31.01.2017

  Сьогодні, 31 січня, голова адміністрації В.Мозговий провів нараду з керівниками силових структур району, в якій взяли участь  заступник голови райдержадміністрації Ю.Малафій, головний лікар Згурівської ЦРЛ  В.Моцюк, начальник Згурівського районного віділення Переяслав-Хмельницького відділу ГУ НП в Київській області А.Медуниця, представник Згурівського районного військового комісаріату В.Рубанчук, провідний спеціаліст з питань  оборонної роботи та роботи з правоохоронними органами апарату адміністрації І.Явон.
    Учасники наради обговорили питання виконання завдання по набору на контрактну службу до Збройних сил України, стан криміногенної ситуації в районі.


31.01.2017

Сергій Савчук: Потенційні інвестори у «зелені» проекти повинні мати гарантоване право на вільне отримання технічних умов на приєднання до мереж

    27 січня 2017 року в Агентстві під головуванням Голови Держенергоефективності Сергія Савчука за участю представників профільних Комітетів ВРУ, асоціацій і бізнесу відбулася нарада, присвячена вирішенню питання приєднання об’єктів відновлюваної енергетики до електричних мереж.
    «У цьому році Уряд взяв курс на розвиток економіки і в цьому контексті відновлювана енергетика може стати потужним локомотивом змін, оскільки будь-який «зелений» проект – це нові інвестиції та додаткові робочі місця. Тому терміново потрібно нарощувати виробництво електроенергії з відновлюваних джерел в рамках Національного плану дій до 2020 року, – заявив на початку засідання Голова Агентства. – Сьогодні ми приділяємо особливу увагу усуненню бар’єрів на цьому шляху. Ключовий з них – це проблема «резервування» потужностей, які не використовуються. Це зумовлено безстроковою дією технічних умов на приєднання об’єктів до мереж»...

читати далі...


30.01.2017

    В неділю 29 січня в  приміщенні Згурівського ФОКу відбулися зональні змагання Чемпіонату Київської області з фут-залу серед дітей 2006-2007 р. н. Суперниками Згурівських спортсменів стали команди з м. Яготин та м. Переяслав-Хмельницький. В цей день суперники показали кращу гру , і в підсумку команда з м. Яготин переграла Згурівчан з рахунком 4 – 1 та команду з м. Переяслав-Хмельницький 3 – 2. І в третій зустрічі суперники з м. Переяслав-Хмельницький виявились краще підготовленими від Згурівської команди , результат матчу 6 – 0 на користь юнаків з м. Переяслав-Хмельницький.
       Наступних вихідних в  приміщенні Згурівського ФОКу відбудуться пів-фінальні змагання Чемпіонату Київської області з фут-залу серед дітей 2000-2001 р. н. – субота 04 лютого – змагатимуться команди : смт Згурівка , ФК «Гатне» Київо-Святошинського району та команда «Рубін» с. Пісківка Бородянського району.                                                                                                              
       По закінченню обласних змагань відбудеться третій тур другого кола Чемпіонату Згурівського району з фут-залу сезону 2016 – 2017 років у Вищій Лізі.
1.    «Крук - Безуглівка» - «Альянс» Згурівка 13:00-13:45
2.    «Автомобіліст-2» - «Гостинний двір» 13:50-14:35
3.    «Крук - Безуглівка» - «Зелена Брама» 14:40-15:25
4.    «Альянс» Згурівка» - «Автомобіліст-2» 15:30-16:15
5.    «Гостинний двір» - «Крук - Безуглівка» 16:20-17:05
      В неділю 5 лютого відбудеться дев’ятий тур першого кола Чемпіонату Згурівського району з фут-залу сезону 2016 – 2017 років у Першій Лізі.30.01.2017

       В суботу 28 січня в приміщенні Згурівського ФОКу відбулися зональні змагання Чемпіонату Київської області з фут-залу серед дітей 2004-2005 р. н. Суперниками наших юнаків стали хлопці з смт Баришівка , м. Березань та        м. Яготин. Команди боролись за дві путівки до пів-фіналу. Найсильнішими виявились з м. Яготин , які зіграли в нічию із Згурівчанами ( 0 – 0 ) та перемогли команди з м. Баришівка ( 3 – 0 ) та м. Березань ( 5 – 1 ). Другу путівку вибороли наші односельчани зігравши в нічию з м. Яготин ( 0 – 0) та     м. Баришівка ( 0 – 0 ) і з великим рахунком переграли м. Березань ( 9 – 1 ) . Тож вітаємо наших спортсменів які зустрінуться в пів-фіналі з м. Яготин та м. Баришівка в неділю 12 лютого в приміщенні Згурівського ФОКу , початок змагань о 10 : 00 , запрошуємо на перегляд всіх бажаючих. 

30.01.2017

Про стан організації роботи щодо  легалізації та своєчасної виплати заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах   району у 2016 році

     Заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємств та держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення. Вона є показником досягнень і прорахунків суспільства. Проблема несвоєчасної виплати заробітної плати – одна з найгостріших соціальних проблем, чим порушуються права працівників на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї, своєчасне одержання винагороди за працю, гарантовані статтями 43 та 48 Конституції України...


30.01.2017

   30 січня під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулося засідання колегії райдержадміністрації. Участь у засіданні взяли голова районної ради О.Івченко, заступник голови адміністрації Ю.Малафій, керівник апарату адміністрації К.Набіуліна, керівники управлінь, відділів, іннших структурних підрозділів адміністрації, керівники підпроиємств, установ та організацій району, селищний, сільські голови.
 На початку засідання голова адміністрації В.Мозговий та голова районної ради О.Івченко урочисто вручили В.Олійник грамоту обласного центру соціальних служб для cім'ї, дітей та молоді та грамоту Державного архіву Київської області В.Сушак, побажали їм успіхів у подальшів роботі та подарували квіти.
На порядок денний засідання винесені наступні питання:
1.Про стан  виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень та доручень голів обласної, районної державних адміністрацій у структурних підрозділах районної державної адміністрації, територіальних органах центральних органів виконавчої влади в районі.
2. Про стан виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування», підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до Згурівської районної державної адміністрації за 2016 рік.
3. Про стан організації роботи щодо легалізації та своєчасної виплати   заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах району у 2016 році.
4.Особиста доповідь перед головою райдержадміністрації, щодо роботи із зверненнями громадян начальника філії «Згурівське районне дорожнє управління» Косиліва І.С.
5.Звіт служби у справах дітей та сім`ї  Згурівської райдержадміністрації про стан виховання, дотримання і розвитку дітей в дитячих будинках сімейного типу та в прийомній сім`ї.
Вся інформація, розглянута на колегії прийнята до відома, відповідальним працівникам дані відповідні доручення.

29.01.2017

Звернення до Українського народу у звязку з Днем пам'яті Героїв Крут

Дорогі співвітчизники!

    Сьогодні ми вшановуємо подвиг молодих українців - старшин та юнкерів Першої Київської юнацької школи ім. Б.Хмельницького, бійців Помічного студентського куреня Січових стрільців - студентів київських вищих навчальних закладів та гімназистів старших класів. 29 січня 1918 року, невдовзі після проголошення незалежності Української Народної Республіки, вони на кілька днів зупинили просування на Київ московсько- більшовицької орди.
    Героїчний бій під Крутами назавжди вписаний на скрижалі національної історії - передусім як приклад волелюбності та незламності українського народу...

27.01.2017

29 січня українська громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут

    99 років тому молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.
На рубежі 1917-1918 рр. розгорнулася інтервенція російсько-більшовицьких військ в Україну. Керівництво УНР мусило вислати проти неї переважну частину своїх військ. Тоді ж було створено загін із числа добровольців (студенти, гімназисти), який було направлено для зміцнення оборони залізничної станції Крути під Ніжином.
29 січня 1918 року ця молодь під тиском переважаючих сил російських більшовиків опинилася у центрі бою без належної підтримки, але не відступила.
300 оборонців Крутів, курсантів військової школи, студентів і гімназистів, прийняли на полі нерівний бій із майже 5-тисячною більшовицькою армією, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі.
Бій тривав лише п'ять годин. У полон було захоплено і потім розстріляно 28 юнаків. Ціною свого життя юні герої зупинили наступ ворога на два дні.
Тіла загиблих героїв були перевезені до Києва і поховані на Аскольдовій могилі – старовинному кладовищі на Дніпровському схилі.
Цей подвиг став символом героїзму української молоді у боротьбі за незалежну Україну.
Гортаючи сторінки підручника з історії, дуже легко провести паралель між подіями сучасності та тими, що відбулися у нашій державі майже 100 років тому. Як і тоді, Україна у вогні та сльозах втрачає найкращих синів свого народу. У 1918 році під Крутами 300 молодих хлопців стали на захист власної держави і віддали за неї життя. Взявши в руки зброю, юнаки хоробро захищали свою землю. Сьогодні ж українці знову змушені боротися за Батьківщину зі зброєю в руках. Зовсім юні хлопці та дорослі чоловіки вирушають на жорстоку і несправедливу війну, часто - добровільно, аби захистити свою державу,  родину від російських окупантів.
Історія має здатність повторюватися. Проте ми пам'ятаємо про Героїв, які поклали душу і тіло за Україну.
Згадаймо цього дня всіх, чий подвиг є взірцем стійкості та самопожертви у відстоюванні незалежності і свободи, красномовним прикладом для патріотичного виховання молодих українців, всіх, хто поклав своє життя задля збереження цілісності та недоторканності рідної землі. Вічна слава Героям!

 Згурівська райдержадміністрація, районна рада

 

27.01.2017

    27 січня під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулося засідання комісії з добору земельних ділянок державної власності та/або прав на них, які можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами, і конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.
    Участь у засіданні взяли голова районної ради О.Івченко, керівник апарату адміністрації К.Набіуліна, начальник управління фінансів адміністрації Л.Єрмолюк, начальник відділу Дерземагенства Л.Литовка, начальник відділу агропромисловго розвику адміністрації С.Поліщук, начальник відділу культури, молоді і спорту Є.Волочнюк, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та державної реєстрації О.Миронець, землевпорядник Згурівської селищної ради.
    На порядок денний засідання було винесено наступні питання:
1.Про утворення  комісії з добору земельних ділянок державної власності та/або прав на них, які можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами, і конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах;
2.Про земельну ділянку державної власності, яка знаходиться за межами населеного пункту смт.Згурівка, Згурівської селищної ради та яка може виставлятися на земельні торги окремим лотом;
3. Про оголошення конкурсу про відбір виконавців робіт із землеустрою, оцінки земельної ділянки, виготовлення проекту землеустрою та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.
4.Різне.


27.01.2017

28-29 січня відбудеться Відкритий всеукраїнський військово-спортивний турнір «Бойова готовність»

У м. Фастів 28-29 січня відбудеться Відкритий всеукраїнський військово-спортивний турнір «Бойова готовність», присвячений пам’яті загиблого воїна АТО Івана Ступака.
Захід проводиться з метою розвитку національно-патріотичного руху, вдосконалення методів військово-патріотичного виховання, підняття престижу військової служби і підготовки молоді до захисту України, а також вшанування пам’яті і формування ціннісних орієнтирів та громадянської свідомості на прикладі мужності і героїзму загиблого в АТО фастівчанина - командира 2-ої роти 25-го батальйону територіальної оборони Івана Ступака та усіх, хто віддав своє життя на захист України...

читати далі...


27.01.2017

    27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, подій першої половини ХХ ст, пов’язаних з великими людськими втратами.
  Термін «Голокост» став загальновживаним по відношенню до хвилі терору проти єврейського населення, розпочатого Гітлером, та винищення нацистами під час Другої Світової війни євреїв та інших народів Європи.
   З нагоди  Дня пам'яті жертв Голокосту працівниками Згурівської районної бібліотеки було проведено історичну бесіду: «Трагедія, історія, пам’ять». Наш найсвятіший обов’язок сьогодні – наголошувалось у заході,- зберегти пам'ять про всіх, хто не дожив, недолюбив, пам'ять про страчених і ненароджених. Ніхто не має права про це забути.
     Віддамо шану пам'яті жертв Голокосту! Схилімо голови у хвилині скорботи про всіх покараних без вини!


27.01.2017


 27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту


    Щороку 27 січня Україна разом з усією світовою спільнотою вшановує пам'ять жертв Голокосту – мільйонів жінок, чоловіків і дітей, котрі загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни. Масштаби цієї страшної трагедії шокують: на українських землях жертвами Голокосту стали сотні тисяч представників єврейського народу та інших національностей, а в найбільшому нацистському таборі смерті Аушвіц поблизу польського міста Освенцим мученицькою смертю загинуло близько 1,4 мільйона людей.

    Пам'ять про невинно убієнних за національними, етнічними, релігійними, культурними ознаками має бути попередженням для людства про небезпеку, що таять в собі тоталітарні ідеології, зверхність, ненависть, ксенофобія та расизм.
    В цей день схилімо голови у скорботі за навіки полеглими у безіменних могилах і печах крематоріїв. Зробімо все можливе, щоб найбільші суспільні цінності – свобода, гуманізм, мир та злагода – завжди панували на нашій землі.

 

Згурівська райдержадміністрація, районна рада


26.01.2017

    
    26.01.2017 під головуванням голови Згурівського райдержадміністрації, голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Мозгового В.М. відбулось засідання постійної комісії з питань ТЕБ та НС. На засіданні розглянуто питання:
1. Про приведення будівель закладів освіти району у безпечний пожежний та техногенний стан.
2. Про вжиття невідкладних заходів щодо запобіганню виникнення НС  та забезпечення умов життєдіяльності населення в зимово-весняний період 2017 року
3. Про заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об`єктах району в зимово- весняний період 2017 року.
4. Про створення та функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони.
5. Щодо неможливості використання генеральних планів населених пунктів району за відсутності в них розділів ІТЗ ЦЗ.
6. Про підведення підсумків роботи районної комісії з питань ТЕБ та НС у 2016 році.


26.01.2017

  26 січня 2017 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Малафія Ю.Б. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглядалися питання щодо захисту житлових та майнових прав дітей, надання демобілізованим учасникам антитерористичної операції одноразової матеріальної допомоги.
    Із заявами та документами присутніх ознайомила секретар засідання Летяк Т.П. Члени комісії детально вивчили та обговорили кожне питання порядку денного та, керуючись чинним законодавством України, захищаючи житлові і майнові права дітей, присутні на засіданні прийняли виважені відповідні рішення. Також службі у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації рекомендовано подати до Київської обласної державної адміністрації клопотання про надання учасникам антитерористичної операції одноразової матеріальної допомоги.


26.01.2017

   26 січня 2017 року в малій залі Згурівської районної державної адміністрації в рамках національного проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції» відбувся розширений прийом громадян за участі голови райдержадміністрації Мозгового В.М.,заступника голови райдержадміністрації Малафія Ю.Б., керівника апарату райдержадміністрації Набіуліної К.П., начальника Згурівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу Національної поліції в Київскій області, начальника управління соціального захисту населення, начальника відділу освіти Згурівської райдержадміністрації, головного лікаря Згурівської ЦРЛ, редактора районної газети «Панорама»,  начальника відділу культури, молоді та спорту, заступника головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги,  начальника Згурівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури, провідного інспектора загального відділу апарату райдержадміністрації.
    Під час розширеного прийому громадян розглянули скаргу Конавченка В.Г.,на дії та бездіяльність службових осіб Згурівської райдержадміністрації та прийняли рішення підготувати судовий позов щодо захисту честі, гідності та ділової репутації.
    Метою проведення розширеного прийому громадян є впровадження публічного спілкування представників влади з громадянами України, що надасть можливість безпосереднього спілкування громади Згурівського району з керівниками підрозділів міської влади районного чи селищного рівня у форматі публічності. Формат прямого, публічного спілкування представників влади з громадянами посилить відповідальність державних службовців перед громадою та стане одним з дієвих механізмів боротьби з корупцією.
    Розширений прийом громадян в рамках проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції» в Згурівській РДА провели втретє. Наступний прийом громадян буде проведено 23 лютого 2017 року з 09:00 до 12:00. в малій залі Згурівської РДА.

26.01.2017

26 січня за сприяння відділу з питань праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося навчання з питань охорони праці керівників підприємств, установ, організацій, відповідальних за електрогосподарство та електротехнічного персоналу підприємств. Навчання проводили викладачі учбового центру «Київсистемаменеджмент» м. Київ. Участь у навчанні взали тридцять підприємств, установ та організацій району.
    За результатами навчання видано посвідчення та присвоєно відповідні групи електробезпеки згідно Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів.


26.01.2017

Сергій Савчук: Співпраця України та Фінляндії активізує бізнес та інвесторів впроваджувати спільні проекти з енергоефективності
та відновлюваної енергетики

    24 січня 2017 року у ході офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до Фінляндської Республіки підписано Меморандум про взаєморозуміння у сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива між Держенергоефективності та Міністерством закордонних справ Фінляндії.
    Меморандум має на меті налагодити тісну взаємовигідну співпрацю України та Фінляндії, щоб спільними зусиллями сприяти збільшенню виробництва енергії з відновлюваних джерел та підвищенню енергоефективності економіки...

читати далі...


25.01.2017

Сергій Савчук: Технічні умови із визначеним терміном дії стимулюватимуть інвесторів вчасно завершувати будівництво об’єктів відновлюваної енергетики

    Удосконалена у 2015 році система «зелених» тарифів дозволила пожвавити темпи розвитку відновлюваної енергетики в країні, активізувати приватні домогосподарства у використанні сонячної енергії. Обрано правильний напрямок руху і Держенергоефективності продовжує удосконалювати законодавство, аби стимулювати виробництво електроенергії з чистих джерел...


24.01.2017

   
   Сьогодні, 24 січня, під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулася нарада із  керівниками установ фінансово-економічної та господарської сфери Згурівського району. Участь у нараді взяли заступник голови адміністрації Ю.Малафій, начальники структурних підрозділів адміністрації, керівники установ та організацій району.  До порядку денного були винесені питання сплати податків, стан справ в економіці, промисловості,  основні проблеми земельної галузі, цивільного захисту. Були обговорені напрями подальшої роботи  установ фінансово-економічної та господарської сфер району.

    За наслідками наради головою адміністрації дано ряд доручень  відповідальним працівникам. 

24.01.2017

    24 січня у голови адміністрації В.Мозгового відбулася робоча нарада за участі голови районної ради О.Івченка, начальника районного відділу Держземагенства Л.Литовки, Згурівського селищного голови П.Ткачука та землевпорядника селищної ради щодо розгляду питання про включення до переліку земельних ділянок Згурівського району щодо проведення торгів з продажу права оренди на земельних торгах земельної ділянки по вул. Заводській в смт Згурівка за межами населеногно пункту, площею 12,0 га для підприємств торгівлі, згідно вимог ст. 122 Земельного Кодексу України.


24.01.2017

    Сьогодні, 24 січня, голова адміністрації В.Мозговий провів нараду з керівниками силових структур району, в якій взяли участь голова районної ради О.Івченко, заступник голови райдержадміністрації Ю.Малафій, головний лікар Згурівської ЦРЛ  В.Моцюк, представник Згурівського районного віділення Переяслав-Хмельницького відділу ГУ НП в Київській області Ю.Шусть, представник Згурівського районного військового комісаріату А.Синяченко, провідний спеціаліст з питань  оборонної роботи та роботи з правоохоронними органами апарату адміністрації І.Явон.
Учасники наради обговорили питання виконання завдання по набору на  контрактну службу до Збройних сил України, стан криміногенної ситуації в районі.


23.01.2017


   

     22 січня 2017 року Україна відзначила 99-ту річницю з дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Акт Злуки, проголошений у 1919 році, став здійсненням багатовікової мрії української народу – об’єднання усіх українських земель в єдину соборну і неподільну Українську державу. 

   З нагоди свята, 23 січня, у с. Турівка відбулися урочисті заходи та церемонія покладання квітів до пам’ятника М.Міхновському. Участь у заходах взяли голова Згурівської райдержадміністрації В.Мозговий, голова Згурівської районної ради О.Івченко, сільський голова В.Волочнюк, представники трудових колективів, учнівська молодь та пересічні мешканці громади.

    У своєму виступі голова адміністрації В.Мозговий зазначив, що в далекому 1919 році український народ довів – що є духовним цілим, об‘єднаним як спільною пам‘яттю про минуле, так і турботою та відповідальністю про прийдешнє.

«Ідея Соборності сьогодні в Україні є особливо актуальною для подолання штучного розмежування між Сходом і Заходом України, між центром і регіонами, між містом і селом, між старшим і молодшим поколіннями українців», - сказав Валерій Миколайович та закликав усіх згуртуватись для здійснення високої мети – процвітання демократичної і могутньої України, надійної запоруки щасливого життя її достойного народу.

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять полеглих воїнів, які в усі віки захищали Батьківщину, боролись за свободу і незалежність України...


23.01.2017

   На виконання Постанови КМУ від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» відділ з питань праці управління соціального захисту населення Згурівської райдержадміністрації оприлюднює відомості про проведення повідомної реєстрації угод (договорів)...


23.01.2017

ОГОЛОШЕННЯ!

    Головне управління ДСНС України у м. Києві запрошує на роботу чоловіків віком 18-30 років, які мають повну середню освіту, на посаду пожежних-рятувальників та водіїв спецавтомобілів (категорії "В", "С"). Графік роботи - доба через три, стабільна заробітна плата, відпустка 30 календарних діб у зручний для працівника час, безкоштовне навчання, забезпечення форменним одягом. Звертатися за тел: 433-55-33, 096-320-39-85, м. Київ вул. Світлицького, 37.

23.01.2017

   До Дня Соборності України, 22 січня, за фінансової підтримки керівника СП ТОВ «Нива Переяславщини» Мостіпана Олександра Олексійовича відбулись змагання з шахів між командами Яготинського та Згурівського районів.
       У напруженій та запеклій боротьбі перемогу здобула команда Яготинського району.
     Серед представників Згуріського району на високому рівні себе проявили працівник Згурівської ЦРЛ – Кузьменко М.Г., 85 річний та неодноразовий чемпіон нашого району Мирида А.Л., та керівник Згурівської аптеки № 157 Гончарук М.В.


23.01.2017

    В неділю 22 січня в  приміщенні Згурівського ФОКу відбулися зональні змагання Чемпіонату Київської області з фут-залу серед дітей 2002-2003 р.н. Суперниками Згурівських спортсменів стали команди з м. Яготин та « Центр спорт » з м. Бориспіль. В цей день суперники показали кращу гру, і в підсумку команда з м. Яготин переграла Згурівчан з рахунком 2 – 0 та команду з м. Бориспіль 4–2. І в третій зустрічі суперники з м.Борисполя виявились краще підготовленими за Згурівську команду, результат матчу 5–3 на користь юнаків з м.Бориспіль.
   Наступних вихідних в  приміщенні Згурівського ФОКу відбудуться зональні змагання Чемпіонату Київської області з фут-залу серед дітей 2004-2005 р.н. – субота 28 січня – змагатимуться команди: смт Згурівка, смт Баришівка, м.Яготин та м.Березань; неділя 29 січня - зональні змагання Чемпіонату Київської області з фут-залу серед дітей 2006-2007 р.н. – змагатимуться команди: смт Згурівка, смт Баришівка, м.Яготин та м. Березань.
   Запрошуємо всіх охочих вболівальників до перегляду даних змагань! Початок змагань о 10.00.


23.01.2017

       В суботу, 21 січня, в приміщенні Згурівського ФОКу відбулися зональні змагання Чемпіонату Київської області з фут-залу серед дітей 2000-2001 р.н. Суперниками наших юнаків стали хлопці футбольного клубу «Гатне» з Києво-Святошинського району. На жаль фортуна була не на нашому боці і у підсумку отримали дві поразки, перша гра закінчилась з рахунком 4 – 2 , а друга 8 – 2.
      Після закінчення обласних змагань на заміну молодим спортсменам на фут-зальне поле вийшли дорослі, відбувся другий тур другого кола Чемпіонату Згурівського району з фут-залу сезону 2016–2017 років у Вищій лізі.23.01.2017

Сергій Савчук: Проект рішення Уряду щодо продовження програми «теплих» кредитів у 2017 році схвалено на Урядовому комітеті

      19 січня 2017 року на засіданні Урядового комітету з питань європейської, євроатлантичної інтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку схвалено проект постанови Кабінету Міністрів України щодо продовження у 2017 році популярної та затребуваної програми безповоротної фінансової допомоги населенню та ОСББ на утеплення житла.
    «Програма фінансової допомоги на впровадження енергоефективних заходів надзвичайно затребувана населенням та ОСББ. Це доводять і всезростаючий попит, який ми фіксували впродовж 2 років, і численні запити громадян, які очікують її продовження у цьому році», - прокоментував С. Савчук та додав, що більше 200 тисяч сімей, які стали учасниками програми, змогли впровадити енергоефективні заходи та вже значно менше сплачують за комунальні послуги...

читати далі...


23.01.2017

Сергій Савчук: Данія планує надати Україні технічну допомогу для розвитку відновлюваної енергетики та підвищення енергоефективності

     19 січня 2017 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів зустріч з представниками Міністерства закордонних справ Данії та данської компанії, з якими обговорив можливості залучення технічної допомоги Данії у сферах енергоефективності та відновлюваної енергетики України.
    «Україна слідує загальносвітовим трендам. Так, відповідно до взятих перед Європейським Союзом зобов’язань, ми розробили та прийняли Національний план дій з відновлюваної енергетики до 2020 року і поставили амбітну ціль - досягти 11% частки «зеленої» енергії у кінцевому енергоспоживанні. Реалізація плану потребує залучення більше 16 млрд. євро інвестицій. Для цього ми удосконалюємо законодавство», - зауважив Голова та пояснив, що, наприклад, удосконалена у 2015 році система «зелених» тарифів дозволила зробити «зелені» проекти більш інвестиційно-привабливими. У перспективі можна говорити про створення енергетичних кластерів у кожному регіоні країни...

читати далі...


20.01.201722 січня - День Соборності України


Дорогі жителі Згурівщини!

 

    22 грудня Україна відзначає великий день - день Соборності України. Як і День Незалежності, він знаменує собою одну з найбільших перемог нашого народу в історії - возз’єднання на своїй землі, в одній державі, визволених з неволі двох частин України: Наддніпрянщини (яка вийшла з Російської Імперії) і Західної України (яка вийшла з Австро-Угорщини).

    Тоді, у 1919 році, Акт злуки двох Україн був більше символічною подією, аніж дійсною. Однак вона залишила глибокий слід у пам’яті українців попри те, що невдовзі після неї в Україну вступила російська армія під командуванням Муравйова.

    Доля не судила нам і натішитися звільненням від режиму Януковича. Київський Майдан перетворився на бойовище, і перші загиблі від куль «беркуту» відкрили рахунок Небесній Сотні саме цього дня. А вже невдовзі велична жертовність Майдану продовжилася подвигом військовослужбовців, добровольців і волонтерів, які зробили, здавалось би, неможливе – локалізували на сході України озброєні до зубів терористичні банди, зупинили і тепер протистоять найбільшій і найпідступнішій світі військовій силі – російській армії. Ми безмежно пишаємося українським народом. Ми віримо в нашу перемогу. Революція Гідності, а тепер неоголошена війна – стали кузнею нової інтегральної української ідентичності. Жорстокість Путіна зробили те, чого не досягти сотням політичних актів, а саме: об’єднати український народ в одну націю.

    Слово СОБОРНІСТЬ включає в себе єдність і згуртування. Відбувається велике зцілення душі нашого народу – утвердження того, що є для нас найважливіше, утвердження цінностей, на яких маємо будувати наше майбутнє. Ми свідомі того, що майбутнє неможливо побудувати на корупції, на обмані, на порушенні свобод та гідності людини, на жадібності, брехні... Воно можливе лише на Правді… Разом ми велика сила.

    Тож бажаємо нам усім мужності і згуртованості, духу Правди й Свободи – бо тільки вони можуть допомогти подолати страх перед агресією Росії. І віри, оскільки вірою ми можемо здвигнути увесь той тягар минулого, який багато років закривав нашу українську душу. 

    Зичимо усім злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої Вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання демократичної і могутньої України, надійної запоруки щасливого життя її достойного народу!

 

Згурівська райдержадміністрація, районна рада

 

20.01.2017

    20 січня у малій залі адміністрації за ініціативи Згурівського районного центру зайнятості відбулася робоча нарада з керівниками ринкоутворюючих підприємств, депутатами місцевих рад, органами влади та соціальними партнерами. Участь у нараді взяли депутат обласної ради Є.Чубук, заступник голови районної ради М.Бойко, керівник апарату адміністрації К.Набіуліна, роботодавці, соціальні партнери, представники засобів масової інформації представники соціальних партнерів. Тема наради «Презентація послуг, що надаються службою зайнятості та шляхи удосконалення співпраці служби зайнятості із соціальними партнерами та роботодавцями». Проведення цього заходу викликано змінами які проходять в період реформування служби зайнятості.


20.01.2017

Сергій Савчук: У 2016 році місцева влада надала населенню та ОСББ у 3,2 рази більше додаткової фінансової допомоги на утеплення житла, ніж у 2015 році

    Завдяки ініційованій ще у 2015 році тісній співпраці Держенергоефективності та місцевої влади, активній двосторонній взаємодії, постійному діалогу та консультаціям, 2016 рік став проривним у запровадженні більше 200 місцевих програм додаткової фінансової допомоги населенню на впровадження енергоефективних заходів...

19.01.2017

Шановна громадо! 

    Згурівська райдержадміністрація, районна рада від щирого серця вітають вас зі Святом Водохреща, Богоявленням Господнім, Святим Йорданом.

    Цей день знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа.

    Прийнявши понад дві тисячі років тому хрещення в річці Йордан, Господь освятив усі водні простори Землі. Сьогодні Він освячує і кожного із нас під час нашого хрещення й, особливо, у День Богоявлення, коли ми очищаємось святою йорданською водою.

    Нехай свята вода, благословенна самим Господом, зцілить кожного із вас, ваші душі і тіла.

    У цей величний день щиро бажаємо, щоб ми очистили свої серця від усього недоброго і наповнили їх любов’ю, миром та великим бажанням бути гідними людьми, українцями, християнами. З роси і води вам! Христос Хрещається!18.01.2017

СЛУЖБА "101" ІНФОРМУЄ

ПІДВЕДЕННЯ  ПІДСУМКІВ  ДІЯЛЬНОСТІ  ЗА  2016  РІК

 

Традиційно, на початку нового року підбиваються певні підсумки діяльності за минулий рік. Як і в попередні роки, підсумки діяльності підведені і в  Згурівському РС та 26-ДПРЧ 6-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області. Отже, за 2016 рік...18.01.2017

Сергій Савчук: Навіть після різдвяних свят десятки мешканців багатоповерхівок голосують за утеплення своїх будинків і беруть участь у програмі "теплих" кредитів

    Попит на фінансову допомогу від Уряду та місцевої влади не вщухає навіть у свята. У перші два тижні нового року 10 ОСББ приєдналися до програми, оформивши "теплих" кредитів на 673 тис. гривень.
«Як бачимо, погодні умови та новорічно-різдвяні святкування не пригасили запал тих голів ОСББ, хто справді стоїть на захисті інтересів своїх мешканців, хто замислюється про завтрашній день, хто свідомо ставиться до енергозбереження та бачить в цьому рішення багатьох проблем, серед яких - зменшення енергоспоживання та комунальних платежів», - прокоментував Голова Держенергоефективності дані щотижневого моніторингу дії Урядової програми з енергоефективності...

читати далі...

18.01.2017

Про роботу спостережної комісії за 2016 рік.

Згідно з планом роботи спостережна комісії при Згурівській райдержадміністрації протягом 2016 року працювала над виконанням своїх основних завдань і функцій в межах наданих їй повноважень та забезпечувала організацію громадського контролю та проведення  виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбуття покарання. За 2016 рік проведено 12 засідань спостережної комісії...

читати далі...


18.01.2017

Сергій Савчук: У 2016 році місцева влада надала населенню та ОСББ у 3,2 рази більше додаткової фінансової допомоги на утеплення житла, ніж у 2015 році

      Завдяки ініційованій ще у 2015 році тісній співпраці Держенергоефективності та місцевої влади, активній двосторонній взаємодії, постійному діалогу та консультаціям, 2016 рік став проривним у запровадженні більше 200 місцевих програм додаткової фінансової допомоги населенню на впровадження енергоефективних заходів.
    «У 2016 році було розроблено та прийнято 216 місцевих програм з відшкодування населенню частини відсотків чи суми «теплих» кредитів. Це у 2,7 разів більше ніж у 2015 році. Тоді діяла 81 програма. Суми коштів, які передбачали у місцевих бюджетах, також зросли: у 2015 році на реалізацію програм було виділено 34 млн. грн, а у 2016 році – вже 71 млн.гривень»,  - прокоментував Голова Держенергоефективності дані моніторингу дії місцевих програм з енергоефективності в Україні...

читати далі...


17.01.2017
 

Довідка
про роботу апарату Згурівської райдержадміністрації в 2016 році

 Організація роботи апарату райдержадміністрації у 2016 році здійснювалась відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших нормативно-правових актів з питань організаційно-правової діяльності органів державної влади, Регламенту райдержадміністрації (затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 27.11.2007 № 671), Інструкцією з діловодства в структурних підрозділах Згурівської райдержадміністрації (затвердженою розпорядженням голови райдержадміністрації від 22.02.2012 № 106), Положення про апарат Згурівської райдержадміністрації (затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 12.07.2006 № 511)...

17.01.2017

Виїзний  прийом  громадян  у  селах


Дата

Час

Назва населеного пункту

Хто проводить прийом

24.01.2017

14.00

с. Шевченкове

Малафій Ю.Б.
заступник голови адміністрації

25.01.2017

14.00

с. Мала Супоївка

Мозговий В.М.
голова адміністрації

Прийом  громадян  проводитиметься  в  приміщеннях  сільських  рад

17.01.2017

Увага!  Розширений прийом громадян!

    26 січня 2017 року в малій залі Згурівської районної державної адміністрації з 09:00 до 12:00 в рамках національного проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції» відбудеться розширений прийом громадян.Бажаючі взяти участь у розширеному прийомі повинні попередньо зареєструватись на прийом в приймальні громадян до 24.01.2017. Телефон приймальні громадян 5-08-92.


17.01.2017

   
    17 січня  під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулася нарада із  керівниками установ фінансово-економічної та господарської сфери Згурівського району. Участь у нараді взяли заступник голови адміністрації Ю.Малафій, начальники структурних підрозділів адміністрації, керівники установ та організацій району.  До порядку денного були винесені питання сплати податків, стан справ в економіці, промисловості,  основні проблеми земельної галузі, цивільного захисту. Були обговорені напрями подальшої роботи  установ фінансово-економічної та господарської сфер району.

    За наслідками наради головою адміністрації дано ряд доручень  відповідальним працівникам. 

17.01.2017

    На виконання листа Міністерства аграрної політики та продовольства України від 05.12.2014 № 37-21-6-12/18638 відділ агропромислового розвитку Згурівської райдержадміністрації спільно з Департаментом агропромислового розвитку Київської ОДА та Інститутом обліку і фінансів НААН 17.01.2017 р. організував навчальний семінар для бухгалтерів сільськогосподарських підприємств за програмою САРА «Сертифікований професійний бухгалтер агробізнесу».
Фахівцями підготовлено семінар на тему «Бюджетно-податкові новації для аграріїв у 2017 році»
ЗМІСТ СЕМІНАРУ:

1.        БЮДЖЕТНІ НАДХОДЖЕННЯ.
2.        ПОДАТКОВА РЕФОРМА.
3.        ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ ПО НОВОМУ.
4.        ПЕРЕВІРКИ І ЗАПИТИ.
5.        ПДФО і ВЗ.
7.        СІЛЬГОСП ПДВ.
8.        ЄДИНИЙ ПОДАТОК 4-Ї ГРУПИ.
9.        ПОДАТОК НА НЕРУХОМЕ МАЙНО, ВІДМІННИЙ ВІД ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ.
10.    АКЦИЗНИЙ ПОДАТОК.
11.    РЕНТНА ПЛАТА ЗА СПЕЦВИКОРИСТАННЯ ВОДИ.
12.    СУДОВІ РІШЕННЯ.
13.    РІЗНЕ.
14.    ЗАКОНОПРОЕКТНА РОБОТА.
15.    ПРОФЕСІЙНА ПІДТРИМКА ІНСТИТУТУ ОБЛІКУ І ФІНАНСІВ.

17.01.2017

    Сьогодні, 17 січня, голова адміністрації В.Мозговий провів нараду з керівниками силових структур району, в якій взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ю.Малафій, головний лікар Згурівської ЦРЛ  В.Моцюк, представник Згурівського районного віділення Переяслав-Хмельницького відділу ГУ НП в Київській області Р.Верба, представник Згурівського районного військового комісаріату І.Рабосюк, начальник Згурівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури Р.Шполянський провідний спеціаліст з питань  оборонної роботи та роботи з правоохоронними органами апарату адміністрації І.Явон.
    Учасники наради обговорили питання виконання завдання по набору на  контрактну службу до Збройних сил України, стан криміногенної ситуації в районі. 

16.01.2017

    16 січня відбулася розширена апаратна нарада при голові адміністрації В.Мозговому за участі голови районної ради О.Івченка, заступника голови адміністрації Ю.Малафія, керівника апарату адміністрації К.Набіуліної, керівників підприємств, установ та організацій району, керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів адміністрації, селищного, сільських голів. На порядку денному питання: про стан захворювання на грип та ГРВІ та забезпечення ліками аптечних закладів району, про дотримання норм діючого законодавства при підготовці розпоряджень голови райдержадміністрації, про організацію громадських робіт у 2017 році на території Згурівського району, особиста доповідь перед головою райдержадміністрації, щодо роботи із зверненнями громадян голови виконкому Згурівської селищної ради, різне.

12.01.2017

    12 січня 2017 року в приміщенні ФОКу Згурівської ДЮСШ відбувся Різдвяний турнір з фут-залу серед юнаків 2005 – 2006 р. н. . До участі в змаганнях долучилися юні спортсмени зі Згурівки , м. Прилуки та м. Яготина по дві команди від кожного , окремо 2005 та 2006 роки народження. Юнаки змагалися по колу в двох групах. Турнірна таблиця склалася таким чином, що за 5 та 6 місця боролись команди Згурівської ДЮСШ 2006 р. н. та команда Європа (м.Прилуки) 2006 р.н. – перемогу здобули юнаки з м.Прилуки; за 3 та 4 місця боролись дві команди з м.Яготин – перемогла команда 2006 року народження; в фіналі зустрілись команди Згурівської ДЮСШ 2005 р.н. та Європа (м. Прилуки) 2005р.н. – перемогу з рахунком 5 – 1 здобули Згурівчани.
    Також було відзначено кращого воротаря турніру ним став Погребний Євген – м.Яготин; кращого нападаючого виборов Худін Богдан – м.Прилуки; кращий захисник – Дзюба Назар з м.Яготин; кращий гравець – Добровольський Данило – смт Згурівка; кращим бомбардиром було визнано Олбінського Дениса з м.Прилуки та приз глядацьких симпатій дістався Цвіркуну Артему із Згурівки.
    Переможців нагороджено кубками, медалями, грамотами та призами!  

12.01.2017

Урядова програма з енергоефективності діє, і навіть у новорічні свята ОСББ вже залучили більше 400 тис. грн на утеплення будинків

    Незважаючи на період новорічних свят та початок нового бюджетного року, Урядова програма з енергоефективності продовжує успішно діяти та допомагати українцям утеплювати свої домівки. Так, з 3 по 6 січня 2017 року, ще 5 ОСББ подбали про утеплення власних осель і стали учасниками програми «теплих» кредитів, залучивши 416 тис. грн на придбання різних матеріалів та обладнання для впровадження енергоефективних заходів у своїх багатоповерхівках...


12.01.2017

Власники вітрових та сонячних електроустановок потужністю до 30 кВт можуть стати енергонезалежними та продавати вироблену електроенергію в мережу за новими "зеленими" тарифами

    Держенергоефективності інформує, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, встановила нові “зелені” тарифи на електроенергію, вироблену сонячними та вітровими установками приватних домогосподарств.
  Так, тарифи на електроенергію, згенеровану сонячними електроустановками потужністю до 30 кВт, які вмонтовано на дахах та/або фасадах приватних домогосподарств, залежать від періоду введення в експлуатацію установки:

з 01 квітня 2013 року по 31 грудня 2014 року – 987,44 коп/кВт•год (без ПДВ);
з 01 січня 2015 року по 30 червня 2015 року – 888,10 коп/кВт•год (без ПДВ);
з 01 липня 2015 року по 31 грудня 2015 року – 551,54 коп/кВт•год (без ПДВ);
з 01 січня 2016 року по 31 грудня 2016 року – 523,37 коп/кВт•год (без ПДВ);
з 01 січня 2017 року по 31 грудня 2019 року – 498,17 коп/кВт•год (без ПДВ);
з 01 січня 2020 року по 31 грудня 2024 року – 447,76 коп/кВт•год (без ПДВ);
з 01 січня 2025 року по 31 грудня 2029 року – 398,83 коп/кВт•год (без ПДВ)...

12.01.2017

    Сьогодні з Новорічними та Різдвяними святами  працівників райдержадміністрації та районної ради привітали вихованці дитячого садочка «Веселка». Разом зі своїми вихователями та музичним керівником вони підготували святковий сценарій, в ході якого прозвучали традиційні різдвяні вірші та пісні.
    Керівники райдержадміністрації та районної ради вручили дітям солодкі подарунки та щиро подякували дітлахам та їх вихователям за справді святковий настрій та виховання підростаючого покоління в традиціях українського народу.

12.01.2017

Про внесення змін до Закону України « Про психіатричну допомогу»


    Управління соціального захисту населення Згурівської райдержадміністрації  інформує, що 06.12.2016 року Верховною Радою України прийнято Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", яким вносяться зміни до низки Законів України, зокрема до статті 5 Закону України "Про психіатрічну допомогу" в частині надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним.
    Змінами передбачено, що з 01.01.2017 року розмір зазначеної допомоги розраховується як різниця між трьома прожитковими мінімумами на кожного члена сімї та середньомісячним сукупним доходом сімї за попередні шість місяців, але не може бути більше, ніж прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць – 1544,00 грн.         

12.01.2017

    11 січня 2017 року в приміщенні ФОКу Згурівської ДЮСШ відбувся Різдвяний турнір з фут-залу серед збірних команд Загальноосвітніх шкіл Згурівського району  . До участі в змаганнях долучилися спортсмени дві команди із Згурівки (Згурівського НВК та Згурівської ЗОШ), Безуглівки, Нової Олександрівки , Жуківки та Войтового. Юнаки змагалися по колу у двох групах.Турнірна таблиця у групах склалася таким чином , що до боротьби за третє місце вийшли збірні команди Безуглівського ЗОШ та Жуківського НВК – перемогу здобули хлопці з Безуглівки перегравши суперника з рахунком 2 - 1. В боротьбі за перше та друге місця зійшлись команди Згурівської ЗОШ та Новоолександрівського НВК . В основний час рахунок зустрічі між цими командами був 2 – 2 тож все вирішилось в серії післяматчевих пенальті. Кращими були Згурівчани перемігши суперників з рахунком 3 – 1.
    Переможців нагороджено грамотами та призами!
  

11.01.2017

    Сьогодні, 11 січня, голова адміністрації В.Мозговий провів нараду з керівниками силових структур району, в якій взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ю.Малафій, головний лікар Згурівської ЦРЛ  В.Моцюк, представник Згурівського районного віділення Переяслав-Хмельницького відділу ГУ НП в Київській області Ю.Шусть, представник Згурівського районного військового комісаріату А.Синяченко,  провідний спеціаліст з питань  оборонної роботи та роботи з правоохоронними органами апарату адміністрації І.Явон.
    Учасники наради обговорили питання виконання завдання по набору на  контрактну службу до Збройних сил України, стан криміногенної ситуації в  районі.

11.01.2017

Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень
у 2017 році

       01 січня 2017 року набрали чинності Закони України від 06 грудня 2016 року № 1774-VIIІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», від 20 грудня 2016 року № 1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» та  № 1795-VIII «Про внесення змін до розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо підтримки літакобудівної галузі», від 21 грудня 2016 року № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні»  (далі – Закони)...


10.01.2017

   10 січня голова Київської обласної державної адміністрації О.Горган здійснив робочу поїздку на Згурівщину. В рамках поїздки очільник області провів особистий виїзний прийом громадян за участі керівництва адміністрації, голови Згурівської районної ради О.Івченка та керівників структурних підрозділів адміністрації.
       Жителями району на прийомі порушено ряд питань, серед яких звернення голови районної рад О.Івченка щодо безоплатної передачі на баланс району приміщення гуртожитку, добудова житлового будинку для прийомної сім’ї К.Шаповал та колективне звернення жителів с. Нова Олександрівка на дії односельчанок Л.Кононенко та В.Кононенко.
    В ході прийому голова Київської обласної державної адміністрації О.Горган взяв на особистий контроль вищезазначені питання.
    По закінченні прийому голова Київської ОДА зустрівся з активом району: керівництвом району, депутатами Київської обласної ради В.Цвиком, Є.Чубуком, Згурівським селищним головою П.Ткачуком, керівниками агропромислових підприємств району, установ та організацій, управлінь
, відділів, інших структурних підрозділів адміністрації.
  В ході зустрічі селищним головою було порушено питання ремонту приміщень Згурівської центральної лікарні та вирішення подальшої долі недобудови Згурівської ЦРЛ. Депутат обласної ради Є.Чубук підримав селищного голову, додавши, що проблемним питанням залишається відсутність в смт Згурівка районного будинку культури. О.Горган надав вичерпні відповіді та роз’яснення на вищевказані питання, зазначивши, що насамперед необхідно визначити пріоритетні завдання та напрями в яких необхідно рухатися. Також Олександр Любомирович у своєму зверненні до присутніх закликав до співпраці та активного підходу до планування роботи, зокрема до розробки та прийняття Програми соціально-економічного розвитку Згурівського району.  


10.01.2017

 До уваги керівників підприємств установ, організацій району, голів селищної, сільських рад


Військовий комісар
Згурівського районного військового комісаріату
підполковник  Ю.М.ЧЕРВ`ЯК


06.01.2017

Дорогі жителі Згурівщини!

   Згурівська райдержадміністрація, районна рада від щирого серця вітають вас з найвеличнішим з релігійних свят –  святом Різдва Христового.
    Крізь тисячоліття й покоління Світло Різдва зігріває серця людей і вказує шлях любові, довіри, взаємоповаги і правди. Його промені несуть радість у кожну сім’ю, у кожну домівку, у кожний куточок нашої землі, бо в ньому – велич Божа.
    Нехай це свято, від якого беруть початок найвищі людські цінності, нагадає всім нам про заповіді Господні, пробудить любов до ближнього. Хай до кожної оселі увійдуть мир і спокій.
  З сердечною теплотою бажаю всім міцного здоров’я, достатку, родинного тепла, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі, Божого благословення на нові задуми і звершення.


06.01.2017

    05 січня 2017 року в приміщенні ФОКу Згурівської ДЮСШ відбувся турнір з фут-залу серед юнаків 2004 – 2005 р.н. присвячений пам‘яті тренера-викладача Тимченка Григорія Андрійовича.
    До участі в змаганнях долучилися юні спортсмени зі Згурівки, м.Прилуки, м.Яготина та м.Києва. Юнаки змагалися по колу. Турнірна таблиця склалася таким чином, що в трьох команд була однакова кількість очок, тож переможця вираховували по різниці забитих та пропущених голів в іграх між цими командами.
    За результатами змагань переможцем турніру стала команда м. Яготин, друге місце посіли юнаки з м. Прилуки, третіми стали Згурівчани. Команда з м.Києва отримала нагороду глядацьких симпатій.
    Також було відзначено кращого воротаря турніру, ним став Добровольський Данило - смт Згурівка; кращого нападаючого виборов Коровай Дмитро – м.Прилуки; кращий захисник – Луценко Іван м.Київ; кращий гравець – Мартишок Дмитро  м.Яготин.
    Переможців нагороджено грамотами та призами! 


05.01.2017

Увага!  Виїзний прийом!

         Як повідомлялося раніше 10.01.2017  в приміщенні Згурівської райдержадміністрації проводитиме виїзний прийом голова Київської обласної державної адміністрації О.Горган. За повідомленням керівника патронатної служби Київської ОДА прийом громадян відбудеться о 14 годині. Довідки за телефоном 5-08-92.

05.01.2017

У передноворічний період ще 13 ОСББ стали учасниками Урядової програми з енергоефективності, залучивши 1,6 млн грн на утеплення багатоповерхівок

   
    З 26 по 30 грудня 2016 року, незважаючи на наближення новорічних свят, до Урядової програми з енергоефективності приєдналося ще 13 ОСББ. Разом вони залучили 1,6 млн. грн на впровадження заходів з енергоефективності у багатоповерхівках.
    Як бачимо, попит на державну фінансову допомогу при утепленні не вщухає, навіть у передноворічний період. Це в черговий раз демонструє, з одного боку, наскільки затребуваною є Урядова програма, а з іншого – наскільки свідомо ОСББ почали опікуватися питанням енергоощадності, аби зменшити фінансове навантаження на мешканців будинку при оплаті комунальних платежів...

05.01.2017

Районний відділ реєстрації актів цивільного стану інформує

Пілотний проект Міністерства юстиції "Шлюб за добу"

    З метою апробації європейських стандартів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, спрямованих на створення сприятливих умов для отримання фізичними особами адміністративних послуг у зазначеній сфері, та забезпечення реалізації гарантованого державою права на шлюб, зокрема, для учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб Розпорядженням  Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 502-р "Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації" та наказом Міністерства юстиції України від 22.07.2016 № 2247/5 "Про реалізацію пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу" запроваджено пілотний проект щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем у мм. Києві, Львові, Одесі, Херсоні, Маріуполі та Сєвєродонецьку.
    Переваги даного проекту:
Реєстрація шлюбу в час та у місці, обраному нареченими.
Відсутність необхідності звернення до відділу державної реєстрації актів цивільного стану.
Відсутня необхідність чекати.
    Для того, щоб скористатися сервісом з реєстрації шлюбу у скорочені строки, нареченим необхідно зробити кілька простих кроків:
    Звернутись до організатора державної реєстрації шлюбу, відомості про якого розміщені відповідним територіальним органом юстиції на офіційному сайті.
    Обрати дату та час для проведення державної реєстрації шлюбу.
    Укласти цивільно-правовий договір про надання послуги.
    Завітати на власне весілля.
    Внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян здійснюється не пізніше наступного робочого дня після проведення реєстрації шлюбу.
    З моменту запуску в рамках пілотного проекту станом на 27 листопада 2016 було проведено 2864 реєстрації шлюбів.

Видача свідоцтва про народження у медичних закладах

Пілотний проект, ініційований Міністерством юстиції, щодо видачі свідоцтв про народження у медичних закладах полягає в забезпеченні можливості отримання батьками дитини свідоцтва про народження безпосередньо у медичних закладах, де приймаються пологи.

           Метою проекту є підвищення рівня надання адміністративних послуг та спрощення порядку їх отримання.
         Переваги:
-       Відсутність необхідності звернення до відділу державної реєстрації актів цивільного стану.
-       Відсутність черг.
-       Можливість отримати перший документ дитини безпосередньо при виписці у медичному закладі.
Реалізація нової ініціативи дозволяє батькам без зайвого клопоту та витрачання часу отримати перший офіційний документ дитини.
    На території Київської області 24 відділи, а саме, Баришівський, Богуславський, Бородянський, Вишгородський, Володарський, Іванківський, Кагарлицький, Києво-Святошинський, Макарівський, Миронівський, Рокитнянський, Сквирський, Ставищенський, Таращанський, Тетіївський, Яготинський районні, Березанський, Славутицький міські, Білоцерківський, Бориспільський, Броварський, Васильківський, Переяслав-Хмельницький, Фастівський міськрайонні відділи державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області, надають послугу у 25 медичних закладах області.
     Наразі понад 39 % батьків  отримують свідоцтва про народження дитини  безпосередньо у медичних закладах області.

 Подача документів для реєстрації місця проживання новонародженої дитини через відділи державної реєстрації актів цивільного стану, у тому числі у закладах охорони здоров’я, де приймаються пологи

    Відповідно до статті 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» за бажанням батьків чи одного з них документи для реєстрації місця проживання дитини можуть бути подані органам державної реєстрації актів цивільного стану під час проведення державної реєстрації народження дитини, у тому числі у закладах охорони здоров’я, де приймаються пологи.
Впровадження цієї послуги спрямовано на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг.
Переваги:
-       Відсутність необхідності звернення до органу реєстрації, що здійснюють реєстрацію місця проживання особи на території відповідної адміністративно- територіальної одиниці.
-       Відсутність черг.
-       Можливість отримання довідки про реєстрацію місця проживання у зручний для громадян спосіб (у закладах охорони здоров’я, відділі державної реєстрації актів цивільного стану або у відповідному органі реєстрації, центрі надання адміністративних послуг або направлення її поштою) .

«Неіснуючий» батько в свідоцтві про народження дитини

    Наразі в Україні планується реформа системи державної реєстрації актів цивільного стану, і Міністерство юстиції України докладає усіх зусиль задля її реалізації.
    Закон має бути для громадян, основний пріоритет діяльності Міністерства юстиції України,  і покликання законодавчої бази - робити життя населення максимально зручним та простим, а не створювати проблеми, базуючись на уявленнях середньовічного суспільства.
    На сьогодні у разі коли жінка народжує дитину та з певних причин не може записати відомості про батька дитини, українське законодавство вимагає зробити юридичну фікцію.
    Суть її полягає в тому, що жінка яка народила дитину не перебуваючи у шлюбі та не маючи чоловіка, який готовий визнати батьківство по відношенню до новонародженої дитини, змушена вписувати в свідоцтво про народження дані про неіснуючу як фізично, так і юридично особу. В подальшому це призводить до багатьох проблем для матері дитини.
    Тому Міністерство юстиції України вимагає відмінити вимоги щодо інформації у графі «Батько» у свідоцтві про народження у випадку, якщо мати не перебуває у шлюбі та немає заяви матері та батька або рішення суду про визнання батьківства.


04.01.2017

Виїзний  прийом  громадян  у  селах

Дата

Час

Назва населеного пункту

Хто проводить прийом

10.01.2017

14.00

с. Вознесенське

Малафій Ю.Б.
заступник голови адміністрації

11.01.2017

14.00

с. Безуглівка

Мозговий В.М.
голова адміністрації

        Прийом  громадян  проводитиметься  в  приміщеннях  сільських  рад

04.01.2017

Увага!  Виїзний прийом!

         10.01.2017 року з 10.00 до 13.00 години в приміщенні Згурівської райдержадміністрації проводитиме особистий виїзний прийом громадян Горган О.Л. – голова Київської обласної державної адміністрації.
      
  Бажаючі взяти участь у виїзному прийомі повинні попередньо зареєструватись на прийом в  приймальні громадян Згурівської райдержадміністрації до 06.01.2017 року. Телефон приймальні громадян 5-08-92.

04.01.2017

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

    18 січня 2017 року з 12:00 до 17:00 у м. Києві відбудеться Бізнес-майстерня «Як вести бізнес з Німеччиною» за програмою Федерального міністерства економіки та енергетики для управлінських кадрів Німеччина – Україна: «Fit for Partnership with Germany».
    Цільова аудиторія: керівники середньої та вищої ланки, менеджери українських бізнес-структур і учасники, які планують зовнішньоекономічну діяльність і готові до співпраці з Німеччиною.
       Програма:
11:30-12:00 Реєстрація. Кава-брейк
12:00-12:30 Відкриття
12:30-13:45 Програма «Fit for Partnership with Germany»: п’ять суттєвих переваг для Вашого бізнесу
13:45-14:00 Кава-брейк
14:00-15:45 «Бути готовим до співробітництва з німецькими партнерами – що це означає для українського підприємства?»
    Основні питання для розгляду: особливості ринку Німеччини, бар’єри виходу та роботи на зовнішніх ринках, чого очікують німецькі підприємці від своїх партнерів, чого ми очікуємо від німецьких партнерів, що ми можемо запропонувати іноземному партнеру
15:45-16:00 Кава-брейк
16:00-16:45 Креативна майстерня «Що ми можемо зробити вже сьогодні, щоб підвищити свою привабливість як зовнішньоекономічного партнера?»
16:45-17:15 Відповіді на питання. Закриття майстерні.
    Своїм досвідом участі у Програмі поділяться випускники минулих років.
    Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 44, оф.5
    Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/TZGz0O9wY04e0EMw1
    Подробиці дізнавайтесь за адресою: kievplatformgiz@gmail.com (Олена Гуляєва)


04.01.2017

    04 січня  під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулася нарада із  керівниками установ фінансово-економічної та господарської сфери Згурівського району. Участь у нараді взяли заступник голови адміністрації Ю.Малафій, начальники структурних підрозділів адміністрації, керівники установ та організацій району.  До порядку денного були винесені питання сплати податків, стан справ в економіці, промисловості,  основні проблеми земельної галузі, цивільного захисту. Були обговорені напрями подальшої роботи  установ фінансово-економічної та господарської сфер району.
    За наслідками наради головою адміністрації дано ряд доручень  відповідальним працівникам.  

04.01.2017

   4 січня 2017 року у великій залі райдержадміністрації відбулось районне новорічне свято, в якому взяло участь 100 діток, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки Згурівського району.
    В актовій залі панувала атмосфера радості, захоплення. Діти переглянули святкову програму, зустрілися з хорошими друзями, потанцювали біля новорічної ялинки, приймали участь у конкурсах та найголовніше – отримали солодкі подарунки.  

 Служба у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації


04.01.2017

    06 та 07.01.2017 очікується різке пониження температури повітря до - 19°С вночі та - 17°С вдень.
      Додатково нагадуємо про пункти обігріву на території району: Згурівська ЦРЛ, Згурівський РС ГУ ДСНС України у Київській області, стаціонарні відділення для постійного або тимчасового проживання людей похилого віку у с. Войтове та с.Турівка.


04.01.2017

     Сьогодні, 4 грудня, голова адміністрації В.Мозговий провів нараду з керівниками силових структур району, у якій взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ю.Малафій, головний лікар Згурівської ЦРЛ В.Моцюк, начальник Згурівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури Р.Шполянський, представник Згурівського районного військового комісаріату А.Синяченко, провідний спеціаліст з питаньоборонної роботи та роботи з правоохоронними органами апарату адміністрації І.Явон.
       Учасники наради обговорили питання виконання завдання по набору на контрактну службу до Збройних сил України, стан криміногенної ситуації в районі.


03.01.2017

    Демобілізованого військовослужбовця 1-ї танкової бригади В.Гарбуза з смт Згурівка сьогодні, 3 грудня, провели в останню путь.
   Чоловік більше року боронив цілісність нашої держави на Сході України. Демобілізувався 11 квітня цього року. Але страшне горе спіткало нашого земляка вже на мирній землі. Він вічно житиме в серцях близьких та рідних йому людей, в пам’яті односельчан та тих, хто як і Валерій зі зброєю в руках відстоював мир на рідній землі.
    Попрощатися із земляком прийшли очільники району, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, преставники трудових колективів району, громадськість.


30.12.2016

    Відходить в історію 2016 рік, який був насичений подіями, напруженою працею, високими звершеннями та глибоким змістом. Але для нас він залишається добрим спогадом, бо подарував радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний та життєвий досвід. Тому в кожного із нас є підстави порадіти за досягнуте, побажати один одному світлих надій і щасливого майбуття.
   Вже стало доброю традицією, напередодні новорічних та різдвяних свят приймати вітання від аматорських колективів району. Не став виключенням і день 30 грудня 2016 року. Гарними новорічними піснями та колядками обрядова група районного будинку культури привітали керівників району, працівників райдержадміністраці та районної ради з новорічними та різдвяними святами, подарувавши справді святковий настрій та віру у здійснення мрій і сподівань.

30.12.2016

Шановні жителі Згурівщини!

    Від щирого серця вітаємо вас з наступаючим Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!
    Жодне свято не дарує нам стільки надій, передчуття щастя, радості як новорічні та різдвяні свята.
    Рік, що минає, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав поштовх у майбутнє. Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове побажаймо один одному Любові та Віри в себе, в процвітання нашого району, всієї України. Глибоко переконані, що разом ми збережемо все краще, що маємо та спільними зусиллями досягнемо успіхів. Зміни на краще залежать від нашої витримки, порозуміння, злагоди й довіри в суспільстві. Лише об’єднавшись, ми надійно захистимо свою свободу і незалежність, принесемо в наші оселі мир і спокій, любов і достаток. Адже не зважаючи на труднощі й проблеми, незмінними залишаться у нашому житті такі цінності, як людська гідність, патріотизм, честь, любов, дружба, співчуття і віра у щасливе майбутнє.
    Новий рік - це час нових сподівань, здійснення заповітних бажань, символ оновлення і змін.
  Віримо, що у 2017 році ми зможемо успішно вирішувати найсерйозніші завдання, будемо терпимі і толерантні один до одного, щоденною працею перетворювати мрії у реальність.
   Від усієї душі зичимо вам миру, щасливої долі, міцного здоров’я, добра й благополуччя. Нехай ваша праця буде корисною та потрібною людям, а перемоги – вагомими та переконливими.
    Бажаємо, щоб кожен день нового року повнився цікавими справами, теплом і спокоєм світилися вікна ваших осель, а негаразди обходили їх стороною.
    Щасти вам у всіх добрих починаннях в ім’я добробуту та процвітання рідної України!


Згурівська райдержадміністрація, районна рада


29.12.2016

  29 грудня головою Згурівської райдержадміністрації Мозговим В.М. та заступником голови Згурівської районної ради Бойко М.М. за участю служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації з нагоди святкування новорічних та різдвяних свят було відвідано вихованців прийомної сім’ї Шаповал Катерини Володимирівни, дитячих будинків сімейного типу Палазнік Любов Альбертівни, Баришевських Олени Володимирівни та Олександра Володимировича, Білявської Юлії Віталіївни. Дітям були вручені святкові подарунки – солодощі. Під час зустрічі з батьками-вихователями та прийомною мамою відбувся діалог щодо проблем, які виникають в сім’ях.

Служба у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації


29.12.2016

Пенсійний фонд повідомляє...

Зазвичай пенсії виплачуються щомісяця у період з 4 по 25 число в установлену дату виплати, яка відома кожному пенсіонеру.
    З метою забезпечення своєчасної виплати пенсій з урахуванням святкових та вихідних днів у січні 2017 року 21 грудня Урядом прийнято рішення, яким встановлено, що частково пенсію за січень 2017 року буде виплачено у грудні 2016 року.
    Пенсіонерам, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 4 по 15 січня 2017 р. включно, пенсія на їх банківський рахунок буде зарахована у період з 27 по 29 грудня.
    Пенсіонерам, які отримують пенсію через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 4 по 10 січня 2017 р. включно, пенсія буде виплачуватися починаючи з 27 грудня.
   Пенсіонерам, які з різних причин не зможуть отримати пенсію за січень 2017 року на поштових відділеннях в останні дні грудня, зможуть отримати її починаючи з 5 січня.
    Для пенсіонерів, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 16 по 25 січня або через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 11 по 25 січня пенсія буде виплачуватись в звичайному режимі в установлені дати виплати.
    Виплату і доставку пенсій за вищезазначеними датами буде здійснено в термін до 01.01.2017 року.
    Додаткову інформацію можна отримати за телефоном  5-04-38.           

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області


28.12.2016

Сергій Савчук: У 2016 році вперше в Україні відкрито ринок енергосервісу у бюджетній сфері

Одне з головних досягнень 2016 року - запроваджений вперше за роки незалежності України механізм енергосервісу у бюджетній сфері. На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у ході прес-конференції на тему "Енергоефективність та відновлювана енергетика в Україні: підсумки року, що минає, та завдання на 2017 рік", яка відбулася 27 грудня у Будинку Уряду.
«ЕСКО – європейський інструмент впровадження заходів з енергоефективності у школах, дитсадках, лікарнях тощо, не витрачаючи додаткових бюджетних коштів, а залучаючи лише приватні інвестиції», - пояснив Голова Агентства...

читати далі...

     
27.12.2016

    Управління соціального захисту населення Згурівської райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до Державної програми КПКВ 2501710 «Надання одноразової грошової допомоги особам, які отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року» жителю смт. Згурівка  Брилю Андрію Васильовичу, який постраждав під час Революції Гідності та  згідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №137 від 26.02.2016 року  був  включений до переліку осіб за результатами судово-медичних експертиз, які  отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості,  виплачена одноразова грошова допомога  у розмірі 70700грн.


27.12.2016

   
    В управлінні соціального захисту населення Згурівської районної державної адміністрації  розміщений інформаційний стенд для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.27.12.2016


    Сьогодні, 27 грудня, голова адміністрації В.Мозговий провів нараду з керівниками силових структур району, в якій взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ю.Малафій, головний лікар Згурівської ЦРЛ  В.Моцюк, начальник Згурівського районного  віділення Переяслав-Хмельницького відділу ГУ НП в Київській області А.Медуниця, начальник Згурівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури Р.Шполянський, військовий комісар Згурівського районного військового комісаріату Ю.Черв”як,  провідний спеціаліст з питань  оборонної роботи та роботи з правоохоронними органами апарату адміністрації І.Явон.
      Учасники наради обговорили питання виконання завдання по набору на контрактну службу до Збройних сил України, виконання плану осіннього призову юнаків, стан криміногенної ситуації в районі.

27.12.2016

    23-25 грудня 2016 року ГО «Федерація більярдного спорту Згурівського району» провела турнір «Чемпіонів 2016», у якому прийняли участь всі переможці та володарі призових місць за 2016р. ФБС ЗР висловлює окремі подяки голові Згурівської РДА Валерію Миколайовичу Мозговом, який всіляко допомогав організації на протязі всього 2016 року і допоміг із фінансуванням кубків для фінального турніру та голові Згурівської РР Олександру Миколайовичу Івченку, який безпосередньо допомогав при оформленні ФБС ЗР та підтримував всі наші починання.
    Тепер повернемося до турніру! Першим ударом кия турнір відкрив Олександр Скринник, який довів першу партію до перемоги але вийти до фінальної групи все ж не склалося. Цього ж дня кваліфікаційні поєдинки виявили двох фіналістів та двох претендентів. Суботній вечір став не менше інтригуючим. У справжній боротьбі з першого місця до фінальної стадії вийшли ще два спортсмени а два других місця заповнили прогалини в відбірковій групі.
    Недільний день обіцяв бути важким, адже вболівальники очікували не тільки на фінальну групу а і на боротьбу чотирьох претендентів за одне місце серед фіналістів. Отже, момент істини – фінальна група справжніх чемпіонів за звання переможця 2016 року у Згурівському районі. Всіх вразила гра Черненка Олега та Волочнюка Євгена, які всього за крок віддалилися від призовників і розділили ІV та V місця рейтингу. Гра за ІІ та ІІІ місця виявила, що фортуна та майстерність дуже близькі сусіди, адже абсолютно рівні суперники зійшлися за більярдним столом. Переможцем турніру «Чемпіонів 2016 року Згурівського району зі спортивного більярду» став Гриппа Вадим, який двічі за рік вже забирав першість. Срібло дісталося Лаврушенку Олексію, постійному учаснику турнірів під егідою ГО «ФБС ЗР». Призовиком із бронзою став Петруша Анатолій, який за всі вісім кваліфікаційні турніри лише раз не дістався до півфіналу і заслужено займає саме високе місце в річному рейтингу.
    Дякуємо всім учасникам, вболівальникам та відвідувачам за цей прекрасний більярдний рік. І сподіваємося, що 2017 принесе Нам ще багато перемог! З наступаючим НОВИМ 2017 РОКОМ!!!

Головний спеціаліст відділу культури, молоді і спорту А.Г. Киша

26.12.2016

25 грудня в приміщенні ФОКу  Згурівської ДЮСШ відбувся 6 тур першого кола Чемпіонату Згурівського району з фут-залу Перша Ліга : 

25.12.2016 (6 ігрова неділя)

0

«Космос»- «Садовод-Молод»

10-2

09:10-09:55

1

«Шеріф»-«Садовод-Ветер»

3-2

10:-00-10:45

2

«Арсенал»-«Космос»

4-6

10:50-11:35

3

«Садовод-Молод»--«Щасливе»

5-6

11:40-12:25

4

«Темп»-«Шеріф»

4-10

12:30-13:15

5

«Щасливе»-«Космос»

3-3

13:20-14:05

6

«Арсенал»-«Садовод-Молод

10-4

14:10-14:55

7

«Садовод-Ветер»-«Темп»

7-2

15:00-15:45

ТАБЛИЦЯ
Чемпіонат з футзалу Згурівського району 2016/17 Перша Ліга

Місце

Учасники

І

В

Н

П

З/П

Різниця

Очки

1.

Усівка (с. Усівка)

10

7

1

2

45-33

12

19*

2.

Арсенал (с. Безуглівка)

10

5

2

3

40-31

9

17

3.

А.С. (Середівка&Аркадіївка)

8

5

2

1

38-29

9

17

4.

Садовод-Ветеран (с. Нова Олександрівка)

9

5

1

3

31-22

9

16

5.

«Шеріф» (смт Згурівка)

6

4

1

1

32-18

14

13

6.

Атлетик (с. Жуківка)

5

3

1

1

27-18

9

10

7.

Космос (с. Ярешки)

6

3

1

2

3-16

14

10

8.

Щасливе (с. Щасливе)

11

3

1

7

35-65

-30

10

9.

Нова (с. Нова Оржиця)

6

3

0

3

24-30

-6

9

10.

Ніка (с. Усівка)

7

2

5

0

37-19

18

5*

11.

Садовод-Молодіжна (с. Нова Олександрівка)

9

1

1

7

33-63

-30

4

12.

Автомобіліст (смт Згурівка)

8

1

0

7

34-44

-10

3

13.

Темп (с. Лизогубова Слобода)

7

1

0

6

33-47

-14

3

Наступний тур ( сьомий ) відбудеться 8 січня 2017 року :

08.01.2017 (7 ігрова неділя)

0

«Автомобіліст»- «Космос»

 

09:10-09:55

1

«Шеріф»-«Садовод-Молод»

 

10:00-10:45

2

«Ніка»-«Темп»

 

10:50-11:35

3

«Садовод-Ветер»-«Атлетик»

 

11:40-12:25

4

«Автомобіліст»-«Шеріф»

 

12:30-13:15

5

«Садовод-Молод»-«Нова»

 

13:-20-14:05

6

«Ніка»-«Атлетик»

 

14:10-14:55

7

«Нова»-Темп

 

15:00-15:45

8

«Ніка»-«Космос»

 

15:50-16:35


26.12.2016

24 грудня в приміщенні ФОКу  Згурівської ДЮСШ відбувся заключний тур першого кола Чемпіонату Згурівського району з фут-залу Вища Ліга : 

1

«Гостинний - Двір»- Садовод

10:00-10:45

3-8.

2

«Альянс»-«Зелена Брама»

10:50-11-35

3-3.

3

«Автомобіліст - 2»- «Садовод»

11:40-12:25

4.2.

4

«Дружба»-«Альянс»

12:30-13:15

6-5.

5

«Гостинний -Двір»-«Зелена Брама»

13:20-14:05

1-6.

6

«Садовод»-«Альянс»

14:10-14:55

6-6.

Турнірна таблиця І-кола Вища Ліга:

ТАБЛИЦЯ
чемпіонат з футзалу Згурівського району 2016/17 Вища Ліга

Місце

Учасники

І

В

Н

П

З/П

Різниця

Очки

1.

Зелена Брама (с.Любомирівка)

7

5

1

1

31-23

8

16

2.

Автосоюз-Оржиця (Згурівка&Оржиця)

7

4

2

1

45-29

16

14

3.

Крук-Безуглівка (с. Безуглівка)

7

5

0

2

50-35

15

12*

4.

Автомобіліст-2 (Згурівка)

7

4

0

3

37-30

7

12

5.

Дружба (с. Лизогубова Слобода)

7

4

0

3

35-34

1

12

6.

Садовод (с.Нова Олександрівка)

7

1

2

4

31-43

-12

5

7.

Гостинний-Двір (Збірна Ветеранів)

7

1

1

5

33-49

-16

4

8.

Альянс (смт Згурівка)

7

0

2

5

24-43

-19

2

ФК «Крук-Безуглівка» - 3

Поки що Вища ліга йде на відпочинок.


26.12.2016

26 грудня під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулася нарада із  керівниками установ фінансово-економічної та господарської сфери Згурівського району. Участь у нараді взяли заступник голови адміністрації Ю.Малафій, начальники структурних підрозділів адміністрації, керівники установ та організації району.
    На порядку денному були розглянуті наступні питання:
-          стан справ у фінансовій галузі, заборгованість по податках, виконання бюджету, робота казначейства;
-         проблеми в роботі держреєстраторів, ЦНАП;
-         стан справ в економіці, малий і середній бізнес; основні проблеми і показники промислового розвитку району та сільського господарства;
-         проблеми у земельній галузі;
-         проблеми цивільного захисту, ДСНС та ветмедицини;
-         проблеми та напрями роботи  служб ЖКГ  району.
    За наслідками наради головою адміністрації дано ряд доручень відповідальним працівникам.

 

26.12.2016

        Згурівщина активно долучилася до акції "Київщина захисникам України", яка проходила з ініціативи голови Київської обласної державної адміністрації О. Горгана.
    23 грудня автомобіль від Згурівського району в колоні з 44 автомобілів з усіх міст та районів Київщини відправився на схід України аби доставиити допомогу бійцям у зону проведення АТО.
     Голова адміністрації В.Мозговий разом з керівниками інших районів Київщини доставили воїнам-артилеристам 43 артилерійської бригади допомогу: дизельні генератори, теплові пушки, зарядні пристрої, бензопили, електродрелі, шліфмашини, набори ключів та свердл, каву, чай, цукор, мед, олію, солодощі, хлібні та молочні вироби, м'ясо, повидло та ще багато інших продуктів харчування та гігієни. Діти Згурівщини свою подяку воїнам передали через листівки, малюнки та обереги. Слова безмежної подяки командування бригади та воїни адресували всім, хто долучився до допомоги - сільськогосподарським та промисловим підприємствам, представникам малого та середнього бізнесу, діткам та небайдужим жителям району.

24.12.2016

    24 грудня представники Згурівського районного військового комісаріату провели інструкторсько-методичне заняття з посадовими особами, відповідальними за ведення військового обліку, щодо організації ведення військового обліку місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами і організаціями.  Доведено до відома присутніх та опрацьовано Порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року № 921.


23.12.2016


Київська область відправила 44 вантажних автобуса технічної допомоги бійцям АТО на лінію фронту

    23 грудня, з Київщини вирушила колона з 44 вантажних автобусів технічної допомоги бійцям АТО на лінію фронту. Вантаж буде доставлено безпосередньо в місця дислокації бойових частин, які беруть участь у бойових діях. Мери міст обласного значення, голови РДА особисто доставлять у військові частини зібрану допомогу. Колону очолив голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган.

  «Той колосальний об’єм технічної допомоги, який сьогодні зібрано Київською областю є безпрецедентним за кількістю тепловізорів, оптичних прицілів, дальномірів, захищених планшетів, дизель-генераторів, пральних машин, плотерів, ноутбуків, утеплювачів для бліндажів, теплого зимового взуття. Такого обсягу допомоги фронту ще не надавали одночасно одноразово ніколи!»,- наголосив Олександр Горган...

читати далі...


23.12.2016

5 МІФІВ ПРО БЮДЖЕТ – 2017

  15 вересня Уряд вніс до Верховної Ради проект Державного бюджету на наступний рік. Уряд чітко визначив 10 сфер, які отримають пріоритетну увагу та фінансування -обороноздатність, соціальні стандарти, освіта, охорона здоров'я, дипломатія, АПК, створення Дорожнього фонду, енергоефективність, культура і децентралізація.
    Експертне середовище вже назвало цей бюджет реалістичним, таким, у якому економіка зможе забезпечити заплановані надходження. Більш того, проект Бюджету-2017 передбачає підвищення соціальних стандартів та стимулювання економічного розвитку країни. Однак перед прийняттям Верховною Радою України головного фінансового документу країни на наступний рік активно поширюються міфи щодо бюджету. Ми пропонуємо розглянути 5 головних міфів про бюджет з їх обґрунтованим спростуванням...

читати далі...

22.12.2016

    Сьогодні, 22 грудня, відділ освіти Згурівської райдержадміністрації  отримав від департаменту освіти і науки 45 комп’ютерів, які розподілять на загальноосвітні навчальні заклади Згурівщини, а саме: комп'ютери отримають ОНЗ Новоолександрівський НВК, Згурівська ЗОШ та Лизогубовослобідський НВК.
   Комп’ютерне обладнання було надане Китайською Народною Республікою відповідно до угоди між Урядами КНР і України.
   Розподіл персональних комп’ютерів по Україні здійснюється відповідно до наказу МОН. Надані комп’ютери, за домовленістю МОН з компанією Microsoft, забезпечені ліцензійними програмами та сервісним обслуговуванням.


22.12.2016

    22 грудня 2016 року в малій залі Згурівської районної державної адміністрації в рамках національного проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції» відбувся розширений прийом громадян за участі голови райдержадміністрації Мозгового В.М., керівника апарату райдержадміністрації Набіуліної К.П., голови Згурівської районної ради Івченка О.М., представників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району, Згурівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу Національної поліції в Київскій області, Згурівського відділення Броварської ОДПІ, Згурівського районного військового комісаріату, Згурівського відділення Бориспільської місцевої прокуратури, Згурівської дільниці Переяслав-Хмельницької філії по експлуатації газового господарства ПАТ « Київоблгаз», РП « Київобленерго», Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, відділу Бюро безоплатної правової допомоги, Згурівської районної газети «Панорама».
    Під час розширеного прийому громадян розглянули питання перерахунку за послуги електропостачання, ремонт радіо та призначення і перерахунок субсидії .
   Метою проведення розширеного прийому громадян є впровадження публічного спілкування представників влади з громадянами України, що надасть можливість безпосереднього спілкування громади Згурівського району з керівниками підрозділів міської влади районного чи селищного рівня у форматі публічності. Формат прямого, публічного спілкування представників влади з громадянами посилить відповідальність державних службовців перед громадою та стане одним з дієвих механізмів боротьби з корупцією.

22.12.2016

    Сьогодні голова адміністрації В.Мозговий привітав працівників РП ПАТ «Київобленерго» з професійним святом – Днем енергетика, побажавши їм наснаги на втілення найсміливіших та найамбітніших проектів розвитку районного підрозділу, добробуту та творчих звершень. Крім привітань голова адміністрації вручив начальнику комерційної дільниці, заступнику директора районного підрозділу С.Римлянській квіти та подяку колективу від Згурівської райдержадміністрації, районної ради.22.12.2016

22 грудня – День енергетика

 Шановні працівники енергетичної галузі району!

   Згурівська райдержадміністрація, районна рада щиро вітають вас з нагоди  професійного свята – Дня енергетика.
    Від вас усіх, від організованої, чіткої роботи кожного учасника енергетичного процесу залежить надійне забезпечення електричною енергією наших споживачів, а відтак – розвиток економіки та повноцінне життя, як нашого району, так і суспільства.
    Ваша професія пов’язана з постійним ризиком, часто несе особливу небезпеку, вимагає пильності, великих знань й високих професійних навичок.
      Бажаємо всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.
     Нехай завжди Вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!

22.12.2016

    Сьогодні біля адмінбудівлі голова адміністрації В.Мозговий та голова районної ради О.Івченко урочисто вручили директору опорного навчального закладу «Новоолександрівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» з філією Малоберезанське НВО «ЗОШ І ступеня-дитячий садок»  Н.Мотузці ключі від нового шкільного автобусу марки АС-Р-4234 Мрія на 31 посадкове місце, придбаного в рамках Державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус».
    Голова райдержадміністрації В.Мозговий привітав директора навчального закладу з цією знаковою подією, зазначивши, що шкільний автобус – щоденна потреба для дітей, батьків та педагогічного колективу. Адже це -  безпечне, регулярне і безоплатне перевезення учнів, дітей та педагогічних працівників дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості до місця навчання, роботи і додому, поліпшення освітнього рівня населення, що проживає на селі.
     Валерій Миколайович підкреслив, що всебічна увага до підростаючого покоління дуже важлива, адже саме теперішнім учням у майбутньому продовжувати розбудовувати країну та зазначив, що найприємнішим подарунком для старшого покоління будуть здобутки та відзнаки вихованців школи.
    Як повідомлялося раніше, у цьому році на фінансування програми «Шкільний автобус» на Київщині планувалося направити 52 млн. 800 тис грн.,  з яких 26 млн. 400 тис грн. – з державного бюджету, 10 млн. 700 тис грн. – з обласного бюджету, 15 млн. 700 тис грн. – з місцевих бюджетів.
    Минулого року завдяки проведенню публічних електронних торгів департаменту освіти КОДА вдалося зекономити більше 2,5 млн гривень і закупити не тільки 11 запланованих автобусів, а додатково придбати ще 3.
   Реалізація програми «Шкільний автобус» дуже важлива для якісної реалізації реформи зі створення опорних шкіл в регіонах.
    Завданням Київської обласної державної адміністрації є максимально рівномірно забезпечити транспортом школярів по всій території області. Кожний район області планувалося забезпечити  одним-двома  новими автобусами. За необхідністю у віддалених і густонаселених місцевостях їх може бути й більше.

22.12.2016

       22 нрудня під головуванням заступника голови адміністрації Ю.Малафія відбулося засідання  комісії  з питань надання населенню субсидій, пільг та гарантованих державних допомог малозабезпеченим сім’ям, призначення  (відновлення) соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам, на якому було розглянуто 8 справ щодо призначення житлових субсидій на збільшену площу.

22.12.2016

Управління  соціального захисту населення
Згурівської райдержадміністрації  інформує

    Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та  відпочинку громадян, які  постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи», якою  затверджено Порядок надання  щорічної грошової допомоги для  компенсації вартості  путівок санаторно-курортним закладам та закладам  відпочинку, здійснення доплат  за рахунок  власних коштів , виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи.
      Громадяни, віднесені до категорії 1, та діти  з інвалідністю  мають право вільного  вибору  відповідного профілю, а також за бажанням  здійснення  доплати за надання  додаткових послуг за рахунок  власних коштів  у разі  недостатності суми  грошової допомоги  для  компенсації вартості путівки  у вибраному закладі...

читати далі...

22.12.2016

21 грудня голова райдержадміністрації В.Мозговий взяв участь у on-line нараді під головуванням голови Київської облдержадміністрації О.Горгана з питань організації 23 грудня 2016 року виїзду керівництва Київської облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій та міських голів  (міст обласного значення) до зони проведення антитерористичної операції з метою передачі матеріально-технічних засобів військовослужбовцям.

22.12.2016

   
    У Згурівському районному центрі зайнятості 21 грудня  2016 року відбувся  інформаційний семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці  району, учасниками якого стали особи, котрі самі зацікавились семінаром.
     Під час проведення заходу  заступник директора  центру зайнятості  Валентина Батаченко ознайомила учасників із станом ринку праці, проінформувала присутніх про їх права та обов'язки,  послуги які надаються службою зайнятості, розповіла  про попит та пропозиції робочої сили з урахуванням професійно-кваліфікаційного рівня громадян, які перебувають на обліку у службі зайнятості.

    Зокрема, акцентувалася увага на тому, що статус безробітного надається особам у разі відсутності підходящої роботи з першого дня реєстрації у центрі зайнятості незалежно від зареєстрованого місця проживання чи місця перебування...

22.12.2016

Сергій Савчук: Урядова програма з енергоефективності діятиме у 2017 р. і на її фінансування виділено 400 млн. гривень

    Сьогодні вночі Верховною Радою України прийнято Державний бюджет України на 2017 рік, в якому перебачено 400 млн. грн на фінансування Урядової програми з енергоефективності у наступному році.
   «Цим рішенням підтримано продовження дії такої затребуваної суспільством програми з енергоефективності. Вже понад два роки цей прозорий, дієвий та надзвичайно популярний інструмент суттєво допомогає населенню та ОСББ при утепленні житла. За весь час дії програми 211 тис. родин впровадили заходи з енергозбереження та, як результат,  значно зменшили свої витрати на комунальні послуги», - прокоментував подію Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та висловив вдячність Кабінету Міністрів України, Парламенту, експертам, громадським організаціям, які своєю активною позицією допомагали відстоювати необхідність продовження дії програми у 2017 році...

читати далі...

21.12.2016

    21 грудня в приміщенні ФОКу Згурівської ДЮСШ відбувся міжрайонний новорічний турнір з фут-залу серед юнаків 2004 – 2005 р.н. на призи СП «Нива Переяславщини» . До участі в змаганнях долучилися юні спортсмени зі Згурівки , м. Прилуки та м. Яготина по дві команди. Юнаки змагалися у двох відбіркових групах, а потім було зіграно півфінальні та фінальні матчі. За результатами змагань переможцем турніру стала команда Згурівка ДЮСШ1 друге місце посіли юнаки з м. Яготин ДЮСШ1 , третіми стали ФК Європа з м.Прилуки переборовши суперника з м. Яготин в серії післяматчевих пенальті.
Також було відзначено кращого воротаря турніру ним став П’яних Давид з команди м. Прилуки ; кращого нападаючого виборов Федоренко Максим з м.Яготин ; кращий захисник – Паламарчук Максим м. Яготин ; кращий півзахисник – Степковий Дмитро смт Згурівка та кращий гравець – Фещенко Дмитро також зі Згурівки.
Переможців нагороджено грамотами та призами!  

21.12.2016

    В рамках  обласної програми «Шкільний автобус» на 2015-2017 роки та програми створення опорних шкіл відділ освітти Згурівської райдержадміністрації отримав новенький шкільний автобус АС-Р-4234 Мрія. Автобус призначений для  опорного Новоолександрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок».  Новий автобус - це можливість вчасно і безпечно довозити дітей до школи, він є комфортабельним та розрахований на 31 посадкове місце.

21.12.2016

    Під головуванням заступника голови адміністрації Ю.Малафія відбулося засідання  комісії  з питань надання населенню субсидій, пільг та гарантованих державних допомог малозабезпеченим сім’ям, призначення  (відновлення) соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам, на якому було розглянуто 20 справ щодо призначення житлових субсидій. На початку наради голова адміністрації В.Мозговий привітав начальника Згурівського районного центру зайнятості В.Хоменко з відзначенням 26-ї річниці утворення державної служби зайнятості України та нагородив її подякою райдержадміністрації та районної ради.


21.12.2016

    21 грудня під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Згурівській райдержадміністрації. На засідання запрошені: голови Малоберезанської, Жуківської, Малосупоївської, Новоолександрівської сільськох рад, голова УТМР в Згурівському районі та голови мисливських угідь. На порядку денному питання: щодо зняття карантинних обмежень в с. Мала Березанка, з прилеглими до неї територіями, пасовищами, польовими, лісовими масивами та мисливськими угіддями,та в 10-ти кілометровій зоні навколо неблагополучного пункту. Про заходи профілактики АЧС на території Згурівського району.
В.о.начальника управління Держпродспоживслужби в Згурівському районі Л.Данков доповів про випадок  виявлення сказу  на  території  с. Мала Березанка  та про план заходів який був проведений по ліквідації вогнища сказу. Також Л.Данков розповів про заходи профілактики АЧС на території Згурівського району та проінформував про виникнення нових спалахів АЧС на території області  та України, а також план спільних дій при виникненні АЧС.                                                                                                                       
Зважаючи на виконання плану  заходів по ліквідації вогнища сказу  Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Згурівський районній державній адміністрації вирішила оголосити с. Мала Березанка, Згурівського району, Київської області з прилеглими до нього територіями, пасовищами, польовими, лісовими масивами та мисливськими угіддями, благополучними щодо сказу тварин  та зняти карантинні обмеження в радіусі 10 км навколо неблагополучного пункту і вважати села: Мала Супоївка, Жуківка, Безуглівка, Левченкове, Вільне, Згурівського району та села Супоївка, Озерне Яготинського району – благополучною зоною з 21.12.2016 року. Держпродспоживслужбі району рекомендовано посилити контроль та нагляд за дотриманням вимог чинної інструкції  «Про заходи боротьби зі сказом тварин.  Головам, селищної та сільських рад району продовжити роботу по врегулюванню чисельності безпритульних тварин в населених пунктах району. Організовувати  та  надавати допомогу державній службі ветеринарної медицини  в організації  щеплення проти сказу домашніх м’ясоїдних тварин.


21.12.2016

21 грудня – 26 - а річниця створення державної служби зайнятості України

 Шановні працівники Згурівського районного центру зайнятості!

    Згурівська райдержадміністрація, районна рада від щирого серця вітають вас, працівників Державної служби зайнятості з двадцятишестиріччям із дня її створення. Це ще не ювілей, але вже привід для оцінок та підведення підсумків у безкомпромісній боротьбі з найбільшим лихом сучасності – безробіттям.
    Як посередник між громадянами, які шукають роботу і своє нове місце в житті, та роботодавцями ви повсякденно працюєте на соціальний мир, злагоду і взаєморозуміння у суспільстві, сприяєте підвищенню фахової підготовки, конкурентоздатності та рівня знань громадян України, активною працею яких твориться нова держава і добробут її співвітчизників.
    Бажаємо вам нових успіхів у роботі та задоволення від її результатів, вдячних клієнтів і мільйон нових, створених за вашою участю, сучасних, безпечних і високооплачуваних робочих місць.
     А ще – мінімум безробітних і максимум тих, хто прагне підвищити свій фах, створити власну справу і цим подати руку допомоги усім, хто цього потребує. Хай мир і злагода панують у ваших домівках, а все, що ви робите, отримує визнання та шану людей.

20.12.2016

   У День святого Миколая 100 діток зі Згурівського району, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, взяли участь в обласному святі в приміщенні Київської облдержадміністрації. Діти переглянули святкову виставу, зустрілися з хорошими друзями, потанцювали біля новорічної ялинки та найголовніше – отримали солодкі подарунки від святого Миколая.
     В актовій залі панувала атмосфера радості, захоплення та передчуття зустрічі Нового Року та Різдва Христового.
     Також 38 дітей, які не мали можливості взяти участь у обласному святі за станом здоров’я чи з інших причин, долучилися до проведення благодійної акції «З любов’ю до дітей». Діти отримали солодкі подарунки та іграшки. 

Служба у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації


20.12.2016

Свято Миколая у Жуківському НВК

    19 грудня в дитячому садку Жуківського НВК відбулося свято приурочене до Дня Святого Миколая. Маленькі дошкільнята під керівництвом вихователя Д'яченко Агнеси Василівни продемонстрували свої артистичні таланти. Усі присутні на святі, батьки вихованців, учителі та учні школи, були у захваті від малюків. А почесний гість свята Настоятель Покровської церкви с. Жуківка Ієрей отець Іоан благословив діток за їх виступ та від імені Святого Миколая вручив їм солодкі подарунки. Солодощі дошкільнятам надали отець Іоан, депутат районної ради Клюшниченко В.В., ТОВ "Обрій" та ТОВ "Жуків-Агро"

Директор Жуківського НВК Рокочий М.В.

20.12.2016

Жуківські таланти

    За організаційно – інформаційної підтримки Міністерства культури України, Управління культури Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації, НАВС України,  Громадської організації «КИЇВ – ЄВРОПЕЙСЬКА СТОЛИЦЯ» 17 грудня 2016 р. в м. Києві відбувся І Всеукраїнський фестиваль – конкурс  мистецтв “Сяйво ПервоЦвітів”. За фінансової підтримки Жуківської сільської ради в Конкурсі взяла участь учениця 7 класу Жуківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» Домашенко Оля. Виступ Олі сподобався не лише глядачам, а і компетентному журі, які одноголосно віддали їй  І місце в ІІ віковій категорії номінація "вокал". 

Педагог-організатор Жуківського НВК Рекеда Н.В.


20.12.2016

До уваги представників бізнесу!

    Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації інформує, що Державна регуляторна служба України проводить дослідження з питань оцінки представниками бізнесу виконання контролюючими органами законодавства у сфері державного нагляду (контролю) та контролю за додержанням ліцензіатами вимог ліцензійних умов.
    Дослідження проводиться в формі електронного анкетування-опитування через Google Forms.
  Цей додаток дозволяє проводити збір та електронну обробку отриманої інформації за визначеними критеріями.
    Посилання на зазначену анкету знаходиться на офіційному сайті Державної регуляторної служби України за адресою: http://www.drs.gov.ua/press-room/4865/.


19.12.2016

   
 Сьогодні, в День Святого Миколая, учні Лизогубовослобідського НВК отримали справді чудовий подарунок - в навчальному закладі відбулося урочисте відкриття нового приміщення їдільні, харчоблоку та гімнастичного. Порадувати вихованців вдалося завдяки спільним зусиллям Згурівської райдержадміністрації, Згурівської районної ради, за підтримки керівників сільськогоподарських підприємств Г.Гавриленка, С.Очколяса, В.Єфіменка.
    Засвітивши цього святкового дня вогні на новорічній ялині голова адміністрації В.Мозговий привітав усіх дітлахів з наступаючими новорічними і різдвяними святами та побажав  усім миру, добра та благополуччя, козацького здоров'я та успіхів у наступному році.

19.12.2016

    Сьогодні, 19 грудня, відбулася апаратна нарада при голові адміністрації В.Мозговому. Участь у нараді взяли голова районної ради О.Івченко, заступник голови адміністрації Ю.Малафій, керівник апарату адміністрації К.Набіуліна, начальник управління фінансів адміністрації Л.Єрмолюк, редактор районної газети «Панорама» Л.Мельник. Учасники наради обговорили ряд важливих питань життєдіяльності району та окреслили першочергові завдання на поточний тиждень.
   Під час наради голова адміністрації В.Мозговий та голова районної ради О.Івченко, з нагоди Дня працівників РАЦСу, яке відзначають в Україні щороку 18 грудня, нагородили колектив районного відділу реєстрації актів цивільного стану подякою райдержадмінстрації та районної ради та вручили її начальнику відділу Л.Матвійок, побажавши колективу процвітання, плідної та приємної роботи, гідного шанування їх нелегкої та такої важливої праці серед населення району.

19.12.2016

Список «гарячих ліній» з питань надання житлових субсидій
органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування
Київської області


19.12.2016

19 грудня День Святого Миколая

Шановні жителі Згурівщини!

  Світле, добре, багатолюдне й веселе свято Дня Святого Миколая здавна називають найпершим із різдвяних та новорічних свят, яке вже традиційно уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у краще своє майбутнє.
   Цього дня найбільше очікує саме малеча, адже святий Миколай приносить слухняним діткам довгоочікувані подарунки. Це свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей.  Чудесну традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям.
      Хочеться побажати всім вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і, звичайно, такого цінного миру! Нехай здійсняться всі ваші мрії і бажання, а у свято Миколая Чудотворця перемогу здобуває добро.
   Вітаємо найменших жителів району зі світлим, казковим святом! Зростайте добрими й щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу! Достатку, затишку й душевного родинного тепла. Святий Микола хай освятить вас і благословить на добрі справи.

Згурівська райдержадміністрація, районна рада


19.12.2016

19 грудня – День адвокатури

Шановні правозахисники Згурівщини!

  
    Згурівська райдекржадміністрація, районна рада
щиро вітають вас із професійним святом – Днем адвокатури.
    Саме ви забезпечуєте реалізацію гарантованого Конституцією України права громадянина на захист від обвинувачення та отримання правової допомоги під час розгляду справ у судах та інших державних органах.
  Переконані, що професіоналізм, принципова громадянська позиція та бездоганна репутація правозахисників  є вагомим чинником у розбудові демократичної правової України.
       Нехай людська шана стане гідною подякою вам за плідну працю, неупередженість та чесність!
Здоров'я вам, великого особистого щастя, злагоди в родинах, щирості, натхнення в усіх ваших справах!


16.12.2016

18 грудня – День працівників органів РАЦСу

 Шановні працівники районного відділу реєстрації актів цивільного стану!

  Згурівська райдержадміністрація, районна рада щиро вітають вас з професійним святом.
         Бажаємо вам спокійної роботи і міцного здоров’я. Гарного настрою і мудрості. Сімейного щастя і якомога більше радісних моментів в роботі і поза нею!
16.12.2016

17 грудня – День державної виконавчої служби

 Шановні працівники державної виконавчої служби

  Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом – Днем державної виконавчої служби.
     Виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот, справа, яка працює на благо громадян України та стоїть на захисті їх конституційних прав.
   Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні довірою і повагою громадян України!
      В цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і добробуту, плідної праці та успіхів! 

Згурівська райдержадміністрація районна рада

16.12.2016

    Сьогодні заступник голови адміністрації Ю.Малафій спільно з головою районної ради О.Івченком провели нараду з начальником відділу культури, молоді і спорту райдержадміністрації Є.Волочнюком та директором спортшколи Ю.Тимченком по питанню розширення видів спорту в Згурівській дитячій спортивні школі, а саме створення на базі ДЮСШ віділення єдиноборств (дзюдо, самбо).


16.12.2016

Київська міська рада у 2017 році планує виділити 7 млн. грн на міську програму відшкодування частини "теплих" кредитів для ОСББ

    Київська міська рада у 2017 році планує виділити 7 млн. грн на міську програму з відшкодування 30% суми «теплого» кредиту для ОСББ. Про це днями КМДА поінформувала Держенергоефективності.
    «Завдяки рішенню Київської мерії долучитися до Урядової програми з енергоефективності київським ОСББ належить 70%-ва компенсація при утепленні: щонайменше 40% - з державного бюджету, 30% - з міського», - нагадав Голова Держенергоефективності Сергій Савчук....

16.12.2016

Сергій Савчук на конференції у Парламенті презентував Інтерактивну інвестиційну карту з енергоефективності та відновлюваної енергетики

    Держенергоефективності працює не тільки над удосконаленням законодавчої бази та покращенням інвестиційного поля у відновлюваній енергетиці, а й створює механізми та інструменти, які стимулюють інвесторів та бізнес впроваджувати «зелені» проекти. Один з них - Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлюваної енергетики (www.uamap.org.ua).
    Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук учасникам семінару «Нові можливості для розвитку відновлюваної енергетики», який відбувся 15 грудня 2016 року у Верховній Раді України за ініціативи Міжнародної організації з використання відновлюваних джерел енергії в країнах, що розвиваються, (REN21) та Європейської економічної комісії ООН...

15.12.2016

  Сьогодні голова адміністрації В.Мозговий провів нараду по питанню ефективного використання Гречано-Греблівського водосховища та розвитку рибного господарства в районі.
    Участь у нараді взяли голова районної ради О.Івченко, начальник Згурівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури Р.Шполянський, начальник Згурівського районного віділення Переяслав-Хмельницького відділу ГУ НП в Київській області А.Медуниця, начальник районного відділу Держгеокадастру Л.Литовка, завідувач цивільного захисту О.Синільник, головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення та контролю апарату адміністрації Ю.Жмура, директор ТОВ «Науково-дослідний центр» І.Коваль та юрист товариства. Після обговорення ряду питань представникам ТОВ «Науково-дослідний центр» рекомендовано звернутися до Київської ОДА з клопотанням про надання дозволу на укладення договору оренди вищевказаного водного об’єкту та оформлення всіх необхідних правостановлюючих документів.


15.12.2016

15 грудня – День працівників суду

 Шановні судді та працівники Згурівського районного суду!

 
    Згурівська райдержадміністрація, районна рада
щиро вітають вас  з професійним святом.
    Нехай вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожен день повниться плідним змістом і наближає до спільної мети – утвердження верховенства права в нашій державі!
    Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення для нових звершень на ниві здійснення правосуддя!


15.12.2016

П’ять міфів про нову «мінімалку»

   Ініціатива щодо підвищення з 1 січня 2017 року мінімальної зарплати до 3200 грн має стати першим кроком у масштабній урядовій реформі оплати праці. Ідея підвищення соціальної захищеності працюючого населення не має нічого спільного із численними міфами, що їх продукують опоненти. Ми зібрали головні міфи про підвищення МЗП і готові аргументовано довести їх безпідставність.
    Міф 1. Підвищення МЗП є передчасним
  Підвищення МЗП повністю відповідає економічним реаліям. Так, у січні 2014 року співвідношення мінімальної зарплати і фактичного прожиткового мінімуму становило 88,5%. У грудні цього року – 48,7%. Індекс споживчих цін протягом трьох років зріс утричі, а розмір мінімальної зарплати — лише на 30%...

читати далі...


15.12.2016

  Вчора, 14 грудня, під головуванням  директора департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської облдержадміністрації Міщенка О.В. відбулася он-лайн нарада. 
     У нараді взяли участь заступник голови адміністрації Малафій Ю.Б., представники структурних підрозділів адміністрації.
     На обговорення були винесені наступні питання:
- про стан розрахунків теплопостачальних підприємств області за спожитий природний газ перед НАК «Нафтогаз України»;
- стан місць видалення відходів (полігонів твердих побутових відходів) та невирішеність питання щодо вивезення та розміщення твердих побутових відходів у частині районів області.
    За результатами наради були надані відповідні доручення.

14.12.2016

    Сьогодні голова адміністрації В.Мозговий спільно з головою районної ради О.Івченком, заступником голови адміністрації Ю.Малафієм, начальником відділу освіти В.Бойком та Безуглівським сільським головою  М.Теслюком провели зустріч з педагогічним та батьківським колективами Безуглівської ЗОШ по питанню оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів району.
  Учасники зібрання обговорили питання подальшого фінансування навчального закладу. Під час зборів розглянули пропозиції райдержадміністрації щодо організації підвозу дітей до найближчого навчального закладу. На всі запитання присутнім були надані вичерпні відповіді.

14.12.2016

    Чорнобиль – один із епохальних поворотів не тільки української історії, але і всього людства. Біль і мужність Чорнобиля вже 30 років сповнює наші серця тривогою та неспокоєм.
Ці відчуття змушують кожного зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й.
Сьогодні з нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС голова адміністрації В.Мозговий та голова районної ради О.Івченко поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та переселенцям із зони відчуження. Наш доземний уклін, наша довічна вдячність тим, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.


14.12.2016

До уваги жителів району!

    22 грудня  2016 року в малій залі Згурівської районної державної адміністрації з 09:00 до 12:00 в рамках національного проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції» відбудеться розширений прийом громадян за участі голови райдержадміністрації Мозгового В.М., керівника апарату райдержадміністрації Набіуліної К.П., голови Згурівської районної ради Івченка О.М., представників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, Згурівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу Національної поліції в Київскій області, Згурівського відділення Броварської ОДПІ, Згурівського районного військового комісаріату, Згурівського відділення Бориспільської місцевої прокуратури, Згурівської дільниці Переяслав-Хмельницької філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз», РП «Київобленерго», Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, відділу Бюро безоплатної правової допомоги, Згурівської районної газети «Панорама».


14.12.2016


    14 грудня під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулася нарада по питанню функціонування ДО «Господарсько-адміністративна група». Участь у нараді взяли голова районної ради О.Івченко, керівник апарату адміністрації К.Набіуліна, начальник управління фінансів Л.Єрмолюк, в.о.начальника відділу фінансово-господарського забезпечення апарату адміністрації І.Пилипенко, в.о. начальника відділу юридичного забезпечення Ю.Жмура, завідувач сектору житлово-комунального господарства, будівництва, містобудування та архітектури Т.Мала, представники КП «Комбінат комунальних підприємств». Учасники наради розглянули питання розподілу функціональних обов’язків між охоронцями, прибиральниками та двірником у зв’язку зі зміною істотних умов праці. Учасники наради також обговорили питання підвищення плати за оренду приміщень та проведення поточного ремонту адмінібудівлі.14.12.2016

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

 Шановні ліквідатори району!

    
    У 1986 році ви здійснили неоціненний подвиг, самостійно ступивши в ядерний вогонь та назавжди вкарбувавши свої імена в історію України. Висловлюємо щиру подяку та схиляємо низько голови перед тими, хто поклав своє життя та здоров’я на алтар порятунку десятків мільйонів людей.
     Чорнобиль – це мужність, героїзм та біль не лише учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильські АЕС. Усі, кого ви захистили, пам’ятають про ту ціну, яку заплатили ви задля збереження життя людей в Україні та в усьому світі. Для нас ця катастрофа має початок, але не має кінця.
    Низький уклін вам, шановні ліквідатори, за героїм, мужність та витримку, активну життєву позицію. Миру вам і вашим родинам, міцного здоров’я, добробуту, спокою та довгих років життя!

Згурівська райдержадміністрація, районна рада

14.12.2016

    Вчора, 13 грудня, голова адміністрації В.Мозговий спільно з головою районної ради О.Івченком, заступником голови адміністрації Ю.Малафієм та начальником відділу освіти В.Бойком провели зустріч з педагогічним та батьківським колективами Середівського НВК по питанню оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів району.
    Під час зустрічі обговорено пропозиції райдержадміністрації, педколективу та батьків щодо даного питання. Зустріч пройшла у формі жвавого діалогу, на усі запитання присутнім були надані вичерпні відповіді.

14.12.2016

    Вчора у великій залі адміністрації під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулася нарада з питання підготовки волонтерської допомоги для формування автоколони з матеріально-технічною допомогою від Згурівського району в зону проведення антитерористичної операції. У нараді взяли участь голова районної ради О.Івченко, керівники промислових, сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, приватні підприємці.
    Нагадаємо, 23-25 грудня голови райдержадміністрацій та мери міст Київської області особисто доставлять військовим на передову матеріально-технічну допомогу.
   Відповідне доручення чиновникам дав голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган. Озвучену ініціативу Горгана очільники РДА і мери міст Київщини зустріли з ентузіазмом.
    Колону з гуманітарною допомогою очолить Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган.
    Як передбачається, 23 грудня колона гуманітарної допомоги від кожного району Київщини вирушить до Дніпра, звідки голови РДА доставить зібрану допомогу у військові частини зони АТО.

    Основу вантажу складуть найнеобхідніші на фронті речі – дизельгенератори, запчастини до автомобілів, утеплення для бліндажів, утеплені спальники, сокири тощо. Поїдуть на передову також і вітальні листівки від учнів Київщини.

14.12.2016

    13 грудня відбулося засідання позачергової тринадцятої сесії Згурівської районної ради. В роботі сесії, яку проводив голова районної ради О.Івченко, взяли участь голова адміністрації В.Мозговий, заступник голови адміністрації Ю.Малафій, начальник управління фінансів адміністрації Л.Єрмолюк, начальник відділу освіти адміністрації В.Бойко. На засіданні присутні 20 депутатів районної ради.
    На порядок денний сесії виносилос
я 16 питань. Серед яких: внесення змін до рішення районної ради від 14.01.2016 № 37-05-VIІ «Про районний бюджет на 2016 рік», затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення 391-392 загонів оборони (ЗгО) та роти охорони (РО) територіальної оборони Згурівського     району на 2017-2018 роки, виконання районної комплексної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016 рік та про затвердження  районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО, вшанування пам’яті загиблих, соціально-правової допомоги учасників бойових дій, підтримки сімей осіб, які проходять службу за контрактом,  на 2017 рік та ін. З усіх питань порядку денного сесії прийняті відповідні рішення.

13.12.2016

    Сьогодні, 13 грудня, голова адміністрації В.Мозговий провів нараду з керівниками силових структур району, в якій взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ю.Малафій, головний лікар Згурівської ЦРЛ В.Моцюк, представник Згурівського районного військового комісаріату І.Рабосюк, головний спеціаліст з мобілізаційної роботи апарату адміністрації О.Зленко.
      Учасники наради обговорили питання виконання завдання по набору на контрактну службу до Збройних сил України, стан криміногенної ситуації в районі.


13.12.2016

Сергій Савчук: Впроваджувати енергоощадні заходи у багатоповерхівках за підтримки Уряду та місцевої влади економічно доцільно

    У цьому переконалися ОСББ-учасники Урядової програми з енергоефективності, яких на сьогодні вже 593. При цьому, стрімке зростання попиту з боку ОСББ на програму відзначається у другій половині 2016 року. Якщо навесні цього року суми залучених на утеплення коштів становили 2-4 млн грн у місяць, то у вересні ОСББ використано вже 13 млн. грн, у листопаді – 14 млн. гривень.  Відповідно в рази зросла і кількість ОСББ-учасників програми...

12.12.2016


Подарунки для дітей, що перебувають
у зоні АТО від дітей Згурівського району

 Педагогічний колектив Будинку дитячої та юнацької творчості підтримуючи листа департаменту освіти і науки Київської ОДА звернулися до навчальних закладів Згурівського району  приєднатися  до благочинної акції збору речей для дітей, що перебувають у зоні проведення АТО, напередодні дня Святого Миколая та новорічних і різдвяних свят, з метою створення передноворічної атмосфери та подарувати позитивні емоції.
  З 29 листопада по 12 грудня 2016 року -  16 навчальних закладів  Згурівського району зібрали  дуже багато речей (іграшки, солодощі, одяг, книги, канцелярські товари).
    Будинок творчості дякує усім, хто долучився до збору речей, зазначимо, що було зібрано 19 ящиків солодощів; 15 мішків -  М'яких іграшок; канцелярських товарів - 20 ящиків; 3 ящика –дитячого  одягу та 18 ящиків іграшки дитячі.
   15 грудня зібрані подарунки будуть передані військовослужбовців 95-ї Житомирської аеромобільної бригади , які особисто вручать дітям.
     Щиро вдячні за співпрацю всім добрим людям, батькам та учням  які роблять свій доброчинний внесок  в такий нелегкий час. 

Керівник військово – патріотичного гуртка « Я-Патріот», БДЮТ
 Гончаренко Інна Володимирівна

12.12.2016

    12 грудня голова райдержадміністрації В.Мозговий провів щотижневу нараду з керівниками установ фінансово-економічної та господарської сфери району. Присутні проаналізували проведену роботу за минулий тиждень та обговорили плани на поточний тиждень. За результатами наради надано відповідні доручення
.

08.12.2016

    Всеукраїнський тиждень права, започатковано Указом Президента України «Про Всеукраїнський тиждень права» від 8 грудня 2008 р. № 1149/2008, який спрямовано на попередження порушень в сфері захисту прав людини, підвищення освіченості населення з правових питань.
    08.12.2016 р.  Згурівським РЦЗ спільно з Згурівським бюро правової допомоги в Лизогубовослобідському НВК  було проведено вікторину  на тему: «Права неповнолітніх у трудових правовідносинах». На вікторині розглядались питання з Кодексу законів про працю України, а саме:
- з якого віку допускається прийняття неповнолітніх на роботу;
- працювати у нічний час і понаднормово;
- термін надання першого робочого місця;
- тривалість щорічної основної відпустки;
- тривалість робочого часу для учнів;
- звільнення неповнолітніх;
та багато інших питань.
      Вікторина пройшла в цікавій інтерактивній формі. Діти дізнались для себе багато нового і в майбутньому будуть знати свої права при працевлаштуванні.
      Мета проведення вікторини було визначити рівень проінформованості учнів 9-11 класів щодо трудового законодавства України з прав неповнолітніх і сприяти формуванню мотивації вивчення певних правових норм. 

Провідний фахівець з питань
зайнятості відділу надання соціальних
послуг Згурівського РЦЗ  С. Цах

07.12.2016

    07 грудня 2016 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Малафія Ю.Б. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглядалися питання щодо захисту житлових та майнових прав малолітньої дитини           (відмова дитини від спадщини після смерті батька), щодо надання пораненому учаснику антитерористичної операції і учасникові антитерористичної операції одноразової матеріальної допомоги, щодо доцільності позбавлення батьків батьківських прав відносно їх дітей.
    Із відповідними документами і довідками присутніх ознайомили секретар комісії Летяк Т.П. та начальник служби у справах дітей та сім’ї Згурівської райдержадміністрації Лобода Т.О. Члени комісії розглянули всі пакети документів, ґрунтовно, неупереджено вивчили  питання порядку денного та детально обговорили кожне з них. Керуючись чинним законодавством, враховуючи житлові і майнові права малолітнього, присутні на засіданні члени комісії одноголосно вирішили не надавати згоди на відмову дитини від спадщини померлого батька. Крім того, члени комісії рекомендували службі у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації подати до Київської обласної державної адміністрації клопотання про надання пораненому учаснику АТО і учасникові антитерористичної операції одноразової матеріальної допомоги та підготувати від імені органу опіки та піклування позовні заяви до суду  про позбавлення батьків батьківських прав відносно їх дітей.

         

06.12.2016

07 грудня – День місцевого самоврядування в Україні

Шановні працівники та ветерани органів
місцевого самоврядування, депутати місцевих рад

 

Згурівська райдержадміністрація, районна рада щиро вітають вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!
    Самоврядні органи в місцевому суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язанні життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.
  На вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так за благополуччя їх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл та селищ.
    Нехай розуміння і підтримка вашої громади завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.
    Від щирого серця бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, мирного неба, родинного благополуччя, добра та достатку.

06.12.2016

    Будь-яке професійне свято, в першу чергу – свято конкретних людей, що  вирішили присвятили себе саме цій сфері діяльності. День, коли пошановують досягнення, здобутки, досвід, вагомі надбання. Вони з’являються  в нашому житті, дякуючи власній напруженій праці. І не відразу,а з часом,з роками.
    Сьогоднішній день  зібрав на свято людей слова, людей дії, тих,що щиро прагнуть змінити наше сьогодення на краще.
У великому залі райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування в Україні. У заходах взяли участь голова адміністрації В.Мозговий, голова районної ради О.Івченко, військовослужбовці районного військового комісаріату, учасники антитерористичної операції, воїни-інтернаціоналісти, представники органів місцевого самоврядування, депутати районної та сільських рад, представник трудових колективів підприємств та установ району...

читати далі...

06.12.2016

    Вчора, 05 грудня, під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулася нарада із селищним, сільськими головами. Участь у нараді взяли заступник голови адміністрації Ю.Малафій, Л.Єрмолюк - начальник управління фінансів К.Набіуліна - керівник апарату адміністрації, начальник Згурівського відділу Держгеокадастру Л.Литовка, начальник відділу освіти В.Бойко, Є.Волочнюк - начальник відділу культури, молоді і спорту, В.Моцюк - головний лікар Згурівської ЦРЛ, О.Зіборов -  головний лікар Згурівського центру первинної медико-санітарної допомоги, Т.Мала - завідувач сектору ЖКГ, будівництва, містобудування та архітектури, О.Синільник – завідувач сектору цивільного захисту.
    Питання порядку денного наради стосувалися:
- виготовлення проектів сільськими  радами для включення їх у фінансування за рахунок коштів обласного, державного бюджетів /дороги, школи, водогони,
- реформування галузі освіти в районі, формування базових та опорних навчальних закладів, ремонти закладів освіти згідно актів обстеження.
-  утримання, ремонт закладів культури та охорони здоров»я в населених пунктах району,
- готовність і алгоритм дій керівників в  зимовий період /розчистка доріг, договори з підприємствами на техніку для розчистки снігу/.
- роботи по благоустрою /вивіз сміття, стихійні сміттєзвалища, розчистка кладовищ, видалення дерев.
- виготовлення документації на санітарну розчистку полезахисних смуг, алгоритм робіт.
    За наслідками наради головою адміністрації дано ряд доручень відповідальним працівникам. Крім того голова зазначив, що аналогічні наради будуть проводитися щопонеділка.


06.12.2016

06 грудня – День Збройних сил України

 Дорогі захисники Української держави! Солдати, прапорщики, офіцери!

    
    Армія —  запорука суверенітету та незалежності держави, один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави. Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення.     За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над нацизмом.
    Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Глибоко переконані, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.
     Мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди.

    Щиро вітамо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України. Бажаємо усім вам  незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення усіх ваших мрій і побажань.

05.12.2016

Київщина допоможе українським військовим на передовій

   Напередодні свята Нового року голови райдержадміністрацій та мери міст Київської області особисто доставлять військовим на передову матеріально-технічну допомогу.
  Відповідне доручення чиновникам дав голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган.         Озвучену ініціативу Горгана очільники РДА і мери міст Київщини зустріли з ентузіазмом.
    Колону з гуманітарною допомогою очолить Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган.
    Як передбачається, 23 грудня колона гуманітарної допомоги від кожного району Київщини вирушить до Дніпра, звідки голови РДА доставить зібрану допомогу у військові частини зони АТО.
    Основу вантажу складуть найнеобхідніші на фронті речі – дизельгенератори, запчастини до автомобілів, утеплення для бліндажів, утеплені спальники, сокири тощо. Поїдуть на передову також і вітальні листівки від учнів Київщини.
    «Українські солдати мають відчувати підтримку та допомогу, – зазначає Олександр Горган. –  Таку ж поїздку, дасть Бог, здійснимо і на Великдень. Щоб напередодні свят підняти бойових дух наших захисників і допомогти їхній перемозі».

Шановні згурівчани та жителі району!

    Закликаємо Вас долучитися до збору допомоги для наших героїв захисників. Адже кожний, нехай і невеликий внесок – шлях назустріч великій спільній справі збереження цілісності нашої країни.
    Прийом гуманітарної допомоги здійснюється за адресою: смт Згурівка вул. Центральна, 2 (приміщення районного військового комісаріату, відповідальний Синяченко Андрій Миколайович).
    Про перелік необхідних речей та додаткову інформацію можна дізнатися детальніше за телефоном: 5-07-70, 066-976-86-45 (райвійськкомат), 5-10-25 (райдержадміністрація).


05.12.2016

5 грудня — Міжнародний день волонтера

    Це свято відзначається щорічно з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця.
    1859 рік вважається роком виникнення волонтерського руху у світі. В Україні волонтерство з'явилося на початку 90-х років минулого століття, а офіційно його визнано Постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2003 р., якою також затверджено «Положення про волонтерську діяльність у сфері надання соціальних послуг».
    Волонтери — багатство народів. Волонтерство засновується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей.
    У Загальній декларації волонтерів, прийнятій на XVI Всесвітній конференції волонтерів 2001 року в Амстердамі, визначено такі принципи діяльності волонтерів:
визнання права на закріплення за всіма чоловіками, жінками та дітьми, незалежно від їхньої раси, віросповідання, фізичних особливостей, відповідного соціального та матеріального становища;
поважання гідності й культури всіх людей;
надання допомоги, безкоштовних послуг особисто чи організовано в дусі партнерства та братерства;
визнання рівної важливості особистих і колективних потреб, сприяння їх забезпеченню;
перетворення волонтерства на елемент набуття нових знань і навичок, удосконалення здібностей, стимулюючи при цьому ініціативу та творчість людей, надаючи кожному можливість бути творцем, а не користувачем, спостерігачем.
    Згідно статистичних даних, оприлюднених Організацією Об’єднаних Націй, по всьому світові нараховується близько 140 мільйонів волонтерів.
    Волонтер — покликання, спосіб життя. Сьогодні волонтери сприяють перемозі України та збереженню її державності, не чекаючи за це винагороди. Волонтерська діяльність, як прояв милосердя і доброчинності, буде існувати доти, доки існує потреба людей у тій чи іншій допомозі та обмежена державна участь у задоволенні потреб своїх громадян, їхній соціальній підтримці.

    Згурівська райдержадміністрація, районна рада приєднуються до привітань на адресу всіх, хто долучився до цієї благородної справи та бажають усім миру, добра, міцного здоров'я, гідного поціновування такої важливої і такої необхідної роботи.


05.12.2016

05 грудня – День працівників статистики в Україні

 Шановні працівники та ветерани органів статистики!

    Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. На вашу службу покладено надзвичайну важливу та відповідальну місію - збирати інформацію про те, що відбувається в суспільстві. Ви є першими соціальними експертами, хто, опираючись на реальні цифри й показники, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті - економічні, соціальні, демографічні та політичні. Ваші дослідження - головний орієнтир для держави, яка прагне зміцнення та розвитку.
    Упевнені, що статистична служба і надалі буде забезпечувати формування найсучаснішої інформаційної системи, широку доступність інформації та виступатиме потужним чинником демократизації суспільства. Бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя та плідної праці.

Згурівська райдержадміністрація, районна рада


02.12.2016

   До уваги!

Роз’яснення Мінсоцполітики щодо Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 19.10.2016 № 719

   У 2015 році родина українського військового Руслана Тимченко, який загинув під час бойових дій на Донбасі, отримала двокімнатну квартиру в селі Чубинське Бориспільського району.
    Житло для родини загиблого учасника АТО придбали за кошти державного бюджету. В отриманні власної квартири дружині із малолітнім сином посприяла служба у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації.
    Відносно питання по померлому військовослужбовцю Коваленку Михайлу, за інформацією членів комісії, яка утворена при Згурівській райдержадміністрації (розпорядженням голови №376 від 26.10.2016 ) пакет документів поданий Коваленко Т.М. - вдовою померлого інваліда війни І групи Коваленка Михайла суперечив нормам постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 №719 "Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали беспосереднью участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов".
   Всупереч зазначеним нормам чинного законодавства, члени комісії 11.11.2016 прийняли виняткове рішення про призначення вищезазначеної компенсації сім'ї померлого Коваленка Михайла та подали відповідний пакет документів для розгляду до Департаменту соціального захисту населення Київської області, який відмовив по причині невідповідності категорії заявника.
    На наступному засіданні комісії про відхилення пакету документів Коваленко Т.М. повідомили особисто та прийняли одноголосне рішення про звернення до народного депутата Верховної Ради України Міщенка С.Г. про внесення змін до постанови від 19.10.2016 №719 та розширення критеріїв отримання компенсації , а саме - загиблих та померлих військовослужбовців.
    Керівництво району щиро сподівається на термінове уточнення в законодавчому акті, адже така ситуація можлива не лише в нашому районі.

02.12.2016

Шановні мешканці Згурівщини!

     За інформацією Українського гідрометцентру протягом 2-3 грудня 2016 року у зв’язку з переміщенням циклону з північного заходу на більшій частині території країни очікуються сильні опади у вигляді мокрого снігу, ожеледиця, хуртовини та пориви вітру до 17-22 м/с. Приріст снігового покриву становитиме 15 - 20 см.
     Згурівською райдержадміністрацією спільно із виконкомами сільських, селищної рад, філією «Згурівське райДУ», Згурівським РП ПАТ «Київобленерго», КП «Згурівський ККП», Згурівським РС ГУ ДСНС України в Київській області, Згурівською дільницею П.Хмельницької ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз»,  Згурівською СЛД №7 РЦТ №223 КОФ ПАТ «Укртелеком», Згурівською ЦРЛ, Згурівським центром ПМСД, управлінням соціального захисту населення РДА вживаються заходи щодо забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з погіршенням погодних умов, забезпечення сталої роботи транспортної інфраструктури, систем енерго-, газо-, тепло-, водопостачання, зв’язку а також інших систем житлово-комунального господарства, медичних установ та об’єктів соціальної сфери.
      Для розчистки доріг державного значення Н.Биків-Згурівка-Яготин та Згурівка-Березань і місцевого значення від снігу та посипання проїжджої частини піщано-сольовою сумішшю задіяна техніка філії «Згурівське райДУ».    Для розчистки доріг комунального значення залучається техніка підприємств,установ, організацій, фермерських господарств та приватних підприємців розміщених на території відповідної ради, з якими заключено угоди чи підтверджено гарантійними листами.
     Додатково нагадуємо про 4 місця відстою великогабаритної вантажної техніки на території району, а саме: пл. Кооперативна в смт. Згурівка, площадка біля адмінбудівлі ТОВ «Українська молочна компанія» в с. В. Крупіль, тік ПрАТ «Калина» в с. Красне, площадка біля с. ради в с. Л.Слобода та 4 стаціонарні пункти обігріву: Згурівська ЦРЛ, РС ГУ ДСНС України у Київській області, стаціонарні відділення для постійного або тимчасового проживання людей похилого віку у с. Войтове та с. Турівка. В разі необхідності Згурівський РС ГУ ДСНС України у Київській області забезпечує розгортання двох мобільних пунктів обігріву.
     В зв’язку з несприятливими погодними умовами Згурівська райдержадміністрації рекомендує без особливої необхідності не виїжджати власним автомобілем
.


02.12.2016

     З 28.11.2016 по 02.12.2016 в Київській області проходило багатоступеневе командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ з визначенням стану готовності до вирішення завдань цивільного стану у мирний час та в особливий період за темою «Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Київській області та у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період»...

01.12.2016
Акція Всесвітній день боротьби зі СНІДом

  1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Україна залишається лідером у Європі за масштабами  поширення ВІЛ – інфекції, а кількість хворих у світі сягає 33 млн осіб.
    У рамках циклу заходів психолога позашкільного закладу  у Будинку творчості Згурівського району  відбувся флешмоб, в якому брали участь 65 вихованців. Була проведена акція, метою якої було привернути увагу вихованців та педагогів до вирішення проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих.
    Акція розпочалась із того, що кожен вихованець отримав червону стрічку від психолога БДЮТ Гончаренко І.В., як символ боротьби зі СНІДом.
     Учасники акції отримали інформацію  від директора БДЮТ Кислицької Г.І про шляхи передачі СНІДу, а також про умови, за яких інфекція не передається. Акція схарактеризувала   поняття СНІДу, розповіли як саме вірус потрапляє в організм людини. Оскільки одним із важливих способів поширенню СНІДу є ризикована поведінка молоді, вживання наркотичних засобів,  ризикованих статевих зв’язків .
На завершення організатори акції разом з вихованцями  БДЮТ зробили спільне фото, «Майбутнє без СНІДу!». 

Психолог БДЮТ
Гончаренко І.В.

01.12.2016

УРЯД  РОЗПОЧИНАЄ РЕФОРМУ СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

 Уряд схвалив Концепцію реформи фінансування системи охорони здоров’я, яка дає старт модернізації медичної сфери. Концепція закріплює модель національного солідарного медичного страхування зі 100% покриттям громадян. Згідно з концепцією, збори страхових внесків здійснюватимуться через загальну систему оподаткування та збиратимуться у державному бюджеті. Страхові виплати за лікування окремої людини не будуть прив’язані до розміру її індивідуальних внесків. Кожен громадянин здійснює передоплату за медичне обслуговування, сплачуючи загальні податки. Жодних додаткових податків чи платежів для громадян не вводиться...

                                                                                                     
01.12.2016

01 грудня – День працівників прокуратури

 Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!

  Згурівська райдержадміністрація, районна рада сердечно вітають вас з професійним святом -Днем працівників прокуратури.
    Діяльність прокуратури відіграє дедалі важливішу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України як демократичної правової держави. Від вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист жителів району від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини.
  Суспільство розраховує на вашу відповідальність, справедливість, професійність і принциповість.
  Бажаємо вам творчих успіхів, сил та наснаги у професійній діяльності, щастя, міцного здоров'я і благополуччя вам та вашим родинам.

30.11.2016

25 РОКІВ ПЕРШОМУ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ РЕФЕРЕНДУМУ

    1 грудня 2016 року виповнюється 25 років події, яка докорінно змінила історію України – І Всеукраїнському референдуму.
Ця історична подія легалізувала Незалежність України, адже разом з Актом проголошення Незалежності України 24 серпня 1991 року також була прийнята Постанова Верховної ради УРСР «Про проголошення незалежності України», де було вказано: «1 грудня 1991 року провести республіканський референдум на підтвердження Акта проголошення незалежності». Через сім днів після референдуму 1 грудня 1991 року, Україна вийшла зі складу СРСР, а саме - 8 грудня 1991 року Президент України Леонід Кравчук спільно з Борисом Єльциним і Станіславом Шушкевичем скасували СРСР у Беловезькій Пущі...

читати далі...

30.11.2016

    На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 06.04.2016 № 266 "Про утворення міжрегіональних територіальних органів Державної аудиторської служби", утворено Північний офіс Держаудитслужби, який є правонаступником Державних фінансових інспекцій в м.Києві, Київській, Вінницькій, Житомирській, Черкаській та Чернігівській областях, та розпочав своє функціонування з 19 жовтня 2016 року.
    Враховуючи вищевикладене, у разі необхідності отримання інформації з питань контрольно-ревізійної роботи, тощо, відповідні листи слід направляти на адресу Північного офісу Держаудитслужби: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 18, тел/факс 237-60-18, e-mail: mailbox@das.gov.ua.


30.11.2016

 

СІМ’Ї, ЯКІ НЕ ПІДПАДАЮТЬ ПІД ДІЮ СУБСИДІЇ, МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ РІВНИМИ ЧАСТИНАМИ ПРОТЯГОМ РОКУ


   Уряд надав можливість українським сім’ям, які не підпадають під дію житлової субсидії, сплачувати рахунки за теплопостачання рівними частинами протягом року. Тобто у споживачів буде можливість в опалювальний період сплачувати лише 50% вартості спожитих послуг, решту - 50% рахунку - доплатити у літній період.
    Відповідне рішення було прийнято 19 жовтня 2016 року на засіданні Кабінету міністрів України та закріплено ухвалою Постанови «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів в оплаті за послуги централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату за послугу з централізованого опалення»...

читати далі...

29.11.2016

    29 листопада 2016 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Малафія Ю.Б. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було розглянуто питання щодо участі бабусі у спілкуванні та вихованні малолітнього онука.
    Із заявою та пакетом документів присутніх ознайомила секретар комісії Летяк Т.П.  Члени засідання ретельно вивчили і обговорили зазначене вище питання та прийняли рішення відповідно до чинного законодавства..        

29.11.2016

УВАГА! На Київщині оголошено штормове попередження!

   Українським гідрометеорологічним центром оголошено штормове попередження в південно-західних та центральних регіонах України.
За прогнозами, 29 листопада 2016 року, в південних частинах Київської області слід очікувати зниження температури повітря до -5 – -7 в день та -8 – -11 °С в ночі, з посиленням поривів вітру (місцями до 25-29 м/с), рясними атмосферними опадами у вигляді снігу. В наступні дні очікується посилення снігопаду з одночасним зниженням температури.
Загалом до зони ризику потрапляють Баришівський, Білоцерківський, Броварський, Бориспільський, Богуславський, Васильківський, Володарський, Кагарлицький, Миронівський, Обухівський, Переяслав-Хмельницький, Рокитнянський, Ставищанський, Сквирський, Таращанський, Тетіївський та Яготинський райони Київської області.
В таких надзвичайних умовах існують загрози аварійного відключення тепло-, енерго постачання; ускладнення транспортного сполучення: ожеледиця, блокування сніговими масами автодоріг; травмування людей в результаті обвалу дерев, руйнування споруд, дії низьких температур, ДТП тощо.
Саме тому Київська обласна державна адміністрація закликає мешканців області дотримуватися елементарних правил безпеки, особливо під час перебування на вулиці та утриматися від поїздок особистим легковим транспортом.
За таких погодних умов необхідно бути максимально уважними та обережними на дорогах.  Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху!
Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку «101».


29.11.2016

    Сьогодні, 29 листопада, голова адміністрації В.Мозговий провів нараду з керівниками силових структур району, в якій взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ю.Малафій, в.о.головного лікаря Згурівської ЦРЛ Н.Марищенко, представник Згурівського районного військового комісаріату А.Синяченко, начальник Згурівського районного  віділення Переяслав-Хмельницького відділу ГУ НП в Київській області А. Медуниця, провідний спеціаліст з питань  оборонної роботи та роботи з правоохоронними органами апарату адміністрації І.Явон.
      Учасники наради обговорили питання виконання завдання по набору на контрактну службу до Збройних сил України, виконання плану осіннього призову юнаків, стан криміногенної ситуації в районі.

28.11.2016

    Насиченим видався день для Будинку творчості Згурівщини 26 листопада. На базі БДЮТ відбулася спільна нарада методистів РМК, заступників директорів ЗНЗ і педагогічних працівників БДЮТ метою якої була презентація діяльності закладу. Протягом наради директор БДЮТ Кислицька Г.І. oзнайомила присутніх із діяльністю закладу, а керівники гуртків презентували свій досвід роботи і діяльність гуртків, також для всіх присутніх було проведено екскурсію до музею «Скарбниця духовності» керівниками гуртків Гончаренко І.В., Костюк Г.І. На завершення заходу педагоги віддали шану трагічним сторінкам нашої історії і хвилиною мовчання вшанували жертв Голодомору 1932-1933рр. 
    В другій половині дня у Будинку творчості проходила під гаслом «Скорботна пам'ять поколінь». Педагоги приймали  гостей, учнів  із Аркадіївського НВК, для яких було проведена екскурсія до музеїв, де учні мали змогу оглянути тематичну виставку присвячену історичним подіям 1932-1933рр, і вшанувати пам’ять жертв Голодомору  запаливши свічку пам’яті.
    Завершеням заходу став круглий стіл для вихованців закладу «Скорботна пам’ять поколінь», в ході якого діти  переглянули документальний фільм про голодомор на Україні і висловили свої думки про історичне минуле нашої держави, а також підтримавши акцію дня і запалили свічку пам’яті.
 

28.11.2016

    Сьогодні, 28 листопада, під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулося засідання колегії райдержадміністрації.
У роботі колегії взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ю.Малафій, керівник апарату адміністрації К.Набіуліна, керівники управлінь, відділів, інших структурних підрозділів адміністрації, керівники установ та організацій району, а також селищний та сільські голови.
На порядку денному засідання колегії виносилися ряд важливих у життєзабезпеченні району питань, а саме...

читати далі...

28.11.2016

26 листопада Україна вшановувала пам’ять жертв Голодоморів

    Пам’ятні заходи були проведені по всій Україні на центральних площах чи біля пам’ятних знаків Голодомору. Світовий конгрес українців організував вшанування загиблих у ті роки в 32 країнах світу.
       Жалобні заходи відбулися і на Згурівщині.
    Вшанувати пам’ять про українців, які померли від голодної смерті прийшли представники районної влади, представники трудових колективів, громадськість.
    О 16.00 год. відбулася загальнонаціональна хвилина мовчання та акція «Запали свічку пам’яті».
    Учасники зібрання в знак скорботи та пам’яті про мільйони загублених життів поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам голодомору та політичних репресій, а також запалили свічки.
 Після чого громадськість вирушила до Спасо-Преображенської Церкви, де о.Олег відправив  панахиду за вбитими у XX столітті радянською владою наших земляків.
    Жалобні заходи відбулися у всіх населених пунктах району.
  Цього дня у районі були відмінені спортивні та розважальні заходи. На будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій  було приспущено Державний Прапор України. Вічна пам’ять всім українцям, які померли голодною смертю!

25.11.2016

26  листопада - День вшанування пам'яті жертв голодомору

Шановні жителі Згурівщини!

 
    26 листопада - скорботний день для всього українського народу. Серед багатьох болючих сторінок історії українського народу тема голодомору 1932-1933 років залишається однією з найскладніших і найдраматичніших.
    Голодомор став найбільшою трагедією за всю історію українського народу. Демографічна катастрофа посіяла в душах мільйонів людей фізіологічне почуття страху, необоротно вплинула на генофонд нації.
    На думку сталінського режиму, українське селянство становило серйозну загрозу Радянській владі на території України. Сьогодні історичний факт голодомору 1932 – 1933 років в Україні визнали близько 70 країн світу, в тому числі парламенти 12 країн.
    Ми маємо знати, що нація стала жертвою страшного злочину, маємо усвідомити, що сьогоднішнє населення України є нащадками тих, хто вижив в ті страшні часи.
    Історія має бути відкритою для всіх. І кожен може мати різні погляди та по-різному трактувати чи оцінювати події минулого. Та в цей день ми повинні відкинути всі політичні дискусії та бути єдиними.
    Сумуючи, ми відчуваємо гордість за наш народ. Він зумів вистояти, незважаючи на весь трагізм тієї важкої доби. Ми славимо усіх, хто у часи Голодомору рятував земляків від лютої смерті, часто ризикуючи своєю свободою, а то й життям. Ми віддаємо данину тим, хто не скорився і чинив спротив репресивній політиці.
    Наш синівський обов’язок – зробити все, аби зболена пам'ять про заморених голодом була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь, аби ніколи не допустити подібного на нашій українській землі та в світі, берегти мир і спокій, жити у злагоді і порозумінні.
    В ці скорботні дні схилімо голови перед світлою пам’яттю тих, хто потрапив у грізні жорна тоталітарного режиму, кого забрала голодна смерть.
    Хай же пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, додасть нам сил та волі, мудрості й наснаги для зміцнення та подальшої розбудови квітучої держави, розвитку демократії, вільного життя кожної людини.
 

Згурівська райдержадміністрація, районна рада


25.11.2016


Нові зміни в Законі України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо звільнення з військової слкжби осіб, які мають на утриманні дітей-інвалідів"

Глава держави Петро Порошенко підписав Закон України № 1680-VIII, щодо звільнення з військової служби осіб, які мають на утриманні дітей -інвалідів.
Відповідно до закону було внесено зміни до підпункту «г» пункту 1 частини восьмої статті 26, а саме:
-  Абзац третій викладено в такій редакції:
"утримання жінкою (чоловіком) - військовослужбовцем повнолітньої дитини віком до 23 років, яка є інвалідом I чи II групи, якщо вона (він) не висловила (не висловив) бажання продовжувати військову службу".
2. Доповнити абзацом шостим такого змісту:
"утримання жінкою (чоловіком) - військовослужбовцем дитини - інваліда підгрупи А віком до 18 років, якщо вона (він) не висловила (не висловив) бажання продовжувати військову службу".

     Цей закон був прийнятий Верховною Радою України 18 жовтня 2016 року.

 Головний спеціаліст відділу
юридичного забезпечення та контролю
апарату адміністрації    Ю.І.Жмура

24.11.2016

    24 листопада 2016 року в малій залі Згурівської районної державної адміністрації в рамках національного проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції» відбувся розширений прийом громадян за участі голови райдержадміністрації Мозгового В.М., керівника апарату райдержадміністрації Набіуліної К.П., голови Згурівської районної ради Івченка О.М., представників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, Згурівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу Національної поліції в Київскій області, Згурівського відділення Броварської ОДПІ, Згурівського районного військового комісаріату, Згурівського відділення Бориспільської місцевої прокуратури, Згурівської дільниці Переяслав-Хмельницької філії по експлуатації газового господарства ПАТ « Київоблгаз», РП « Київобленерго», Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, відділу Бюро безоплатної правової допомоги, Згурівської районної газети «Панорама».
    Під час розширеного прийому громадян розглянули питання субсидії, перерахунку пенсії, ремонту покриття доріг місцевого та державного значення, забезпечення талонами на проїзд людей літнього віку, питання оплати праці працівникам освітніх закладів та оплату відряджень.
    Метою проведення розширеного прийому громадян є впровадження публічного спілкування представників влади з громадянами України, що надасть можливість безпосереднього спілкування громади Згурівського району з керівниками підрозділів міської влади районного чи селищного рівня у форматі публічності. Формат прямого, публічного спілкування представників влади з громадянами посилить відповідальність державних службовців перед громадою та стане одним з дієвих механізмів боротьби з корупцією.
    Розширений прийом громадян в рамках проекту « Діалог народу і влади та протидія корупції» в Згурівській РДА проводився вперше. Надалі  буде проводитися на постійній основі , останнього четверга кожного місяця з 09:00 до 12:00. в малій залі Згурівської РДА.

23.11.2016

Президент підписав нові закони про соцзахист родин бійців АТО

       10 листопада, Петро Порошенко підписав закони, що врегульовують питання соціального захисту родин героїв АТО.  Закони стосуються призначення пенсій особам, які стали інвалідами внаслідок безпосередньої участі в антитерористичній операції чи забезпечували її проведення, а також членам їх сімей та родинам загиблих.
    Глава держави підписав ЗУ №1678-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»».
    Відповідно до закону, чинне право на пенсію мають дружини (чоловіки) загиблих (померлих) в антитерористичній операції військовослужбовців, які доглядають за дітьми, онуками, братами чи сестрами годувальника до 8-го віку та проходять військову службу.
       Цей закон був прийнятий Верховною Радою України 18 жовтня 2016 року.
    Також був підписаний ЗУ  №1673-VIII «Про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
     Цим законом встановлено, що перелік осіб, які мають право на пенсії нарівні з військовослужбовцями строкової служби та членами їх сімей, доповнено. В закон внесена категорія осіб, членів їх сімей та членів сімей осіб, які стали інвалідами у зв'язку з пораненням, каліцтвом, контузією або внаслідок захворювання, пов'язаного з безпосередньою участю в антитерористичній операції або забезпеченням її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах її проведення, має право на виплату пенсії.

Головний спеціаліст відділу
юридичного забезпечення та контролю
апарату адміністрації Ю.І.Жмура


23.11.2016

УРЯДОВА ДОПОМОГА НА ПРИДБАННЯ ТВЕРДОГО ПАЛИВА ЗБІЛЬШЕНА В СЕРЕДНЬОМУ
НА 1 000 ГРН ДЛЯ ОДНОГО ДОМОГОСПОДАРСТВА

    Безповоротна грошова допомога Уряду на придбання твердого палива (вугілля, дров, брикет тощо) призначається виходячи з норми у дві тони на одне домогосподарство на рік і граничного показника вартості, який становив 1 532 грн. за тонну.
    Враховуючи, що реальна вартість твердого палива в регіонах більша за встановлений раніше граничний показник його вартості, Уряд зробив крок назустріч людям, збільшивши цей показник до 2 000 грн. за тонну твердого палива. Це означає, що середній розмір субсидії на придбання вугілля, дров чи брикет збільшиться в середньому на 1 000 грн. для одного домогосподарства.
    Якщо раніше середній розмір урядової грошової допомоги становив 2 000 гривень, то після підвищення граничної вартості тонни твердого палива він в середньому збільшиться до 3 000 гривень. На ці кошти, до прикладу, можна придбати в середньому 10-12 кубів дров або дві тонни вугілля, в залежності від цінової політики того чи іншого регіону.
    Такою допомогою мають можливість скористатися ті сім’ї, які використовують для опалення виключно тверде паливо. Субсидія їм надається незалежно від площі житла і виплачується один раз на рік в готівковій формі на особовий рахунок в банку. Чим менший дохід родини, тим більший розмір урядової допомоги вона отримає.
    Субсидія на придбання твердого палива оформляється так само, як і звичайна житлова субсидія. Щоб її отримати, потрібно подати в місцевий орган соціального захисту декларацію про доходи та заяву. В останній слід підкреслити поле зі словами "на придбання твердого палива та скрапленого газу".
    Після закінчення календарного року, для отримання безповоротної урядової допомоги на придбання твердого палива на наступний період знову потрібно подати документи для призначення субсидії. 


23.11.2016

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ В ДІЇ: РАХУНКИ ЗА ТЕПЛО МОЖУТЬ БУТИ В РАЗИ МЕНШИМИ

Чи можуть рахунки за тепло бути меншими? Перші платіжки доводять, що реально жити у комфорті і платити менше! До Вашої уваги кілька правдивих варіантів економії сімейного бюджету в опалювальний сезон...


23.11.2016

Субсидія без «прописки» можлива на підставі договору оренди житла

    Громадяни України, які не змогли оформити субсидію через відсутність так званої офіційної «прописки», мають можливість повторно звернутися до органів соціального захисту, оформивши договір оренди житла у довільній формі.
    Безповоротна допомога Уряду у сплаті житлово-комунальних послуг -  субсидія - оформлюється виключно на зареєстрованих у житловому приміщенні людей. Однак, Уряд пішов назустріч і тим людям, які не мають офіційної реєстрації, але сплачують комунальні послуги.
    Якщо людина не змогла оформити субсидію через відсутність прописки в даному помешканні, але там проживає і сплачує рахунки за тепло, газ, світло й воду, держава забезпечила їй можливість скористатися безповоротною допомогою на підставі договору оренди житла. Рішенням Уряду не визначено жорстких вимог до такого документу: договір не потрібно завіряти нотаріально, достатньо лише двох підписів - власника житла та орендаря.
    Такий документ є офіційним підтвердженням права людини на субсидію і повинен братися до уваги місцевими органами соціального захисту населення на користь сім’ї.


23.11.2016

24 листопада в населених пунктах Київської області відбудеться розширений прийом громадян

    У четвер, 24 листопада, з 09:00 до 12:00 год. в населених пунктах Київської області відбудеться розширений прийом громадян в рамках національного проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції», за участю представників органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів з охорони здоров’я, освіти, соціального захисту населення, служби у с правах дітей, комунальних служб, підрозділів юстиції, Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду, а також представники підрозділів Національної поліції України, органів прокуратури.
    Національний проект «Діалог народу і влади та протидія корупції» реалізується з жовтня 2013 року і є ефективним механізмом боротьби з проявами корупції та налагодження взаємодії між представниками влади та громадою України. Починаючи з жовтня 2013 року, проект успішно реалізувався в м. Кролевець Сумської області, м. Бровари Київської області, 3-х районах м. Києва та 27 населених пунктах Донецької області.
    Метою даного проекту є внесення в систему державно-управлінських відносин публічного спілкування представників влади з громадянами України через розширений прийом, що надасть можливість безпосереднього спільного спілкування громади територіальної одиниці з керівниками підрозділів державної та міської влади районного, міського чи обласного рівня у форматі публічності. Формат прямого, публічного спілкування представників влади з громадянами посилить відповідальність державних службовців перед громадою та стане одним з дієвих механізмів боротьби з корупцією.
    Реалізація зазначеного проекту відбуватиметься у всіх населених пунктах Київської області на постійній основі, останнього четверга кожного місяця з 09:00 до 12:00 години.

23.11.2016

    Сьогодні, 23 листопада, голова адміністрації В.Мозговий провів нараду з керівниками силових структур району, в якій взяли участь    головний лікар Згурівської ЦРЛ В.Моцюк,  представник Згурівського районного військового комісаріату А.Синяченко, начальник Згурівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури Р. Шполянський, начальник Згурівського районного  віділення Переяслав-Хмельницького відділу ГУ НП в Київській області А.Медуниця,  провідний спеціаліст з питань  оборонної роботи та роботи з правоохоронними органами апарату адміністрації І.Явон.
    Учасники наради обговорили питання виконання завдання по набору на контрактну службу до Збройних сил України, виконання плану осіннього призову юнаків, стан криміногенної ситуації в районі.


23.11.201622.11.2016


         22 листопада військовий комісар Згурівського РВК Ю.Черв’як провів нараду-семінар з працівниками селищної та сільських рад, підприємств та установ району, відповідальними за ведення військового обліку військовозобов’язаних та призовників. Основним питанням наради було приведення військово-облікової роботи до вимог  чинного  законодавства.

Представники віійськового комісаріату ознайомив присутніх з основними нормами закону України «Про військовий облік та військову службу», положеннями Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах, організаціях і навчальних закладах, надав роз’яснення щодо організації ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників. Також на нараді обговорили проблеми, які виникають під час оповіщення військовозобов’язаних та призовників.


22.11.2016

Шановні жителі Згурівського району!

    В рамках національного проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції» 24 листопада з 9.00 до 12.00 в малому залі Згурівської районної державної адміністрації відбудеться розширений прийом громадян за участі представників виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, охорони здоров'я, освіти, комунальних служб, Державної фіскальної служби, Яготинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України, Згурівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури, Згурівського районного військового комісаріату, Згурівського районного віділення Переяслав-Хмельницького відділу ГУ НП в Київській області, представників районних підрозділів «Київоблгаз збут», «Київобленерго», Згурівської районної газети «Панорама».

            Реєстрація звернень та запис на прийом за телефоном (04570) 5-08-9222.11.2016

Вартові землі української

 
  Саме під таким гаслом у Будинку творчості на Згурівщині протягом  14 – 21 листопада  відбулися заходи присвячені Дню національної Гідності та Свободи.
    Тематичний тиждень розпочався із виставки дитячих малюнків «Українські захисники – борці за гідність і свободу», яка була розміщена у музеї БДЮТ.
   18 листопада відбулася  зустріч за круглим столом з учасником Майдану та  бойових дій на Сході нашої країни О.Рибінським, людиною, яка з перших днів стояла на захисті  нашої незалежної і вільної України.
Олександр Костянтинович розповів про життя борців за незалежність і свободу. Вихованці БДЮТ цікавилися подіями на Майдані та життям військовослужбовця,  звучало багато запитань про його побратимів,  про військове озброєння,  про військову техніку, і про те, що повинен мати при собі кожен солдат на фронті. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять тих, хто загинув за Гідність і Свободу України.
   21 листопада в центрі Згурівки біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні пройшов мітинг – реквієм.      На мітинг зібралися всі небайдужі, голова Згурівської РДА В.Мозговий, голова Згурівської районної ради О.Івченко , очевидці і учасники подій Майдану,  учні 9-11 класів Згурівської ЗОШ, Згурівського НВК, Згурівського ДНЗ ПТЛ-24, вихованці та педагоги БДЮТ, які хвилиною мовчання вшанували пам'ять  Героїв Майдану, загиблих учасників антитерористичної операції на Сході, які загинули за Гідність і Свободу українського народу, за світле майбутнє України.

Ми бажаєм всім захисникам щастя й здоров’я,
перемоги в безглуздій війні.
Хай збуваються мрії, покинуть тривоги.
Хай завжди буде мир на українській землі...


21.11.2016

21 листопада – День Гідності та Свободи

Шановні жителі Згурівщини!

 
     21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи.
  Це пам’ятний день, який Президент України Петро Порошенко запровадив на знак вшанування визначних подій, які відбувалися на Майдані в м. Києві з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року.
    Ми вкотре довели світові, що українці – це народ глибоко патріотичний, з високим почуттям гідності і непереборним духом свободи. Такими ми були протягом всієї історії формування нашої держави.
    В цей день ми відзначаємо зусилля всіх синів і доньок України, які впродовж нашої історії боролись і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження і додержання прав людини. Кожен із нас мусить проаналізувати, чи змінилися наші погляди і переконання, чи виправданою стала смерть тих українців, які ціною власних життів захищали споконвічне прагнення до свободи. Значення цього дня виходить за рамки політики, його роль загальнонаціональна і значима для всіх і кожного, для минулого і майбутнього.
    Українці й досі проходять нелегкий шлях, демонструючи своє прагнення жити за європейськими стандартами, свою гідність, своє прагнення до свободи. Ми вчимося вирішувати навіть найскладніші проблеми у мирний та цивілізований спосіб, проте страх ворога, що Україна стане сильною демократичною державою, що тут зростатимуть покоління вже вільних людей, змушує його з ще більшою агресією установлювати свої правила на нашій території. Наші мужні військовослужбовці, які нині знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції, продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність України. Значна підтримка громадськості сприяє зміцненню патріотичного духу та звитяг Українського народу. Разом – ми сила, наше суспільство здобуло право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов'язок діяти, змагатись і працювати для гідного життя.
    Сьогодні свою честь і совість ми гартуємо в мовах війни з агресором. Кожен на своїй ниві: хто зі зброєю на кордоні, хто волонтерською допомогою, хто співпереживанням і вірою в перемогу.
    Від щирого серця бажаємо усім миру та добра, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити як вільний і великий народ на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Згурівська райдержадміністрація, районна рада

21.11.2016


    21 листопада під керівництвом голови районної державної адміністрації В.Мозгового відбулася щотижнева апаратна нарада за участю голови районної ради О.Івченка, заступника голови районної ради Ю.Малафія, керівника апарату адміністрації К.Набіуліної, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Традиційно в ході наради було розглянуто питання соціально-економічних показників розвитку Згурівщини, підсумки роботи за тиждень, що минув та плани на наступний.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень. 

 

18.11.2016

    Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначають професійне свято багаточисельної когорти трударів – працівників сільського господарства. Це свято традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

    Напередодні, 18 листопада, у великій залі райдержадміністрації відбулися урочисті заходи на честь працівників агропромислового комплексу.

    Від керівництва району лунали найтепліші вітання трудівникам сільськогосподарських підприємств району, а також відбулася церемонія нагородження кращих працівників галузі.

       Вітаючи з професійним святом тих, хто пов’язав свою професійну діяльність із сільським господарством голова адміністрації В.Мозговий, подякував керівникам та працівникам агропромислових підприємств району за віддану працю, за любов до рідної землі та побажав усім достатку, злагоди в родинах та впевненості у завтрашньому дні.

      Протягом заходу гарний настрій присутнім дарували творчі колективи та аматори народного мистецтва.18.11.2016

20 листопада – День працівників сільського господарства України

 Шановні працівники сільського господарства!

  Згурівська райдержадміністрація, районна рада щиро вітають  вас з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства!
    З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.
    Від стану справ у сільськогосподарській галузі залежить економічна незалежність держави, здоров’я нації, благополуччя її громадян.
  Найщиріші слова подяки висловлюємо трудівникам полів і ферм, керівникам і фахівцям сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств і всім, для кого українська нива стала покликом душі.
     Завдяки вам, шановні трудівники, полиці наших магазинів щораз більше наповнюються високоякісною українською продукцією, а в кожній оселі є і хліб, і до хліба.
   Впевнені у тому, що ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі.
      Щиро вдячні вам за любов до землі, терпіння і витримку. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Нехай ваша  невтомна праця завжди колоситься щедрою нивою успіху та достатку!

18.11.2016

Виїзд мобільної групи


    18 листопада 2016 року службою у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представникам Згурівської селищної ради та Згурівського відділення поліції здійснено запланований виїзд мобільної групи по смт Згурівка.  Під час заходу були відвідані сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, багатодітні сім’ї, сім’ї, в яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, вивчено житлово-побутові умови проживання цих сімей, використання коштів соціальних допомог на дітей.
    За результатами виїзду складено відповідні довідки та акти, на одну маму складено адміністративний протокол та дано термін на виправлення ситуації, батьки попереджені про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків. Також комісією було проведено бесіду із завідувачем ДНЗ «Веселка» та директором Згурівської загальноосвітньої ЗОШ І-ІІІ ступенів щодо взяття на контроль  сім’ї, яка прибула до району з окупованої території Донецької області, мама якої ухиляється від належного виконання батьківських обов’язків.

Служба у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації


18.11.2016

Зростання мінімальної зарплати не вплине на розмір субсидії призначеної у 2016-2017 роках

    Зростання мінімальної заробітної плати не вплине на розрахунок субсидії, яку люди отримають цього року, оскільки при розрахунку розміру допомоги до уваги беруться доходи за попередній 2015 рік.
  Більше того, в наступному опалювальному сезоні при розрахунку розміру субсидії ще будуть враховуватися доходи за 2016 рік. Тобто нова мінімальна зарплата впливатиме на розрахунок розміру субсидії аж в опалювальному сезоні 2018-2019 років.


17.11.2016

 
Згурівська райдержадміністрація, районна рада щиро вітають працівників управління фінансів райдержадміністрації з чудовим 30-річним  ювілеєм та приєднуються до привітань на адресу всіх, хто пов’язав свою трудову діяльність з цією нелегкою працею.
    Шановні працівники управління фінансів адміністрації! Щиро дякуємо вам за ефективну працю, ажде саме завдяки вам вдається спрямувати наші фінансові потоки в потрібне русло і в кінці року отримати відчутний результат.
    Нехай матеріальне благополуччя зробить вас ще кращими, подарує вам великі можливості у кар'єрному зростанні та фінансовій незалежності.
    Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових професійних досягнень, миру і злагоди, достатку та благополуччя! Нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім'ях панують тепло та затишок!


17.11.2016


Фінансисти району святкують свій ювілей

    30 років минуло відтоді, як у далекому 1986 році 17 листопада на організаційній сесії Згурівської районної ради народних депутатів був створений фінансовий відділ виконавчого комітету Згурівської  районної ради.
Під час утворення  в фінансовому відділі працювали 10 працівників. На посаду  завідуючого фінансовим відділом  був призначений Сергій Станіславович Прохоренко,  пізніше колектив очолював  Іван Тимофійович Льодін, який пропрацював  до серпня  1996 року і був звільнений   в зв”язку з виходом на пенсію. Очолила відділ  Валентина Борисівна Шишко. 
На той час працівники займались організацією виконання і контролю за наповненням бюджетів районної ради, сільських і селищних бюджетів, мобілізували необхідні кошти для здійснення своїх функцій та господарсько-організаторських і культурно-виховних функцій, охорони соціалістичної власності.
З 04.10.2013 по даний час колектив  очолює начальник  управління  Любов Миколаївна Єрмолюк (стаж роботи  в управлінні 19 років).
Управління  фінансів має в своїй структурі два відділи: відділ  планування та аналізу видатків бюджету; відділ бухгалтерського обліку, планування та аналізу доходів бюджету.
…Роки ідуть, змінюються економічні умови і функції, які виконує фінансове управління. Змінюється і бюджетний процес. Основа його − програмно-цільовий метод планування бюджетних видатків, формування механізму міжбюджетних стосунків держави і органів місцевого самоврядування. Усе це сьогодні виконує колектив управління фінансів райдержадміністрації.
Як і 30 років тому, так і сьогодні  працівники управління фінансів якісно виконують покладені на них професійні завдання. Майже  30-річний стаж роботи в управлінні фінансів у Ніни Федорівни Козинець (з 01.06.1987), Катерини Олексіївни Харченко (з 04.01.1987), Ольги Олександрівни Голіченко (з 19.05.1987). Згодом  влилися   у колектив  Людмила Володимирівна Потапчук, Юлія Вадимівна Шульга, Яна Володимирівна Родіна, Оксана Григорівна Рубанчук, Ольга Борисівна Здор.

17.11.2016

21 листопада у смт Згурівка біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні о 12 годині відбудеться мітинг-реквієм, приурочений 3-ій річниці Євромайдану, Дню Гідності та Свободи, поминальна панахида, покладання квітів та запалення свічок.
Запрошуємо згурівчан та гостей селища згадати, проаналізувати і згуртуватись для подальших перетворень, можливість яких ми, разом з усією країною, відстояли три роки тому.
Для довідки:
Президент України Петро Порошенко підписав указ про відзначення в Україні Дня Гідності і Свободи 21 листопада – у річницю початку акцій на підтримку підписання договору про асоціацію з Європейським Союзом, які переросли у Революцію Гідності. Дата встановлена в ознаменування початку доленосних для України подій –  Помаранчевої революції і Революції Гідності.


17.11.2016

Утеплювати житло за підтримки Уряду дійсно вигідно

    У цьому переконані учасники Урядової програми з енергоефективності, які вже впровадили у своїх помешканнях заходи для зменшення енергоспоживання. Так, як свідчать результати нещодавно проведеного Держенергоефективності спільно з проектами USAID та IFC дослідження дієвості програми, більшість респондентів досягли значної економії енергоресурсів та зменшили свої комунальні платіжки.
    Безумовно, кожен енергоефективний захід мав свій ефект. Наприклад, в деяких випадках після термомодернізації приватного будинку економія газу перевищувала 40%. В середньому вона складає 29%. Модернізація системи опалення і вентиляції дозволяє заощадити в середньому 21% газу. Заміна вікон на енергоефективні у приватному будинку дає 12% економії газу, а в квартирі - 16% економії тепла...

читати далі...

17.11.2016

   
Делегація працівників сільського господарства Згурівського району на чолі з головою Згурівської районної державної адміністрації В.Мозговим взяли участь  в обласних святкових заходах з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства України, які проходили вчора, 16 листопада, на базі  Білоцерківського національного аграрного університету.
    На заході також були присутні заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції О.Трофімцева, перший віце-президент торгово-промислової палати України М.Непран, депутат Верховної Ради України VIII скликання Л.Козаченко, директор департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації С.Шупик, керівники інших районних державних адміністрацій області, аграрії Київщини та інші.

    Під час урочистостей за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва області, високий професіоналізм, багаторічну плідну працю та з нагоди Дня працівника сільського господарства подяками та грамотами Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради та Департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації нагороджено найкращих аграріїв Київщини.


17.11.2016

ОГОЛОШЕННЯ!

    Відділ культури, молоді і спорту Згурівської районної державної адміністрації, районний Будинок культури оголошують набір дітей з навиками гри на музичних інструментах віком від 12 до 15 років у дитячий вокально-інструментальний ансамбль.
    Звертатись у робочі дні з 9 до 17 години у районний Будинок культури за адресою: смт Згурівка, Українська, 61 (приміщення колишньої школи-інтернату).
    За більш детальною інформацією звертатись за телефоном  5-16-92.17.11.2016

17 листопада – Міжнародний день студента

Шановне студентство!

    Згурівська райдержадміністрація, районна рада щиро вітають вас зі святом, яке зближує і об'єднує молодь усього світу - Міжнародним днем студента.
     Студенти завжди були авангардом української молоді. Від вашої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях залежить майбутнє нашої держави. Україні вже сьогодні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у справу державотворення.
     Ми впевнені, що ви розумієте всю важливість тих знань, які здобуваєте сьогодні у своїх навчальних закладах. Прагніть пізнати незвідане, творчо мисліть, сміливо занурюйтесь у світ високих технологій, шукайте нові рішення, добивайтесь свого і майбутнє буде належати вам!
    Будьте щирими патріотами нашої України. Пізнавайте світ і ніколи не зупиняйтесь на досягнутому.
   Нехай завжди з вами будуть вірні друзі і мудрі наставники. Нехай радість чудових студентських років залишиться з вами на все життя.


16.11.2016

Понад півмільйона українських родин отримали грошову допомогу від Уряду на придбання твердого палива

    Уряд додатково виділив понад 359 мільйонів гривень допомоги населенню на закупівлю твердого палива та скрапленого газу. Це рішення прийняли урядовці на засіданні Кабінету Міністрів України, що відбулося 9 листопада 2016 року.
    Це означає, що більш ніж півмільйона українських родин, що проживають у сільській місцевості і для опалення житла не використовують природний газ або інші види опалення – централізоване або електричне, мають змогу скористатися урядовою допомогою й закупити тверде паливо, щоб належним чином підготуватися до зими.
    Безповоротна грошова допомога Уряду на придбання твердого палива (вугілля, дров, брикет тощо) призначається виходячи з норми у дві тони на одне домогосподарство на рік і граничного показника вартості, який становить 2 000 грн. за тонну.
    Субсидія на придбання твердого палива оформляється так само, як і звичайна житлова субсидія. Щоб її отримати, потрібно подати в місцевий орган соціального захисту декларацію про доходи та заяву. В останній слід підкреслити поле зі словами "на придбання твердого палива та скрапленого газу".
    Такою допомогою мають можливість скористатися ті сім’ї, які використовують для опалення виключно тверде паливо. Субсидія їм надається незалежно від площі житла і виплачується один раз на рік в готівковій формі на особовий рахунок в банку. Чим менший дохід родини, тим більший розмір урядової допомоги вона отримає.

16.11.2016

   15 листопада в м. Бориспіль відбувся обласний профорієнтаційний змагально-мотиваційний захід серед учнівських команд «Обери майбутнє».
    У змаганні взяли участь сім команд КВК із різних районів Київської області. Згурівський район представляла команда «Сєльська алегорія» Жуківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок», керівник Рекеда Н.В.
    Жуківські учні дуже старанно готувалися до заходу і вибороли почесне  третє місце.16.11.2016

З наступного року ліки стануть доступнішими для українців

    Уряд ухвалив рішення про введення з 1 січня 2017 року державного регулювання цін на ліки від серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми, що має забезпечити зниження цін. На зазначений перелік ліків будуть встановлені граничні ціни (найвища межа цін) на рівні не вищому, ніж у країнах-сусідах. Визначено 5 країн-сусідів: Польща, Латвія, Словаччина, Угорщина, Чехія.
    Перелік лікарських засобів за міжнародною непатентованою назвою (МНН), що підлягають регулюванню, та граничні ціни на них буде затверджено Міністерством охорони здоров’я і оприлюднено на офіційному сайті.
    Також Кабінет Міністрів ухвалив рішення про запровадження з 1 квітня 2017 року відшкодування вартості ліків від таких захворювань: серцево-судинних, діабету ІІ типу, бронхіальної астми. Пацієнти зможуть отримувати необхідні ліки в аптеці безкоштовно (або з суттєвою знижкою) за рецептом лікаря.
    Ліки, вартість яких буде відшкодовуватись, призначатимуть лікарі первинної ланки (сімейні лікарі, терапевти, педіатри) за міжнародними непатентованими назвами (МНН), тобто за діючою речовиною, а не за комерційною назвою. Препарат конкретної торговельної марки пацієнт вибиратиме в аптеці самостійно. Безкоштовні ліки – це частина гарантованого пакету послуг первинної ланки.
    Вартість ліків буде відшкодовуватись за рахунок держави, на це в проекті Державного бюджету на 2017 рік передбачено 500 млн грн, ще 632 млн грн закладено на  відшкодування вартості інсуліну.
    Окрім того, з наступного року вводиться регресивна роздрібна надбавка на ліки (націнка аптеки). Чим дорожча вартість ліків, тим меншою буде роздрібна надбавка на них. Це стимулюватиме аптеки продавати більше препаратів за доступними цінами.
    Чому для запровадження регулювання цін та відшкодування вартості обрані ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми?
    У пріоритеті лікування захворювань, що першочергово впливають на основні показники смертності населення чи ефективно лікуються на амбулаторному етапі. Україна – друга у світі за кількістю смертей через серцево-судинні захворювання (понад 65%). У 2015 році в Україні зареєстровано 9,5 мільйонів хворих на гіпертонію, близько 1 мільйона осіб, які страждають від цукрового діабету ІІ типу, що у 6 разів більше, ніж пацієнтів з діабетом 1 типу (інсулінозалежні), та 210 тисяч пацієнтів з бронхіальною астмою.
    Забезпечення доступу до безкоштовних ліків від хронічних захворювань дозволить зберегти життя тисяч українців. Пілотний проект з відшкодування ліків від гіпертонії, запроваджений у 2012-2014 роках, показав такі результати: в 11 областях, де пілот спрацював, смертність від усіх форм гіпертонічної хвороби знизилась на 19%, кількість інсультів знизилась на 18%.
    Чи не призведе введення державного регулювання цін на ліки до дефіциту ліків?
    Дефіциту не буде. Уряд має достатньо інструментів для протидії тим, хто захоче погратись у дефіцит ліків. До того ж іноземним фармкомпаніям не вигідно втрачати наш великий ринок – за минулий рік обсяг продажу лікарських засобів в Україні склав 42,6 млрд грн. При цьому 59% –  від реалізації імпортних ліків, 41% –  вітчизняних (хоча в кількісному вимірі (кількість упаковок) пропорція зворотна – 24% складають імпортні ліки, 74% – вітчизняні, але ціна на імпортні ліки значно вища).

15.11.2016

    За сприяння відділу з питань праці управління соціального захисту населення Згурівської райдержадміністрації та Яготинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області 15 листопада, під головуванням Мозгового В.М. - голови Згурівської райдержадміністрації, відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
    На засіданні розглянуто питання «Про погашення заборгованості по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгової пенсії по СТОВ «Супій».
    У засіданні комісії взяв участь Бойко П.В. – директор СТОВ «Супій».
    За результатами засідання члени комісії прийняли ряд відповідних рішень.

15.11.2016

  15.11.2016 під головуванням голови райдержадміністрації, голови Згурівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Мозгового В.М. відбулось засідання постійної комісії з питань ТЕБ та НС. На засіданні розглянуто питання:
1. Щодо визначення та запобігання НС техногенного та природного характеру, які можуть виникнути на території району у 2016-2017 роках та прогнозування їх масштабів.
2. Про впровадження вимог інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) в містобудівній документації.
3. Про наявність та готовність техніки для розчистки доріг району та укладення договорів для буксування великовантажного транспорту у зимовий період 2016-2017 р.р.
4. Щодо необхідності забезпечення населених пунктів протипожежним водопостачанням та пожежними депо з основною та спеціальною пожежною технікою.
5. Про визначення найбільш проблемних ділянок автомобільних доріг державного, обласного та регіонального значення.
6. Щодо затвердження місць знищення вибухонебезпечних предметів на території району.
7. Щодо готовності сил і засобів для ліквідації НС техногенного та природного характеру, а також створення резерву ПММ.
8. Про заходи щодо попередження захворювань людей на ГРВІ.
9. Про стан проходження навчання керівного складу та фахівців цивільного захисту на обласних курсах удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД Київської області у 2016 році.

15.11.2016

    15 листопада 2016 року в актовій залі Згурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено районну гру «Брейн-ринг «Підліток і право». Захід організовано відділом освіти спільно із службою у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації.
    Перше місце у районній грі «Брейн – ринг «Підліток і право» виборола команда «Де-Юре» Опорного загальноосвітнього навчального закладу Новоолександрівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» капітан Кирпа Юлія.

Начальник служби у справах дітей
та сім’ї адміністрації Т.Лобода


15.11.2016

Олександр Саєнко: Уряд готує низку рішень для підвищення доступності ліків

 На засіданні урядової робочої групи з питань реформування системи охорони здоров’я було ухвалено рішення підготувати до розгляду на засіданні Уряду низку нормативно-правових актів, що забезпечать зниження цін на лікарські засоби, підвищать їх доступність для громадян та зменшать випадки самолікування. Про це повідомив голова робочої групи Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.
    Зокрема, на одне з найближчих засідань Кабінету Міністрів будуть винесені підготовлені Міністерством охорони здоров’я та доопрацьовані урядовою робочою групою проекти постанов щодо запровадження референтного ціноутворення на лікарські засоби та вдосконалення системи реімбурсації. Ухвалення ци