                                                                                                                                                                     

В УКРАЇНІ РОЗПОЧАВСЯ ПРОЦЕС РОЗРАХУНКУ РОЗМІРУ «ЗИМОВОЇ» СУБСИДІЇ

    В Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон усім тих, кому у травні цього року субсидію було перепризначено на новий період - 2017-2018рр. Жодних документів чи довідок субсидіантам повторно  не потрібно подавати чи доносити. Програма житлових субсидій максимально спрощена для людей.
    Заяву і Декларацію про доходи заново необхідно було подати лише сім’ям, які:
орендують помешкання
мають зміни у складі сім’ї: хтось прописався чи виписався за останній рік
хочуть отримати субсидію на тверде паливо
    Як і минулого року, субсидію нададуть усім, хто потребує реальної допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг. Грошей вистачить на всіх.
    Розмір «зимової» субсидії буде відображено у платіжках за опалення, які надійдуть споживачам послуги у листопаді 2017 року...

читати далі...

09.10.2017                                                                                                                                                                     

НАСТУПНОГО ТИЖНЯ ПОЧНУТЬСЯ ВИПЛАТИ ПІДВИЩЕНИХ ПЕНСІЙ

    Всі регіональні відділення Пенсійного фонду повністю готові розпочати виплати підвищених пенсій більш ніж 9 млн пенсіонерам

Як будуть проходити виплати

    3 жовтня, Верховна Рада підтримала урядову пенсійну реформу і ухвалила в цілому законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» № 6614. Одразу після підписання документу Президентом Пенсійний фонд розпочне виплати підвищених пенсій. Це буде наймасштабніший перерахунок пенсій за всі роки незалежності.
Необхідні для цього гроші є: протягом року у Пенсійному фонді додатково акумульовано 26 млрд.грн. Додаткові надходження забезпечені завдяки зростанню заробітної плати і детінізації зарплатних виплат.  Готовий Пенсійний фонд до виплат підвищених пенсій і організаційно. Розроблено та протестоване програмне забезпечення, за допомогою якого автоматично у найближчі 2-3 дні будуть перераховані пенсії більше ніж для 9 млн. пенсіонерам...

читати далі...


09.10.2017                                                                                                                                                                     

    В суботу, 7 жовтня,  в центрі смт Згурівка проведено День бійця територіальної оборони. В заходах взяли участь керівництво району, керівний склад загонів територіальної оборони, працівники Згурівського РВК, керівники структурних підрозділів РДА, керівники підприємств, установ, організацій району з представниками колективів, учні шкіл.
       Заходи відбулися згідно затвердженого плану. З привітальним словом виступили голова адміністрації В.Мозговий, голова районної ради О.Івченко, військовий комісар РВК О.Шакун, голова громадської організації спілки учасників бойових дій М.Панасюк. Відбулася церемонія покладання квітів до пам'ятної дошки Героям Небесної сотні, Меморіалу Слави, пам'ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій...

читати далі...     

06.10.2017                                                                                                                                                                     

Можливості працевлаштування в галузі будівництва в Ізраїлі для кваліфікованих українських працівників

Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року)...

читати далі...


05.10.2017                                                                                                                                                                     

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Згурівської районної державної адміністрації від 25 вересня 2017 року № 511
"Про затвердження Плану роботи Згурівської районної державної адміністрації на IV квартал 2017 року"


05.10.2017                                                                                                                                                                     

Виїзний  прийом  громадян  у  селах

Дата

Час

Назва населеного пункту

Хто проводить прийом

09.10.2017

14.00

с. Красне

Василевський Д.Г.
перший заступник голови адміністрації

10.10.2017

14.00

с. Усівка

Малафій Ю.Б.
заступник голови адміністрації

11.10.2017

14.00

с. Середівка

Мозговий В.М.
голова адміністрації

     Прийом  громадян  проводитиметься  в  приміщеннях  сільських  рад


05.10.2017                                                                                                                                                                     

           7 жовтня відбудеться обласне свято з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони

    7 жовтня 2017 року на території музею-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» о 10:00 відбудеться обласний святковий захід з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони в Київській області за участю голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана.
 У програмі заходу показові виступи бійців національної гвардії та проведення занять з вогневої, військово-медичної та інженерної підготовки.
   Місце проведення: Київська область, Вишгородський район, с.Нові Петрівці, Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році»
        Акредитація представників ЗМІ проводиться за тел.: (044)286-80-23, (096)19-19-616 до 16:30 6 жовтня.

             
04.10.2017                                                                                                                                                                     

  04 жовтня відбулися громадські слухання у Малосупоївській сільській раді.
    У громадських слуханнях взяли участь перший заступник голови адміністрації Д.Василевський, Малосупоївський сільський голова І.Феник, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб, установ та організацій, жителі населеного пункту та депутатський корпус сільської ради.
      Перед присутніми прозвітував начальник сектору превенції Згурівського ВП Ю.Шусть, який також озвучив ситуацію стосовно криміногенної ситуації, стану дотримання законодавства і забезпечення охорони громадського порядку в населеному пункті.


04.10.2017                                                                                                                                                                     

Розпорядження

Згурівської районної державної адміністрації
від 04 жовтня 2017 № 528
 "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби "


04.10.2017                                                                                                                                                                     

Уряд забезпечить виплати підвищених пенсій вже в жовтні

   Підвищені пенсії отримають майже 9 млн пенсіонерів, надалі пенсії будуть перераховуватись автоматично в залежності від інфляції і росту заробітної плати.
    3 жовтня, Верховна Рада підтримала урядову пенсійну реформу і ухвалила в цілому законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» № 6614. Після підписання документу Президентом уряд зможе розпочати виплати підвищених пенсій. Тобто, вже в жовтні пенсіонери отримають підвищені пенсії.

     Урядова реформа передбачає п’ять головних  кроків.  Реформа усуває дискримінацію за роком виходу на пенсію. Від 1 жовтня пенсії будуть перераховані відповідно до зростання середньої заробітної плати. Такого перерахунку не здійснювали п’ять років. Тому розмір виплат за однакової кількості страхового стажу та заробітку у пенсіонерів, які вийшли на пенсію в різні роки, може відрізнятися в 2,5 рази. З 1 жовтня, а не з грудня, як передбачає закон про бюджет на 2017р буде збільшено  мінімальну пенсію – до 1452грн. Як результат – зростання виплат цьогоріч торкнеться майже 9 млн з-поміж 12 млн пенсіонерів...

читати далі...


04.10.2017                                                                                                                                                                     

  
    04 жовтня 2017 року відповідно до плану роботи управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, в малій залі Згурівської адміністрації відбулась презентація «Вікна можливостей» за участі громадських організацій та ініціатив, щодо можливостей для самореалізації молоді з метою виявлення найдієвіших громадських та молодіжних організацій.
   Для участі у проекті були запрошені представники структурних підрозділів, які реалізують молодіжну політику в районі, представники молодіжних громадських організацій, лідери учнівського самоврядування, представники координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання, активна молодь.
   Під час зустрічі обговорювались наступні питання: розвиток молодіжної інфраструктури, можливості для молоді у співпраці з управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання облдержадміністрації та комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр»; Програма національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2010 роки; обговорення реалізації  молодіжної політики та здійснення молодіжної роботи  на рівні району, участі та залучення молоді до впровадження місцевих програм підтримки та розвитку молоді.


04.10.2017                                                                                                                                                                     

04 жовтня під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулася нарада з керівниками силових структур району.
    Участь у засіданні взяли перщий заступник голови адміністрації Д.Василевський, заступник голови адміністрації Ю.Малафій, військовий комісар Згурівського РВК О.Шакун,  в.о.начальника Згурівського районного відділення поліції О.Яковець, головний лікар Згурівської ЦРЛ В.Моцюк, головний спеціаліст з мобілізаційної роботи апарату РДА О.Зленко.

    Під час наради присутні розглянули наступні питання порядку денного: 1. Про стан залучення військовозобов’язаних до служби в ЗСУ за контрактом та на строкову службу. 2.Про організацію та підготовку проведення в районі Дня бійця ТрО. 3.Про стан криміногенної ситуації в районі...

читати далі...


04.10.2017                                                                                                                                                                     

До відома жителів сіл Нова Олександрівка, Красне Згурівського району

 Згурівська районна державна адміністрація інформує

    Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24.05.2017 № 281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області» та згідно плану проведення громадських слухань з питань охорони громадського порядку у населених пунктах Згурівського району у жовтні 2017 року відбудуться громадські слухання з питань охорони громадського порядку, а саме:                  
       11 жовтня - с. Нова Олександрівка
       18 жовтня - с. Красне
   У слуханнях візьмуть участь голова Згурівської райдержадміністрації Валерій Мозговий, заступник начальника Згурівського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Олександр Яковець, дільничні офіцери поліції сектору превенції Згурівського ВП,  голови сіл Нова Олександрівка, Красне та жителі відповідних населених пунктів.
      Під час громадських слухань дільничні офіцери прозвітують про стан правопорядку та злочиності на території населених пунктів.
     Також буде проведено анонімне анкетування жителів населених пунктів щодо стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.
       Для забезпечення ґрунтовного обговорення питання забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, стану правопорядку та злочинності в своїх населених пунктах, жителі сіл можуть внести свої пропозиції та зауваження до Згурівської райдержадміністрації, до початку проведення громадських слухань, за номером телефону 5-15-57.

03.10.2017                                                                                                                                                                     

До уваги мешканців району!

    Для підвищення обороноздатності, захисту інтересів громад у військовий час було створено підрозділи територіальної оборони.
    Територіальна оборона України є системою загальнодержавних воєнних і спеціальних заходів, що здійснюються в особливий період поза зонами (районами) бойових дій на всій території України або в окремих її місцевостях.
    Основні завдання і заходи щодо підготовки та ведення територіальної оборони України визначені у Положенні про територіальну оборону України, яке затверджене Указом Президента України від 2 вересня 2013 року № 471.
       Основними завданнями територіальної оборони є:
        - охорона та захист державного кордону України;
    - забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, стратегічного (оперативного) розгортання військ; охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій;
    - боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями;
        - підтримання правового режиму воєнного стану.
    З метою популяризації та підняття престижу сил територіальної оборони, з метою удосконалення злагодженості дій між органами військового управління, правоохоронцями, адміністрацією в плануванні й управлінні силами та засобами тероборони 07 жовтня 2017 року в центрі селища та великій актовій залі  Згурівської райдержадміністрації (2 поверх) буде проведено День бійця територіальної оборони.
  Заходи відбудуться за участі представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування,  громадських об’єднань, військовозобов’язаних приписаних до підрозділів територіальної оборони, вихованців Згурівської ДЮСШ, зі спортивними змаганнями та святковою програмою.
        Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до проведення даного заходу!

    План заходів


03.10.2017                                                                                                                                                                     

    Сьогодні, 3 вересня, на базі управління соціального захисту населення Згурівської райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань надання населенню субсидій, пільг та гарантованих державних допомог малозабезпеченим сім'ям, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Під час засідання членами комісії розглянуто два питання про призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам по поданню управління соціального захисту населення райдержадміністрації та Переяслав-Хмельницького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області. За  підсумками засідання комісією прийнято рішення щодо призначення виплат в обох справах.

03.10.2017                                                                                                                                                                     

З турботою про молодят

    Вже більше року в Україні триває пілотний проект Міністерства юстиції зі швидкого одруження. Він має назву «Шлюб за добу», мета якого – впровадження європейських стандартів та боротьба з корупцією у сфері реєстрації актів цивільного стану. Стартував пілот з Києва та кількох міст поблизу АТО, сьогодні експрес-шлюб можна оформити вже у 34 містах і, навіть, в одному селі.
           За даними Мінюсту, кількість бажаючих швидко одружитися росте. Чиновники навіть підкреслюють, що швидкі шлюби міцніші ніж звичайні: незважаючи на відсутність місячного «випробувального терміну» для почуттів, розлучень серед них поки що не більше 3 відсотків...

читати далі...

02.10.2017                                                                                                                                                                     

ОГОЛОШЕННЯ
ДО  УВАГИ  БУХГАЛТЕРІВ УСТАНОВ ТА ПІДПРИЄМСТВ!

    Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області запрошує на семінар, який відбудеться 05.10.2017 року о 10 годині в актовій залі Згурівської районної державної адміністрації (ІІІ поверх)

02.10.2017                                                                                                                                                                     

    В суботу, 30 вересня, з добром і щирим серцем громада Згурівщини відзначила свій 31-й День народження. Саме в цьому святі поєдналися дух історії нашого краю, життя людей, які живуть і працюють на славній Згурівській землі, наші традиції, наша творчість, наше минуле і наша спільна віра в переможне, справедливе та достойне майбутнє.
   Розпочалося свято з імпровізованого ярмарку. Господарі кожного населеного пункту району гостинно запрошували всіх учасників урочистостей до своїх наметів. Кожна громада зустрічала гостей вишуканими стравами української кухні. Жителям та гостям селища були представлені різноманітні виставки-конкурси: виставка декоративно-ужиткового мистецтва, свято квітів "Квітуча карта Згурівщини", конкурс малюнків на асфальті,  виставка-продаж кулінарних виробів вихованців Згурівського професійного ліцею, виставка сільськогосподарської техніки. Всі бажаючі мали можливість поласувати козацькою кашею
    Проводилися різноманітні  спортивні змагання, естафети, показовий виступ вихованців секції дзюдо Згурівської ДЮСШ. Для дітей працювали розважальні атракціони. Працювали заклади торгівлі, громадського харчування...

читати далі...


29.09.2017                                                                                                                                                                     

01 жовтня – День працівників освіти

Шановні освітяни Згурівщини!

    Відзначення Дня вчителя вже давно стало знаком всенародної шани і вдячності тим, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.
    Знаємо, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує. Разом з тим відповідає і за самого себе, свою професійну підготовку, право носити таке високе й почесне звання. В умовах суперечливого сьогодення все це вдається непросто.
    Та радує те, що, свій обов’язок ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.
      Хай у цей святковий день ваші серця переповнює надія на процвітання української нації, паростки якої ви плекаєте своєю душею  і розумом.
     Низький уклін вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння і любов до обраної справи. Відчуття повноти і неповторності життя вам, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.    
    Хай засіяна невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки в житті.

29.09.2017                                                                                                                                                                     

Дорогі згурівчани, шановні гості нашого району!

    Згурівська райдержадміністрація та районна рада від щирого серця вітають усіх вас з 31-им Днем народження Згурівського району!
    Це особливий день, бо іменини рідної землі - це свято єднання, яке святкує кожен, хто вважає наш район своєю рідною домівкою. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гордість за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.
    Це свято об’єднує усіх, кому дорогий наш район - його вулиці, будівлі, парки і храми, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю  згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував  традиції, розбудовував та боронив від ворога.
      Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для власного життя.
       Дякуємо кожному з вас, шановні згурівчани, за ваші добрі справи, наміри та починання, спрямовані на покращення добробуту його жителів та розвиток нашого району.
    Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідної землі, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити гідні умови проживання заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.
    Від щирого серця вітаємо всіх жителів Згурівщини з Днем району! Від усієї душі зичимо всім нам динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям нашого славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!
    Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наш район завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.  
    З днем народження, Згурівщино!


29.09.2017                                                                                                                                                                     
  
   
    28 та 29 вересня працівники райдержадміністрації в рамках підготовки до відзначення 31-ї річниці утворення Згурівського району вийшли на суботник.         Проводилося прибирання прилеглої території біля приміщення адміністрації, побілка бордюр, покраска, викошувння бур'янів тощо.


28.09.2017                                                                                                                                                                     

  Сьогодні, 28 вересня, у великому залі райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти. Участь у заходах взяли представники влади, працівники навчальних закладів району, профспілковий актив, представники громадськості району.
    Із вітальним словом до освітянської спільноти звернувся голова адміністрації В.Мозговий, який подякував вчителям за невтомну і жертовну працю.
Із професійним святом педагогів Згурівщини також привітали голова районної ради О.Івченко, начальник відділу освіти В.Бойко.
    Під час урочистої церемонії голова адміністрації та голова районної ради вручили нагороди кращим працівникам галузі освіти.
     Cвяткову атмосферу заходу створювали виступи музичних колективів та вокалістів районного будинку культури...

читати далі...

28.09.2017                                                                                                                                                                     

    28 вересня голова адміністрації взяв участь у засіданні сесії Згурівської районної ради. На порядок денний були винесені наступні питання: 1.  Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року; 2. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 170-14-VIІ «Про районний бюджет на 2017 рік»; 3. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Згурівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури на території Згурівського району. 4. Про виконання районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень щодо забезпечення відповідно до законодавства розвитку освіти у Згурівському районі. 5. Про виконання районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень щодо забезпечення відповідно до законодавства розвитку медицини у Згурівському районі. 6. Про внесення змін до районної Програми «Відшкодування за надання інших передбачених чинним законодавством пільг в Згурівському районі на 2017 рік». 7. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Згурівська центральна районна аптека № 157» на передачу в оренду комунального майна ФОП Акименко Вікторії Олександрівні. 8. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Згурівський комбінат комунальних підприємств» на продовження терміну дії договору оренди комунального майна, що знаходиться за адресою: смт Згурівка, вул. Українська,1.


28.09.2017                                                                                                                                                                     

  28 вересня 2017 року службою у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено «круглий стіл» з батьками-вихователями дитячого будинку сімейного типу Баришевськими Олександром Володимировичем та Оленою Володимирівною, Білявською Юлією Віталіївною та прийомною мамою Шаповал Катериною Володимирівною на тему: «Тепло сімейного вогнища».
    Під час зустрічі було обговорено питання щодо соціально-правового захисту дітей, влаштованих в сім’ї, права та обов’язки батьків-вихователів та прийомних батьків, використання коштів соціальних допомог, аліментів, пенсії по втраті годувальника отриманих на забезпечення утримання, розвиток дітей. Жваво обговорено питання емоційного вигорання та шляхи подолання його, також батьки-вихователі, прийомна мама обмінялися досвідом щодо виховання дітей, їх адаптації в новій сім’ї, вирішення проблем, які виникають у вихованні дітей.
    Зустріч пройшла в теплій невимушеній  атмосфері. Батьки-вихователі та прийомна мама висловили бажання в подальшому постійно практикувати такі зустрічі. 

Служба у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації


28.09.2017                                                                                                                                                                     


ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТКУВАННЯ 31-ОЇ РІЧНИЦІ УТВОРЕННЯ
ЗГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ!


30 вересня 2017 року смт Згурівка

Програма свята

8.00 - виставка-продаж сільськогосподарської продукції
8.30 - виставка декоративно-ужиткового мистецтва
- свято квітів "Квітуча карта Згурівщини"
- конкурс малюнків на асфальті
- виставка-продаж кулінарних виробів вихованців Згурівського професійного ліцею
- виставка-презентація селищної, сільських рад
- виставка картин місцевих художників
- виставка сільськогосподарської техніки
- козацька каша
- спортивні змагання, естафети, турнір з боротьби дзюдо
11.00 - урочиста частина свята
- покладання квітів
- нагородження кращих представників трудових колективів, ветеранів праці, учасників АТО
- підведення підсумків жнив - 2017
- підведення підсумків огляду- конкурсу "Населений пункт найращого благоустрою"
- початок проекту "Вишита карта - оберіг району"
- нагородження переможців конкурсів
- концертна програма за участю аматорів художньої самодіяльності району
16.00 - 1/4 кубку району з футболу.
18.00 - концерт ВІА районного Будинку культури
20.00 - вечір відпочинку за участю діджея з м. Києва
    Заходи будуть проведені в центрі смт Згурівка, на стадіоні. Працюватимуть заклади торгівлі, громадського харчування.
            Для дітей - атракціони, ігри, розваги з 10.00 до 15.00 безкоштовні. Морозиво для дітей безкоштовне. Напередодні Дня району сільські ради направлять святкові набори  своїм землякам, які перебувають у зоні АТО.

Оргкомітет


27.09.2017                                                                                                                                                                     

До відома жителів сіл Мала Супоївка, Нова Олександрівка Згурівського району

 Згурівська районна державна адміністрація інформує

    Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24.05.2017 № 281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області» та згідно плану проведення громадських слухань з питань охорони громадського порядку у населених пунктах Згурівського району у жовтні 2017 року відбудуться громадські слухання з питань охорони громадського порядку, а саме:                  
       04 жовтня - с. Мала Супоївка
       11 жовтня - с. Нова Олександрівка
   У слуханнях візьмуть участь голова Згурівської райдержадміністрації Валерій Мозговий, заступник начальника Згурівського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Олександр Яковець, дільничні офіцери поліції сектору превенції Згурівського ВП,  голови сіл Мала Супоївка, Нова Олександрівка та жителі відповідних населених пунктів.
      Під час громадських слухань дільничні офіцери прозвітують про стан правопорядку та злочиності на території населених пунктів.
     Також буде проведено анонімне анкетування жителів населених пунктів щодо стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.
       Для забезпечення ґрунтовного обговорення питання забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, стану правопорядку та злочинності в своїх населених пунктах, жителі сіл можуть внести свої пропозиції та зауваження до Згурівської райдержадміністрації, до початку проведення громадських слухань, за номером телефону 5-15-57.

27.09.2017                                                                                                                                                                     
        
    27 вересня відбулися громадські слухання у Турівській сільській раді
.
    У громадських слуханнях взяли участь перший заступник голови адміністрації Д.Василевський, Турівський сільський голова В.Волочнюк, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб, установ та організацій, жителі населеного пункту та депутатський корпус сільської ради.
      Перед присутніми прозвітував начальник сектору превенції Згурівського ВП Ю.Шусть, який також озвучив ситуацію стосовно криміногенної ситуації, стану дотримання законодавства і забезпечення охорони громадського порядку в населеному пункті.
   
27.09.2017                                                                                                                                                                      
До уваги роботодавців, які застосовують працю іноземців

    Київський обласний центр зайнятості розміщує форми заяв про отримання роботодавцем дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, про продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства та про внесення змін до дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, розроблені відповідно до вимог
    Закону України від 23.05.2017 № 2058-19 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій», який набирає чинності з 27.09.2017р.

Зразки заяв за посиланням: 
1. http://www.dcz.gov.ua/kir/control/uk/publish/article…
2. http://www.dcz.gov.ua/kir/control/uk/publish/article…
3. http://www.dcz.gov.ua/kir/control/uk/publish/article…


27.09.2017                                                                                                                                                                     

    Сьогодні, 27 вересня, під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового, за участі першого заступника голови адміністрації Д.Василевського, заступника військового комісара Згурівського РВК А.Синяченка, заступника начальника Згурівського районного відділення поліції О.Яковця, головного лікаря Згурівської ЦРЛ В.Моцюка, головного спеціаліста з мобілізаційної роботи апарату адміністрації О.Зленка відбулася нарада з керівниками силових структур району.
   На нараді заслухані питання стану залучення військовозобов’язаних до служби в ЗСУ за контрактом та криміногенної ситуації в районі, про організацію та підготовку проведення в районі Дня бійця ТрО, щодо  забезпечення охорони громадського порядку під час відзначення 31 річниці Згурівського району 30.09.2017.

26.09.2017 
                                                                                                                                                                     


  26 вересня під керівництвом голови райдержадміністрації В.Мозгового відбулося засідання робочої групи по розгляду звернень фізичних та юридичних осіб щодо вирішенню ситуації використання нерозподілених земельних часток (паїв) та дорозпаювання земель сільськогосподарського призначення на території Пасківщинської сільської ради Згурівського району Київської облвасті.
    Участь у засіданні взяли заступник директора департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Д.Нестеренко, представник ТОВ "Ван Хоф Юкрейн ЛТД" С.Чернов, головний спеціаліст юридичного відділу облдержадміністрації, представники структурних підрозділів адміністрації та громадськості.  За наслідками розглянутих питань робоча група рекондувала ТОВ "Ван Хоф Юкрейн ЛТД"  на наступне засідання надати договір щодо виконання землевпорядними організаціями робіт із землеустрою щодо виділення земельних часток (паїв) у натурі (на місцевості).


26.09.2017                                                                                                                                                                      

ЗАКОН УКРАЇНИ “ПРО КОМЕРЦІЙНИЙ ОБЛІК ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ ТА ВОДОПОСТАЧАННЯ”
І МІФИ ДОВКОЛА НЬОГО

    2 серпня 2017 року набрав чинності Закон України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”. Це - один із пакету законодавчих актів, що мають на меті привести ринок надання житлово-комунальних послуг в Україні у цивілізований стан, сприяти енергозбереженню, а відтак – і енергетичній незалежності нашої держави. Тим не менше, одразу після оприлюднення нового закону в мережі Інтернет навколо нього з’явилося чимало міфів. Ми обрали кілька найпоширеніших і нижче розглянемо, як ситуація виглядає насправді...26.09.2017                                                                                                                                                                      

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ

до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області
на період 2018 – 2020 роки

З метою забезпечення реалізації Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 04.12.2014 № 856-44-VІ, обласною державною адміністрацією та Київською обласною радою розробляється План заходів на 2018 – 2020 роки з реалізації Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року (далі – Стратегія).
    Найважливішим етапом його розробки є пропозиція з боку представників області (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Плану заходів. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів регіонального розвитку на період до 2020 року і визначено джерела їх фінансування...

читати далі...

25.09.2017                                                                                                                                                                      

    25 вересня під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулося засідання комісії з проведення районного огляду-конкурсу "Населений пункт найкращого благоустрою". Участь у засіданні взяли перший заступник голови адміністрації Д.Василевський, заступник голови районної ради М.Бойко, начальник управління Держпродспоживслужби у Згурівському районі Л.Данков, начальник філії «Згурівське районне дорожнє управління» І.Косилів, головний лікар Згурівської ЦРЛ В.Моцюк, редактор районної газети «Панорама» Л.Мельник, начальник КП «Згурівський комбінат комунальних підприємств» Т.Пітайчук, заступник начальника Згурівського ВП Переяслав-Хмельницького ВП ГУ НП в Київській області О.Яковець, начальник відділу освіти адміністрації В.Бойко, завідувач сектору житлово-комунального господарства, будівництва, містобудування та архітектури адміністрації Т.Мала.
   
В ході засідання членами комісії було підведено підсумки районного огляду–конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою». Переможці конкурсу будуть оголошені та нагороджені під час святкування 31-ої річниці утворення Згурівського району, яке відбудеться в суботу, 30 вересня.

25.09.2017                                                                                                                                                                     

 
    Вчора, 24 вересня, делегація від Згурівського району на чолі з головою райдержадміністрації В.Мозговим взяли участь у святкових заходах з нагоди відзначення 85-ої річниці утворення Київської області "Благословенна Київська земля", який відбувся на центральній площі міста Ірпеня.
 В наметовому містечку «Гостинна Київщина» Згурівський район мав гарну нагоду представити досягнення нашого щедрого краю. Зокрема, район презентував історичну і культурну спадщину, високі здобутки в розвитку харчової промисловості - продукцію ПАТ "Яготинський маслозавод "Яготинське для дітей", фермерські продукти з козиного молока ТМ "ZINKA" ФГ "Тетяна - 2011, досягнення культурно-мистецької діяльності району  - твори декоративно-ужиткового мистецтва талановитих майстрів Згурівщини.

    Кращі жителі Київщини були відзначені державними нагородами, високими званнями та відзнаками, а серед них наш земляк, вчитель Аркадіївського НВК Д.Скопич, який отримав звання заслуженого вчителя України.
    Солістка районного будинуку культури С.Халак взяла участь у святковому концерті талановитих дітей, учасників Всеукраїнського фестивалю «Яскраві діти України».
     Надзвичайно гарно та справді гідно виглядала Згурівщина серед інших районів і міст області.
     Нам є чим пишатися і до чого прагнути!


25.09.2017                                                                                                                                                                      

 25 вересня під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулося засідання колегії райдержадміністрації. Участь у засіданні взяли голова районної ради О.Івченко, перший заступник голови адміністрації Д.Василевський, заступник голови адміністрації Ю.Малафій, керівник апарату адміністрації К.Набіуліна, керівники управлінь, відділів, інших структурних підрозділів адміністрації, підприємств, установ та організацій району, селищний, сільські голови.  На порядок денний засідання винесені наступні питання: про стан готовності підприємств, установ, організацій житлово комунального господарства, паливно – енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району  до роботи в умовах осінньо - зимового період 2017/2018 років; особиста доповідь перед головою райдержадміністрації, щодо роботи із зверненнями громадян голови виконкому Середівської сільської ради В.Бондаренка; про соціально-економічний та культурний розвиток громади, виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Безуглівської   сільської ради, виконання  постанови Кабінету Міністрів України від 05.07.2004 №835 «Про внесення змін до Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади».

25.09.2017                                                                                                                                                                      

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 8 вересня 2017 року № 503 "Про проведення у Згурівському районі осіннього місячника благоустрою населених  пунктів"


22.09.2017                                                                                                                                                                      

Губернатор Київщини презентував новий порядок  розподілу бюджету області

21 вересня 2017 року, очільник Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган під час розширеної наради презентував новий порядок розподілу бюджету Київської області. У нараді взяли участь понад 700 осіб. Серед присутніх — практично всі сільські, селищні й міські голови Київщини, голови районних рад та районних адміністрацій, мери міст обласного значення, керівництво й депутати київської обласної ради.
    “Логіка й принципи розподілу коштів обласного бюджету дають можливість переконатися в прозорості, збалансованості та ефективності такого підходу. Бюджет розвитку Київщини запропоновано розділити на 3 рівні частини: програми пропорційного фінансування, антикризові програми та програми розвитку. Перша частина цих коштів повинна повертатися містам і селам пропорційно до їх внеску у формування бюджету області, друга — спрямовуватиметься на підтримку депресивних територій у частині подолання кризових явищ, а третя — на програми розвитку Київської області”, — повідомив Олександр Горган...

читати далі...

22.09.2017                                                                                                                                                                      

     22.09.2017 у Згурівській райдержадміністрації відбулося засідання конкурсної комісії  на заміщення вакантної посади головного спеціаліста по супроводженню програмних продуктів відділу прийому громадян управління соціального захисту райдержадміністрації.
     Участь у конкурсі брав один кандидат, який не пройшов тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного законодавства та знання спеціального законодавства.
      Конкурсна комісія райдержадміністрації прийняла рішення про визнання кандидата на вищезазначену посаду таким, що не пройшов конкурсний відбір.

22.09.2017                                                                                                                                                                      


Зміни до Порядку надсилання  органами ДФС
 податкових повідомлень-рішень

Броварська ОДПІ повідомляє платників податків, що 19.09.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.07.2017 № 658 «Про затвердження Змін до Порядку надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень платникам податків» (далі - Наказ № 658), яким внесені зміни до наказу Міністерства фінансів України від 28.12.2015  № 1204 «Про затвердження Порядку надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень платникам податків» (далі - Наказ № 1204).
    Зокрема, Наказом № 658 уточнено, що податкове повідомлення-рішення вважається належним чином врученим платнику податків (крім фізичних осіб), якщо його надіслано у порядку, визначеному ст. 42 Податкового кодексу України (далі - Кодекс). Тобто, документи вважаються належним чином врученими, якщо вони надіслані за адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) платника податків рекомендованим листом з повідомленням про вручення або особисто вручені платнику податків або його законному чи уповноваженому представникові. З платниками податків, які подають звітність в електронній формі, листування з контролюючими органами може здійснюватися засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог закону щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису. На вимогу платника податків, який отримав документ в електронній формі, контролюючий орган надає такому платнику податків відповідний документ у паперовій формі протягом трьох робочих днів з дня надходження відповідної вимоги (в письмовій або електронній формі) платника податків.

Податкове повідомлення-рішення вважається надісланим (врученим) фізичній особі, якщо його вручено їй особисто чи її представникові, надіслано на адресу за місцем проживання або останнього відомого місцезнаходження фізичної особи рекомендованим листом з повідомленням про вручення або у порядку, визначеному п. 42.4 ст. 42 Кодексу.
    Крім цього, у новій редакції Наказу № 658 викладено всі форми податкових повідомлень-рішень.
    З оновленим текстом Наказу № 1204 Ви можете ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).

Броварська ОДПІ


22.09.2017                                                                                                                                                                      

Київ покаже японське мистецтво по-українськи

    До святкування «Року Японії в Україні», а також з нагоди 25-ої річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною, у Києві відбудеться виставка «Японія і Я».
    Мешканців та гостей столиці ознайомлять з творчістю українських майстрів, натхнених Японією, загальнолюдськими цінностями та близькими поглядами майстрів на перспективи розвитку своїх народів в новому ХХI столітті.
    В проекті будуть представлені авторські ляльки на японську тематику (порцелянові, гіпсові, з полімерної глини, з японської маси для ліплення - паперклей, з пап’є-маше, текстильні та з інших матеріалів), тедді та тедді-долл. Також відвідувачі побачать антикварні японськи ляльки з приватних колекцій, живопис фунтиком, вишивки стрічками, мікро-вишивку хрестиком, витвори з печворку, японську вишивку сашико, японський квілтінг, живопис на японську тематику та інше.
    Заплановані проведення лекцій та майстер-класів для відвідувачів, літературні читання японських віршів та показ японського фільму.
Коли: 20-27 вересня
Де: галерея мистецтв ЦРБ ім.П.А.Загребельного (вул.Драйзера 6)

22.09.2017                                                                                                                                                                      

Декларацію на податкову знижку можна подати 
по 31 грудня 2017 року включно

Броварська ОДПІ нагадує, що кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2016 року, закінчилася, але не для осіб, які мають право подати декларацію з метою реалізації свого права на податкову знижку. Такі особи можуть подати декларацію по 31 грудня 2017 року включно.
    Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ) (п.п.14.1.170 п.14.1 ст.14 ПКУ).
        Фізична особа має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.
    Нагадуємо, що декларацію платник податків має право подати як на паперових носіях до ЦОП Броварської ОДПІ та підпорядкованих відділень, так і в електронному вигляді.
    Пунктом 179.8 ст. 178 ПКУ передбачено, що сума, яка має бути повернена платнику податку, зараховується на його банківський рахунок, відкритий у будь-якому комерційному банку, або надсилається поштовим переказом на адресу, зазначену у декларації, протягом 60 календарних днів після надходження такої декларації.
      Разом з тим, відповідно до ст.166 ПКУ платник податків має право на податкову знижку при дотриманні встановлених цією статтею умов та за наявності відповідних платіжних та розрахункових документів, копій договорів тощо.
    Повернення надміру утриманої (сплаченої) суми податку на доходи фізичних осіб на поточний рахунок платника здійснюється органом Казначейства на підставі висновку, поданого органом ДФС до відповідного органу Казначейства.

Броварська ОДПІ

22.09.2017                                                                                                                                                                      

За неповний 2017 рік ОСББ залучили вдвічі більше коштів на енергоефективність за програмою «теплих кредитів» ніж за весь 2016 рік

    За 8,5 місяців поточного року ОСББ та ЖБК взяли в державних банках 560 «теплих кредитів» на суму 120 млн гривень. Це у 2 рази більше ніж за весь 2016 рік, коли ОСББ отримали 435 кредитів на суму 61 млн гривень.
    Як розповів Голова Держенергоефективості С.Савчук, у третій рік дії програми «теплих кредитів» інтерес ОСББ до енергоощадності розпалився з більшою силою. Цьому є кілька пояснень. По-перше, мешканці багатоповерхівок бачать успіхи інших учасників програми. По-друге, держава надає ОСББ найбільшу компенсацію – від 40% до 70% суми «теплого кредиту». По-третє, ОСББ можуть розраховувати на додаткове відшкодування відсоткової ставки чи суми кредиту від місцевої влади. У результаті ОСББ мають унікальну нагоду реалізувати необхідні зазвичай недешеві заходи за половину їхньої вартості і навіть менше...


22.09.2017                                                                                                                                                                      

Як звітувати неприбутківцям, які не привели у відповідність свої установчі документи

Відповідно до положень Податкового кодексу України (далі - Кодекс) неприбуткові організації, внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій  зобов’язані були до 01 липня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність до норм Кодексу та у цей самий строк подати копії таких документів до контролюючого органу.
    У разі недотримання зазначених норм такі установи після 01 липня 2017 року втрачають ознаку неприбутковості та виключаються контролюючим органом з Реєстру. Тобто стають  платниками податку на прибуток підприємств.
        Отже, протягом 2017 року така організація має два "статуси": не є платником податку на прибуток (до 01.07.2017 року) та є платником податку на прибуток (з 01.07.2017 року) і, відповідно, повинна відзвітувати за два таких періоди.
        Порядок звітування вищевказаних платників, яких з 01 липня 2017 року виключено з Реєстру та які з 01.07.2017 року по 31.12.2017 року отримали статус платника податку на прибуток, наступний:
за період з 01.01.2017 року по 30.06.2017 року неприбуткова організація подає до органів ДФС Звіт за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року (який для таких організацій дорівнює періоду з 01.01.2017 року по 30.06.2017 року), та фінансову звітність за перше півріччя 2017 року - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, тобто з граничним строком подання Звіту 01 березня 2018 року;
за період з 01.07.2017 року по 31.12.2017 року така організація повинна подати до контролюючого органу декларацію з податку на прибуток підприємств за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року із показниками діяльності, обрахованими за період з 01.07.2017 року по 31.12.2017 року, та фінансову звітність за 2017 рік - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, тобто з граничним строком подання Декларації 01 березня 2018 року.
        Відповідні роз’яснення надані листом ДФС України від 10.08.2017 року № 21192/7/99-99-12-02-04-17.


Броварська ОДПІ

21.09.2017                                                                                                                                                                       

«Теплі кредити», ЕСКО, енергоменеджмент, проекти із заміщення газу – все це не лише дієві інструменти підготовки громад до опалювального сезону, але і розвиток економіки місцевих громад!

    У День енергоефективності, що відбувся 20 вересня у рамках ХІІІ Українського муніципального форуму в Одесі, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав міських, селищних та сільських голів використовувати комплексний підхід до підготовки до опалювального сезону. Мова йде і про «теплі кредити», і ЕСКО, і енергоменеджмент, і проекти із встановлення твердопаливних котелень тощо...


21.09.2017                                                                                                                                                                       

У КОДА відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС

    19 вересня 2017 року під головуванням першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Савченка проведено позачергове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Предметом обговорення було питання щодо протипожежного стану об’єктів з масовим перебуванням людей: закладів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, оздоровчих та фізкультурно-оздоровчих закладів та інших, в тому числі об’єктів організованого відпочинку дітей в районах та містах обласного значення. Члени Комісії заслухали доповіді керівників відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, а також аналіз реального протипожежного стану об’єктів від Головного управління ДСНС у Київській області...


21.09.2017                                                                                                                                                                       

Виїзний  прийом  громадян  у  селах

Дата

Час

Назва населеного пункту

Хто проводить прийом

25.09.2017

14.00

с. Турівка

Василевський Д.Г.
перший заступник голови адміністрації

26.09.2017

14.00

с. Черевки

Малафій Ю.Б.
заступник голови адміністрації

27.09.2017

14.00

с.Любомирівка

Мозговий В.М.
голова адміністрації

         Прийом  громадян  проводитиметься  в  приміщеннях  сільських  рад

 21.09.2017                                                                                                                                                                       

 Увага!

    27.09.2017 – проведення прямого телефонного зв’язку з завідувачем сектору житлово-комунального господарства, будівництва, містобудування та архітектури  райдержадміністрації Малою Т.С., за телефоном 5-00-21.

21.09.2017                                                                                                                                                                       

Увага!  Розширений прийом!

    28 вересня 2017 року в малій залі Згурівської районної державної адміністрації з 09:00 до 12:00 в рамках національного проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції» відбудеться розширений прийом громадян.
  Бажаючі взяти участь у розширеному прийомі повинні попередньо зареєструватись на прийом в приймальні громадян до 27.09.2017. Телефон приймальні громадян 5-08-92.

20.09.2017                                                                                                                                                                       

До відома жителів сіл Турівка, Мала Супоївка Згурівського району
 Згурівська районна державна адміністрація інформує

    Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24.05.2017 № 281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області» та згідно плану проведення громадських слухань з питань охорони громадського порядку у населених пунктах Згурівського району у вересні-жовтні 2017 року відбудуться громадські слухання з питань охорони громадського порядку, а саме:                  
       29 вересня - с. Турівка
       04 жовтня - с. Мала Супоївка
    У слуханнях візьмуть участь голова Згурівської райдержадміністрації Валерій Мозговий, заступник начальника Згурівського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Олександр Яковець, дільничні офіцери поліції сектору превенції Згурівського ВП,  голови сіл Турівка, Мала Супоївка та жителі відповідних населених пунктів.
      Під час громадських слухань дільничні офіцери прозвітують про стан правопорядку та злочиності на території населених пунктів.
     Також буде проведено анонімне анкетування жителів населених пунктів щодо стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.
       Для забезпечення ґрунтовного обговорення питання забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, стану правопорядку та злочинності в своїх населених пунктах, жителі сіл можуть внести свої пропозиції та зауваження до Згурівської райдержадміністрації, до початку проведення громадських слухань, за номером телефону 5-15-57.

20.09.2017                                                                                                                                                                       
  
   
    Сьогодні, 20 вересня,  відбулися громадські слухання
з питань охорони громадського порядку в Аркадіївській сільській раді.
   У громадських слуханнях взяли участь голова адміністрації В.Мозговий, Аркадіївський сільський голова М.Степаненко, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб, установ та організацій, жителі населеного пункту та депутатський корпус сільської ради.
    Перед присутніми прозвітував дільничний офіцер сектору превенції Згурівського ВП О.Вакуленко, який також озвучив ситуацію стосовно криміногенної ситуації, стану дотримання законодавства і забезпечення охорони громадського порядку в населеному пункті.

20.09.2017                                                                                                                                                                       

    20.09.2017 під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулося засідання комісії Згурівської райдержадміністрації з питань дотримання земельного законодавства. На порядок денний засідання винесено питання передачі в оренду земельної ділянки орієнтовною площею 15 га.
    Документи подані: гр. С.Штапир та СП ТОВ "Нива Переяславщини" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту отримання їх власниками документів, що посвідчують право власності на цю земельну ділянку.
    За результатами головування  винесено попереднє рішення щодо передачі земельної ділянки в оренду СП ТОВ "Нива Переяславщини" та встановлено розмір орендної плати 7% від нормативно-грошової оцінки. Представником прокуратури було заявлено прохання щодо більш детального вивчення документів.


20.09.2017                                                                                                                                                                       

24 вересня в м. Ірпінь відбудуться урочистості з нагоди святкування
85–ої  річниці утворення Київської області 

Шановні мешканці та гості Київщини!

    У неділю, 24 вересня, в м. Ірпінь (м.Ірпінь, Центральна площа, вул.. Шевченка, 2а) відбудеться обласний урочистий захід з нагоди святкування  85 – річниці утворення Київської області «Благословенна Київська земля».
    Для гостей свята буде працювати наметове містечко «Гостинна Київщина», де кожний район та місто обласного значення представлять досягнення свого краю. Також відбудуться святковий концерт за участі аматорських колективів, учасників Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Яскраві діти України» та конкурси і розваги, святковий феєрверк.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:

12.00 – 18.00 – святкові заходи до Дня Київщини (презентація досягнень громад районів та міст області, сільськогосподарських підприємств, виступи аматорських колективів, конкурси, розваги);
15.00 – 17.00 – огляд презентаційних наметів районів та міст області «Гостинна Київщина»;
17.00 – 18.00 – урочистості з нагоди святкування 85 - річниці утворення Київської області;
18.00 – 21.00 – святковий концерт за участі учасників Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Яскраві діти України»;
21.00 – святковий феєрверк.
Запрошуємо всіх на ювілей Київщини!

Київська обласна державна адміністрація

19.09.2017                                                                                                                                                                       

    Сьогодні, 19 вересня, під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового, за участі першого заступника голови адміністрації Д.Василевського, військового комісара Згурівського РВК О.Шакуна, начальника Згурівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури Р.Шполянського, заступника начальника  Згурівського районного відділення поліції О.Яковця, головного лікаря Згурівської ЦРЛ В.Моцюка, головного спейіаліста з мобілізаційної роботи апарату адміністрації О.Зленка відбулася нарада з керівниками силових структур району.
   На нараді заслухані питання стану залучення військовозобов’язаних до служби в ЗСУ за контрактом та криміногенної ситуації в районі.

18.09.2017                                                                                                                                                                       

Держенергоефективності вітає рішення Укргазбанку та IFC посилити співпрацю, що позитивно вплине і на фінансування «зелених»
проектів в Україні

    15 вересня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у церемонії підписання угоди між провідним українським еко-банком «Укргазбанк» (http://www.ukrgasbank.com) та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, http://www.ifc.org), відповідно до якої банк приєднується до Глобальної програми торговельного фінансування IFC на суму від 20 млн доларів...18.09.2017                                                                                                                                                                       

Сергій Савчук: Наше завдання - створити інструменти залучення інвестицій в українські «зелені» проекти

    «Впродовж останніх трьох років прийнято чимало законодавчих стимулів для виробників «чистої» енергії. Тепер ми працюємо над можливостями збільшення фінансування проектів у цій сфері. Тобто створюємо відповідні фінансові інструменти у співпраці з міжнародними партнерами», - розповів Голова Держенергоефективності С.Савчук в ефірі програми «Час. Підсумки дня» на 5 каналі...

читати далі...

18.09.2017                                                                                                                                                                       

Купівля-продаж нерухомого майна

Кожна людина у повсякденному житті стикається з правовими питаннями. Звичайно, однією із найбільш розповсюджених дій людини, є укладання цивільних договорів, зокрема договорів купівлі-продажу. В умовах ринкової економіки він є основним регулятором взаємовідносин між виробниками і споживачами, відносин у сфері розподілу й перерозподілу матеріальних благ, забезпечуючи вільний і оптимальний розвиток усіх форм власності. Одним з різновидів договору купівлі-продажу є договір на відчуження чи придбання нерухомого майна.
           Розвиток ринку нерухомості є гарантією реалізації основного конституційного права громадян – права приватної власності, права мати майно у власності: володіти, користуватися і розпоряджатися ним на свій розсуд...

читати далі... 


18.09.2017                                                                                                                                                                       

Сергій Савчук: 25% енергії з відновлюваних джерел до 2035 року – нова ціль України відповідно до Енергетичної стратегії

    Схвалена Урядом Енергетична стратегія України до 2035 року передбачає посилення розвитку відновлюваної енергетики як однієї із складових досягнення енергетичної незалежності. На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час круглого столу “Нова енергетична стратегія України: Інвестиційні можливості та виклики”, проведеного Комітетом ВРУ з питань ПЕК та Міненерговугілля під головуванням народного депутата України Олександра Домбровського...

читати далі...


18.09.2017                                                                                                                                                                       
   
    Кожному зрозуміло, щоб досягти матеріального благополуччя треба знайти на ринку праці більш високооплачувану роботу. На сьогоднішній день ринок праці в основному потребує кваліфікованих працівників за робітничими професіями. Щоб відповідати сучасними вимогами роботодавців служба зайнятості проводить навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації з метою орієнтації безробітних на професії, які актуальні на ринку праці.
    14 вересня 2017 року у Згурівському професійному ліцеї відбулася зустріч директора Згурівського районного центру зайнятості Хоменко В.Г. з директором ліцею Шевченком В.В., який докладно розповів про робітничі професії та навчальні програми за якими проводиться навчання (підвищення кваліфікації), матеріально-технічну базу закладу. Зустріч пройшла цікаво та змістовно.

14.09.2017                                                                                                                                                                       

14 вересня – День мобілізаційного працівника

Шановні військовослужбовці, працівники мобілізаційних підрозділів!

    Щиро вітаємо вас із професійним святом — Днем мобілізаційного працівника!
   Повсякденна наполеглива праця, високий рівень моральних, ділових і професійних якостей та відповідальність за доручену справу — це основні риси, які характеризують військовослужбовців та працівників, що займаються мобілізаційною роботою і вдосконаленням мобілізаційної готовності Українського війська.
  З нагоди професійного свята щиро дякуємо військовослужбовцям, працівникам і ветеранам мобілізаційних підрозділів за їх наполегливу і самовіддану працю. 
    Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добробуту і затишку у ваших родинах, нових звершень задля зміцнення оборонної могутності нашої Батьківщини.

18.09.2017                                                                                                                                                                       

УРЯД ВИДІЛИТЬ 1 МЛРД ГРИВЕНЬ НА ПІДТРИМКУ ФЕРМЕРІВ

    13 вересня, Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про схвалення Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки». Уряд офіційно визначив фермерство  як  найбільш оптимальну форму розвитку сільського господарства і основний пріоритет державної підтримки. Кабінет міністрів України запропонує  Верховній Раді передбачити в державному бюджеті на 2018 рік  1 млрд гривень на підтримку фермерів.
«Ми маємо підняти українське фермерство на абсолютно новий якісний рівень. Це дасть можливість створити нові робочі місця на селі, наситити якісними продуктами внутрішній український ринок  та зробити значний внесок у розвиток національної економіки», - зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.


14.09.2017                                                                                                                                                                       

    14 вересня під головуванням голови Згурівського райдержадміністрації, голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Мозгового В.М. відбулось засідання постійної комісії з питань ТЕБ та НС. На засіданні розглянуто питання:
1. Виконавська дисципліна
2. Про стан підготовки об`єктів ЖКГ до роботи в осінньо-зимовий період.
3. Щодо протипожежного захисту та технічного стану закладів освіти району.
4. Про затвердження першочергових заходів щодо запобігання виникнення пожеж, інших НС та виконання (дотримання) вимог законодавства у сфері пожежної безпеки у закладах освіти Згурівського району.
5. Про попередження виникнення отруєння серед населення продуктами харчування та дикоростучими грибами.

14.09.2017                                                                                                                                                                       

За три роки, за розрахунками Уряду, кількість робочих місць, створених фермерами, має зрости в 5 разів – з 100 тис до 0,5 млн

        - розвинуте фермерство забезпечить створення нових робочих місць на селі
·         сприятиме вирішенню проблеми із безробіттям в сільській місцевості
·         забезпечить розвиток сільських територій.
    Мета Уряду – підтримка переробки сировини  всередині країни
·         це дозволить збільшити валютну виручку від аграрного експорту
·          підвищити прибутковість виробників сільгосппродукції.
    «Впровадження системної підтримки фермерства дозволить збільшити виробництво валової продукції сільського господарства  вдвічі за три роки  до 12% та  розвинути переробку сировини  всередині країни», - зазначив перший заступник мінагрополітики Максим Мартинюк.
    Також він наголосив на тому, що програма підтримки  підкріплена значним фінансовим ресурсом: «В наступному році Уряд пропонує закласти в держбюджеті рекордну суму на підтримку фермерських господарств – 1 млрд гривень. Крім того, продовжують діяти і  інші напрямки підтримки, зокрема, надання пільгових кредитів, часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання, здешевлення переробного обладнання»
Як програма допоможе фермерам
·         Програма включає в себе фінансові інструменти підтримки виробництва тваринницькоїпродукції, садівництва,  виноградарства та переробки сільськогосподарської продукції.
·         Будуть здешевлені агрокредити  і агрострахування, надана підтримкафермерам-початківцям.
·         Для розвитку садівництва виноградарства, хмелярства та вирощування органічної  продукції планується  проведення спеціальних земельних аукціонів на право оренди земель.
·         Будуть створені стимули для технічного переозброєння фермерів, збільшення  площ підорганічними культурами (прогноз приросту -10%), а також відновлення галузей тваринництва.
Як Програма вплине на економіку країни
·         В результаті  очікується збільшення частки фермерських господарств у виробництві продукції сільського господарства до 12%
·         орієнтація на переробку продукції в середині країни замість сировинної моделі сільського господарства
·         зростання кількості створених фермерами робочих місць в п’ять разів  - із 100 тис до 0,5 млн.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету міністрів України


14.09.2017                                                                                                                                                                      

Територіальні сервісні центри МВС вперше опублікували усі питання тестів з ПДР

    Від сьогодні кожен охочий може безперешкодно підготуватися до складання теоретичного іспиту з ПДР для отримання посвідчення водія у сервісних центрах МВС. На сайті Головного сервісного центру МВС оприлюднили нові питання тестів з варіантами відповідей, усі їх можна завантажити безкоштовно за посиланням: http://hsc.gov.ua/index/avtoshkoli/ekzamenatsijny-pitannya/
    Окрім того, на сайті працює безкоштовний онлайн-тест 24/7 http://pdr.hsc.gov.ua/test-pdd/uk/, за допомогою якого кожен водій може перевірити власні знання. Він повністю відповідає реальним умовам складання теоретичного іспиту: триває 20 хвилин та складається з 20 питань, котрі система для кожного нового тесту генерує рандомно. Кількість спроб пройти тест є необмеженою.
    «Новий сервіс викликав бум зацікавлення тисяч людей: за 2 місяці на сайті зареєструвалося 40 425 громадян. Загальна кількість спроб скласти тест – 926 519, з них успішна кількість спроб – 251 668. Нові питання тестів з ПДР та вільний доступ до них – важливий перший крок у площині змін процесу складання іспиту для отримання посвідчення водія. Другим стане запровадження фото- та відеофіксації практичної частини складання іспитів», – зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.
    Нагадаємо, нові тести презентували та запустили 1 липня 2017 року. Оновлення теоретичної частини стало одним з важливих кроків впровадження якісних стандартів складання іспитів для отримання посвідчень водія. Тепер питання категоризовані, актуалізовані, сформульовані просто та логічно, не мають двох правильних відповідей, супроводжуються зрозумілими ілюстраціями.
    Дізнатися, як отримати водійське посвідчення вперше, а також знайти інструкції щодо найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС можна на сайті hsc.gov.ua. За консультаціями та додатковою інформацією щодо роботи сервісних центрів МВС можна звертатися за телефоном (044) 290-18-99 або на офіційну сторінку Головного сервісного центру МВС у Facebook.


14.09.2017                                                                                                                                                                       

Сьогодні, 14 вересня, під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового, за участі військового комісара Згурівського РВК О.Шакуна, заступника начальника Згурівського ВП ГУ НП України в Київській області О.Яковця, в.о.головного лікаря Згурівської ЦРЛ Н.Марищенко, головного спеціаліста з мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками силових структур району. На нараді заслухані питання стану залучення військовозобов’язаних до служби в ЗСУ за контрактом та криміногенної ситуації в районі.


13.09.2017                                                                                                                                                                       

   
    13 вересня 2017 року відповідно до календарного плану у Любомирівській сільській раді відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку за участі першого заступника голови Згурівської райдержадміністрації Д.Василевського, Любомирівського сільського голови В.Гуменюк, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних служб, установ та організацій.

    На зустрічі були присутні члени виконкому, директор школи, депутати сільської ради, члени адмінкомісії та жителі населеного пункту.
    Під час зустрічі присутні заслухали звіт дільничного офіцера сектору превенції Згурівського ВП старшого лейтенанта І.Великодного, який озвучив ситуацію стосовно криміногенної ситуації, стану дотримання законодавства і забезпечення охорони громадського порядку в населеному пункті. Учасники громадських слухань розглянули ряд актуальних та проблемних питань, які найбільше турбують жителів населеного пункту. За результатами розгляду питань було надано обґрунтовані роз’яснення.

13.09.2017                                                                                                                                                                       

Коли реєструється податкова накладна у разі подання платником податку скарги на рішення про відмову у її  реєстрації

В зв’язку з надходженням запитань від платників податків, Броварська ОДПІ повідомляє наступне:
    Процедуру розгляду скарг на рішення комісії ДФС, яка приймає рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН), затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 04 липня 2017 року № 485 «Про затвердження Порядку розгляду скарг на рішення комісії Державної фіскальної служби про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».
    Скарги подаються платником ПДВ до ДФС України протягом 10 календарних днів після отримання ним рішення комісії ДФС про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування. При цьому якщо останній день строку припадає на вихідний або святковий день, останнім днем такого строку вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем.
    За результатами розгляду скарги комісія з питань розгляду скарг приймає одне з таких рішень:
•     задовольняє скаргу та скасовує рішення комісії ДФС;
•     залишає скаргу без задоволення та рішення комісії ДФС без змін.
    Задоволення скарги є підставою для реєстрації в ЄРПН податкових накладних/розрахунків коригування, зазначених у скарзі, з урахуванням вимог п. 200 прим. 1.3 ст. 200 прим. 1 ПКУ.
    Якщо мотивоване рішення щодо скарги не надсилається платнику податку протягом строку, визначеного п. 56.23 ст. 56 ПКУ, а саме – протягом 10 календарних днів з дня отримання скарги ДФС, така скарга вважається повністю задоволеною на користь платника податку з дня, що настає за останнім днем зазначеного строку.

Броварська ОДПІ


13.09.2017                                                                                                                                                                       

 До уваги платників! 15.09.2017 останній день подання заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування з IV кварталу 2017 року

В разі обрання переходу на спрощену систему оподаткування суб'єкт господарювання подає до контролюючого органу заяву не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Суб'єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року. Перейти на спрощену систему оподаткування можуть наступні категорії фізичних осіб - підприємців:
    Відповідно до п.п. 1 п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до платників єдиного податку, які відносяться до першої групи, належать фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300000 гривень;
    До платників єдиного податку, які відносяться до другої групи, згідно з п.п. 2 п. 291.4 ст. 291 ПКУ належать фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

-         не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

-         обсяг доходу не перевищує 1500000 гривень.

До платників єдиного податку, які відносяться до третьої групи, належать фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, не обмежена та у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 5000000 гривень (п.п. 3 п. 291.4 ст. 291 ПКУ).
    Разом з цим, п. 291.5 ст. 291 ПКУ визначено, що не можуть бути платниками єдиного податку першої - третьої груп  суб’єкти господарювання (фізичні особи - підприємці), які на день подання заяви про реєстрацію платником єдиного податку мають податковий борг.

Броварська ОДПІ


13.09.2017                                                                                                                                                                       

До відома жителів сіл Аркадіївка, Турівка  Згурівського району

 Згурівська районна державна адміністрація інформує

    Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24.05.2017 № 281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області» та згідно плану проведення громадських слухань з питань охорони громадського порядку у населених пунктах Згурівського району у вересні 2017 року відбудуться громадські слухання з питань охорони громадського порядку, а саме:           
       20 вересня - с. Аркадіївка

       29 вересня - с. Турівка

    У слуханнях візьмуть участь голова Згурівської райдержадміністрації Валерій Мозговий, заступник начальника Згурівського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Олександр Яковець, дільничні офіцери поліції сектору превенції Згурівського ВП,  голови сіл Аркадіївка, Турівка та жителі відповідних населених пунктів.
      Під час громадських слухань дільничні офіцери прозвітують про стан правопорядку та злочиності на території населених пунктів.
     Також буде проведено анонімне анкетування жителів населених пунктів щодо стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.
       Для забезпечення ґрунтовного обговорення питання забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, стану правопорядку та злочинності в своїх населених пунктах, жителі сіл можуть внести свої пропозиції та зауваження до Згурівської райдержадміністрації, до початку проведення громадських слухань, за номером телефону 5-15-57.


13.09.2017                                                                                                                                                                       

Сергій Савчук: Фінляндія готова залучати технології та інвестиції у сферу виробництва енергії з відходів в Україні

    Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів переговори з представниками фінської компанії «Ferroplan» (https://www.ferroplan.fi/en/main/), яка спеціалізується на реалізації екологічних проектів  з переробки відходів та очистки води.
    Наразі компанія вивчає можливості встановлення в українських містах сміттєпереробних заводів з подальшим виробництвом енергії. Такі проекти будуть надзвичайно корисні громадам, адже вирішуватимуть екологічні та енергетичні проблеми. Водночас, для інвесторів важливим питанням залишається рентабельність та окупність встановлення подібних об’єктів...

читати далі...

12.09.2017                                                                                                                                                                       

    Вихідними, з нагоди Дня фізичної культури і спорту та  30-ти річного ювілею Згурівської дитячо-юнацької спортивної школи на стадіоні «Старт» відбулася церемонія нагородження.
    Голова Згурівської райдержадміністрації В.Мозговий та голова районної ради О.Івченко вручили Почесні грамоти управління фізичної культури і спорту  Київської обласної державної адміністрації С.Довгому, Ю.Митьку, Б.Малафію, тренерам-викладачам з футболу Згурівської ДЮСШ. Подяки управління ФКІС отримали О.Рибінський,  тренер-викладач з легкої атлетики Згурівської ДЮСШ, А.Хруленко, тренер-викладач з дзюдо, В.Остапенко, вчитель фізкультури, керівник гуртка з туризму Згурівської ЗОШ, О.Лаврушенко, голова Згурівської районної федерації футболу, Ю.Тимченко, директор Згурівської ДЮСШ.

Свої нагороди також отримали кращі гравці збірних команд ДЮСШ з футболу:

2001-2002 р.н.

А.Менжерес – Згурівська ЗОШ

Д.Митько – Л.Слобідський НВК

(Тренер С.Довгий)

2003-2004 р.н.

Д.Кушніренко – Згурівська ЗОШ

Є.Войцеховський – Згурівська ЗОШ

(Тренер Ю.Митько)

2005-2006 р.н.

Б.Дроб – Безуглівська ЗОШ

О.Демиденко – Згурівська ЗОШ

(Тренер Б.Малафій)

    Очільники району побажали всім з нагоди свята  великої наполегливості і наснаги, спортивних і життєвих перемог, удачі та підкорення нових спортивних висот.

 

08.09.2017                                                                                                                                                                       

 10 вересня - День пам’яті жертв фашизму

    З 1962 року світова спільнота визначила кожну другу неділю вересня Міжнародним днем пам’яті жертв фашизму саме тому, що у цьому місяці відзначаються дві дати, пов’язані з Другою світовою війною: день її початку і день  її повного завершення.
    День пам’яті жертв фашизму - це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в результаті гігантського, нелюдського експерименту. Це мільйони солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули один з одним, але ще більше - мирних жителів, які гинули під бомбами, від хвороб і від голоду.
    Фашизм – його звіряче обличчя назавжди закарбувалось в свідомості  людей, які пережили це страшне лихоліття у фашистській неволі.
    Немає такої країни, яка б виграла від правління нацистів, немає такої нації, яка б збагатилася матеріально або духовно в результаті їх володарювання. Найстрашніша ідеологія - та, яка робить людину винуватою від народження тільки за кров, яка тече в її жилах. Ідеологія нацизму принесла руйнування як тим, хто її вигодував, так і тим, хто їй протистояв.
    Тільки на окупованій території колишнього СРСР фашисти замучили й знищили близько 10 млн. мирних жителів, в тому числі жінок, дітей і людей похилого віку.
    На жаль, усе менше серед нас людей, які пережили страждання у фашистській неволі. Для людей, які пройшли всі жахи війни, найголовнішою цінністю є мир. А фашизм для молоді має бути пересторогою!
    Розбудовуючи власну державу, ми маємо пам’ятати про кожен наш крок, про кожну історичну віху – сумну і радісну, вчитися на помилках, робити все можливе, аби подібне не повторилося.
   Цього дня схилімо голови в глибокій жалобі в пам’ять про тих, хто став жертвою нищівного фашистського режиму. Збережімо мир та суспільну злагоду в соборній незалежній Україні.

 Згурівська райдержадміністрація, районна рада

08.09.2017                                                                                                                                                                     

10 вересня – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Шановні працівники Згурівської дільниці ПАТ «Київоблгаз»!

    Згурівська райдержадміністрація, районна рада щиро вітають вас з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!
    Ви робите дуже потрібне і благородне діло – несете тепло й затишок у будинки українців, сприяєте забезпеченню енергетичної незалежності району.
    Переконані, що за будь-яких, найскладніших умов ваш професійний та громадський обов’язок полягатиме в тому, щоб бездоганно робити свою справу.
    Від щирого серця бажаємо колективу Згурівської дільниці міцного здоров'я, щастя, оптимізму, трудової наснаги. Нехай доля завжди посміхається вам, а робота приносить задоволення та втіху. Нехай людська повага і визнання крокують поруч з вами щодня, а життя буде багатим на радісні й світлі події, вагомі здобутки в усіх справах та починаннях!

08.09.2017                                                                                                                                                                       

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту

 

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

 

    За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

    Це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу. Сьогоднішнє зростання рядів сподвижників фізичної культури і спорту – добра ознака утвердження в суспільстві ідеалів людської краси і духовного здоров’я, одвічного прагнення людини до самовдосконалення.

     Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді та їх батьків.

    Славний 30-річний ювілей цього дня святкує Згурівська дитячо-юнацька спортивна школа.

    Від щирого серця зичимо всім працівникам ДЮСШ та їх вихованцям високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого району. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів Згурівщини. 

    Бажаємо усім міцного здоров’я та краси, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, спортивних і життєвих перемог, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!07.09.2017                                                                                                                                                                       

ЗАПРОШУЄМО ЗГУРІВЧАН ТА ГОСТЕЙ СЕЛИЩА НА ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

   
    Заходи відбудуться 9 вересня на стадіоні "Старт" та у парковій зоні.

9.30 - офіційна частина з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 30-ти річного ювілею Згурівської ДЮСШ

10.30 - початок спортивної програми із видів спорту:
- легкоатлетичний забіг (дві вікові групи, хлопці і дівчата), паркова зона
- легка атлетика (дошкільнята) 60 м - стадіон
- легка атлетика (школярі, 1 вікова група, хлопці), 400 м, стадіон
- мініфутбол (школярі, хлопці, 5+1, тайми по 7 хв. - стадіон
- перетягування канату (школярі, 7*7) - стадіон

13.00 - підведення підсумків змагань, нагородження переможців

13.00 - тур обласних змагань з міні-футболу за участі команд Згурівського району та м. Славутич

07.09.2017                                                                                                                                                                       

  
    Сьогодні, 07 вересня, голова адміністрації В.Мозговий та перший заступник гллрви адміністрації Д.Василевський взяли участь у Дні поля, який відбувся на базі  ТОВ ВП «Сан» с. Красне за участю ТОВ «Українська аграрно-хімічна компанія» та компанії Bayer і Adob, разом з провідними насіннєвими компаніями.
    Даний захід присвячений технологіям догляду та продуктам для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур, а також демонстрації гібридів кукурудзи, соняшника та сортів сої.


07.09.2017                                                                                                                                                                       

ПЛАН ВИЇЗНИХ ПРИЙОМІВ НА ВЕРЕСЕНЬ - ЖОВТЕНЬ 2017 РОКУ
 ЗГУРІВСЬКОГО БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ


07.09.2017                                                                                                                                                                       

Уряд затвердив порядок розрахунку середньозважених тарифів на тепло з газу для подальшого встановлення тарифів на тепло з альтернативних джерел

   6 вересня на засіданні Уряду схвалено розроблений Держенергоефективності порядок розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію з газу, її транспортування та постачання для потреб населення та бюджетних установ.
    Це рішення є необхідним для належного виконання Закону України від 21.03.2017 №1959-VIII, яким запроваджується стимулюючий тариф на тепло з альтернативних джерел...

читати далі...

07.09.2017                                                                                                                                                                       

До уваги роботодавців!

    Розпочався конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.
    Мінрегіон інформує про проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄC у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України...

читати далі...


06.09.2017                                                                                                                                                                       

  
   Сьогодні, 06 вересня,  відбулися громадські слухання в Малоберезанській сільській раді
.
  У громадських слуханнях взяли участь перший заступник голови адміністрації Д.Василевський, Малоберезанський сільський голова В.Трикіша, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб, установ та організацій, жителі населеного пункту та депутатський корпус сільської ради.
    Перед присутніми прозвітував дільничний офіцер сектору превенції Згурівського ВП лейтенант поліції І.Великодний, який також озвучив ситуацію стосовно криміногенної ситуації, стану дотримання законодавства і забезпечення охорони громадського порядку в населеному пункті.


06.09.2017                                                                                                                                                                       

ЗГУРІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
ПОВІДОМЛЯЄ

    З січня 2017 року на порталі Державної служби зайнятості (Центрального апарату) почав функціонувати новий сервіс « Електронна черга реєстрації безробітних».
    Даний сервіс забезпечує можливість зарезервувати час для відвідування до спеціаліста з метою реєстрації у службі зайнятості та отримання консультацій.
    Електронна черга забезпечує підтримку і розширення можливостей самообслуговування громадян, зниження впливу фактору географічного розташування на отримання послуг, можливість отримання повного спектру послуг без зниження їх якості.
    Використовуйте новий сервіс « Електронна черга реєстрації безробітних».

06.09.2017                                                                                                                                                                       

    За сприяння відділу з питань праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації проведено навчання відповідальних за газове господарство та операторів газових котелень району, які будуть забезпечувати безаварійну та безперебійну роботу котелень в опалювальному сезоні 2017-2018 років. Навчання проводили спеціалісти учбового центру "КСІМЕ" м. Київ.06.09.2017                                                                                                                                                                       

Виїзний  прийом  громадян  у  селах

Дата

Час

Назва населеного пункту

Хто проводить прийом

11.09.2017

14.00

с. Вознесенське

Василевський Д.Г.
перший заступник голови адміністрації

12.09.2017

14.00

с. Жуківка

Малафій Ю.Б.
заступник голови адмінстрації

13.09.2017

14.00

с. Мала Березанка

Мозговий В.М.
голова адміністрації

         Прийом  громадян  проводитиметься  в  приміщеннях  сільських  рад

06.09.2017                                                                                                                                                                       

До відома жителів сіл Любомирівка, Аркадіївка Згурівського району

 Згурівська районна державна адміністрація інформує

    Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24.05.2017 № 281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області» та згідно плану проведення громадських слухань з питань охорони громадського порядку у населених пунктах Згурівського району у вересні 2017 року відбудуться громадські слухання з питань охорони громадського порядку, а саме:    
       13 вересня - с. Любомирівка

       20 вересня - с. Аркадіївка

    У слуханнях візьмуть участь голова Згурівської райдержадміністрації Валерій Мозговий, заступник начальника Згурівського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Олександр Яковець, дільничні офіцери поліції сектору превенції Згурівського ВП,  голови сіл  Любомирівка, Аркадіївка та жителі відповідних населених пунктів.
      Під час громадських слухань дільничні офіцери прозвітують про стан правопорядку та злочиності на території населених пунктів.
     Також буде проведено анонімне анкетування жителів населених пунктів щодо стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.
       Для забезпечення ґрунтовного обговорення питання забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, стану правопорядку та злочинності в своїх населених пунктах, жителі сіл можуть внести свої пропозиції та зауваження до Згурівської райдержадміністрації, до початку проведення громадських слухань, за номером телефону 5-15-57.


05.09.2017                                                                                                                                                                       


  с

05.09.2017                                                                                                                                                                       

  05.09.2017 у приміщенні відділу освіти Згурівської РДА за ініціативою компанії Bis Soft  відбулася он-лайн нарада щодо впровадження автоматизованої інформаційної системи моніторингу та керування паливно-енергетичними ресурсами, що споживаються бюджетними установами. У нараді взяли участь  начальник відділу освіти Згурівської райдержадміністрації В.Бойко, головний інженер з обслуговування комп’ютерної техніки  відділу освіти П.Наконечний, головний спеціаліст цивільного захисту адміністрації  О.Приходько.

На нараді було наголошено на важливості впровадження автоматизованої системи. Використання автоматизованої системи  дозволить відповідати міжнародним стандартам енергоефективності ISO-5001, що, в свою чергу, дозволить оптимізувати споживання енергетичних ресурсів, знизити витрати бюджету на їх оплату та залучити інвесторів для впровадження енергоефективних заходів. Тільки за рахунок її впровадження і належного контролю за споживанням економія може становити 10%.

04.09.2017                                                                                                                                                                       

    Під керівництвом голови районної державної адміністрації В.Мозгового, в понеділок, 04 вересня, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю першого заступника голови адміністрації Д.Василевського, заступника голови адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.
    На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти. Особлива увага зверталася на забезпечення повноцінного харчування дітей в навчальних закладах району та забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя в закладах освіти.
    По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району та звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства. 


04.09.2017                                                                                                                                                                       


Розпорядження
 Згурівської районної державної адміністрації від 04 вересня № 475 "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби"


Умови проведення конкурсу

04.09.2017                                                                                                                                                                       

Хто з «єдинщиків» може бути платником  ПДВ?

Для цілей оподаткування податком на додану вартість (далі – ПДВ) відповідно до п. 180.1 ст. 180 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платником податку, зокрема, є будь – яка особа, що зареєстрована або підлягає  реєстрації як платник податку.
     У разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з розділом V ПКУ, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1000000 гривень (без урахування ПДВ), така особа зобов’язана зареєструватися як платник податку у контролюючому органі за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) з дотриманням вимог, передбачених ст. 183 ПКУ, крім особи, яка є платником єдиного податку першої – третьої групи (п. 181.1 ст. 181 ПКУ).
     Застосування спрощеної системи оподаткування регламентовано главою 1 розділу XIV ПКУ.
     Статтею 297 ПКУ, зокрема передбачено, що платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з ПДВ з операцій з постачання товарів, робіт та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, крім ПДВ, що сплачується фізичними особами та юридичними особами, які обрали ставку єдиного податку, визначену п.п. 1 п. 293.3 ст. 293 ПКУ, а також що сплачується платниками єдиного податку четвертої групи.
     Згідно із п. 293.3 ст. 293 ПКУ відсоткова ставка єдиного податку для платників третьої групи встановлюється у розмірі:
     3 відсотки доходу – у разі сплати ПДВ згідно з ПКУ;
     5 відсотків доходу – у разі включення ПДВ до складу єдиного податку.
     Ставка єдиного податку, визначена для третьої групи у розмірі 3 відсотки,  може бути обрана:
     а) суб’єктом господарювання, який зареєстрований платником ПДВ відповідно до розділу V ПКУ, у разі переходу ним на спрощену систему оподаткування;
     б) платником єдиного податку третьої групи, який обрав ставку єдиного податку в розмірі 5 відсотків, у разі добровільної зміни ставки єдиного податку;
     в) суб’єктом господарювання, який не зареєстрований платником ПДВ, у разі його переходу на спрощену систему оподаткування або зміни групи платників єдиного податку шляхом реєстрації платником ПДВ відповідно до розділу V ПКУ (п. 293.8 ст. 293 ПКУ).
     Враховуючи зазначене, платниками ПДВ можуть бути фізичні та юридичні особи платники єдиного податку третьої групи, які обрали ставку єдиного податку у розмірі 3 відсотки доходу, а також сільськогосподарські товаровиробники - платники єдиного податку четвертої групи.

Броварська ОДПІ


04.09.2017                                                                                                                                                                       

До уваги платників податків

Податковий календар на вересень 2017 року01.09.2017                                                                                                                                                                       

ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії

    Президент Петро Порошенко витрачає власні кошти на придбання зброї, яку передає Збройним силам України.
Про це повідомляють ресурс Ukrainian military pages та народний депутат Володимир Ар'єв.
    Так, ukrmilitary.com пише, що з початку російської агресії прот
и України Петро Порошенко витратив понад 500 млн гривень власних коштів на допомогу ЗСУ, в тому числі декілька десятків мільйонів для 3-го окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій (до 2016 року оперативного командування "Південь" Сухопутних військ).
    "Серед переданої допомоги автомобілі, бронежилети, спорядження, форма, теплі речі, а також 100 снайперських комплексів, у складі: 82-х 7-62-мм карабінів Z-10 (308 Winchester) та 18 гвинтівок Savage під набій 338 Lapua Magnum, оптика, далекоміри та десятки тисяч набоїв", – уточнює видання.
    21 серпня під час візиту президента до 3-го окремого полку спецпризначення, який дислокується у Кропивницькому, командир полку передав Порошенку символічний подарунок із гільзами від набоїв випущених з цих гвинтівок, з прізвищами загиблих побратимів, зазначає ресурс.

УКРАЇНСЬКА ПРАВДА
http://www.pravda.com.ua/news/2017/08/31/7153635/


31.08.2017                                                                                                                                                                       

1 вересня – День знань

Дорогі діти, вчителі, батьки! 

    Згурівська райдержадміністрація, районна рада щиро вітають всіх вас із традиційним вересневим святом – Днем знань.
    Перше вересня — особливий і хвилюючий момент для кожного з нас: і для першокласників, які вперше переступають поріг школи, і для одинадцятикласників, для яких цей навчальний рік стане останнім; для батьків, які хвилюються не менш ніж учні, і для вчителів, які щоденно віддають свої знання, навчають та виховують.
    Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.
    У цей святковий день від всієї душі бажаємо усім учням успіхів у навчальному процесі, гарних оцінок, цікавих занять, вірних товаришів. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.
    Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за тепло ваших сердець та ваш внесок у розвиток підростаючого покоління, за яким стоїть майбутнє нашої держави. Натхнення вам, мудрості і терпіння!
    Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!


31.08.2017                                                                                                                                                                       

5 пріоритетних пакетів законопроектів осені


31.08.2017                                                                                                                                                                       

УРЯД ПІДВИЩИВ ЗАРПЛАТИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

ПІСЛЯ УХВАЛЕННЯ ПЕНСІЙНОЇ РЕФОРМИ УРЯД ЗАПРОПОНУЄ ПАРЛАМЕНТУ РОЗГЛЯНУТИ ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО ПІДВИЩЕННЯ ВІЙСЬКОВИХ ПЕНСІЙ

    30 серпня Кабінет Міністрів України змінив порядок нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям. Рішення уряду  відновлює соціальну справедливість по відношенню до військових і посилює їх соціальний захист. Порядок нарахування грошового забезпечення військовослужбовців не змінювався з часів Радянського союзу.  Він не тільки застарів, а й був вкрай несправедливим. В основу грошового утримання входили оклади за військовим званням та посадою. Виплати військовим складалася з мізерних окладів, які становили лише  10-15% всієї суми забезпечення, і 17 видів надбавок.
    По-перше, такі надбавки були неефективними. По-друге, військові пенсії нараховувалися саме з урахуванням окладу. Тому така система призводила до того, що військовослужбовці отримували вкрай низькі пенсії.
    Уряд повністю змінив цю систему. Розміри посадових окладів військовослужбовців будуть підвищені з урахуванням чинної мінімальної заробітної плати (з 1 січня 2017 року МЗП зросла вдвічі і становить 3200 грн) і запроваджених спеціальних тарифних коефіцієнтів. 
    Нова система нарахування зарплат військовослужбовцям підвищить їхні посадові оклади, а відтак і їхні пенсії у майбутньому. Перегляд грошового забезпечення – це лише перший крок, який запанував уряд щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців. Наступним кроком має стати підвищення військових пенсій. Відповідний законопроект прем’єр-міністр Володимир Гройсман має намір подати до парламенту після ухвалення пенсійної реформи.
    Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України:
Військовослужбовці заслуговують на повагу та зростаюче фінансове забезпечення. Зараз відбувається формування проекту бюджету на 2018 рік. Ми працюємо з Президентом, РНБО, з точки зору формування необхідних ресурсів для підтримки обороноздатності. Одразу після ухвалення загальної пенсійної реформи, наступний крок – нове законодавство по забезпеченню пенсій військовослужбовцям. Це також наш пріоритет. Нам потрібно рухатися від рішення до рішення. Немає жодних підстав думати, що проблеми, які накопичилися десятиріччями, ми не вирішимо. Впевнений, ми все вирішимо. Ситуація зміниться, і люди це відчують.


31.08.2017                                                                                                                                                                       

  31 серпня під головуванням голови Згурівського райдержадміністрації, голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Мозгового В.М. відбулось засідання постійної комісії з питань ТЕБ та НС. На засіданні розглянуто питання:
1. Виконавська дисципліна
2. Про затвердження Плану залучення сил і засобів для гасіння пожеж на сміттєзвалищах. 
3. Про затвердження Додаткових Заходів щодо обладнання споруд підземного простору в населених пунктах Згурівського району для забезпечення укриття з урахуванням потреб осіб з інвалідністю.
4. Про стан протипожежного захисту закладів освіти, культури, медичних закладів та стаціонарних відділень для постійного або тимчасового проживання людей похилого віку у с. Войтове та с. Турівка.
5. Щодо профілактики та зниження рівня кількості пожеж в екосистемах, загибелі та травмування людей на них.
6. Щодо проведення інспекційних обстежень та визначення проблемних ділянок охоронних зон ліній електропередач напругою від 10 до 750 Кв.

31.08.2017                                                                                                                                                                       

    Сьогодні, у малому залі райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови адміністрації Д.Василевського відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 31-ї річниці утворення Згурівського району.
    Основні питання, що обговорювалися на засіданні стосувалися благоустрою селища, населених пунктів району, прилеглих територій, підприємств, установ, організацій, їх будівель та підготовки до урочистих заходів, які будуть проходити під час святкування. Були враховані пропозиції членів оргкомітету щодо проведення заходів із відзначення Дня району.

30.08.2017                                                                                                                                                                       

   
    Сьогодні, 30 серпня,  відбулися громадські слухання в Жуківській сільській раді
.
  У громадських слуханнях взяли участь перший заступник голови адміністрації Д.Василевський, Жуківський сільський голова О.Литвиненко, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб, установ та організацій, жителі населеного пункту та депутатський корпус сільської ради.
    Перед присутніми прозвітував дільничний офіцер сектору превенції Згурівського ВП О.Вакуленко, який також озвучив ситуацію стосовно криміногенної ситуації, стану дотримання законодавства і забезпечення охорони громадського порядку в населеному пункті.


29.08.2017                                                                                                                                                                       


До відома жителів сіл Мала Березанка, Любомирівка Згурівського району

 Згурівська районна державна адміністрація інформує

    Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24.05.2017 № 281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області» та згідно плану проведення громадських слухань з питань охорони громадського порядку у населених пунктах Згурівського району у вересні 2017 року відбудуться громадські слухання з питань охорони громадського порядку, а саме:     
        06 вересня - с. Мала Березанка

       13 вересня - с. Любомирівка

    У слуханнях візьмуть участь голова Згурівської райдержадміністрації Валерій Мозговий, заступник начальника Згурівського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Олександр Яковець, дільничні офіцери поліції сектору превенції Згурівського ВП,  голови сіл  Мала Березанка, Любомирівка та жителі відповідних населених пунктів.
      Під час громадських слухань дільничні офіцери прозвітують про стан правопорядку та злочиності на території населених пунктів.
     Також буде проведено анонімне анкетування жителів населених пунктів щодо стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.
       Для забезпечення ґрунтовного обговорення питання забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, стану правопорядку та злочинності в своїх населених пунктах, жителі сіл можуть внести свої пропозиції та зауваження до Згурівської райдержадміністрації, до початку проведення громадських слухань, за номером телефону 5-15-57.

29.08.2017                                                                                                                                                                       

    24 серпня 2017 року  на стадіоні «Старт» відбувся турнір з футболу, присвячений святкуванню 26-ої річниці Дня Незалежності України.
 На зелений газон вийшли 8 команд: Щасливе(с.Щасливе), Садовод (с.Нова Олександрівка), А.С (Аркадіївка.Середовка), Усівка (с.Усівка), Кристал (с.Мала Березанка), Нова (с.Нова Оржиця), Згурівка (смт.Згурівка), Дружба (с.Лизогубова Слобода)
   Команди-учасники змагалися за груповою систмою,а призові місця розподілили таким чином:
За 3 місце боролися команди«Усівка»-«Дружба»1-1(по пенальті 3-4)
Гра за перше місце»Садовод»-«Згурівка»1-2. Переможців турніру відзначили кубками,а також вручили грамоти.

Головний спеціаліст відділу культури, молоді і спорту
М.Ткаченко

29.08.2017                                                                                                                                                                       

Порядок призначення і виплати компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги

    Постановою Кабінету Міністрів України 29.04.2004р. №558 із змінами, внесеними згідно з урядовим рішенням №428 від 10.09.2014р. затверджено Порядок призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги. Згідно вищезазначеного нормативного акту право на призначення щомісячної виплати мають непрацюючі громадяни, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.
    Для призначення даного виду компенсацій фізичній особі, яка надає соціальні послуги необхідно звернутись до уповноваженого представника сільської ради/громади  або до управління соціального захисту населення з відповідними документами, а саме...

29.08.2017                                                                                                                                                                       

УВАГА БЕЗКОШТОВНИЙ СЕМІНАР!


  Броварська ОДПІ запрошує  юридичних осіб,  фізичних осіб-підприємців  на семінар-практикум на тему “Алгоритм дій при зупиненні  в реєстрації податкової накладної.  Актуальні  питання”.
  У семінарі візьмуть участь   начальник відділу адміністрування ПДВ території обслуговування Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області Красник О.В. та заступник начальника відділу адміністрування ПДВ території обслуговування Броварської ОДПІ Несвіт В.А. 

   Семінар-практикум відбудеться  05 вересня 2017 року о  10-00 годині  за адресою:

   м. Бровари вул. Київська, 286, 4 поверх, актова зала

   (початок реєстрації о 9-30).

   Довідки за телефоном (04594)5-30-29


29.08.2017                                                                                                                                                                       

Порядок призначення і виплати компенсацій фізичним особам,
які надають соціальні послуги

    Постановою Кабінету Міністрів України 29.04.2004р. №558 із змінами, внесеними згідно з урядовим рішенням №428 від 10.09.2014р. затверджено Порядок призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги. Згідно вищезазначеного нормативного акту право на призначення щомісячної виплати мають непрацюючі громадяни, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги...

читати далі...


25.08.2017                                                                                                                                                                       

     Україна давно чекала свого зоряного часу. І він настав 24 серпня 1991 року. Зійшла над Україною зоря Волі, Свободи, зоря Самостійності і Незалежності, така очікувана та випробувана долею.
    Те, до чого століттями  прагнули наші пращури, збулося! Перед усім світом українці засвідчили, що державницька ідея нашого народу - незнищенна. Ми самостійно почали писати  історію своєї землі, адже в ній – наші духовні, корені, і вона дала нам горде ймення - українець!
   26 - ту річницю незалежності України 24 серпня відзначили на Згурівщині. Участь в урочистостях взяли керівництво району, представники трудових колективів району, політичних партій та громадських організацій району, громадськість...

читати далі...


23.08.2017                                                                                                                                                                        

  Кожна нація, виборюючи незалежність та розбудовуючи державу, обирає символи своєї єдності, сили, свободи та честі. Найбільш шанованим серед таких для українців є Державний прапор України. Ми бережемо та шануємо його як найвищу національну святиню.
     Під рідним знаменом український народ утвердив віковічну мрію багатьох поколінь про державність, соборність та самостійність. Із ним ішли в бій і сторіччя тому,і нині, за нього віддавали і віддають життя.
       Благородні синій та жовті його кольори уособлюють миролюбство та ратну працю мільйонів людей великої України – від півночі до півдня, від сходу і до заходу.
   Український прапор – це наш історичний дух, наша совість і незламність, це – вічно жива пам’ять про героїчне минуле, це – гордість, слава і велич нації.
        Сьогодні, 23 серпня, з нагоди величного свята, Дня Державного Прапора України, біля приміщення райдержадміністрації відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, за участі керівництва району, представників трудових колективів району, громадськості.
       З вітальними словами до присутніх звернулися голова адміністрації В.Мозговий та голова районної ради О.Івченко.
"У цей день ми піднімаємо Державний Прапор України на знак вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги всіх нас до державних символів України. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо дань пам'яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв'язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу. Нехай кожен з присутніх винесе звідси у св