Цивільний захист населення


Побут

Як уникнути інфекційних захворювань [...]

Правила безпеки дорожнього руху [...]

Правила профілактики захворювання сказом  [...]

Пам'ятка населенню щодо поводження з пестицидами  [...]

Пам'ятка (небезпека вулиць) [...]


Пам'ятка населенню про зони підвищеної небезпеки
на залізничному транспорті  [...]

ЩОБ НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ ІНФЕКЦІЙНОГО КИШКОВОГО ЗАХВОРЮВАННЯ.


    Літній відпочинок в розпалі. У спекотні дні ми не можемо його уявити без купання у водоймах. Водні плеса магнітом притягують до себе і не хочеться думати про небезпеку інфекційних захворювань, що передаються через воду.

Гострі кишкові захворювання займають особливе місце на земній кулі. Немає жодної країни світу, де б не зустрічалися дизентерія, черевний тиф, паратиф, сальмонельоз, холера, вірусний гепатит А

читати далі...

ЛЕПТОСПІРОЗ

     Попереду пора приємного відпочинку, цікавих і незабутніх вражень. У спекотні літні нас звабливо манить до себе прохолодна свіжість річок, озер, ставків. Кидаючись в обійми води, ми ігноруємо небезпекою, яка може таїтись в її глибинах.

    У теплий період року (з травня – по жовтень) різко збільшується кількість хворих лептоспірозом. Лептоспіроз – небезпечне гостре інфекційне захворювання, яким хворіють люди і тварини, викликане мікробом лептоспірою ( від латинської назви лептос – ніжний, спіра - спіраль, тобто ніжна спіраль).

УВАГА, АГРЕСИВНА ЧУЖОЗЕМКА!


    Амброзія полинолиста — однорічна яра рослина за зовнішнім виглядом схожа на коноплі, а за розмірами і формою листків нагадує полин гіркий (звідки і назва полинолиста).
Існує понад 30 видів амброзії, на території Америки, в Україні один вид – амброзія полинолиста, яка була завезена до нас в 1925 році з Північної Америки. Нині вона поширена в більшості областей України, АР Крим.
Нітрати – дуже поширені у природі речовини. Вони містяться у грунті, воді, входять до складу рослин, є продуктами обміну речовин в організмі людей і тварин. Таке значне поширення нітратів в об’єктах навколишнього середовища неминуче зумовлює щоденний контакт населення з ними. Люди зазнають впливу нітратів протягом усього свого існування. Однак у разі перевищення ступеня навантаження цих речовин на організм вони можуть несприятливо позначатися на здоров’ї. Навантаження нітратів на організм людини стало помітно зростати останнім часом. А разом з тим виникла проблема нітратів, їх несприятливого впливу на здоров’я населення. Ця проблема з’явилася насамперед внаслідок хімізації сільського господарства, застосування мінеральних азотовмісних добрив на полях для підвищення врожаїв...

ВРЯТУЙМОСЯ ВІД ГІПОВІТАМІНОЗУ!

Навесні природа оживає, а в той же ж час багатьох людей охоплює нездужання, апатія, погіршення самопочуття, в’ялість, сонливість, швидка втомлюваність. Спад активності і загального тонусу погіршує працездатність, особливо школярів і студентів.

Причиною такого весняного нездужання є, як правило, гіповітаміноз, тобто недостача вітамінів.

Свіжі овочі і фрукти для багатьох у цю пору року з різних причин є малодоступним, а в минулорічних вітамінів недостатньо: при зимовому зберіганні вони втратили свою животворну силу...

читати далі...

Згурівський район

Прапор Згурівського району
Основні дані
Країна: Україна
Область/АРК: Київська область
Код КОАТУУ: 3221900000
Утворений: 25 вересня 1986 року
Населення: 19 311 (на 01.01.2011)
Площа: 763,08 км.кв
Густота: 30 осіб/км.кв
Тел. код: +380-4570
Поштові індекси: 07600—07653
Населені пункти та ради

Районний центр: Згурівка
Селищні ради: 1
Сільські ради: 20
Смт: 1
Села: 40

Районна влада

Адреса: 07600, Київська область, Згурівський р-н, смт. Згурівка, вул. Українська, 19, (04570) 5-11-14Мапа району
Районне друковане видання
Панорама
Згурівський форум
За здорове життя!

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Яндекс.Метрика
Урядова телефонна «гаряча лінія»Верховна Рада УкраїниОбговорення проекту Державного бюджету України на 2012 рікиМісцеві державні адміністраціїУкрінформМапа сайту